Pomaganie

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez to ja » czwartek 06 maja 2004, 15:44

Wiem od taty, że wśród kierowców ciężarówek jest zwyczaj, że zakreślając palcem kółko, tak, aby jadący sprzeciwka widział to, sygnalizuje się, że stoi policja z radarem.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bialy » czwartek 06 maja 2004, 16:28

Sławek_18 napisał(a):
Wysłany: Sro Maj 05, 2004 11:59 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Cytat:
informowanie o lamaniu przepisow (jazda na awaryjnych...)


jazda na awryjnych moze uratowac tyl samochodu





Po to jest trojkat. jazda naawaryjnych jest niebezpieczna gdyz kierowca jadacy za Toba nie wie czy chcesz jechac prosto czy skrecic zmienic pas ...


mialem na mysli troche inna sytuacje:

Sławek_18 napisał(a):Awaryjnymi mozna jeszcze ostrzegac przez zatorem na jakiejs drodzie (np. autostradzie, widzisz korek wlaczasz awaryjne za Toba tez wlacza Ty wylaczasz i tak w kolko, co by nie doszlo do karambolu)
- nie wjada Ci w tylek
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez Slawek » czwartek 06 maja 2004, 20:25

Karula napisał(a):jeżeli chodzi o kierowców, to raczej niezbyt często spotykam się z ich pomocą. Chociażby ze zjechaniem na pobocze, jeśli jest szerokie czy cos w tym stylu.

Odnosząc się do tematu muszę stwierdzić, że nie przepuszczam zazwyczaj kobiet, bo obawiam się że za chwilę będą mi blokowały drogę. Z tego samego założenia pewnie wychodzi większość kierowców, więc nie należy się im dziwić.

Ponadto napisałem chyba źle jedną rzecz. W celu ostrzeżenia o innym niebezpieczeństwie niż niebiescy, należy mrugać krótko więcej razy, a tylko przed tymi sqr... ostrzega się dwoma długimi mignięciami. To tyle w celu uściślenia.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Kordula » czwartek 06 maja 2004, 20:36

Dziwne, czy kobieta posiadająca prawo jazdy ma napisane na czole, że jest złym kierowcom?
Czemu tak uparcie dążysz do kolejnej kłótni? Znowu poruszasz temat, w którym każdy ma inne zdanie i nie da rady dość do porozumienia, więc może już najwyższy czas skończyć bzdury o kobietach za kierownicą?

Tak się zastnawiam, czy jest jakiś temat, którego nie umiałbyś pod to podciągnąć ;).
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Sławek_18 » czwartek 06 maja 2004, 20:42

Pewnie nie ma, ale Ty tez nie musisz na to odpowiadac, nikt nie odpowiada na pseudo zaczepki ze strony Slawka tylko Ty. Dziwne prawda?
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Slawek » czwartek 06 maja 2004, 20:49

Ze swej strony pragnę powiedzieć, że NIE CHCIAŁEM DO CHOLERY NICZEGO WYWOŁYWAĆ I NIE BYŁA TO ŻADNA ZACZEPKA. Nie odpowiedam za czyjeś urojenia. Post odnosił się do kobiet, ale wyjaśniałem tylko częstą reakcję, jaka towarzyszy kierowcom. Nie chce żadnych kłótni. Naprawdę mi się znudziły. Daj(cie) mi (wszyscy) wreszcie spokój, bo teraz to mnie się czepiają wszyscy.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez to ja » czwartek 06 maja 2004, 21:19

A ja najbardziej nie lubię zadufanych w sobie kierowców, którzy uważają, że jeżdżą najlepiej na świecie i próbują się popisywać. Na mojej pierwszej jeździe z instruktorem jakiś wspaniały kierowca zajechał mi drogę (podejrzewam, że specjalnie). Ale cóż... widocznie niektórzy na widok eLki uciekają.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kordula » czwartek 06 maja 2004, 21:49

to ja napisał(a):A ja najbardziej nie lubię zadufanych w sobie kierowców, którzy uważają, że jeżdżą najlepiej na świecie i próbują się popisywać. Na mojej pierwszej jeździe z instruktorem jakiś wspaniały kierowca zajechał mi drogę (podejrzewam, że specjalnie). Ale cóż... widocznie niektórzy na widok eLki uciekają.

Skądś to znam ;). Też ich kocham, a najlepsi to są ci od tirów i taryfiarze.
Oni myślą, że wszystko umieją, chociaż wcale tak nie jest ;).
A na eLki to mało który zwraca uwagę, jakby zupełnie zapomniał, że sam też kiedyś uczyłsię jeździć ;).
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez to ja » czwartek 06 maja 2004, 21:53

A najgorsze jest to, że jak widzę, jak jeździ mój tata, ogarnia mnie złość, bo jestem pewna, że gdyby spotkał mnie na dordze jako kierowcę, wyklinałby mnie tak jak innych kierowców, starających się jeździć zgodnie z przepisami. A tak się składa, że jest on zawodowym kierowcą...

Także jednak dosyć często spotykam się z brakiem tolerancji na drogach
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kordula » czwartek 06 maja 2004, 22:51

Mnie z kolei czsami śmieszy to, że jak jadę zgodnie z akurat obowiązującym ograniczeniem to mam wrażenie, jakbym wlokła przynajmniej 20km/h za mało ;).
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Snuj ze Szczecina » czwartek 06 maja 2004, 23:22

Dodał bym tutaj jeszcze głupote i bezmyślność kierowców.To dość częste przypadki na naszych drogach.Najgorsza jest ta pewność kierowcy, jako doświadczonego użytkownika drogi i właśnie ta pewność czasami zawodzi.Można także wspomnić o kierowcach, którzy za kierownicą czują się niepewnie, stresują się niepotrzebnie, bardzo często odczuwają strach, w większości przypadków dotyczy to kobiet.Oni też są sprawcami wypadków, ta grupa także.Przykładów mamy mase.Wystarczy przelecieć okiem po policyjnych statystykach.
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Slawek » piątek 07 maja 2004, 10:38

Snuj - wypowiedziałeś słowa zakazane. Ostrzegam Cię, żeby oszczędzić fatygi adminowi - nie wolno nic mówić o kobietach za kierownicą. :twisted:
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez pluto » piątek 07 maja 2004, 10:42

Slawek napisał(a):Snuj - wypowiedziałeś słowa zakazane. Ostrzegam Cię, żeby oszczędzić fatygi adminowi - nie wolno nic mówić o kobietach za kierownicą. :twisted:


czy Ty naprawde nie potrafisz przestac.! jakos tylko Twoje posty wygladaja na konkretne zaczepki w konkretnym temacie. Pisales, ze chcesz juz skonczyc i nie chcesz sie klocic, wiec skoncz bo powoli trace cierpliwosc.
pluto
Administrator
 
Posty: 37
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:37

Postprzez Snuj ze Szczecina » piątek 07 maja 2004, 13:48

Widzisz Sławek, może ja wypowiedziałem zakazane słowa, ale TY wypowiedzialeś ich znacznie więcej.Twoje wypowiedzi na forum dyskusyjnym wcale nie przypominają dyskusji, debaty, wymiany poglądów na konkretny temat, tylko idiotyczne zaczepki, które zdarzają ci się dość często.Nie potrafisz normalnie rozmawiać, nie potrafisz zrozumieć ludzi, co gorsza, jesteś jedynym stałym użytkownikiem www.prawojazdy.com.pl/forum , który burzy porządek forum i twoje wypowiedzi stają się prowokacją do kłótni, które ostatnio zdarzają się dość niezwykle często.Twoje posty niekiedy są fatanie żałosne :



Slawek napisał(a):jesteś jakimś debilem, który...

Slawek napisał(a):Jesteś debilką czy tylko udajesz?

Slawek napisał(a):...zamknijcie ten temat, bo debil nie przestanie.

Slawek napisał(a):Jak już pisałem: spier... karula!!

Slawek napisał(a):długo zamierzasz jeszcze robić z siebie idiotkę?

Slawek napisał(a):...Ty jesteś jakiś zboczony.

Slawek napisał(a):Ludzie, jesteście beznadziejni. Skąd bierzecie takie bzdury?

Slawek napisał(a):...Jeżeli nie zrozumiałeś moich postów, znaczy to, że jesteś analfabetą funkcjonalnym i szczerze Ci z tego powodu współczuję..

Slawek napisał(a):Tak przyjemnie było, jak się nie odzywałaś i nie przedstawiałaś debilnych argumentów

Slawek napisał(a):sam jesteś jedną wielką ironią.

Slawek napisał(a):No to rzeczywiście już nie miał się do czego przyczepić debil jeden.


Slawek napisał(a): Marku - darowałbyś sobie obrażanie innych, bo to tylko nie najlepiej świadczy o Twojej . (....LOL...)


Można stwierdzić jedno : analizując twoje wypowiedzi, starałem się ciebie zrozumieć, znaleść przyczyne takiego postępowania, chamskiego postępowania, które odbijają się na nas wszystkich.Z powyższego doskonale wynika że jesteś niekulturalnym człowiekiem, brak ci tolerancji, nie potrafisz zrozumieć ludzi.To nie wiesz że mądrością jest ignorować i olewać?, to że tylko głupcy dają się sprowokować.Brak ci szacunku dla ludzi, to ewidentnie widać po twoich wypowiedziach.W dodatku to nie jedyna twoja strategia na forum. :

Slawek napisał(a):Odnosząc się do tematu muszę stwierdzić, że nie przepuszczam zazwyczaj kobiet

Slawek napisał(a):k czy naczej powtórzę jeszcze raz: kobiety jeżdżą gorzej

Slawek napisał(a):I mówi się też, że kobiety gorzej prowadzą.

Slawek napisał(a):Bo to była kobieta. - nic im nie ujmując, ale one się właśnie tak uczą na pamięć.

Slawek napisał(a):Łakom - nie daj się, masz rację, precz z babami za kierownicą

Slawek napisał(a):...Natomiast kobiety po prostu nie umieją w
większości jeździć. D ....
Slawek napisał(a): GDZIE MACIE TAM DO CHOLERY JAKIEŚ KOBIETY?

Slawek napisał(a):Nie odpowiedam za czyjeś urojenia. Post odnosił się do kobiet...

Slawek napisał(a):To była kobieta - ja jej wierzę, że zapomniała.

Slawek napisał(a): Chyba, że nie domyśliłaś się o jakie pytanie chodzi. Ale nie martw się kobieto - kiedyś zrozumiesz.

Slawek napisał(a):Jak już pisałem: spier... karula!!

Slawek napisał(a):A wiesz, że nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie kobieto??????

Slawek napisał(a):bezsensowne" pisze się razem kobieto

Slawek napisał(a):Kobiety...


To co KOBIETA to nie człowiek?, jest gorsza od mężcznyzny?, to co - one nie mają prawa dobrze jeżdzić, wypowiadać się na forum?.Szczerze pisząc, współczuje ci osobowości, nastawienia, współczuje twojej dziewczynie,żonie.Z całym świadomym przekonaniem moge ci powiedzieć że KOBIETY jeżdzą lepiej od mężczyzn, a dlatego że są ostrożniejsze, nie wariuja za kierownicą, nie popisują się, a w konsekwencji popełniają mniej wypadków.Chyba ta kwestia powinna w jakiś sposób do ciebie jako użytkownika forum - trafić.Skąd w tobie taka niechęć do kobiet?, może zostaleś skrzywdzony i się teraz na nas Forumowiczach odgrywasz.A odgrywasz się na użytkowniku KARDULA.Przeanalizowałem wszystkie JEJ i TWOJE posty oddane na tym forum i z całą świadomością moge napisać, że to TY JESTES PROWOKATOREM, że to TY ZACZYNASZ i że to TY jesteś chamski.Nie umiesz ignorować? - brak ci intelektu, naucz się tego.

Slawek napisał(a):Interesuje mnie jedna rzecz: mianowicie, gdzie jest Karolina.A ponadto dlaczego Łakom nie kłóci się z mirosem


Skoro Sławek pyta się o takie rzeczy to widać że takie zagrywki mu odpowiadają

----------------------------------------------------------------------------------
Slawek napisał(a):Jestem pod wrażeniem, że poświęcasz tyle czasu na post specjalnie dla mnie,


Nie tylko ty, reszta FORUM również ...

Slawek napisał(a):Właśnie, co jest?


NIE MA JUZ NIC

Pozdrawiam serdecznie
Snuj ze Szczecina
Użytkownik forum dyskusyjnego
http://www.prawojazdy.com.pl/forum/
Ostatnio zmieniony piątek 07 maja 2004, 15:55 przez Snuj ze Szczecina, łącznie zmieniany 1 raz
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mmeva » piątek 07 maja 2004, 14:29

Sławek_18 napisał(a):Pewnie nie ma, ale Ty tez nie musisz na to odpowiadac, nikt nie odpowiada na pseudo zaczepki ze strony Slawka tylko Ty. Dziwne prawda?


I tu masz rację ; tym razem rzeczywiscie nie było o co się kłócić, szczegolnie, że inny post został z tego powodu zamknięty; słyszałam spiewki o kobietach juz wiele razy, może i w niektorych jest troche racji; zreszta pozartowac też czasem mozna; byle NIE za często ;)

Snuj - widzę, że poszedłeś w ślady Slawka i odkopałeś stare kawalki; wtedy to dopiero miejscami było wesoło :lol: , polecam nowym lekturę niektórych staroci, mozna się nieźle usmiać... ;)
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości