Examin po przekroczeniu 24 punktow.. HELP!

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Examin po przekroczeniu 24 punktow.. HELP!

Postprzez JustMe » piątek 09 kwietnia 2004, 06:16

No i stało sie dorobilem sie tylu punktow, ze prawko bye bye (4 lata mialo)
a dokladnie 2 dni temu dostalem - jeszcze kilka pojezdze.
Wiem tylko ze przyjdzie mi zawiadomienie i jak je dostane to moge isc na powtorny examin od razu.. I właśnie jak to jest teraz ztym..
Tylko to w osrodku testy+jazda ?
czy musze przejsc jakies badania ? zaswiedczenia lekarskie ?
psychiczne :/ ? dodatkowe jazdy ? ile to trwa ile sie czeka (lublin)

help - jak ktos wie niech mi napisze.. thnx
JustMe
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek 09 kwietnia 2004, 06:12

Postprzez ella » piątek 09 kwietnia 2004, 10:01

Nie mogłeś iść na szkolenie trochę punktów by ci odeszło :(
Musisz zdać na nowo egzamin kursu nie musisz powtarzać.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez JustMe » piątek 09 kwietnia 2004, 12:25

wybieralem sie po 20stym gdyz kolo tego mam obrone pracy dyplomowej ..
troche czlowiek zaganiany przez to to sie spieszylem i nagrali mnie po chamsku z tylu... na radary bylem uczulony ..
Slyszalem teksty ze ktos poszedl szybko jak dostal mandat ale chyba to bajki. niby ze sie uprawomocnia po tygodniu ale pewnie sie na ten kurs czeka dluzej ;)
no nic jak narazie robie 2-3 bledy w testach - ;) ciekawe jak mi plac pojdzie <lol> - na ręcznym po osiedlu się jeździło, ciekawe czy łuk przejade :roll:
JustMe
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek 09 kwietnia 2004, 06:12

Postprzez mostom » piątek 09 kwietnia 2004, 12:34

JustMe napisał(a):wybieralem sie po 20stym gdyz kolo tego mam obrone pracy dyplomowej ..
troche czlowiek zaganiany przez to to sie spieszylem i nagrali mnie po chamsku z tylu... na radary bylem uczulony ..
Slyszalem teksty ze ktos poszedl szybko jak dostal mandat ale chyba to bajki. niby ze sie uprawomocnia po tygodniu ale pewnie sie na ten kurs czeka dluzej ;)
no nic jak narazie robie 2-3 bledy w testach - ;) ciekawe jak mi plac pojdzie <lol> - na ręcznym po osiedlu się jeździło, ciekawe czy łuk przejade :roll:

Coś ty robił, że tyle punktów nałapałeś - ja max na rok miałem 9 (swoją drogą za jednym zamachem) - jakbym zbliżał się do 15 to bym już zaczął się martwić. Nie dało się pogadać z policją - chyba u was w łapę też biorą.
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez JustMe » piątek 09 kwietnia 2004, 13:14

8) - ci mieli akurat taką dobrą robote z kamerką jezdzić - wątpie chyba ze bym mial pod reką z 1.000 albo 2.000 w sumie ostatnio duz nie jezdzilem (nauka - koniec szkoly) ale po 20stym mialem isc na zbicie 6. a lapalem szybko.. w okresie wakacji 2003, jak byly represje wobec tuningowcow to sie kazdemu dotalo.... chociazby za pasy, przeciecie linie , male prekroczenie szybkosci - nie dalo sie gadac itp. wszystkie w lublinie i okolicach.. a nie raz sie jezdzilo do i po warszawie i nie jedną linie scięlo.. (moze to ze mam blachy lubelskie obliguje mnie do lepszej jazdy w lubelskim :? - b niby teren znam <lol>).

własnie robilem se tescik i zrobilem bład w "dodatkowe badanie tech. pojazdu" - zaznaczylem rowniez " w przypadku instalaji montazu gaz." okazało się ze nie.. ja z tego co pamietam musialem zrobic przeglad zeby dostać pieczotke "poj. przys. do zas. gaz." w dowodzik rej.

P.S czuje ze tu zabawie az znowu zdam.. ma ktos jakies doswiadczenie czy gorzej traktują punktowiczow-piratów drogowych :?:
JustMe
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek 09 kwietnia 2004, 06:12

Postprzez mostom » wtorek 13 kwietnia 2004, 11:39

JustMe napisał(a):
P.S czuje ze tu zabawie az znowu zdam.. ma ktos jakies doswiadczenie czy gorzej traktują punktowiczow-piratów drogowych :?:

Z tego co wiem to nie ma znaczenia czy zabrali ci prawko, czy zdajesz pierwszy raz - egzaminator nie wie dlaczego zdajesz i który raz na prawko.
Teorię trzeba sobie przypomnieć i nie będzie problemciu ze zdaniem. Z placem chyba tym bardziej nie będziesz miał problemu - chyba najgorzej będziesz miał z miastem - wbrew pozorom czepiają się do wszystkiego a niektóre przyzwyczajenia ciężko wykorzenić (typu trzymanie kierownicy jedną ręką, jazda na luzie itp.)
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez to ja » niedziela 16 maja 2004, 16:52

Ostatnio zastanawiałam się jak to jest z tymi punktami karnymi i nasunęło mi się pytanie. Jeżeli ktoś ma prawo jazdy wszystkich kategorii i zdobędzie 24 punkty karne to musi zdać egzamin. Czy musi zdawać od nowa na wszystkie kategorie?

Może to głupie pytanie, ale powiem uczciwie, że ciekawi mnie to.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Snuj ze Szczecina » niedziela 16 maja 2004, 17:37

JustMe napisał(a):.

P.S czuje ze tu zabawie az znowu zdam..


Zapraszamy Serdecznie 8)
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mmeva » poniedziałek 17 maja 2004, 00:53

JustMe napisał(a):własnie robilem se tescik i zrobilem bład w "dodatkowe badanie tech. pojazdu" - zaznaczylem rowniez " w przypadku instalaji montazu gaz." okazało się ze nie.. ja z tego co pamietam musialem zrobic przeglad zeby dostać pieczotke "poj. przys. do zas. gaz." w dowodzik rej.

P.S czuje ze tu zabawie az znowu zdam.. ma ktos jakies doswiadczenie czy gorzej traktują punktowiczow-piratów drogowych :?:


o ile mi wiadomo trzeba było, a jakis czas temu zniesli ten obowiązek

a na 4-um zapraszamy
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez unipap » poniedziałek 17 maja 2004, 15:53

Nie wiem jak to jest z tymi punktami karnyi ...

osobiscie to wolalbym takie cos ze punkty karne otrzymujemy osobno w zaleznosci jakimi poruszamy sie samochodem np .. osobowka no to pkt karne leca na konto kategori B .... motorem no to na A ..

:wink: Oczywiscie to co pisze moze byc bezsensu 8)
(][-_-][) NO BASS NO FUN (][-_-][)
Avatar użytkownika
unipap
 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota 20 marca 2004, 23:06

Postprzez to ja » poniedziałek 17 maja 2004, 16:52

Byłam pewna, że tak jest jak mówi unipap, ale obawiam się, że jest inaczej. A dlaczego zaciekawiło mnie to? Otóż mój tata ma wszystkie kategorie, pracuje jako kierowca ciężarówki i właśnie w związku z fotoradarami zastanawiam się, jak to jest? Niby jeszcze nie dostał żadnego punktu karnego, ale z fotoradarami teraz nigdy nic nie wiadomo. Poza tym nie wyobrażam sobie, żeby od nowa miał zdawać i to na wszystkie kategorie. Podjerzewam, że on też sobie tego nie wyobraża. Ciekawe dlaczego :?: ;)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez JustMe » wtorek 01 czerwca 2004, 23:19

hehe - prawko zabrali mi dopiero po 5 tyg. od mandatu.. egazmin mam za 3 tyg. :/ fuck.... trza bedize punto i na plac ;)
trzymajcie kciuki!
JustMe
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek 09 kwietnia 2004, 06:12

Postprzez to ja » wtorek 01 czerwca 2004, 23:21

Napewno będziemy trzymać kciuki i nie martw się, będzie dobrze :) Uwierz w siebie, przecież już kiedyś zdałeś egzamin :) Pozdrawiam
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bialy » wtorek 01 czerwca 2004, 23:42

Mmeva napisał(a):
JustMe napisał(a):własnie robilem se tescik i zrobilem bład w "dodatkowe badanie tech. pojazdu" - zaznaczylem rowniez " w przypadku instalaji montazu gaz." okazało się ze nie.. ja z tego co pamietam musialem zrobic przeglad zeby dostać pieczotke "poj. przys. do zas. gaz." w dowodzik rej.

P.S czuje ze tu zabawie az znowu zdam.. ma ktos jakies doswiadczenie czy gorzej traktują punktowiczow-piratów drogowych :?:


o ile mi wiadomo trzeba było, a jakis czas temu zniesli ten obowiązek

a na 4-um zapraszamy


Dokładnie tak jak mowisz, kiedys po zalozeniu instalacji LPG trzeba bylo udac sie na przegląd techniczny do stacji ktora miala mozliwosc sprawdzenia jakosci instalacji i sposobu zalozenia. Teraz warsztaty zakladajce instalacje gazowa maja specjalne zezwolenia, zakladaj tylko instalacje ktore posiadaja homologacje - wystarczy tylko wpis w dowodzie nie trzeba ponownego przeglądu.

Powodzenia na kolejnym egzaminie
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez JustMe » wtorek 15 czerwca 2004, 01:04

to ja napisał(a):Napewno będziemy trzymać kciuki i nie martw się, będzie dobrze :) Uwierz w siebie, przecież już kiedyś zdałeś egzamin :) Pozdrawiam


THNX za te słowa przczytałem se je rano i - zdałem za pierwszym ZNOWU !!
Czyli zdałem 2x za pierwszym razem.. wczoraj (14-06) oraz 4 lata temu :D
heheh a mówią ze tak trudno zdać... :?

zero błędów na placu - zero jakis nerwów w mieście - hamowanie awaryjne na pierwszych metrach miasta :) (chciał mnie zagiąć) :) pełny loozik - 0 punktów można szaleć od nowa..
kumpel stwierdził ze wyszlem lepiej niż on na kursie... 4 tyg. nie jeździłem i mam zero (miałem 23 i dostałem osiem ).. a on ma 22 i mu zejdzie tylko 6 ;) LOL i niech dostanie 10 :) i też AMEN


P.S a i inny gośc robił testy, inny tłumaczył i inny test praktyczny.. i ten włąsnie ostatni NIE wiedział ze mam egzamin kontrolny ! chyba nie spojrzał dobrze albo go to nie interesowało bo na zakończenie miasta powiedział coś zeby tam isc "na gore" czy cos a sie okazalo ze ja tam nic nie załatwiam tylko u siebie w wydziale kom. - więc chyba nie wiedział ze mam cofnięte.. a bałem sie ze jestem przez to spalony "z jeden raz"
JustMe
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek 09 kwietnia 2004, 06:12

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: szofer80 i 85 gości