* Zaloguj się   * Zarejestruj się * FAQ    * Szukaj

Dzisiaj jest śr sie 20, 2014 18:02

Strefa czasowa UTC+1godz.

Zapraszamy do skorzystania z nowej usługi trasy.prawojazdy.com.pl. Każdy użytkownik, który doda trasę egzaminacyjną po weryfikacji
przez moderatora (ella) otrzyma 14-dniowy dostęp do platformy elearningowej e-kierowca.pl - kurs kategorii B.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
PostZamieszczono: wt mar 26, 2013 14:03 

3 podejście mam nadzieję ze pozytywne...
pierwsze dość pozytywnie z panem C.M chociaż żeby go zrozumieć musiałam się wsłuchać..i po 44min jazdy oblałam nie zatrzymując się przed stopem.....drugie podejście z naprawdę bardzo miłym i sympatycznym panem K.G niestety najechałam na linię podczas robienia łuku....i się pożegnaliśmy;-(
okres czekania dosyć krótki bo :tylko" 3tyg....
obawiam się tylko godziny bo 15 nigdy o tej porze nie jezdziłam a niestety nie miałam wyboru na inna porę...
3cie kciuki :spoko:

PostZamieszczono: śr kwie 24, 2013 17:40 

Pierwszy egzamin lipiec 2011 - niezdany z mojej winy(zapomniałem o Stopie), egzaminator to Pan Julian W. - bardzo miły i sympatyczny.

Drugi egzamin sierpień 2011 - niezdany z nie mojej winy, otóż gdzieś w Bdg za zakrętem w lewo jest przejście dla pieszych, widzę stojącego dziadka, ale nie wygląda na takiego, który chce przejść, więc jadę normalnie, aż tu nagle hebel... Pani Joanna G. wcisnęła mi hamulec, stoimy przed tym przejściem, a dziadek nadal stoi i nie ma zamiaru przejść - w ogóle nie przeszedł - ale już się nawet nie chciałem kłócić.

Trzeci egzamin sierpień 2011 - oblany na placu tzn wyjechałem za linię - stres.

Czwarty egzamin listopad 2011 - niezdany z mojej winy, byłem na skrzyżowaniu z sygnalizacją, ruszam jako czwarty, i nagle po hamulcach... Okazało się, że chciałem wjechać na czerwonym - egzaminator - ponownie Pani Joanna G.

Piąty egzamin wrzesień 2012 - ZDANY ;)
jeździłem po mieście 45 minut, z ciekawszych rzeczy, zjeżdżam z ronda(tego przy Policji) i widzę stojącą na przejściu kobietę(przypomniał mi się wówczas drugi egzamin), więc hamuję, za mną słychać pisk opon, Pani Wioleta M.(znana wszystkim :p ) zaczyna kazanie, że tak się nie robi, bo blabla blabla... Dojeżdżam do Wordu i Pani Wioleta podsumowuje egzamin, że tak to ładnie pięknie, ale ten zjazd z ronda nie powinien tak wyglądać, ale suma sumarum ZDANY.
PS Na arkuszu egzaminu mam zapisane w ostatniej rubryczce ,,17.Inne: szczególna ostrożność" :D

Teorię zdawałem dwa razy, za drugim razem jeden błąd.
Pozdrawiam!

PostZamieszczono: pt maja 03, 2013 13:57 

Pierwszy egzamin - grudzień 2012 - egzamin nie zdany, przy skręcaniu w lewo jakiś koleś wyskoczył mi na przejściu no i po hamulcach...

Drugi egzamin - styczeń 2013 - nie zdany - oblałem na jednokierunkowej...zima...śnieg...nerwy...potem skręt znowu w lewo i z tego wszystkiego nie z tego pasa skręciłem w lewo...

Trzeci egzamin - luty 2013 - wszystko pięknie, fajnie, jade już godzinę i rondo koło biedronki przy rondzie Wielkopolskim...zawracanie na tym małym rondzie za biedronką...2 x pod rząd...dwie próby nieprawidłowe...więc ewidentnie egzaminator chciał oblać...

Czwarty egzamin - marzec 2013 - egzaminator uczepił się kierunkowskazów...że za późno włączam...no i w końcu przerwał egzamin...nie jechałem dalej z nerwów...

Piąty egzamin - 19 kwietnia 2013 - w końcu zdane, egzaminator bardzo miły w porównaniu z poprzednimi, człowiek czuł się jak podczas nauki jazdy. Jechałem 45 min. Cieszę się, że w końcu zdałem...prawko czeka do odbioru. Za każdym razem się stresowałem ale myśle też że dużo zależy od tego na kogo trafimy, życze wszystkim powodzenia :)

PostZamieszczono: pt maja 03, 2013 19:06 
Moderator
Awatar użytkownika

Tutaj wstaw opis swojej trasy egzaminacyjnej

http://www.trasy.prawojazdy.com.pl/

Każdy użytkownik, który doda trasę egzaminacyjną otrzyma 14-dniowy dostęp do platformy elearningowej e-kierowca.pl - kurs kategorii B.

viewforum.php?f=2

PostZamieszczono: sob lip 13, 2013 14:36 

Egzaminator płaci za swój błąd!
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /130429424
czytamy: pięciu egzaminatorów ukaranych
zastrzeżenia można zgłaszać: tel. k. 668 336 501
http://www.kujawsko-pomorskie.pl/index. ... Itemid=489

PostZamieszczono: czw gru 26, 2013 20:58 

Z ekonomią nikt nie wygra więc
"Królik" pożera swoich przyjaciół.
http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/ar ... /131229741

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 156 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Strefa czasowa UTC+1godz.