Jakimi jeździcie samochodami...

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Jakimi jeździcie samochodami...

Postprzez Agawa » piątek 23 kwietnia 2004, 14:57

...po zdaniu na Prawko?Pytam tak z ciekawości bo ja uczę się jeździć na Punto a będę jeździć Polonezem.Czy bardzo czuć tą różnice w wielkości na drodze :?:
I jeszcze jedno pytanko?Może głupie ale nie wiem?Jak umieścić sobie rysuneczek który pojawiałby się przy każdym moim poście? Zaznacze że w profilach sprawdzałam w galerii i nie wyświetlają się mi tam przykładowe propozycje obrazków!
Avatar użytkownika
Agawa
 
Posty: 911
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2004, 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez to ja » piątek 23 kwietnia 2004, 15:00

Jak zdam już na prawo jazdy, to będę jeździła samochodem moich rodziców czyli Hyundaiem Accentem. Przypomina mi on trochę Lanosa, którym jeździłam na kursie przez 4 godzinki. 12 h wyjeździłam Puntem,a 4 Oplem Corsą.
Ostatnio zmieniony piątek 23 kwietnia 2004, 15:39 przez to ja, łącznie zmieniany 1 raz
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jakimi jeździcie samochodami...

Postprzez ella » piątek 23 kwietnia 2004, 15:10

Agawa napisał(a):...po zdaniu na Prawko?Pytam tak z ciekawości bo ja uczę się jeździć na Punto a będę jeździć Polonezem.Czy bardzo czuć tą różnice w wielkości na drodze :?:
I jeszcze jedno pytanko?Może głupie ale nie wiem?Jak umieścić sobie rysuneczek który pojawiałby się przy każdym moim poście? Zaznacze że w profilach sprawdzałam w galerii i nie wyświetlają się mi tam przykładowe propozycje obrazków!


Galeria jest pusta. Ja wczoraj znalazłam strone z emblematami. Podałam adres w luznej gadce w temacie czat forum i taki adres wpisuje sie w rubrykę w profilach.

Co do samochodu. To uczyłam sie jeździć Punciakiem i przesiadłam sie na Omegę Combi/prawie 5 metrów/. To był szok jak pierwszy raz jechałam. Zapominałam, że ciągnę za sobą coś długiego i raz prawie nie wjechałam pod autobus jak zmieniałam pas. Wydawało mi sie, że ja byłam daleko w przodzie przed autobusem ale został niestety mój tył samochodu :lol:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ezka » piątek 23 kwietnia 2004, 15:19

na kursie jezdzilam matizem i punto teraz jezdze polonezem.
Pytam tak z ciekawości bo ja uczę się jeździć na Punto a będę jeździć Polonezem.Czy bardzo czuć tą różnice w wielkości na drodze

bedziesz czuc roznice niezaleznie jakim autkiem jezdzilas na kursie. polonez ma taki wyjatkowy urok :wink:
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez slavo » piątek 23 kwietnia 2004, 16:18

ja jak widac z emblematu jezdze trabantem kombi 1,1 z silnikiem od polowki. :D na kursie jezdzilem matizem, a w zyciu to juz tyloma samochodami, ze jazda kazdym osobowym nie stanowi problemu dla mnie. 8)
pozdrawiam. slavo.
Avatar użytkownika
slavo
 
Posty: 26
Dołączył(a): niedziela 07 grudnia 2003, 11:23
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Mmeva » piątek 23 kwietnia 2004, 16:19

Po kursie jeździłam na codzien tikiem; ale jak poszlam na studia nie zabralam samochodu; nie znam miasta natyle, a i nie bardzo by sie oplacało, bo na uczelnię mam 4 minutki metrem; ale kiedys jak juz tutroche posiedzę mpewnie samochod ściagne z domu; jeździlam na kursie wiekszośc czasu lanosem; i 5h punciakiem; + nubirą kombi taty ale tylko po placu; jak po egzaminie wsiadłam w nubire nie czulam jakiejś szczegolnej zmiany, w końcu podobne samochody, tylko nubira dłuższa;
ale z kolei jak sie przesiadlam na kilka godzin na punciaka 1 na kursie to byl lekki szok spowodowany brakiem wspomagania;ale dzieki temu po kursie jak zaczęłam na codzień jeździć tikiem nie było tak źle - chociaż nie da sie ukryć, gorzej sie przestawić na mniej wygodny model ;)

Zawsze jak pojeździsz troche jednym autkiem jakos dziwnie jest jak sie wsiada do inneggo, np. jak się na tikacza przesiadlam pierwsza mysl: on jest z papieru ( choć waga piorkowa ma tez swoje zalety ;) )
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Tola » piątek 23 kwietnia 2004, 20:00

ja na kursie puntem, a teraz moim własnym seicentem. FAjniutki - maluti i szybciutki (w każdym razie jak dla mnie i na jazdy po mieście wystarczy). :lol: A poloneza mają rodzice - ale się nie odważyłam.Zbyt cięzki i długi. A i dobrze mi się corsa jeździło.
A jak się umieszcza emblematy???? Profil - i możesz sobie przeglądać i zapisać swoje rysuneczki które masz w kompie. A jeśli nie masz to wystarczy podwiedzać różne stronki i małe rysuneczki po prostu zapisac w swoich dokumentach - i w ten sposób zdobyć wiele emblematów. :D :D
Oczywiście te auta, którymi by mi sie super jeździło są poza moją kieszenią. No ale takie życie, nie można mieć wszystkiego. :wink:
Avatar użytkownika
Tola
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela 23 listopada 2003, 18:56

Postprzez Sławek_18 » piątek 23 kwietnia 2004, 20:05

Punto II a teraz Omega sedan Różnica byla przeogromna
Przez ten kufer zostawilem raz lampe tylnia na slupku (na parkingu :lol: )
Przed tez trzeba mocno wyczuc aby dobrze parkowac. Ogolnie po kilku tys
jest dobrze
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez miros » sobota 24 kwietnia 2004, 00:02

na kursiku zasuwalem lanosem i punciakiem. po zdaniu jezdze moja ZIELONA Skodiczka Fabia. :) jedyna roznice jaka wyczulem to sprzeglo gaz i hamulec, a gabarytowo to samochodziki podobne.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Mmeva » sobota 24 kwietnia 2004, 01:03

miros napisał(a):jezdze moja ZIELONA Skodiczka Fabia. :)


hehehe, ciekawe, czemu on sie tak tlumaczy i podkresla, że to ZIELONA :lol:
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Sławek_18 » sobota 24 kwietnia 2004, 07:28

Mmeva napisał(a):
miros napisał(a):jezdze moja ZIELONA Skodiczka Fabia. :)


hehehe, ciekawe, czemu on sie tak tlumaczy i podkresla, że to ZIELONA :lol:

winny sie zawsze tlumaczy :lol:
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez miros » sobota 24 kwietnia 2004, 11:51

zielona czy niebieska i tak niedlugo mam zamiar zmienic kolorek na czarny.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Slawek » sobota 24 kwietnia 2004, 15:56

Tylko uważaj, żeby biały nie wyszedł.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez leila » sobota 24 kwietnia 2004, 22:05

ja jeżdżę....rowerem (to taki samochód z przeciągiem , nożnym silnikiem i ręcznym kierunkowskazem) :lol: co do obrazków to próbowałam i ze swoich zasobów i z sieci i za każdym razem mam wyswietlone że obrazek powinien mieć wiecej niż 0 kb.mniej niż ileśtam i nie chce się ładować :/
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez to ja » sobota 24 kwietnia 2004, 22:08

Wystarczy,że zmniejszysz wymiary swojego obrazka. Np mój miś był o wiele większy,ale teraz się mieści :)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości