W oczekiwaniu na jazdę...

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Kiedy miałeś/łaś pierwszą jazdę z instruktorem?

od razu na początku kursu
4
14%
w trakcie trwania kursu teorytycznego
10
36%
dopiero po teorii
12
43%
dłuuuuuuuuugo po teorii
2
7%
 
Liczba głosów : 28

W oczekiwaniu na jazdę...

Postprzez Colin is the best » piątek 09 kwietnia 2004, 16:26

Już przeszedłem cała teorię, czyli całe 20 godzin wykładów i testów. Nie mam właściwie żadnych problemów z rozwiązywaniem testów i mógłbym już dziś podchodzić do egzaminu, tylko że...
No niestety okazało się, że jazda będzie dopiero pod koniec miesiąca :!: Teraz siedzę i się niecierpliwię. Egzaminy będę zdawał pewnie gdzieś w lipcu jak tak dalej pójdzie. Powiedzcie mi:
:arrow: Ile trzeba mieć godzin jazdy, żeby móc zaliczać teorię :?:
:arrow: Ile Wy czekaliście na swoją pierwszą jazdę z instruktorem :?:
Avatar użytkownika
Colin is the best
 
Posty: 318
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 16:59

Postprzez to ja » piątek 09 kwietnia 2004, 17:20

Aby móc zdawać teorię musisz skończyć cały kurs, tzn dopiero po wyjeżdżeniu 20h. Moją pierwszą jazdę miałam jeszcze w trakcie teorii i nie musiałam długo czekać, bo wtedy nie było jeszcze tyle chętnych.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miros » piątek 09 kwietnia 2004, 17:57

tak jak to ja mowila, zeby przystapic do egzaminu musisz miec zaswiadczenie o ukonczeniu kursu. nie ma tak ze teorie mozesz zaliczyc przed ukonczeniem calego kursu.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Mara » piątek 09 kwietnia 2004, 22:16

Pierwszą jazdę miałam wtedy kiedy chciałam ( a chciałam po 10 h teorii) ale inni u nas mieli jazdy już po pierwszych dwóch godzinach teorii.
Co do egzaminu z teorii to moi przedmówcy mają rację. Musisz mieć skończony kurs, czyli wszystkie h teorii i jazd żeby uzyskać koniecznie zaświadczenie o ukończeniu kursu i dopiero z nim zapisać się na teoretyczny.
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ella » piątek 09 kwietnia 2004, 23:14

Pierwszą jazdę miałam po ukończeniu teorii. Ale czekałam tylko trzy dni a następne miałam codziennie albo co drugi dzień.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez slavo » piątek 09 kwietnia 2004, 23:14

ja mialem tylko praktyke, bo na teorie chodzilem podczas robienia prawka na motor, wiec mozna powiedziec, ze od razu. a ze to moj kolega ma osrodek szkolenia, to nie chcialem juz drugi raz chodzic na teorie.
pozdrawiam. slavo.
Avatar użytkownika
slavo
 
Posty: 26
Dołączył(a): niedziela 07 grudnia 2003, 11:23
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez asiok » sobota 10 kwietnia 2004, 00:13

Cześć wszystkim:-)
pierwsza jazdę miałam po ukonczeniu wewnetrznego egzaminu z teorii-ale to była czysta formalnosc:-)mozna było zrobić wiecej niz dwa błędy.
W każdym badź razie jazdy miałam zaraz po teorii, nie czekałam długo.

Trafiłam do fajnego osrodka i na fajnego instruktora z którym mozna było się dogadac w ten sposób , ze po zapłaceniu juz całości za kurs, zawiózł moje papiery do osrodka egzaminacyjnego, ze go ukończyłam choc jeszcze trwał:-)Wszystko dlatego, że po zawiezieniu tych paipierków na egzamin czeka sie około dwóch tygodni... więc egzamin miałam zaraz po skończonym kursie a ostatnie dwie godziny jazd z kursu zostawiłam sobie na dzień egzaminu- wyszło taniej bo nie musiałam dokupywac dodatkowych jazd..
pozdrawiam
Avatar użytkownika
asiok
 
Posty: 36
Dołączył(a): sobota 07 lutego 2004, 21:55

Postprzez Colin is the best » czwartek 29 kwietnia 2004, 13:25

A ja ciągle czekam :( :( :(
Już mam dość :!: :!: :!:
Miało być przed wielkanocą, potem pod koniec miesiąca ...
I tak czekam jak głupi :( :( :( .
Prawko to pewnie dopiero pod koniec lipca dostanę :( :( :(
Avatar użytkownika
Colin is the best
 
Posty: 318
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 16:59

Postprzez ella » czwartek 29 kwietnia 2004, 13:50

Prawko to pewnie dopiero pod koniec lipca dostanę

W takim tempie to nie zdążysz nawet w sierpniu dostać plastyku. Jeżeli w maju zaczniesz jazdy i odpukać będziesz je miał raz na tydzień(czego ci nie życzę :lol: ) to je skończysz w czerwcu/lipiec. Miesiąc czekania na egzamin, jeżeli ci sie uda zapisać na oba na raz ( podobno sa z tym problemy) to juz bedzie lipiec. No i troche czekania na odbiór prawka. Chyba w takim tempie w wakacje nie pojeździsz :lol:
Colin a nie ma możliwości juz zapisania się na całe 20 jazd od razu nawet jezeli miałyby się one zacząć np za dwa lub trzy tygodnie. Wtedy zarezerwował bys sobie nawet dwie godzinki codziennie. Bo jak będziesz zapisywał sie z lekcji na lekcję :lol: to trochę potrwa. Nie maja oni jakiegoś grafiku jazd.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Inga » czwartek 29 kwietnia 2004, 14:21

Miało być przed wielkanocą, potem pod koniec miesiąca ...

A czy już w końcu wiesz kiedy będziesz miał pierwszą jazdę?
Wiem, że teraz mają mnóstwo ludzi na kursach, ale czekać miesiąc na pierwszą jazdę :?: :?: , to chyba jest coś nie tak. Jak tak dalej pójdzie, to rzeczywiście szanse na otrzymanie prawka w lipcu są marne.
A właściwie to ilu oni mają instruktorów? Bo skoro nie mają możliwości zorganizowania, w miarę szybko jazd to może nie powinni zapisywać tylu osób?
Inga
 
Posty: 80
Dołączył(a): wtorek 23 marca 2004, 11:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Colin is the best » czwartek 29 kwietnia 2004, 15:17

Też coś tak czuję, że dokumencik dostanę na chwilę przed pójściem na studia. To trochę dłuuuuuugo. Cała wakacje bez prawka :( . Pewnie parę razy zdarzy mi się pojeździć bez prawka :( .
Jeszcze nie wiem dokładnie kiedy będzie jazda - ma być po świętach majowych. Poczekam ten tydzień... Myślę że jak już będę jeździł, to im nie odpuszczę :!:
Mamy 4 instruktorów, a na kursie było chyba ze 20 osób. Jedyne pocieszenie jest takie, że załapałem się w ostatniej chwili na starych zasadach :) .
Avatar użytkownika
Colin is the best
 
Posty: 318
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 16:59

Postprzez Pysia » czwartek 29 kwietnia 2004, 15:26

Pierwsza jazda przede mną.
Jeździ się po zaliczeniu teorii.
Ze względu na dużą ilość chętnych, czeka sie torchę na swoja jazdę.( u mnie miesiąc)
Avatar użytkownika
Pysia
 
Posty: 40
Dołączył(a): czwartek 29 kwietnia 2004, 14:09
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez Sławek_18 » czwartek 29 kwietnia 2004, 16:01

Pysia napisał(a):Pierwsza jazda przede mną.
Jeździ się po zaliczeniu teorii.
[...]

Teoretycznie, teoretycznie 8)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kordula » czwartek 29 kwietnia 2004, 19:40

Bardzo teoretycznie. W większości ośrodków jak było jeszcze na starych zasadach to w połowie teorii już były jazdy.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Sławek_18 » czwartek 29 kwietnia 2004, 20:00

Kordula napisał(a):Bardzo teoretycznie. W większości ośrodków jak było jeszcze na starych zasadach to w połowie teorii już były jazdy.

Od polowy? Ja zaczalem od razu przed teoria mialem rownolegle teorie i jazdy :D
Zapisalem sie w czwartek a ze w piatek do szkoly musialem isc to nie moglem miec jazdy w piatek :twisted: :twisted: Bardzo sobie chwale szkole w ktorej sie ksztalcilem. A dlaczego myslisz, ze teraz tak nie bedzie
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 132 gości