WORD Sieradz - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez m_madzia » wtorek 15 grudnia 2009, 23:40

Podejście nr 1 - samochód 24, Pani Wioletty R.
Niestety nie udało się wyjechać na miasto, ale wszystko z mojej głupiej winy. Pani bardzo sympatyczna, lubi się uśmiechnąć, pożartuje :) Chciałam na Nią trafić za 2 razem.

Podejście nr 2 - samochód 10, Pani Oli M.
Niestety się nie udało trafić po raz drugi do Pani Wioli. Ale chyba mnie kojarzyła, bo jak szłam do auta, to się bardzo sympatycznie na mnie spojrzała.
Jak ujrzałam, kogo mi przydzielili tym razem, nogi się pode mną ugięły. Ale nic to, wsiadłam uśmiechnięta, odpowiedziała uśmiechem. Podczas egzaminu tylko wydawała polecenia, odpowiednio wcześniej, więc był aż nadmiar czasu na przygotowanie się :) Jakby naprawdę chciała i się uparła, to by mogła usadzić, ale tego nie zrobiła :)
29.10.2009 - egzamin teoretyczny + (0 błędów)
26.11.2009 - egamin praktyczny: plac -
11.12.2009 - plac + miasto +
22.12.2009 - Prawo Jazdy zaparkowało w portfelu :D :D
m_madzia
 
Posty: 39
Dołączył(a): niedziela 06 grudnia 2009, 15:54
Lokalizacja: Zduńska Wola

Postprzez paulina04 » środa 13 stycznia 2010, 13:25

Witam,
Egzamin zdalam za 1razem :D
Chociaz czekajac 1,5h w osrodku nie bylam zbyt pewna siebie. Gdy wyczytali moje nazwisko myslalam tylko o tym kiedy to sie skonczy :) Pan egzaminator byl nawet mily. Taka prawda ze duzo zalezy od nas ale i wiele od nastroju egzaminatora :wink:

PS. Dziekuje instruktorom od Strojkowskiego za zwrocenie uwagi na ulubione "haki" na egzaminie. Rowniez pomoglo :D :D
paulina04
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 13 stycznia 2010, 12:38
Lokalizacja: Sieradz

Postprzez 'Kibic' » środa 17 lutego 2010, 17:18

Ja zdaałem za 3 razem :D

za pierwszym razem trafiłem na samochod nr 18, czyli Bogdana W. Oblał mnie przez naprawdę niezbyt duzy błąd (dla mnie szczegółowy) wynikający z przypadku. Po za tym czepiał sie , że zbyt wolno jade itd, mimo że pada śnieg i ślisko.Niezbyt mily. ogolnie ma niezbyt trudna trase, wiem bo wrocilem sam na osrodek.

Za drugim razem tez niestety trafiłem na samochod nr 18 , i tego samego egzaminatora. Oczywiscie jechałem ta sama trasa co poprzednio, jednak pocczulem sie troche zbyt pewnie i oblalem z własnej winy, ale jak mowielem, egzaminator niezbt miły.

Za 3 razem trafilem na samochod nr 25, i pana Daniela K. Młody egzaminator, wyrozumiały ,moge powiedziec ze naprawde bardzo wporządku egzaminator, nie czepiał sie żadnych szczegołow, potrafił zrozumiec ze ze stresu chcialem jechac w prawo a on kazał w lewo ;) naprawde spoko gość, no i zdałem :D Oby wiecej takich egzaminatorow, ktorym nie zalezy tylko zeby oblac zdającego, ale potrafią zrozumieć ze stres, nie dokonca znane miasto itd.
'Kibic'
 
Posty: 23
Dołączył(a): poniedziałek 15 lutego 2010, 18:26

Postprzez 'Kibic' » środa 24 lutego 2010, 19:42

Sieradza dokładnie nie znam, ulic tymbardziej , ale zdawając tam 3razy trasa nie była trudna. Z placu w prawo itd przejazd przez te skrzyżowania, rondo, zawracanie tam z wykorzystaniem tych bram, przejaz przez te drogi jednokierunkowe , przejazd przez tory , parkowanie kolo Lidla bodajże - zawsze mialem prostopadle, za trzecim razem miałem tylko pod koniec przejazd przez blokowiska w centrum. Trasa naprawde nie jest trudna, wręcz łatwa, przez co nie zdałem za drugim bo poczułem sie zbyt pewnie. Ale za trzecim sie udało ;)
'Kibic'
 
Posty: 23
Dołączył(a): poniedziałek 15 lutego 2010, 18:26

odp

Postprzez szczepaniak » piątek 26 marca 2010, 15:18

nuka24 napisał(a):witam
czy mogłbym mi ktos powiedziec jak przebiega trasa egzaminacyjna i czy jest parkowanie równoległe na mieście ????????


Jeśli chodzi o trasy egzaminacyjne, to trzeba zauważyc, że cały Sieradz jest jedną, wielką trasa:) Co prawda pokusiłbym się o stwierdzenie, że każdy egzaminator ma ustaloną swoją trasę, którą jeździ, jednak trzeba pamiętac, że niestety nie zawsze jest to regułą.
Natomiast jeśli chodzi o parkowanie równoległe to faktycznie zdarza się bardzo rzadko, a z tego względu, że podczas trwania egzaminów nie ma zbyt dużo miejsc do wykonania tego manewru. Przeważnie wykonywane są parkowania prostopadłe przodem w lewo,a częściej w prawo ( gdzie? - np. Lidl przy PKSie, osiedle Klonowe II parking między ul. Reymonta i Braterstwa Broni ).
Egzaminatorzy jazdę oceniają prostą regułą : jak pojedziesz dobrze bez żadnych błędów to zdasz, jeśli pojedziesz na czerwonym, przejedziesz stop, wyprzedzisz na pasach - niestety nie:)
Także podczas egzaminu na mieście trzeba miec oczy szeroko otwarte. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Zachęcam do zapoznania się z aktualną ofertą na www.oskszczepaniak.pl
szczepaniak
 
Posty: 21
Dołączył(a): czwartek 17 września 2009, 16:16

Postprzez szczepaniak » piątek 02 kwietnia 2010, 11:37

W najbliższych dniach należy spodziewac się rozpoczęcia robót drogowych w Sieradzu. Czy będzie to sprzyjało egzaminom? Czy trasy będą łatwiejsze czy trudniejsze? Odpowiedź zostawiam Wam.

Przesyłam link do strony z artykułem na temat:
http://www.siedemdni.pl/index.php?optio ... &Itemid=63

Pozdrawiam :)
Zachęcam do zapoznania się z aktualną ofertą na www.oskszczepaniak.pl
szczepaniak
 
Posty: 21
Dołączył(a): czwartek 17 września 2009, 16:16

Postprzez anecia596 » wtorek 18 maja 2010, 17:52

Sama przed egzaminami czytałam posty i postanowiłam sama od siebie coś napisać.Więc tak, pierwszy egzamin miałam 13.05.10, trafiłam na auto numer 20 a pan egzaminator nazywa się Marcin J. Młody (góra 32 lata), brunet, wysoki. Pierwsze wrażenie sprawił pozytywne, wszystko mi wytłumaczył a gdy źle pokazałam mu zbiornik płynu hamulcowego powiedział, abym się nie stresowała i pokazała jeszcze raz. Z placu manewrowego wyjechałam, po mieście jeździłam 20 minut, niestety przejechałam przez podwójną ciągłą jadać chwilę pod prąd (ulica Kościuszki, na światłach prosto, linia jest starta), egzamin został zakończony negatywnie.
Dziś czyli 18-05-10 miałam drugi egzamin, byłam ustalona na 12.00, wyczytali mnie 0 12.30. Tym razem autko numer 3 i pan Przemysław W. Również młody, wysoki, czarne włosy, twarz pociągła. No i też dość miły, po wejściu do samochodu spytał czy wygląda tak strasznie że jestem taka zestresowana. jeżdziliśmy 33 minuty, miałam parkowanie prostopadłe przodem, podobno to jest najczęściej. Po wjeździe na WORD zaczął mi mówić o błędach (korek na rondzie straszny, a że mam tam ustap pierwszeństwa to czekałam i on do mnie "niech pani rusza, przepuszczają panią", natomiast instruktor uczył mnie, żeby na przepuszczanie nie zwracać uwagi bo liczą się znaki), powiedział, żebym miałą więcej pewności podczas manewrów i że gratuluje, Rozpłakałam się, ze szczęscia, ze stresu, sama nie wiem. Powiedział, że jeśli płaczę, to może mi zmienić;)
reasumując JA trafiłam na dość sympatycznych instruktorów, nie mam powodów do narzekania. Życzę wszystskim kursantom powodzenia, starajcie się nie denerwować.
aha, auto nr 20-biegi, sprzęgło, wszystko chodziło super. auto nr 3-sprzęgło było bardzo czułe.
anecia596
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 18 maja 2010, 17:34
Lokalizacja: łask

Postprzez kociak90 » piątek 04 czerwca 2010, 22:46

kilka dni temu zdałam egzamin z prawa jazdy, miałam przyjemność zdawać u Pana z auta nr 17 (p. Przemek) baaaardzo przyjemny egzaminator!! ;)) :D
kociak90
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 04 czerwca 2010, 22:38

Postprzez sandromeda » niedziela 25 lipca 2010, 12:45

Witam:) Chciałabym się dowiedzieć ile w tej chwili trzeba czekać na egzamin w Sieradzu? Mam na myśli teorię i egzamin praktyczny w jednym dniu. Dodam, że nie chodzi mi o pierwsze podejście do egzaminu tylko 4. Słyszałam, że czeka się ktrótko, ale nie wiem czy to nie chodzi o 1. egzamin. Czy to prawda, że po 3. niezdanym egzaminie trzeba dokupić 5 godzin jazd i dopiero po tym można zapisać się na egzamin?
sandromeda
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 17 maja 2010, 20:06

Re: WORD Sieradz - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez szczepaniak » wtorek 05 października 2010, 15:48

gallAnonim napisał(a):Nie znam Sieradza, chcę przenieść dokumenty z Łodzi, ile potrzeba dodatkowych godzin na poznanie tras i tzw "haczyków " ?
ile potrzeba godzin aby objechać jeden raz wszystkie trasy egzaminacyjne w Sieradzu?

Z góry dziękuję za odpowiedź :-)


Witam
na poznanie tras egzaminacyjnych i tzw. "haczyków" potrzeba od 2 do 4h w zależności oczywiście jakie dany kursant ma umiejętności praktyczne za kółkiem. Co do czasu oczekiwania, to nie ma regóły. Poprzedni post umieszczony został w okresie wakacyjnym, wtedy terminy są dużo krótsze niż normalnie. Na dzień dzisiejszy na egz. praktyczny czeka sie od 7 do 14 dni.
Natomiast jeśli chodzi o to, czy w Sieradzu jest łetwiej, to należy przekonac sie na własnej skórze:)
W każdym WORDzie wymagania egzaminacyjne są takie same, z mojej strony mogę jedynie doradzic, że trzeba byc dobrze przygotowanym i podczas egzaminu nie można popełnic żadnych błędów. To jest prosta regóła na pozywne zaliczenie egzaminu nie tylko w WORD Sieradz.
Pozdrawiam :)
Zachęcam do zapoznania się z aktualną ofertą na www.oskszczepaniak.pl
szczepaniak
 
Posty: 21
Dołączył(a): czwartek 17 września 2009, 16:16

WORD Sieradz - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez romek_ » środa 06 października 2010, 15:54

Ja szczerze polecam Sieradz. Miasto łatwe, jedno rondo, łatwe do nauczenia. Też dojeżdżałem na godziny dodatkowe, jeśli wybierzecie dobrą szkołę, to spokojnie wystarczy wam minimum godzinek żeby poznac wszystko. Pozdro
romek_
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 26 marca 2010, 13:20
Lokalizacja: Zd.Wola

Re: WORD Sieradz - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez kierownicaaa » czwartek 07 października 2010, 11:34

Ja 4.10.2010 zdalam egzamin w sieradzu auto nr 15. pan Łukasz. Caly egzamin wspominam dosyc milo, zrobilam jeden blad. Egzaminator konkretny, stanowczy ale widac bylo ze chcial bym zdala.
kierownicaaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 07 października 2010, 10:08

Re: WORD Sieradz - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Rafał92 » środa 13 października 2010, 16:18

Ja zdałem 12.10.2010 czyli dokładnie wczoraj teoria bezbłędnie ale stres był duży potem praktyka przypadło mi autko nr 10 Pani (Aleksandra*********) Zdałem za pierwszym razem jeździłem około 35 minut jestem zadowolony.
Rafał92
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek 12 października 2010, 15:39

Re: WORD Sieradz - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez gabi92 » czwartek 21 października 2010, 20:10

Wydaje mi się, że jakby nie patrzeć to w Sieradzu jest o niebo łatwiej zdać niż w Łodzi mimo, że wymagania są takie same, poprostu klucz tkwi chyba w wielkości i natężeniu ruchu w mieście. Już po 10h jazdy po Sieradzu nie sposób nie zpamiętać wszystkich dróg wraz ze znakami ;) W Łodzi byłby to dla mnie zdecydowany problem. ;]
Ja jestem z S-dz i zdałam za drugim razem. Co do egzaminatorów to nie mam dużego doświadczenia gdyż 2 razy trafilam na tego samego ;)) Pozdrawiam pana JK z 19 ;d Egzaminator na prawdę wporządku, spokojny, opanowany, konkretny, chodź co go widzę na mieście to kursant siedzi już na miejscu pasażera ;]
gabi92
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 21 października 2010, 19:32

Re: WORD Sieradz - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez adas1811 » czwartek 06 stycznia 2011, 20:03

Witam, 5 stycznia 2011 roku udało mi się zdać egzamin z czego bardzo się cieszę. Było to moje drugie podejście, pierwszym razem zawaliłem na placu, zahaczyłem pachołek przy cofaniu...Ale drugim razem udało się, trafiłem na samochód nr 17 gdzie spotkałem przyjaznego egzaminatora pana P.P. instrukcje gdzie mam skręcić wydawał z dużym wyprzedzeniem, bez zbędnych rozmów czyli byłem skupiony na jeździe i tak do samego WORD-u. Teraz pozostało tylko czekać na plastik, na szczęście to wszystko już za mną, powodzenia dla wszystkich zdających w Sieradzu:D
30.12.2010 - Egzamin teoretyczny - bezbłędnie (+)
30.12.2010 - Plac manewrowy - łuk, potrącenie pachołka (-)
05.01.2011 - Plac manewrowy (+)
05.01.2011 - Miasto (+)
adas1811
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 30 grudnia 2010, 15:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości