WORD Jelenia Góra - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

WORD Jelenia Góra - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez cman » piątek 16 lutego 2007, 15:31

http://www.wordjg.pl

W tym wątku umieszczamy
- relacje zdane/oblane - pamiętaj, że mają one służyć również innym zdającym, postaraj się więc umieścić tutaj przede wszystkim istotne informacje (zachęcamy również zwłaszcza osoby, które nie uzyskały pozytywnego wyniku, do dołączenia skanu lub zdjęcia arkusza przebiegu egzaminu, dzięki któremu jednoznacznie będzie widać popełnione błędy i konkretną przyczynę niezaliczenia/przerwania egzaminu)
- informacje dotyczące danego ośrodka (tylko nie takie, że ktoś gdzieś usłyszał albo kolega dowiedział się od kolegi - niech to bedą w miarę sprawdzone informacje)
- wszelkie rady i porady z nim związane
- nie podajemy nazwisk egzaminatorów (ustawa o ochronie danych osobowych)
- wszelkie off topy będą przesuwane albo kasowane

Postaraj się, aby ten wątek mógł jak najlepiej służyć innym osobom.

Pojazdy egzaminacyjne:
Kategoria A2 - Suzuki gs 500
kategoria A: - Suzuki sv 650
kategoria B: - nissan micra, Mitsubishi Colt
kategoria C: - MAN tgl 12.240 - STAR
kategoria T: - Ursus
kategoria D: - Autosan
cman
 
Posty: 7456
Dołączył(a): wtorek 17 stycznia 2006, 20:02

Udostępnienie placu manewrowego przez WORD Jelenia Góra

Postprzez ella » piątek 27 kwietnia 2007, 22:19

Udostępnienie placu manewrowego przez WORD Jelenia Góra.

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze udostępnia plac manewrowy kandydatom na kierowców pod opieką intruktora nauki jazdy, codziennie od godz. 15 w dni robocze oraz w soboty i niedziele (pod warunkiem ze WORD nie pracuje) od godz. 7. Cena wynajmu placu za 1 godz. wynosi 30 zł brutto. Rezerwacja oraz opłata w kasie WORD. Nie ma możliwości wynajmu placu bez udziału instruktora.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mariob » środa 07 listopada 2007, 17:35

Teraz już 40zł
mariob
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 07 listopada 2007, 14:05

Postprzez ChaoticBiker » środa 21 listopada 2007, 00:08

teraz juz ok 56zł
No ale nie o tym
wczoraj widziałem ciekawą rzecz. Jeden Kandydat na kierowcę C+E oblał przy podłączaniu przyczepy. Nie było klinów pod kołami.... Ponieważ star na którym zdawaliśmy miał oderwane pasy bezpieczeństwa (czyli jak powiedział egzaminator (zwany dalej E) NIE MA PASÓW) , ciekł olejem, zapowietrzone miał hamulce i układ wspomagania sprzęgła , więc nikogo nie dziwił brak klinów podkołami przyczepy co okazało się dla pierwszego egzaminowanego zgubne. No ale cóż, takie jest życie, następni już zdali. Dowiedziałem się, że dzień wcześniej kliny pod kołami były. Dzisiaj też były.... no ale zostawmy to już, ważniejsze jest to co widziałem ja i parę innych osób..... zdawał sobie ostatni Kandydat. Parkowanie prostopadłe przodem. 1 raz - nie udało się. Wycofał, od początku drugie podejście ( nie korekta!!!) . Trzecie podejście. Czwarte. Otarł się o pobliskie drzewo! Rysy na starze i ślady na drzewie. Zdał plac, pojechał na miasto. I oczywiście zdał. Czy nie podłożenie klinów pod koła przyczepy(która ma zaciągnięty ręczny hamulec) jest o tyle większym błędem niż 4-krotne niewykonanie manewru parkowania? I otarcie się o drzewo? Widać w oczach jeleniogórskich egzaminatorów tak. Zdaje się że na plac skierowana jest jedna kamera...... może ktoś się tym zainteresuje?
nie ma boga.
Jest Motór
ChaoticBiker
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 20 listopada 2007, 23:49

Postprzez Snajper » czwartek 20 marca 2008, 22:00

Cóż mozge powiedzieć o tym WORDzie... zdałem placyk spokojnie z jednym egaminatorem i czekałem na miasto.Gdy przyszła moja kolej egzaminator powiedział ze zostaje przydzielony do innego egzaminatora.No spoko moze byc.Ale... zawsze jest jakies ale! Czekałem 5 godzin w zimnicy na swój wyjazd na miasto!
Snajper
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 20 czerwca 2007, 15:14
Lokalizacja: Al-Jazira

WORD Jelenia Góra

Postprzez Mirabelka » czwartek 02 października 2008, 12:58

Egzaminatorzy tu są różni. Ponieważ zdawałam już 3 razy - pooglądałam ich. Niektórzy spoko - próbują rozładować dowcipem stres kursanta a inni wprost przeciwnie - burczą coś pod nosem i zero ludzkich odruchów. Najgorsze są tu jednak terminy egzaminów - od jednego do drugiego czeka się aż 2 miesiące!!! W ciągu tak długiego czasu zapomina się o wielu wcześniej świetnie opanowanych manerwach itp. Reasumując - w Jeleniej trudno zdać za pierwszym razem. Widziałam tu statystyki za pół roku zdawalność ok 30% :x
Mirabelka
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek 26 maja 2008, 11:28
Lokalizacja: Jelenia Góra

ZDAŁAM w Jeleniej Górze

Postprzez Mirabelka » wtorek 09 grudnia 2008, 14:04

Wreszcie. Byłam chyba najstarszą kursantką i na pewn :D o budziłam zdziwienie egzaminatorów ale się zaparłam. Mam nadzieję, że jeszcze przed śmiercią zdążę trochę sobie poszaleć na drodze. Pozdrawiam wszystkich miłych egzaminatorów z Jeleniej
Od 2 XII 2008 jestem kierowcą. Pozdrawiam
Mirabelka
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek 26 maja 2008, 11:28
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez Gicu » poniedziałek 16 lutego 2009, 18:53

Bardzo proszę. Każdy egzamin wyglądał podobnie.
Godzina 8. Wstawiłem s ię do ośrodka ponieważ taką godzinę mi wyznaczono. Zaliczony plac manewrowy za każdym razem. Okres oczekiwania na egzamin: średnio od 3 do 5 godzin!!. Zdarzyło się, że jeździłem w nocy ponieważ zostało 10 kursantów i tylko 2 egzaminatorów z 8 bo... reszta poszła sobie do domu!. KPINA!.

I tak wyglądają egzaminy w jeleniej górze.

NIE POLECAM.
Od 12.II.2009r zdałem egzamin w WORD - Legnica
(2/16/09) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
(2/19/09) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
Gicu
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 16 lutego 2009, 17:44

Postprzez oturano » sobota 28 marca 2009, 09:01

Nie polecam, długo trzeba czekać, a jak trafimy na kut*sa jakiegoś to nie ma możliwości zdania, oblewa wszystkich po kolei (chociaż jak wszędzie są i normalni egzaminatorzy).
oturano
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 28 marca 2009, 08:58

Niesprawne auta na egzaminie

Postprzez Indi » wtorek 12 maja 2009, 11:40

Mam zastrzeżenia odnośnie sprawności aut na egzaminie. Wprawdzie zdałam za I razem ale Micra którą jeździłam była zdezelowana. Sprzęgło trzeszczało jak w autobusie, stacyjka skrzypiała, wciskałam gaz do dechy by osiągnąć 80km/h co udało mi się dopiero po 300-metrowym wjeździe na wzniesienie (ul. Spółdzielcza w Jeleniej Górze). Samochód zaniedbany, z zewnątrz w porządku ale silnik "wykończony". O biegach już nie wspomnę - niewiele brakowało a zmieniałabym je obiema rękami. Nie dziwię się, że zdawalność jest kiepska skoro auta są niesprawne.
Indi
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 12 maja 2009, 11:33
Lokalizacja: Jelenia Góra

Postprzez dawidt1645 » środa 13 maja 2009, 15:24

Ja zdawlalem 4 razy, i za 3-cim razem byl "ludzki" egzaminator :P Cholernie dlugo sie czeka na wyjazd na miasto:)(ok 4-5 godzin zazwyczaj czekalem) ale za ten czas mozna poznac kod do drzwi wejsciowych dla egzaminatorów i pracowników WORD-u, i zbyt ambitny to on nie jest :P hi hi hi
dawidt1645
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 13 maja 2009, 15:14

Postprzez skohinka » poniedziałek 22 czerwca 2009, 14:24

Witam wszystkich.Ja zdałam za 2-gim razem i uwierzcie ze nie jest to takie trudne poprostu trzeba rozmawiac z egzaminatorem duzo duzo mu truc.I da sie rade!!Szczerze mowiac to spoko jest Pan Ś. i B. A reszta to sceptycznie na nich spogladam.
skohinka
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 22 czerwca 2009, 14:19

Postprzez Paolciak » czwartek 25 czerwca 2009, 15:41

Moim zdaniem Jeleni nie jest az tak trudnym miastem do zdawania na prawko. Jestem ze Szczecina, a wystarczylo pojezdzic kilka godzin i zdalam :)
22 czerwca mialam egzamin z Panem Markiem M.- bardzo sympatyczny mezczyzna :) Nie czepial sie szczegolow, nie komentowal jak to niektorzy potrafia...
Jezdzilam z nim po strefach ograniczonej predkosci - osiedla, gdzie calosc jest do dyspozycji pieszych i ograniczenie do 20 km w calej strefie, potem jakies 40, rondo, w kierunku na centrum - trzeba przyspieszyc, jest tam bodajze do 80, wiec trzeba jechac tyle, potem gdzies po jednokierunkowych mnie ciagal, parkowanie prostopadle przodem, zawracanie z wykorzystaniem wjazdu, przejazd kolejowy-ten gdzie sa teraz jakies roboty... potem juz w kierunku do WORDu :) Jak wypisywal mi karte bylam przerazona i pewna ze nie zdalam ... nie podobalo mu sie ze stosowalam jazde zachowawcza, czyli tam gdzie bylo 50 jechalam niecale 40 ... itd Gadal tak dlugo i tlumaczyl mi moj egzamin ze naprawde bylam juz pewna ze nie zdalam, a tu nagle slowa : zdala pani i wieeeeeelki pisk ;)
Co do czekania na wyjazd na miasto to niezawsze czeka sie niewiadomo ile... Za pierwszym razem czekalam jakies 30 min, za drugim ok godziny. Zalezy jak duza jest grupa i ile osob poradzi sobie z lukiem ... Z mojej grupy zostaly np tylko 4 osoby....

Byl to moj 4 egzamin i naszczescie ostatni- teraz czekam tylko na dokument :)
Powodzenia wszystkim zycze i polecam bardzo szkole u Pana Romana- super istruktorzy, swietnie tlumacza i w koncu nauczyli mnie parkowania ;)
Paolciak
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 25 czerwca 2009, 15:19

Postprzez Magdzik » sobota 04 lipca 2009, 17:31

Hejka Paolciak:))Nie wiem czy mnie czy pamiętasz, byłam z Tobą w tym samym dniu na egzaminie i też zdałam byłam zaraz po Tobie.Marek dał mi podobną trasę.Ogólnie fajnie się jeździło, było troche przeszkód na drodze,ale dobrze z Tego wybrnęłam hehehhe.Zajechaliśmy do ośrodka i powiedział,że nie ma większych uwag tylko zawracanie zrobiłam na 2 biegu a powinnam na 1 i tyle hehe.Później usłyszałam egzamin pozytywny hehe i czekam na prawko.Uffffff:))Pozdrawiam:)
Magdzik
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 04 lipca 2009, 17:13
Lokalizacja: Węgliniec

Postprzez *Raimo* » niedziela 12 lipca 2009, 16:42

Zgodze sie ze Jelenia Gora nie jest zbyt trudnym miastem do zdawania, jednak jest sporo podchwytliwych miejsc no i ogolnie panujace chamstwo na drogach, szczegolnie ze dosc popularny jest przejazd kawalkiem DK3 (ul. Spoldzielcza) Wyprzedzanie z prawej poboczem na porzadku dziennym (kier. Jelenia).

Ja zdawalem tam tylko raz i to juz dosc dawno, wiec za wiele nie pamietam, powiem tylko ze nie polecam pana Zygmunta P, z ktorym mialem nieprzyjemnosc zdawania (stalowe nerwy i naprawde dobre przygotowanie niezbedne)


Pzdr.
Avatar użytkownika
*Raimo*
 
Posty: 139
Dołączył(a): czwartek 23 października 2008, 16:22
Lokalizacja: Jelenia Góra

Następna strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości