WORD Kalisz - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: WORD Kalisz - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez agatag2908 » piątek 17 czerwca 2016, 21:02

Witam ponownie po dłuższej przerwie :P
25 maja miałam trzecie podejście, także negatywne. Nie ma tutaj zbyt wiele do opisania, ponieważ oblałam na górce :P
Natomiast dziś 17.06 było podejście numer 4 i.... POZYTYWNY :) Egzaminatorem był Pan Patryk K.
Jeśli chodzi o egzaminatora to nie mam zastrzeżeń, nie było niemiłej atmosfery, po prostu Pan wydawał polecenia, ja je wykonywałam i koniec kropka :P Jeśli popełniłam błąd to od razu byłam o tym informowana, także tutaj spokojnie mogłam się zastanowić, co poszło nie tak i przy kolejnej próbie to po prostu poprawić.
Od WORDu pojechałam na szczęście w prawo. Następnie zaraz za tym ''spowalniaczem'' skręcałam w prawo, czyli jechałam drogą z pierwszeństwem. Trasa hmmm. Nie była mega trudna, chociaż były momenty, kiedy gdzieś tam stres dawał bardziej o sobie znać. Sporo jednokierunkowych dróg, parkowanie prostopadłe, zawracanie z użyciem biegu wstecznego wykorzystując miejsce parkingowe, zawracanie na rondzie i takie tam. W sumie jeździłam 47 minut. Miałam kilka błędów typu brak kierunkowskazu oraz miałam polecenie, aby na światłach skręcić w lewo, ale jechał przede mną tir i ja po prostu tych świateł tam nie widziałam, podjechałam i już była ciągła linia, gdzie nie mogłam zmienić pasa. Tutaj egzaminator zachował się bardzo wporządku, bo powiedział, abym w takim razie jechała prosto i na następnym skrzyżowaniu skręciła.
Koniec końców zajechaliśmy do ośrodka, ja od razu do niego ''trochę tych błędów było" , a Pan egzaminator powiedział jeszcze raz mniej więcej jakie błędy były, ale ogólnie POZYTYWNY. Jak tylko usłyszałam to słowo to po prostu już nic więcej nie pamiętam, bo byłam tak uradowana :)
29.03.2016 Egzamin Teoretyczny l podejście POZYTYWNY
21.04.2016, 9.05.2016, 25.05.2016 Egzamin Praktyczny (3 podejścia) NEGATYWNY
17.06.2016 Egzamin praktyczny IV podejście POZYTYWNY !!!!! WRESZCIE :)
agatag2908
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota 13 lutego 2016, 01:34

Re: WORD Kalisz - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez obiektywistka » poniedziałek 26 grudnia 2016, 02:37

Ale tu cisza :D
Egzamin 19.12.2016, zdany na pierwszym razem.
Egzaminator Pan Mariusz, bardzo miły, uprzejmy. Na placu kontrola jednego z kierunkowskazów oraz poziomu płynu do spryskiwaczy. Łuk bez problemu, górka trochę przyduszona, ale nie zgasł. Wyjazd na miasto, w prawo, zawracanie na miejscu parkingowym i parkowanie prostopadłe na Kaszubskiej + zatrzymanie w wyznaczonym miejscu. Wyjazd w Warszawską, w prawo do Toruńskiej, Skarszewską do Stawiszyńskiej i do Wojska Polskiego. Stawiszyńską prosto, pierwsze rondo prosto, drugie w lewo, następnie w lewo do obwodnicy. Rondo na Złotej- zawracanie, następnie w Majkowską, do 3 Maja. Plac Kilińskiego prosto, Warszawską do WORDu. Egzamin zdany, bezbłędnie- chociaż raz mi zgasł, ale Pan tylko skomentował, że mam się nie stresować i wolniej sprzęgło puszczać.
Atmosfera na początku gęsta, z czasem się rozluźniła. :D
Kurs miałam w OSK "A-TOM". Mogę serdecznie polecić Pana Andrzeja, cierpliwy, skrupulatny. Potrafiący nauczyć.

Wskazówki- ostatnie jazdy słuchać się instruktorów, ich rad i wskazówek. Przed egzaminem na poczekalni nie wdawać się w dyskusje i nie przejmować się ilością osób, które wychodzą ze skwaszoną miną. Uzbroić się w cierpliwość i czekać, ja zostałam wywołana po pół godzinie.

Rozpoczęcie kursu- 31.08
Pierwsza jazda- 19.09
Egzamin teoretyczny- 18.11 POZYTYWNY
Egzamin praktyczny- 19.12 POZYTYWNY
obiektywistka
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 26 grudnia 2016, 01:51

Poprzednia strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości