WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez sikorka1970 » środa 07 czerwca 2017, 08:35

EGZAMIN ZDANY ZA 1 RAZEM TAK TEORETYCZNY JAK PRAKTYCZNY.EGZAMINATOR P.K.P,BARDZO MILY,PRZECZNY I KULTURALNY PAN,STRES BYL ALE TAK NAPRAWDE BEZ POWODU.MYSLE ZE MARZENIEM KAZDEGO KURSANTA JEST TRAFIC NA TAKIEGO EGZAMINATORA.JESTEM SZCZESLIWA I POZDRAWIAM PANA EGZAMINATORA.


Nie podajemy nazwisk w postach-regulamin/Klebek
sikorka1970
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 07 czerwca 2017, 08:08

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez Asia2010 » sobota 28 października 2017, 21:36

Teorie zdałam za pierwszym razem w Piotrkowie ale praktyki się nie nie udało zdawałam u p. B. z 18 i powiem szczerze że straszne mam wspomnienia teraz zdaje w piątek i mam nadzieję że nie trafię na pana B bo na pewno nie zdam
Asia2010
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 28 października 2017, 20:56

Re: WORD Piotrków Tryb.-relacje z egzaminów, informacje i op

Postprzez Peter1985 » poniedziałek 08 lutego 2021, 18:02

Czy ktoś z Was zna przyczynę tak długiego okresu oczekiwania na kolejny termin egzaminu praktycznego (kat. B) w piotrkowskim WORDzie? Wygląda na to, że nie zawsze tak było i sytuacja jest dość świeża. Przejrzałem kilka starszych wpisów z tego wątku i wynika z nich, że kiedyś (nie dawniej niż 3 lata temu) na kolejne podejście czekało się tam od kilku dni do max 2 tygodni (niektórym wręcz udawało się mieć 2 próby tego samego dnia). Co się więc stało, że aktualnie normą jest min. 6-tygodniowy odstęp, i jedynie przy niesamowitym szczęściu typu wstrzelenie się w termin, z którego ktoś zrezygnował, można liczyć na jakiś rozsądny czas oczekiwania? O co tu chodzi? Z czego wynikają te zmiany? Jakieś braki kadrowe? Koronawirus zdziesiątkował tamtejszych egzaminatorów?
Peter1985
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2020, 11:26

Poprzednia strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości