Przyśpieszenie egzaminu praktycznego help!!!!

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Przyśpieszenie egzaminu praktycznego help!!!!

Postprzez matti2515 » sobota 19 lipca 2008, 14:34

witam was mam pytanko gdyż wyjeżdżam na początku wrześniu za granicę mam pytanko czy mogę złożyć takie podanie (poniżej) bo jeszcze nie zapisałem się na teorię a na pewno będzie ona pod koniec sierpnia a praktyczny wtedy pod koniec września to czy mogę przyśpieszyć 2 egzaminy takim właśnie podaniem proszę o pomoc. Bo w poniedziałek idę się zapisać na egzamin z teorii.
Imie naz
kod poczt. Miejscowość adres
Telefon:



Sz. P. Dyrektor
PORDu
w Miejscowość
Miejscowość kod ulica

PODANIE

Zwracam się do Pani z uprzejmą prośbą o przesunięcie terminu egzaminu praktycznego z dnia XX.XX.XX r. na dzień wcześniejszy gdyż nie miałem możliwości zapisania się na egzamin łączony.

Prośbę swoja motywuję tym , iż ...
Dziekuje za rozpatrzenie mojego wniosku. Proszę równiez o telefoniczne powiadomienie mnie o podjętej przez Panią decyzji.

Z wyrazami szacunku
podpis
Ostatnio zmieniony piątek 22 sierpnia 2008, 13:44 przez matti2515, łącznie zmieniany 2 razy
matti2515
 
Posty: 19
Dołączył(a): wtorek 01 lipca 2008, 08:34

Postprzez she » sobota 19 lipca 2008, 15:48

Jasne składaj, na pewno będzie pozytywnie rozpatrzona Twoja prośba, a tak na marginesie, ja jak przesuwałam swój egzamin na wcześniejszy to po prostu poszłam do okienka i zapytałam czy jest jakiś wcześniejsza data, bo mi ten nie odpowiada, a przemiła pani wzięła ode mnie karteczkę i bez zbędnych pytań zmieniła mi termin.
Przynajmniej w Sieradzu nie trzeba pisać żadnych podać, wystarczy osobiście iść do okienka nr. 4 :D
24.01.2008 - rozpoczęcie kursu OSK "Kruk"Sieradz.
7.03.2008 - teoria -zaliczony(18/1 )
27.06.2008 - praktyka(trzecie podejście) - ZDANY :)
o7.o7.2oo8 - dokument ODEBRANY :)
o8.o7.2oo8 - pierwsza samodzielna jazda :)
Avatar użytkownika
she
 
Posty: 60
Dołączył(a): środa 16 kwietnia 2008, 21:07
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez matti2515 » sobota 19 lipca 2008, 16:06

ale nie wiem czy mnie zrozumiałeś ;P ale chodziło mi o to czy takie pisemko jest odpowiednie :D gdyż zapisuję się w poniedziałek na egzamin i tego samego dnia składam podanie a i chciałem się dowiedzieć jeszcze gdzie zanieść to podanie ( do jakiego gabinetu).
Pozdro:)
matti2515
 
Posty: 19
Dołączył(a): wtorek 01 lipca 2008, 08:34

Postprzez she » poniedziałek 21 lipca 2008, 21:01

matti2515 napisał(a):ale nie wiem czy mnie zrozumiałeś ;P ale chodziło mi o to czy takie pisemko jest odpowiednie :D gdyż zapisuję się w poniedziałek na egzamin i tego samego dnia składam podanie a i chciałem się dowiedzieć jeszcze gdzie zanieść to podanie ( do jakiego gabinetu).
Pozdro:)


zrozumiałaś :wink: żeby wątpliwości nie było :D

tak takie pismo jest odpowiednie ale jak sie zapisujesz to od razu poproś o możliwie najwcześniejszy termin.
Po co zapisywać sie a po chwili składać podanie ?
24.01.2008 - rozpoczęcie kursu OSK "Kruk"Sieradz.
7.03.2008 - teoria -zaliczony(18/1 )
27.06.2008 - praktyka(trzecie podejście) - ZDANY :)
o7.o7.2oo8 - dokument ODEBRANY :)
o8.o7.2oo8 - pierwsza samodzielna jazda :)
Avatar użytkownika
she
 
Posty: 60
Dołączył(a): środa 16 kwietnia 2008, 21:07
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez ella » poniedziałek 21 lipca 2008, 21:18

Zwracam się do Pani z uprzejmą prośbą o przesunięcie terminu egzaminu teoretycznego z dnia XX.XX.XX r. na dzień wcześniejszy, a także egzaminu praktycznego na wcześniejszy dzień gdyż nie miałem możliwości zapisania się na egzamin łączony.

Jak będziesz się zapisywał za jakiś tam czas na egzamin praktyczny to panie na pewno nie będą pamiętały, że składałeś podanie o przyśpieszenie egzaminu. Składanie więc podania o przesunięcie egzaminu praktycznego grubo przed zapisywaniem się na niego mija się z celem.
Najpierw załatw przyśpieszenie teorii a potem przy/po zapisie na praktykę załatwiaj resztę.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez matti2515 » piątek 22 sierpnia 2008, 09:55

czy zawsze muszę przedstawić jakiś dokument bo wyjerzdżam ze znajomym i jedziemy autem wiecie może co w takim przypadku można by zrobić żeby to udokumentować?
matti2515
 
Posty: 19
Dołączył(a): wtorek 01 lipca 2008, 08:34

Postprzez Edith » piątek 22 sierpnia 2008, 10:45

Witam! :D
No właśnie mam podobny problem. Egzamin teorię i praktyczny mam 2 września ale zapewne nie zdam i czy odrazu mam im złożyć takie podanie czy może mają specjalne dokumenty do tego?
Zdaję w Białej Podlaskiej (nie wiem jakie mają tam zasady)
A będe motywować tym, że wyjeżdzam daleko na studia i nie będe miała możliwości przyjechać za 2 miechy na kolejny egzamin.

Ciekawe czy rozpatrzą pozytywnie 8)
Edith
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 13 sierpnia 2008, 22:20

Postprzez matti2515 » piątek 22 sierpnia 2008, 11:32

Tyle że gościu ja jadę na serio do pracy i nie wiem kiedy wrucę a studia się nie zaczynają 2 września tylko 1 paźdźiernika i co napiszesz motywuję to gdyż nie wiem czy zdam pierwszy egzamin bo wtedy na drugi nie będe miał czasu :?:
Pzdr
matti2515
 
Posty: 19
Dołączył(a): wtorek 01 lipca 2008, 08:34

Postprzez rocko19 » piątek 22 sierpnia 2008, 15:01

A co ty myślisz ze egzamin ci przesuną wczesniej? marrzysz.Chłopie ze ty pisemko napiszesz i ci przesuną a co ty prezydent .. kazdy mógł by sobie powód wymyslic bo nikt nie chce czekac 2 mce na egzamin i co wtedy by było?!! zagranica moze poczekac!
rocko19
 
Posty: 1158
Dołączył(a): wtorek 11 września 2007, 17:07

Postprzez martunqa » piątek 22 sierpnia 2008, 15:51

e tam... ja tak napisalam. ze jade do pracy i mi przyspieszyli;)
07.06.2008:
teoria (+)
placyk (-) łuk- słupek... ;(
22.07.2008: placyk (+)
miasto (+) ZDAłAM LUDZIE!! :D;D;D

05.08.2008r- prawo jazdy w kieszeni;)


Obrazek
martunqa
 
Posty: 23
Dołączył(a): czwartek 05 czerwca 2008, 19:32

Postprzez Edith » sobota 23 sierpnia 2008, 15:33

matti2515 napisał(a):Tyle że gościu ja jadę na serio do pracy i nie wiem kiedy wrucę a studia się nie zaczynają 2 września tylko 1 paźdźiernika i co napiszesz motywuję to gdyż nie wiem czy zdam pierwszy egzamin bo wtedy na drugi nie będe miał czasu :?:
Pzdr


Po pierwsze nie jestem gościem...po drugie trzeba nauczyć się czytać ze zrozumieniem a po trzecie to gdy 2 wrzesnia nie zdam to na bank będe miała na początku listopada a wtedy są studia. Więc argumentacja jest słuszna a wolę w tym samym dniu zanieść dokument niżeli jechać autobusem 50km następnego dnia.

Dziewczyna która ze mną jeździła też ma wyjechać za granicę, 14 sierpnia nie zdała i odrazu na miejscu napisała takie pismo. Wtedy oni to rozpatrzą ale nie wiem co wyszło u niej, bo zapomniałam wziąźć nr telefonu :P

Ja tam będe próbować, nic mi nie szkodzi napisanie podania. A nuż się uda :wink:
Edith
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 13 sierpnia 2008, 22:20

Postprzez scorpio44 » sobota 23 sierpnia 2008, 18:13

rocko19 napisał(a):A co ty myślisz ze egzamin ci przesuną wczesniej? marrzysz.Chłopie ze ty pisemko napiszesz i ci przesuną a co ty prezydent .. kazdy mógł by sobie powód wymyslic bo nikt nie chce czekac 2 mce na egzamin i co wtedy by było?!! zagranica moze poczekac!

Rocko19 ==> czy mógłbyś przestać pisać tylko po to, żeby pisać, na tematy, o których nie masz pojęcia, i mieszać tylko ludziom w głowach? Jest to u Ciebie nagminne.
Przyjmij do wiadomości, że jak najbardziej jest szansa uzyskania przyśpieszonego terminu egzaminu poprzez napisanie odpowiedniego pisemka (i oczywiście logiczne uzasadnienie).
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez krzychw » niedziela 24 sierpnia 2008, 13:28

Zawsze można zdawać za granicą jak sie jedzie na dłużej może nawet łatwiej niż w Polsce? Jest też o tym na forum
krzychw
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek 28 lipca 2008, 12:38
Lokalizacja: Gdansk

Postprzez Borys_q » niedziela 31 sierpnia 2008, 23:48

W gda krzywo na takie podania patrzą i przydaje sie jakieś ksero biletu jakieś kwity o delegacji czy coś tam.
Szybka jazda nie wymaga odpowiednich umiejętności. Trzeba jedynie wiedzieć który pedał odpowiada za jej zwiększanie.
Borys_q
 
Posty: 3480
Dołączył(a): sobota 22 marca 2008, 16:36
Lokalizacja: Gdańsk


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 38 gości