WORD Włocławek - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

WORD Włocławek - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez cman » piątek 16 lutego 2007, 15:58

http://word.wloclawek.pl

W tym wątku umieszczamy
- relacje zdane/oblane - pamiętaj, że mają one służyć również innym zdającym, postaraj się więc umieścić tutaj przede wszystkim istotne informacje (zachęcamy również zwłaszcza osoby, które nie uzyskały pozytywnego wyniku, do dołączenia skanu lub zdjęcia arkusza przebiegu egzaminu, dzięki któremu jednoznacznie będzie widać popełnione błędy i konkretną przyczynę niezaliczenia/przerwania egzaminu)
- informacje dotyczące danego ośrodka (tylko nie takie, że ktoś gdzieś usłyszał albo kolega dowiedział się od kolegi - niech to bedą w miarę sprawdzone informacje)
- wszelkie rady i porady z nim związane
- nie podajemy nazwisk egzaminatorów (ustawa o ochronie danych osobowych)
- wszelkie off topy będą przesuwane albo kasowane

Postaraj się, aby ten wątek mógł jak najlepiej służyć innym osobom.

Samochody egzaminacyjne
kategoria A1, A - motocykle marki Suzuki ( GN 125 i GN 250)
kategoria B - Toyota Yaris
kategoria C - Star 11422 V,
kategoria T- ciągnik rolniczy marki Zetor 3320
przyczepa ciężarowa marki Gadebusch Lafaro,
przyczepa uniwersalna marki Autosan D-46A,
przyczepa lekka marki Niewiadów,
cman
 
Posty: 7456
Dołączył(a): wtorek 17 stycznia 2006, 20:02

Postprzez krzysiekall » czwartek 10 czerwca 2010, 18:47

A żeby ten cały ośrodek i ludzi tam pracujących szlak trafił. Boże, aż dziw, że jeszcze nikt tam nikomu nie wpierdzielił. Nie nawidze tego miasta ! Jeżeli macie okazję to nie składajcie tam papierów... Lepiej zdawać w Toruniu lub w Płocku.

Kompetencje egzaminatorów są beznadziejne. Są to ludzie, którzy już dawno powinni sobie odpuścić tam prace, ze względu na brak cierpliwości, wiek, umiejętności oraz ich przeszłość. Celowo wprowadzają człowieka w stres, aby oblać go na błahostkach.

Jak najdalej od Włocławka. Miasta, w którym każdy jeździ jak chce, mając wszystkie przepisy głęboko d...e. To co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Znaków poziomych praktycznie nie widać, trzeba na pamięć jechać. Dziury w jezdni są wielkości Słońca. Nie wiadomo jak jechać, żeby nie spowodować kolizji.
krzysiekall
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 10 czerwca 2010, 18:37

Re: WORD Włocławek - relacje z egzaminów, informacje i opini

Postprzez doreen » niedziela 30 października 2011, 11:06

Ja również zdawałam egzamnin na prawo jazdy we Włocławku... nie wspominam tego najlepiej... Jeden wielki koszmar. Egzaminator bardzo nieprzyjemny z zasady, mimo to udało mi się osiągnąć wyniki pozytywny :) Życzę wszystkim zdającym opanowania, spokoju i dystansu ...
doreen
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 30 października 2011, 10:58

Re: WORD Włocławek - relacje z egzaminów, informacje i opini

Postprzez Lukaaas » sobota 12 listopada 2011, 13:22

Tak jak wyżej było pisane. NIE SKŁADAJCIE PAPIERÓW DO WŁOCŁAWKA. zdałem za 2 razem.. za pierwszym dojechałem do wordu, egzaminator zgasił samochód, wyłączył kamery i powiedział "To Twoje pierwsze podejście, na Ciebie jeszcze będzie czas"

za 2 razem przy składaniu papierów o poprawę dopisałem że mój instruktor będzie jechał na tylnej kanapie. Zdałem bezbłędnie :)
Lukaaas
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 12 listopada 2011, 13:17

Re: WORD Włocławek - relacje z egzaminów, informacje i opini

Postprzez cman » czwartek 22 grudnia 2011, 21:14

Tutaj wstaw opis swojej trasy egzaminacyjnej

http://www.trasy.prawojazdy.com.pl/

Każdy użytkownik, który doda trasę egzaminacyjną otrzyma 14-dniowy dostęp do platformy elearningowej e-kierowca.pl - kurs kategorii B.

viewforum.php?f=2
cman
 
Posty: 7456
Dołączył(a): wtorek 17 stycznia 2006, 20:02


Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 87 gości