WORD Legnica - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: WORD Legnica - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez wlodek30 » czwartek 19 lutego 2015, 12:21

Ja zdałem za 4 razem. Oblewałem przez swoje głupie błędy (2 razy miasto, 1 raz plac). Przy ostatnim podejściu na szczęście trafiłem na pana, który był wspaniałym egzaminatorem w przeciwieństwie do innych mruków. Rozluźnił atmosferę, pogadał, pożartował, nie czepiał się szczegółów.. Po niespełna 40 minutach byłem z powrotem w Wordzie z wynikiem pozytywnym :)

Do egzaminu praktycznego można przystąpić nawet w dniu zapisu, nie ma kolejek.
wlodek30
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek 13 października 2014, 08:13

Re: WORD Legnica - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Crayon » czwartek 06 sierpnia 2015, 22:49

Zdałem za 2 razem u pana R.W - Jednakże jeśli chodzi o WORD jako całość to najlepiej oceniam płeć piękną tam pracującą :)
Crayon
 
Posty: 8
Dołączył(a): niedziela 02 sierpnia 2015, 00:00

Re: WORD Legnica - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Aniko » sobota 28 stycznia 2017, 18:16

Nie zdałam już 7 razy... tylko z mojej winy. Egzaminatorzy są różni. Cztery razy trafiłam na naprawdę sympatycznych facetów. Dwa razy trafił mi się (na samym początku) bardzo poważny, sprawiający wrażenie niezbyt przychylnego egzaminator. I ostatnio za siódmym razem znów pełna powaga... Zdawałam w połowie stycznia. Robiłam łuk. Normalnie w Toyotach zamontowane są światła do jazdy dziennej, więc świateł mijania nie włączam. A powinnam, bo zaczął pruszyć śnieg. Jak usłyszałam czemu nie zdałam zaliczyłam mały szok. Nie ma co liczyć na podpowiedzi. Egzaminator miły czy nie, wykonuje swoją prace. Ale naprawdę przyjemniej się "niezdaje", kiedy ma się doczynienia z ludzkim, uśmiechniętym facetem niż z ponurakiem. Mam nadzieję,że za parę dni trafię na egzaminatora, który będzie miał dobry dzień i nie zestresuje mnie samym "Dzień dobry" :-)
ps. Pamiętajcie o rozglądaniu się na łuku podczas ruszania! (za to też raz oblałam...)
Aniko
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 28 stycznia 2017, 18:01

Poprzednia strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości