Egzamin - WORD Katowice

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Egzamin - WORD Katowice

Postprzez sulas » sobota 14 czerwca 2008, 15:20

Za którym razem zdałeś/aś egzamin na kat. B, ale w WORD Katowice. Właśnie tam mam zdawać i chcę się zorientować jaka jest zdawalność :)
26.06.2008 - Teoria (+), Plac (+), Miasto (-);
04.09.2008 - Plac (+), Miasto (+) :D
15.09.2008 - Prawko odebrane :D
sulas
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota 14 czerwca 2008, 15:14
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez Patsy » sobota 14 czerwca 2008, 15:23

Z tego co wiem z Katowicach jest niska zdawalność, nawet na forum kiedyś było obliczone w procentach zdawalność z poszczególnych miastach:) musiałbyś poszukać.
Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć:"Jestem w więzieniu w Meksyku"a on na to odpowie:"nic się nie martw, zaraz tam będe".
Avatar użytkownika
Patsy
 
Posty: 251
Dołączył(a): niedziela 01 kwietnia 2007, 19:17
Lokalizacja: śląsk

Postprzez sulas » sobota 14 czerwca 2008, 15:30

26.06.2008 - Teoria (+), Plac (+), Miasto (-);
04.09.2008 - Plac (+), Miasto (+) :D
15.09.2008 - Prawko odebrane :D
sulas
 
Posty: 15
Dołączył(a): sobota 14 czerwca 2008, 15:14
Lokalizacja: Mysłowice

Postprzez yomex » sobota 14 czerwca 2008, 15:33

Tu na stronie http://www.word.katowice.pl/index.php?i ... 4423312481 jest statystyka z roku 2006 i na kategorii B zdawalność wynosiła 30,6%.

Kolega wyżej mnie uprzedził 8)
yomex
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota 14 czerwca 2008, 15:30
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Towarzysz » wtorek 12 sierpnia 2008, 09:31

za Pierwszym razem.
Wszystko bylo ok.
Egzamin bardzo prosty
Wysoka nie zdawalnosc wynikala z bardzo slabego przygotowania i stresu
OSK 'CARGO' w Jaworznie POLECAM
17.03.2008 - rozpoczęcie kursu
18.06.2008 - zakonczenie kursu
14.07.2008 - egzamin teoretyczny :)
29.07.2008 - egzamin praktyczny :)
04.08.2008 - Przyjęto wniosek
08.08.2008 - Prawo jazdy odebrane :):):):)
Towarzysz
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa 23 lipca 2008, 16:03
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez stivo » wtorek 12 sierpnia 2008, 19:27

widze ze jestes z myslowic, a wiec od razu Ci powiem kolego, ze trza bylo w tamtejszym oddziale zdawac.

w katowicach jest jeden wielki burdel z powodu natloku chetnych z poza rejonu, oraz osobach ktore oblewaja. jak nie zdasz, czekasz na termin w tej chwili od DWÓCH do TRZECH miesięcy!!! niedowiarków zapraszm do wordu katowice

towarzysz sie tu chwiali ze zdal za 1 razem - gratuluje, nie wiem czy dopisalo mu szczescie, czy moze jest taki dobry, albo pracuje w tvn24 i widok kilku kamer i mikrofonów go nie peszy, a wrecz mobilizuje.

powiem jednak jedno, towarzyszu pleciesz bzdury. raptem dwa razy zapewne byles w wordzie w katowichac, skoro zdales za 1 razem, co wiec wiesz o zdawaniu tam? praktycznie nic.

piszesz, ze ludzie sa nie przygotowani. pracuje z instruktorami prawa jazdy - tak sie jakos sklada - i wiem, ze okolo 80% zdajacych jest swietnie przygotowana. owszem, sa osoby ktorym przydaloby sie jescze kolejne 30 h jazd, ale nie mozesz nazywac ich wszystkimi!

czmeu nie zdaja? glownym czynikiem jest po prostu stres.

do tego dochodzi szczegolowosc egzminu, i nie pisz prosze, ze jest on prosty, bo 70% kierowcow bez watpienia by go nie zdala - skoro Tobie sie udalo, nie znaczy ze wszyscy beda mieli tyle szczescia.

sulas - trzeba bylo zdawac U SIEBIE W MIEŚCIE :) teraz to kalkuluj sobie tak, ze przy dobrych wiatrach na gwiazdke bedziesz mogl wyjechac na miasto za kierownicę.
stivo
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 12 sierpnia 2008, 19:15

Postprzez Towarzysz » środa 13 sierpnia 2008, 10:17

Bylem tam 3 razy i zawsze zostawalem z kolegami i patrzylem sobie na luk. Widzialem ze duzo osob nie umie wogule go zrobic i ja tego nie rozumiem jak sie ma 30 h to na kazdej jezdzie powinno sie go chociaz przez 10 min cwiczyc ( ja tak mialem ). A na Egzaminie widzialem jak ludzie tylem jada wywracaja 2 pacholki i jada dalej jak by nic :shock: Mam 5 kolegow ktorzy zdawali w katowicach noi niestety nie zdali :( Znam powody
1. Nie przepuscil pieszego.
2. Nie ustapil pierwszenstwa
3. Nie zdal na platformie ( z recznego na placu)
4. Nie uwzglednil wlasciwych odstepow od innych pojazdow
5. Parkowanie

To sa same łatwe rzeczy! Na kursie to wszystko bylo po 100 razy robione.. To musi byc stres no albo w nie ktorych OSK sie tak nie robi...
OSK 'CARGO' w Jaworznie POLECAM
17.03.2008 - rozpoczęcie kursu
18.06.2008 - zakonczenie kursu
14.07.2008 - egzamin teoretyczny :)
29.07.2008 - egzamin praktyczny :)
04.08.2008 - Przyjęto wniosek
08.08.2008 - Prawo jazdy odebrane :):):):)
Towarzysz
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa 23 lipca 2008, 16:03
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez raistx81 » poniedziałek 07 czerwca 2010, 12:29

kolega Towarzysz robi za reklamę OSK Cargo w Katowicach
i nic ponadto
uważam tak dlatego bo :
1.ma strasznie dobrą pamięć co do dat , ja takiej nie mam ... pamiętam , że prawko zacząłem w grudniu roku 2009 ...
resztę mam napisaną
2.okresy pomiędzy datami są za krótkie - kolega chyba nic innego nie robił tylko z wykładów na jazdy etc. Przypominam że aby zakwalifikować się na egzamin trzeba odbębnić 30 godzin teorii i praktyki ( teoretycznie praktyka dopiero powinna nastąpić po teorii )
a kolega zrobił to w 3 miesiące
3.terminy w katowickim WORDzie .
egzamin teoria miałem 23.04.10 a praktykę będę mieć DOPIERO za tydzień czyli 14.06.10 - to są TERMINY W KATOWICKIM WORDZIE ...
to mój pierwszy termin
Obrazek
raistx81
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek 07 czerwca 2010, 12:16
Lokalizacja: Katowice

Postprzez lith » poniedziałek 07 czerwca 2010, 12:46

raistx81 napisał(a):1.ma strasznie dobrą pamięć co do dat , ja takiej nie mam ... pamiętam , że prawko zacząłem w grudniu roku 2009 ...
resztę mam napisaną
2.okresy pomiędzy datami są za krótkie - kolega chyba nic innego nie robił tylko z wykładów na jazdy etc. Przypominam że aby zakwalifikować się na egzamin trzeba odbębnić 30 godzin teorii i praktyki ( teoretycznie praktyka dopiero powinna nastąpić po teorii )
a kolega zrobił to w 3 miesiące
3.terminy w katowickim WORDzie .
egzamin teoria miałem 23.04.10 a praktykę będę mieć DOPIERO za tydzień czyli 14.06.10 - to są TERMINY W KATOWICKIM WORDZIE ...
to mój pierwszy termin


i odświeżyłeś temat sprzed 2 lat, żeby skomentować czyjś podpis... w któym w dodatku niec takiego nie ma?

Zaraz rozwieje Twoje spiskowe teorie:
Ad. 1. Jak sie troche rozejrzysz po foru to zobaczysz, że całkiem sporo osób sobie wkleja na bieżąco w podpis daty 'kolejnych etapów' przy robieniu prawka.
Ad 2. 3 miesiące to wcale nie krótko... raczej przeciętnie, na luzie, bez specjalnego parcia na prawko. Chyba, że ktoś chce robić teorię 1h w tygodniu... to mu zejdzie xD

Ad. 3. Terminy nie budzą specjalnie wątpliwości... to Twoje są raczej kosmiczne... i obstawiam, że czegoś nie dopilnowałeś/dałeś się zrobić w konia.


Dzięki za uwagę.
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Postprzez raistx81 » poniedziałek 07 czerwca 2010, 13:31

lith napisał(a):i odświeżyłeś temat sprzed 2 lat, żeby skomentować czyjś podpis... w któym w dodatku niec takiego nie ma?

Jest reklama - rozwala mnie to .. to moje zdanie do którego ma prawo


lith napisał(a):Ad 2. 3 miesiące to wcale nie krótko... raczej przeciętnie, na luzie, bez specjalnego parcia na prawko. Chyba, że ktoś chce robić teorię 1h w tygodniu... to mu zejdzie xD
Ja miałem 4 godziny w ciągu tygodnia - więcej mieć nie moglem ... Wiekszość OSK ma swoje biura i sale wykładowe w szkołach wiec to trochę minimalizuje maksymalna ilość godzin - ponieważ podczas zajęć szkolnych nie ma miejsca na zajęcia z prawa jazdy.Więc brzmi mi to na REKLAMĘ nie fakt.
Biorąc dane z OSK Autostop i OSK Jacek zajęcia teoretyczne odbywaja sie 2 razy w tygodniu po 2 godziny
Liczymy 4x4 daje 16 godzin w miesiącu czyli 30 godzin w ciągu 2 miesięcy.
Po teorii jest jeszcze praktyka 30 godzin a potem oczekiwanie na termin... 1 miesiąc to podejrzanie szybko

lith napisał(a):Ad. 3. Terminy nie budzą specjalnie wątpliwości... to Twoje są raczej kosmiczne... i obstawiam, że czegoś nie dopilnowałeś/dałeś się zrobić w konia.

Mylisz się ... wszystkiego dopilnowałem , przejedź się do katowickiego WORDu a nie wprowadzaj ludzi w błąd bo te - jak je nazywasz - KOSMICZNE terminy to FAKT...

lith napisał(a):Dzięki za uwagę.
Ja również
Obrazek
raistx81
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek 07 czerwca 2010, 12:16
Lokalizacja: Katowice

Postprzez lith » poniedziałek 07 czerwca 2010, 13:58

@raistx81
Jest reklama - rozwala mnie to .. to moje zdanie do którego ma prawo

jest jedno zdanie na temat jakiegoś OSK, które sobie ktoś w podpis wkleił... ja nie widzę w tym niczego złego... sam post nie ma nic wspólnego z reklamą, te wpisy z datami też nie... po prostu to dosyć popularne tutaj... tak samo jak 'mam prawko od...'
Oczywiście możesz myśleć o tym co sobie chcesz i sie doszukiwać czego chcesz.

Biorąc dane z OSK Autostop i OSK Jacek zajęcia teoretyczne odbywaja sie 2 razy w tygodniu po 2 godziny
Liczymy 4x4 daje 16 godzin w miesiącu czyli 30 godzin w ciągu 2 miesięcy.

fajnie... ja miałem teorię 3x3 tygodniowo +dodatkowe 6h między czasie- co daje niecałe 3 tygodnie. Sporo osków robi na przykłąd 5x3 przez 2 tygodnie... Jak weźmiemy do tego, że powiedzmy z 5-10h wyprzedzeniem w jakimś osku zaczną się jazdy (przyjmijmy śr 1h dziennie)... jak się komuś śpieszy to i w miesiąc zrobi kurs.

A co do terminów to przez 2 lata mogło się duzo zmienić... na pewno terminy podane przez Towarzysza nie są jakieś nierealne. Poza tym zawsze można kombinować z wejściem w lukę i przyspieszeniem egzaminu.

A jeżeli chodzi o Twój termin to jak nie patrzeć jest on kosmiczny i nie mam pojęcia dlaczego nie wziąłeś łączonego.
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Postprzez ella » poniedziałek 07 czerwca 2010, 15:13

.ma strasznie dobrą pamięć co do dat

Przez kilka dni to i ja jestem w stanie zapamiętać daty :D . Autor pisał na bieżąco a nie po jakimś kosmicznym czasie od zdania egzaminu (patrz na daty postów)
okresy pomiędzy datami są za krótkie...... a kolega zrobił to w 3 miesiące
dwa lata temu mogło tak być. A co w tym dziwnego :roll:
terminy w katowickim WORDzie .
egzamin teoria miałem 23.04.10 a praktykę będę mieć DOPIERO za tydzień czyli 14.06.10 - to są TERMINY W KATOWICKIM WORDZIE ...

TERAZ a DWA LATA TEMU robi dużą różnicę.

Chyba warto jednak patrzeć na daty postów



kolega Towarzysz robi za reklamę OSK Cargo w Katowicach

Autor posta nie pisze już od dwóch lat więc co to za reklama.Jego post już spadł tak w dół, że nikt poza Tobą do niego nie sięgał. No chyba, że Ty po to odgrzebałeś starego posta, żeby pokazać ten podpis i zareklamować w taki sposób tą szkołę :wink:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez raistx81 » poniedziałek 07 czerwca 2010, 16:29

lith napisał(a):jak się komuś śpieszy to i w miesiąc zrobi kurs.
Być może aczkolwiek musiałby skupić się tylko na kursie ( praca , szkoła i studia raczej odpadają )
lith napisał(a):A co do terminów to przez 2 lata mogło się duzo zmienić... na pewno terminy podane przez Towarzysza nie są jakieś nierealne.
Tutaj przyznaję rację ... chociaż z tego co słyszałem w katowickim WORDzie od zawsze są dłuuuugaśne terminy.
lith napisał(a): Poza tym zawsze można kombinować z wejściem w lukę i przyspieszeniem egzaminu.
Kombinacje w stylu - zadzwonię do WORDu bo może się coś zwolniło to strata czasu i kasy na telefon.Ludzie podają swój numer telefonu na forum katowickiego WORDu i proponują średnio 50 złotych temu kto się zamieni z nimi na wcześniejszy termin.
lith napisał(a):A jeżeli chodzi o Twój termin to jak nie patrzeć jest on kosmiczny i nie mam pojęcia dlaczego nie wziąłeś łączonego.
Byłem naiwny chciałem zaoszczędzić na kasie w razie gdybym oblał teorie ( jest tak że jak bierzesz łączony i nie zdasz teorii to płacisz 50% wartości egzaminu praktycznego 56 zł ) ... Ale gdybym wiedział , że wyśrubują mi taki termin wziąłbym uwierz mi łączony.
ella napisał(a):
raistx81 napisał(a):kolega Towarzysz robi za reklamę OSK Cargo w Katowicach
Autor posta nie pisze już od dwóch lat więc co to za reklama.Jego post już spadł tak w dół, że nikt poza Tobą do niego nie sięgał. No chyba, że Ty po to odgrzebałeś starego posta, żeby pokazać ten podpis i zareklamować w taki sposób tą szkołę
Popełniłem błąd on reklamował OSK w Jaworznie a ja napisałem , że w Katowicach ... Czy idąc Twoją drogą dedukcji mam schizofrenie również ? :)

APELUJE : LUDZIE BIERZCIE ŁĄCZONY - BO INACZEJ BĘDZIECIE CZEKALI NAWET 3 MIESIĄCE NA PRAKTYKĘ[/b]
Ostatnio zmieniony poniedziałek 07 czerwca 2010, 16:49 przez raistx81, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
raistx81
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek 07 czerwca 2010, 12:16
Lokalizacja: Katowice

Postprzez lith » poniedziałek 07 czerwca 2010, 16:45

raistx81 napisał(a):
lith napisał(a):jak się komuś śpieszy to i w miesiąc zrobi kurs.
Być może aczkolwiek musiałby skupić się tylko na kursie ( praca , szkoła i studia raczej odpadają )

W sumie to cemu? :)
2 tygodnie 5x3h, po południu, zacząć robić praktykę po godzinie powiedzmy ze 3 dni przed końcem teorii (czyli 3h na start) po 2 tygodniach zaczynamy brać sie konkretnie za praktykę, 6x2h (12h/tydzień. Po misiącu od początku teorii mamy więc 30h teorii, 27h praktyki, te 3 h zostawiamy sobie na przed egzamin (albo na przykład 3 jazdy zamiast 2h bierzemy 3h)
Kurs skompresowany, pewnie trochę męczący, ale na 2-3h dziennie to nawet pracując czy ucząc się można by wygospodarować czas. A jeżeli ktoś ma możliwość brania jazd z rana to i prawdopodobnie dużo łatwiej będzie mu tak gęsto jazdy rezerwować.
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Postprzez raistx81 » poniedziałek 07 czerwca 2010, 16:54

Nie wiem Lith ale albo ja mam takiego pecha albo Ty opisujesz jakiś doskonały świat , w którym OSK prowadzi 15h na tydzień teorii i instruktor nie ma drugiej pracy do godziny 14 i mase innych kursantów z którymi jeździ.Do tego kursanci nie czują zmęczenia , mogą pracować 8 godzin po czym isc na 3 godziny teori po czym na 3 godziny jazd i pewnie maja ultimatum nieśmiertelności
Obrazek
raistx81
 
Posty: 31
Dołączył(a): poniedziałek 07 czerwca 2010, 12:16
Lokalizacja: Katowice

Następna strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości