WORD Ciechanów - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

WORD Ciechanów - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez ella » piątek 16 lutego 2007, 12:52

http://www.word.ciechanow.pl/

W tym wątku umieszczamy
- relacje zdane/oblane - pamiętaj, że mają one służyć również innym zdającym, postaraj się więc umieścić tutaj przede wszystkim istotne informacje (zachęcamy również zwłaszcza osoby, które nie uzyskały pozytywnego wyniku, do dołączenia skanu lub zdjęcia arkusza przebiegu egzaminu, dzięki któremu jednoznacznie będzie widać popełnione błędy i konkretną przyczynę niezaliczenia/przerwania egzaminu)
- informacje dotyczące danego ośrodka (tylko nie takie, że ktoś gdzieś usłyszał albo kolega dowiedział się od kolegi - niech to będą w miarę sprawdzone informacje)
- wszelkie rady i porady z nim związane
- nie podajemy nazwisk egzaminatorów (ustawa o ochronie danych osobowych)
- wszelkie off topy będą przesuwane albo kasowane

Postaraj się, aby ten wątek mógł jak najlepiej służyć innym osobom.

Pojazdy egzaminacyjne:
Kategoria AM -motorower BENZHOU YY50QT- 6
Kategoria A1 - motocykl YAMAHA YBR 125
Kategoria A2 - YAMAHA XJ6N z ABS 600 cm3 35 kW
Kategoria A - YAMAHA XJ6N z ABS 600 cm3 57 kW
Kategoria B - SUZUKI SWIFT 1.2 CMF5D
Kategoria B + E - Fiat Ducato + przyczepa jednoosiowa
Kategoria C - Star Man 12180
Kategoria C + E - Star Man 12180 + przyczepa dwuosiowa
Kategoria D - Autosan H-9
Kategoria T - Zetor 3320 + przyczepa D-50
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Dj.Polarny » wtorek 27 marca 2007, 08:36

O Ciechanowie moge napisac krotko i na temat.

Zaczne od placu tak wiec plac w ciechanowie szczegolnie luk uwazajcie na tym ktory jestpo lewej stronie placu bo jest taki ze ciezko z niego wyjechac imozna bardzo latwo skosic slupki.Jestpoprostu niewiem czy krzywy ale bardzo ciezko na nim zdac natomiastten po prawej stronie patrzec z okien budynku jest ok i nawet najwueksza gapa na nim zaliczy :).

Co do egzaminatorow jestjeden tylko ok na 4 ktorych znam a raczej zdawalem tam ale ogolnie niewarto tam zdawac bo na 50 osob zdaje jedna czasem nikt jesli o jazde chodzi.Teoria i atmosfera na teori oraz soprzet jest git :).
2006 Ciechanow
Oblane jazdy ale teoria bez bledu za 1wszym razem

A teraz czas na wawe :)

Word Odlewnicza w Warszawie
12.04.2007 Teoria bezblednie +
06.06.2007 Plac - :(
27.07.2007 Godz 7:00 Praktyka :)
Dj.Polarny
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 23 marca 2007, 11:44
Lokalizacja: Warszawa-ursynow

Postprzez cfk » piątek 07 września 2007, 16:35

zdawałem w Ciechanowie 29.08.07 i co moge powiedzieć. Odnosze wrażenie że najwięce oblewają na placu i przez pierwsze 5 mniut jazdy, chyba wychodzą z założenia że jeśli juz poświęcił trochę czasu na zdajacego to dobrze, aby zdał te prawko. Dobre auta, sprzęt do teorii też b. dobry. Co do placu to ja zdawałem na starym, ale wg. wielu instruktorów na tym nowym placu (po lewej stronie stojąc przy bramie) jest lekki spadek, i jak na łuku po dojechaniu do pólmetka staniesz w wyznaczonym miejscu, to nienaciśniecie hamulca kończy sie tym że samochód poleci Ci do przodu wprost na pachołek.
To tyle, osobiście miałem dobrego egzaminatora, nie narzekam, jedyne utrudnienie że aktualnie cały ciechanów jest praktycznie rozkopany =)
cfk
 
Posty: 99
Dołączył(a): wtorek 04 września 2007, 15:48
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Hellfire666 » środa 19 września 2007, 08:33

Witam serdecznie. Ja zdawałem w Ciechanowie 5 razy i dopiero zdałem za piątym razem, tj. wczoraj :D Samochody mają dobre, prawie wszystkie to Grande Punto i sa jeszcze na chwile obecną dwa stare Punto. Nie każdy egzaminator się pyta przed egzaminem, jakim chcemy jechać samochodem. I w tym ośrodku zdanie zależy na jakiego trafimy egzaminatora. Ja miałem różnie, raz się potrafił przyczepić, że podczas egzaminu najechałem na linię podwójną ciągłą przy zmianie pasa, że miałem za małą odległość od rowerzysty i takie tam. Lecz w końcu mi się udało zdać, miałem z panem Rygusem, bardzo wyrozumiały człowiek. Aby większość egzaminatorów taka była to by było naprawdę git :D
Hellfire666
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 19 września 2007, 08:24

Postprzez ml1988 » środa 02 kwietnia 2008, 19:10

Word w Ciechanowie bardzo dobry ośrodek,plac bardzo dobrze rozplanowany,samochody w bardzo dobrym stanie,egzaminatorzy dobrze wypełniają swoją prace. :) zdałem b za 1 razem, c za pierwszym razem, c+e za drugim razem.
ml1988
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 08 lutego 2007, 13:54

zdałem w ciechanowie

Postprzez radekbenke » piątek 16 maja 2008, 17:18

:D wczoraj zdałem egzamin na kat. B za drugim podejściem. :D
Za pierwszym razem oblałem na placu, z własnej winy. W WORDzie w Ciechanowie egzaminuja bardzo dobrzy egzaminatorzy i mili co w moim przypadku rozładowało stres. plac budynek oraz samochody nowe oraz zadbane :D jeśli macie możliwość wyboru ośrodka szczerze polecam
Avatar użytkownika
radekbenke
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek 16 maja 2008, 17:09

prawko kat. C+E

Postprzez zaq1234561 » środa 16 lipca 2008, 13:48

najpierw sprawdzamy stan techniczny:
zbiornik płynu spryskiwaczy z prawej strony pod drzwiami sparwdzamy na zbiorniku jest wskaźnik czerwona kuleczka
zbiornik poziomu oleju w silniku za kabina po lewej stronie sprawdzić poziom oleju wyjmujemy miarkę wycieramy wkładamy, wyjmujemy i sprawdzamy ponownie
zbiornik wyrównawczy płynu chłodzacego sa dwa korki płyn wlewamy do dolnego górny jest odpowietrzajacy
zbiornik poziomu płynu układu wspomagania sprzęgła pod tablica rozdzielcza od strony kierowcy sprawdzamy na zbiorniku sa wskaźniki min i max
sygnał dźwiękowy w kierownicy
działanie świateł zewnętrznych
-światła pozycyjne z przodku (moze sie spytać co widzimy) pozycje oraz obrysówki przednie u góry kabiny
z boku widzimy (takie małe swiatełka wzdłuż) sa to pozycje boczne jak sie nie pala to pełnia funkcje świateł odblaskowych
z tyłu świeca pozycyjne tylne obrysowe tylne podświetlenie tablicy
-swiatła mijania
-światła drogowe
-przeciwmgłowe (w ciech sa tylko tylne i działają tylko ze światłami mijania
-awaryjne
-kierunkowskaz prawy i lewy
-stop
-światła biegu wstecznego
można sprawdzic czy jest odblokowany zaczep albo zrobic to poźniej przed sprzeganiem
-ustawić fotele, lusterka, zagłówki
zaq1234561
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 16 lipca 2008, 13:30

Postprzez olka_1402 » czwartek 14 sierpnia 2008, 18:29

Zdałam dziś egzamin w WORD w Ciechanowie. Egzaminator Rafał G. - naprawdę ok :D Chociaż bardzo poważny i czasem niemiły to nie oblewa za byle co lub za coś czego po prostu nie było. Bardzo profesjonalny. Dziękuję Panie Rafale!

Egzaminator zwrócił mi uwagę, że moje prawe lusterko jest ustawione jedynie na koła ale tak nie było!
"Ja nie muszę widzieć linii w bocznym lusterku na łuku" - powiedziałam. Na to On zapytał: "a co pani widzi?".
Powiedziałam (zgodnie z prawdą!), że tył samochodu i przestrzeń za nim!
Wtedy On powiedział: "skoro tak to dobrze.". ----> także można się porozumieć, chociaż było mi trochę przykro...
Egzamin teoretyczny ok, trochę olewawczo przeprowadzony (pozdrawiam P. R.).

Łuk wyszedł bez błędu, górka zajęla 3 sekundy hehe. No i miasto...
Tego najbardziej się bałam. Ale egzaminator nie trzymał mnie nie wiadomo ile, po ok 40 minutach dojechałam do WORD-u, ostatnie parkowanie i po wszystkim!

Wieeeele osób nie zdawało, co chwilę widziałam kogoś z kartką.
Przestraszyłam się potwornie.

W Ciechanowie zdawali moi znajomi, żaden nie zdał za 1. razem. Albo 3 albo 5 albo 6... Czy to mała zdawalność i wina egzaminatora czy oni po prostu nie byli gotowi dostać to prawo jazdy? Wydaje mi się, że egzaminatorzy są bardzo złośliwi i sami wymyślają błędy. Lepiej nie słuchać niektórych opowieści o oblanym egzaminie a raczej powodzie jego oblania... Tym bardziej cieszę się, że trafiłam na w miarę normalnego człowieka, który nie myśli tylko "jak by tu ją oblać?".

Przekonałam się, że egzaminatorzy to cwane bestie, ale p. G. jest jednym z lepszych (tak też potem słyszałam) no i potwierdzam. :):):)

*****

Ach zapomniałam dodać, że zdałam za pierwszym razem!
olka_1402
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2008, 18:08

Postprzez anka1987 » czwartek 28 sierpnia 2008, 13:05

a więc ja zdawałam 4 razem w WORD-zie w Ciechanowie i dopiero za 4 razem mi się udało miałam super egzaminatora tylko z tego wszystkiego to zapomniałam jak się nazywa ale naprawdę ekstra nie czułam że jestem na egzaminie tylko jak na jeździe z instruktorem. najbardziej stresowałam się za drugim razem. sale na egzamin teoretyczny są bardzo dobrze wyposarzone przed kazdym egzaminem jest wszystko tłumaczone i można spytać w razie wątpliwości , egzaminatorzy są rużni ale sprawiedliwi choć jeden oblewa za zły kierunkowskaz a drugi nawet nie weźmie tego za duży błąd jak egzaminator będzie dokładny to przyczepi się do wszystkiego.
anka1987
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 28 sierpnia 2008, 11:56

Postprzez rookie » środa 22 października 2008, 17:17

cfk napisał(a):Co do placu to ja zdawałem na starym, ale wg. wielu instruktorów na tym nowym placu (po lewej stronie stojąc przy bramie) jest lekki spadek, i jak na łuku po dojechaniu do pólmetka staniesz w wyznaczonym miejscu, to nienaciśniecie hamulca kończy sie tym że samochód poleci Ci do przodu wprost na pachołek.

Niestety pierwsze podejscie zakończyło się klęską już na placu. Jechałem po bardzo wąski łuku, chyba jeszcze według starych zasad. Do przodu jakoś przejechałem chociaż przodem prawie o słupek zachaczyłem. Do tyłu było gorzej. Nic w lusterkach nie było widać. W akcie desperacji odwróciłem się i powolutku przejechałem. Kiedy jechałem do tyłu to linie były bardzo blisko samochodu, więc to chyba jednak mi się nie wydawało, że łuk jest węższy.

Poległem na górce. Zgasł dwa razy. Teraz ciągle sie zastanawiam czy może zapomniałem zmienić z 2 na 1, bo to aż dziwne, że za drugim razem zgasł nawet przy dodaniu gazu!! To byłby najgorszy w życiu błąd, zwłaszcza po cudownym łuku.

Pomimo tego wyjechałem na miasto, to mój pierwszy raz więc chciałem się przejechać. No i było cudownie, czułem samochód i to była najlepsza jazda w życiu. Parkowanie tylko powtarzałem, ale za drugim razem wiedziałem co zmienić i zaliczyłem.

Egzaminował mnie bardzo miły Sławomir S. Młody, wysoki. Miło rozmawiało się z nim po powrocie do WORDu. Powiedział, żeby wziać godzinę jazdy przed drugim egzaminem i zdam, bo czuje samochód i potrafie jeździć.

Cóż pozostaje mi pogodzić się z błędem na najprostszej rzeczy podczas egzaminu. Kolejny egzamin pewnie pod koniec listopada.
rookie
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa 30 lipca 2008, 19:14

Postprzez rad-an » piątek 16 stycznia 2009, 22:22

Podejście do egzaminu 31.XII.2008.

Podejście pierwsze i... ostatnie :) Bardzo dobrze przygotowany przez OSK, bez problemu zaliczyłem plac manewrowy. Egzaminował mnie zdaje się Bogusław G. Nie jestem pewien na 100%, w stresie nie dosłyszałem nazwiska, ale innych Bogusławów tam nie ma:) W średnim wieku, wysoki, podsiwiały.

Egzaminator: typ służbista. Niemal jak robot, z typowym urzędniczym oschłym podejściem, nie było mowy o rozluźnieniu atmosfery i jakiejkolwiek rozmowie. Podczas egzaminu polecenia wydawał precyzyjnie i wyraźnie. Przy obsłudze pojazdu dawał bardzo przydatne wskazówki w poleceniach, na temat rzeczy, o których najczęściej się zapomina jak np., "przechodzimy do sprawdzenia urządzeń wewnątrz samochodu, proszę zacząć od sygnału dźwiękowego i światła biegu wstecznego" lub "Proszę ustawić miejsc kierowcy, zaczynamy od fotela, następnie lusterka i kierownica". Na mieście z wystarczającym wyprzedzeniem informował o kierunku jazdy.

Zaliczałem na tym "krzywym" łuku, który jest z niewielkim spadkiem. Wystarczy czuć samochód by nie pozwolić mu zgasnąć no i pamiętać o zaciągnięciu ręcznego po zatrzymaniu się w kopercie. 8)

Wzniesienie pestka. Nie ma co pisać. :twisted:

Na mieście popełniłem dwa śmieszne błędy. Najpierw wjechałem na rondo zapomniawszy o redukcji biegów (poleciałem na 4'ce :roll: ale z odpowiednią prędkością), a potem po zaparkowaniu prostopadłym, na komendę "wyjeżdżamy w lewą" wyjechałem w prawą (miałem dylemat, czy to tył czy przód miał wyjechać w lewo :oops: :lol: ). Parkowanie "powtarzałem" już na koniec parkując samochód pod wordem. Po egzaminie nie było żadnych rozmów. Służbowym tonem pan Bogusław poinformował mnie, że egzamin zaliczyłem z wynikiem pozytywnym, teren WORD'u mam opuścić przez główną bramę =).

Teraz czekam na ukochany plastik :D Pozdrawiam pana Bogusława :)
Avatar użytkownika
rad-an
 
Posty: 110
Dołączył(a): piątek 16 stycznia 2009, 21:55
Lokalizacja: Ciechanów

Word Ciechanów

Postprzez pan_dusz » poniedziałek 19 stycznia 2009, 01:41

No mi w Ciechanowie nie wyszło. Trafiłem na bardzo nie miłego instruktora. Fakt że nie byłem przygotowany dobrze bo sobie bardziej hulałem niż ćwiczyłem. Oblałem na placu gdyż zapomniałem o sprawdzeniu świateł rejestracji :) W ogóle trochę inaczej w Ciechanowie się prezentuje światła niż w Warszawie na odlewniczej. W Ciechanowie się wszystko samemu włącza i pokazuje. Każde światło oddzielnie. A w Warszawie praktycznie wszystkie się włącza samemu i się mówi czy wszystko jest ok. Egzaminator sam włącza światła stop. Mianowicie po oblanym egzaminie w Ciechanowie chciałem się ponownie zapisać. Lecz pierw zapaliłem papierosa i gdy tak sobie paliłem o ogień poprosiła mnie pracowniczka WORD. Nie powiem kto to z racji tego iż chciała zachować anonimowość. Opowiedziała mi o nie pisanej zasadzie. Mianowicie w Ciechanowie można oblać za samo zameldowanie. Mianowicie większość instruktorów nie lubi "spadochroniarzy". Czyli osób które przyjeżdżają zdawać do Ciechanowa z innego okręgu egzaminacyjnego. Np. z Warszawy. Tak jak ja. Szanowna Pani oznajmiła mi że większość egzaminatorów za pierwszym razem złośliwie obleje każdego kto jest spoza okręgu Ciechanowskiego. Oraz że jest wiele spraw w WORD o zły przebieg egzaminu. Odradziła mi ona ponownego zapisu, gdyż pewnie zdam za 3-5 razem. A kolejki są niesamowite. Zapisałem się na Odlewniczą w Warszawie, czyli tam gdzie jest mój rewir. Mniejsze kolejki i naprawdę sympatyczni egzaminatorzy. Wiele moich kolegów zdało właśnie tam. No i ja zdałem. Za 1 razem :) Nie polecam nikomu spoza powiatu Ciechanowskiego zdawać w Ciechanowie. Chyba że ma tam zameldowanie :) albo takiego farta że trafi na jednego z nielicznych dobrych egzaminatorów. Pozdrawiam :)
Teoria Ciachanów +
Praktyka Ciechanów -
Praktyka Warszawa Odlewnicza +
pan_dusz
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 19 stycznia 2009, 01:29

Postprzez mostwanted18 » wtorek 10 marca 2009, 22:35

Dzisiaj miałem 1 podejście, niestety nie zaliczone. Oblałem na placyku podczas cofanie zahaczyłem słupek i niestety po egzaminie, ale muszę powiedzieć, że trafił mi się bardzo miły egzaminator. Chciałbym jeszcze dodać, że po mojej obserwacji co druga osoba w Ciechanowie wychodzi z placyku z karteczką :)
mostwanted18
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 10 marca 2009, 22:27
Lokalizacja: Działdowo

Egzamin w Ciechanowie

Postprzez Piotrek99 » poniedziałek 01 czerwca 2009, 23:30

Word Ciechanów to przeklęte miejsce :P mimo iz mam juz prawko ciezko szukac pozytywnych wspomien z tego miejsca ... Charakteryzuje sie jedna z nizszych na terenie naszego kraju % zdawalnosci a niesympatyczni albo wrecz obrzydliwie niesprawiedliwi i chamscy egzaminatorzy to tam codziennosc :P zdanie egzaminu to wielka ulga tym bardziej w ciechanowie gdzie spotkalem sie z ludzmi ktorzy nie powinni egzaminowac ... Rozumiem wszytsko i to ze ide nie na pogaduszki przy piwie tylko na egzamin ale podejsci do zdajacego jest straszne. Nikomu nie polecam tego osrodka poniewaz z tego co wiem osrodki w Wawie i Plocku pod kazdym wzgledem sa duzo bardziej cywilizowane xD
Piotrek99
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 23 maja 2009, 03:31

Postprzez Arczi » czwartek 25 czerwca 2009, 00:30

Miałem pierwszy egzamin praktyczny z kat B 25.06.2009,dzięki stresowi oblałem zaraz za bramą wordu (wyjazd-linia bezwzględnego zatrzymania).Stres ogromny..na codzień zajmuję się samochodami,a na placu nie potrafiłem wydusić nic sensownego na temat spryskiwaczy..bywa, ale plac zaliczyłem :wink: poprawka 15stego lipca :)
Avatar użytkownika
Arczi
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 24 czerwca 2009, 23:05
Lokalizacja: WL rewir..

Następna strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości