Jakimi jeździcie samochodami...

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez miros » sobota 24 kwietnia 2004, 23:22

leila, obrazek musi miec odpowiednie rozmiary jego szerokość nie może być większa niż 80 pikseli, wysokość większa niż 80 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB. proponuje pobawic sie z obrazkiem ktory chcesz zamiescic jako emblemat w paint-cie.

jesli bedziesz miala problemy ze zmniejszeniem tego obrazka to moge ci pomoc.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez guli » niedziela 25 kwietnia 2004, 17:50

Ja sie poruszam Fiatem UNO 1.0 Fire i w zupelnosci na tak duze miasto mi wystarcza, a i calkiem zwawo sobie radzi na wiekszych trasach ;)
Pozdrawiam
Guli
Avatar użytkownika
guli
 
Posty: 92
Dołączył(a): sobota 14 grudnia 2002, 00:30
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez leila » wtorek 27 kwietnia 2004, 10:44

miros napisał(a):leila, obrazek musi miec odpowiednie rozmiary jego szerokość nie może być większa niż 80 pikseli, wysokość większa niż 80 pikseli, a rozmiar większy niż 6kB. proponuje pobawic sie z obrazkiem ktory chcesz zamiescic jako emblemat w paint-cie.

jesli bedziesz miala problemy ze zmniejszeniem tego obrazka to moge ci pomoc.

to ja wiem że musi być mniejszy tylko ze jak wrzuciłam to co chciałam do painta to przy zmniejszaniu pola obrazka on sam się nie zmniejszał tzn. to co było w srodku...pewnie znowu nikt nie będzie wiedział o co mi biega :?
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez thorgalaegirsson » środa 28 kwietnia 2004, 16:13

:) No ja mam to szczęście że jeżdżę dużym fiatem:) jakby ktos nie wiedział to Fiat 125 p, ale mam skrzynię biegów i silnik z poloneza Caro: silnik 1.8 więc fiat mknie jak rakieta:)polecam...
...and nothing else matters
Avatar użytkownika
thorgalaegirsson
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek 22 kwietnia 2004, 22:28
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez Mara » czwartek 29 kwietnia 2004, 22:12

Ja sobie pomykam Hondą Concerto 1.4. Gdzieś już z resztą o tym pisałam. Nie jest to moja własność, ale papa ostatnio mało jeździ więc jest jakby do mojej dyspozycji.
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Snuj ze Szczecina » piątek 30 kwietnia 2004, 10:51

Bordowy pięciodrzwiowy Opel Corsa 1.2

pozdr.
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez leila » piątek 30 kwietnia 2004, 18:06

dzięki Miros za zmniejszenie obrazka...(napiszesz mi jak to sie dokładnie robi bo się robi bo się przyda:)jakby ktos się nie docztał to jest na[pisane :"sesja?powinni tego zabronić" :lol:
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Sławek_18 » piątek 30 kwietnia 2004, 18:42

leila napisał(a):dzięki Miros za zmniejszenie obrazka...(napiszesz mi jak to sie dokładnie robi bo się robi bo się przyda:)jakby ktos się nie docztał to jest na[pisane :"sesja?powinni tego zabronić" :lol:

doczytac mozna tylko sesja a powinni tego zabronic juz nie.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez miros » piątek 30 kwietnia 2004, 23:14

no niestety jak sie zmniejszy to do 80 X 80 pikseli to tak wychodzi. obrazek jest poprostu za szeroki w normalnych rozmiarach.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Mmeva » sobota 01 maja 2004, 17:34

leila napisał(a):dzięki Miros za zmniejszenie obrazka...(napiszesz mi jak to sie dokładnie robi bo się robi bo się przyda:)jakby ktos się nie docztał to jest na[pisane :"sesja?powinni tego zabronić" :lol:


ja tez widze tylko SESJa - zgadzam sie - powinni tego zabronić... a mamy juz maj brrr
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Molusia » środa 12 maja 2004, 10:04

Tego samego dnia w którym odebrałam prawko zaczełam jeździć Toyotą corollą zwaną okularnikiem...w kolorze bordo metalic..

Trosze sie bałam - bo jednak gabarytowo większa i mniej skrętna od Corsiaczka tzn Opla Corsy....ale mąż na siedzieniu pasażera dzielnie dodawał mi otuchy (z miną pokerzysty udawał ze jest wyluzowany na maksa :lol: :lol: :lol: )...
Warunki pogodowe jak wsiadalam do samochodu były ok, po paru minutach jednak zerwała sie burza z piorunami i gradem.. nawet wycieraczki prawie nie nadązały zbierać.. :shock: swoja 1 jazde zakończyłam bez konieczności wizyty u blacharza... :twisted:

Zgodnie ze słowami piosenki Anny Jantar: NAJTRUDNIESZY pierwszy KROK.....

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów
Molusia
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek 18 grudnia 2003, 16:25
Lokalizacja: Warszawa, Ochota

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości