WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Jetson » sobota 09 lipca 2011, 15:51

Gratuluję. :)
Ja swój pierwszy egzamin zdałem 4 dni później, także za pierwszym razem. Teoria poszła bezproblemowo. Czas na praktykę. Łuk poszedł gładko, omówienie elementów pod maską i świateł też. Czas wyjechać na miasto. Pierwszy błąd popełniłem już przy wyjeździe z ośrodka, a mianowicie zmieniłem pas ruchu na lewy, gdy jeszcze dobrze się na prawym nie ustawiłem. ^^ Jedziemy dalej, przejeżdżamy przez "rondo bez ronda", na szczęście nie było tam dużego ruchu, więc ciężko byłoby popełnić jakiś błąd. Następnie jazda na suble, zawracanie z użyciem biegu wstecznego, parkowanie prostopadłe, jazda do centrum i z powrotem do WORDU. Byłem zdziwiony, gdyż egzamin trwał raptem 35 minut i nawet nie musiałem koperty robić. Po zaparkowaniu obok placu manewrowego Pan egzaminator szczegółowo opisał wszystkie błędy, które popełniłem, ale na szczęście żaden z nich się nie powtórzył, więc positive. ^^

Co do samego Pana egzaminatora: Nie był on może jakimś sympatycznym partnerem do rozmowy, ale - co najważniejsze - był rzetelny i sprawiedliwy, a tego przecież oczekujemy od egzaminatorów w pierwszej kolejności, czyż nie?
Jetson
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 08 lipca 2011, 14:46

Re: WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez frister » poniedziałek 11 lipca 2011, 14:47

dzień dzisiejszy to tragedia w tychach oczekiwanie na egzamin ok.1,5 godziny jazdy w ośrodku obsługuje trzech egzaminatorów ,i jadą po bandzie co 5 zdający wyjeżdża z placyku 5-10 min. wraca bardzo niemiło. (dodaję że nie zdawałem tam egzaminu jestem tylko obserwatorem). w rybniku atmosfera milsza z poważaniem kierowca
frister
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 11 lipca 2011, 14:35

Re: WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez SunnyIsles » wtorek 12 lipca 2011, 00:26

Nie zgodzę się z przedmówcą, ja czekałam na egzamin praktyczny 20 min. Teorię zdałam 18/18 , start o 13.00. Przy praktyce te 20 min to zostałam wywołana jako ostatnia z grupy, z 6 osób tylko 1 nie przeszła testów, z pozostałej piątki na pewno 3 osoby wyjechaly z placu. Jeszcze wczoraj czytalam wasze wypowiedzi co mi bardzo pomoglo, ale do tego ze dzisiaj zdalam za pierwszym razem przyczyniło się kilka rzeczy, super osk i instruktor, jazdy w dniu egzaminu, spokój i opanowanie, wiara w siebie i posiadane umiejętności, pewność znajomości teorii oraz przesympatyczny egzaminator, jak się okazało normalny człowiek, który umie pożartować, ale też i zachowac powagę. Dzięki temu, ze na placu wykonałam wszystkie czynności bezblednie oraz ze egzaminator widzial moje umiejetnosci jezdzilam dość łatwą trasą. Zrobiłam kilka malutkich błędów, jak każdy chyba, ale i tak egzamin pozytywny, wszystkim zycze takich egzaminatorów jak pan R.!
SunnyIsles
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 11 lipca 2011, 23:56

Re: WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez adi7903 » piątek 22 lipca 2011, 15:16

witam
ja wczoraj zdałam egzamin-wprawdzie za 2 razem, ale i tak jestem zadowolona:)
jeżdżąc po mieście spotkałam swojego instruktora, który później dzwonił i spytał na czym mnie oblał. Jak mu powiedziałam, że zdałam był w wielkim szoku. Pogratulował mi podwójnie, bo egzaminator z którym jeździłam to podobno niezła łajza:) mało kto u niego zdaje, no ale mi się udało więc jestem baaardzo szczęśliwa
życzę powodzenia wszystkim zdającym:)
adi7903
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 22 lipca 2011, 15:07

Re: WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez marioHKS » piątek 29 lipca 2011, 17:50

siemka ja dziś 29 lipca zdałem za 3 razem.Tychy wydaje mi się najcięższym ośrodkiem egzaminacyjnym na śląsku . Może to i dobrze bo po zdaniu jest się prawie ,że ekspertem to duży + dla zdających . Powiem krótko miałem naprawdę zawodowego egzaminatora który praktycznie nic nie mówił , ale miałem 2 wpadki w których egzaminator dał mi szansę poprawić błędy ,to były szczegóły ale inny egzaminator w nie humorze by mnie oblał.. Życzę wszystkim powodzenia aha STRES TO TWÓJ WRÓG .TYLKO TUZ narka
marioHKS
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 29 lipca 2011, 16:22

Re: WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Dash321 » wtorek 09 sierpnia 2011, 22:07

WITAM ..

Mój pierwszy egzamin ...negatywny...mój błąd..na łuku...który niby mi świetnie szedł...ale ten stres był tragiczny...i zrobił swoje.. Ale egzaminator jak najbardziej OK!

Drugi egzamin(po 2 tyg.) negatywny....1 błąd..na 2- kierunkowej skręciłam w lewo z lewej krawędzi.. a 2- wyprzedzanie rowerzysty na pasach..Wiem to było z mojej winy, że nie zdałam...Ale znowu przyszedł stres...a Egzaminator? Niby spoko, bo mógł mnie wcześniej oblać...ale To jego ciągłe gadanie..jak bym miała być mechanikiem samochodowym etc...Było jeszcze bardziej stresujące...i myślę, że to był jego plan, żebym sama się "udupiła"..No i udało mu się.... Aż zrobiłam tak głupie błędy/...I jeszcze jechał z tyłu pan, który robił papiery na egzaminatora... który chyba był już bardziej zestresowany niż ja... bo później jeszcze dostał zrypke, że czegoś tam nie zna...

Trzeci Egzamin(po ponad 1,5miesiąca)..NEGATYWNY;/
Myślałam, że zabije TEGO KRETYŃSKIEGO EGZAMINATORA.... Jakiś młody gnojek, co chyba dopiero zrobił papiery na egzaminatora.... :twisted: :eek2:
Jeździłam w kółko po tych samych ulicach, nie miał mnie za co oblać to szukał pretekstu... i w końcu mu się udało... Bo ze stresu jakiego się już najadłam przy nim to nogi chodziły mi jak na sprężynkach....już sama zgłupiałam i nie wiedziałam jak jeździć...przyszła mi już myśl żebym sama się gdzieś upieprzyła i żebym miała już święty spokój.. Niby siedział cicho i wydawał polecenia... ale ciągle jakieś kręcenie nosem i szeptanie czegoś pod nosem..i ta jego mina wielkiego pana.. Co już byłam blisko ośrodka... to zaraz było a skręć jeszcze w prawo..a tu jeszcze w lewo...i tak w kółko...już wiedziałam, że i tak nie zdam ... Aż w końcu nadeszła godzina "zero", samo południe... sznur aut i jak na złość auto mi zgasło w niefortunnej sytuacji...po czym stwierdził, że to było już zagrożenie ruchu i egzamin przerwany... Z tego wszystkiego dowiedziałam się, że wszystko było poprawnie zrobione, ale jednak mogło być lepiej, albo on by to inaczej zrobił.... ("Parkowanie..dobrze ale mogło być lepiej" etc...) myślałam, że mu coś zrobię w końcu... Wiem, że źle wjechałam na skrzyżowanie i mi auto zgasło...ale nie było to na tyle, że ludzie musieli stać i czekać...bo bez problemu mnie delikatnie ominęli i jechali sobie dalej... tylko "pięknemu" już się chyba spieszyło do domu...bo to były ostatnie egzaminy.... Na dodatek jechał drugi egzaminator... chyba sprawdzał nowego...
Zachowywał się jak by nie wiadomo kim był..po prostu wyżej srał, niż dupe miał... :shock: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2: :eek2:



**A tak w ogóle...te terminy do są żałosne..rozumiem, że może iść pare egzaminatorów na urlop...ale chyba nie mają urlopu przez miesiąc?... Na drugim egzaminie pare ludzi było... ale na trzecim, na kóry czekałam ponad 1,5 miesiąca...patrze na liste..a tam Egzaminy pierwsze od 7.30 a ostatnie o 14.30...a na każdym po 3, max.4 osoby... I że, niby mają tak dużo ludzi, że egzamiy tak odległe...o co kaman?
Więc postanowiłam, że prawdopodobnie przenoszę papiery do Krakowa... Gdzie terminy są tydzień po tygodniu albo jeszcze częściej.. znajoma w ciągu 3-tygodni zrobiła 5 egzaminów..i zdała..a ja dopiero teraz trzeci robiłam^^ :shock:
Dash321
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 09 sierpnia 2011, 21:39

Re: WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Tyszanin93 » wtorek 18 października 2011, 13:25

Tychy, 18.10.2011r.

Egzamin TEORETYCZNY + PRAKTYCZNE - zdane za 1 razem!

Witam, tak więc dziś na 8:00 miałem ustalony termin teorii, a następnie jeśli ona by się powiodła praktykę.
Wchodząc do sali nr 1 zostałem poinformowany o warunkach egzaminu teoretycznego, po czym rozpoczął się.
Rezultat? 0 błędów po 2 minutach - fakt, sporo ćwiczyłem przed egzaminem w domu.
Kolejnym plusem było spore zniwelowanie stresu, podchodziłem do tego tematu w stylu "chociaż teoria się udała, jak obleję praktykę, nic się nie stanie".
Po niespełna 20 minutach zostaję wołany na egzamin praktyczny.
Gość około 30 lat, wydaje się całkiem przyjemny i mały służbista.
Wędruję do pojazdu nr 5, informuje mnie o zasadach, wylosowałem światło cofania + płyn hamulcowy.
Gaszę silnik, wrzucam wsteczny, idę do tyłu i nie świeci się.. przez moje niedopatrzenie nie przekręciłem stacyjki na kontrolki, jednak nie wywołało to na nim większego zdenerwowania.
Następnie szybko pokazałem i omówiłem płyn hamulcowy (nawet sam mi maskę otworzył :D), przygotowałem się do jazdy i wio na łuk!
Uczyłem się na eLkach z gazem, więc ten benzyniak był mi na ręke. O wiele wygodniejszy start, fajna kontrola, bajerowanie tak jak mnie uczono na kursach i wynik pozytywny.
Później górka równiez bez problemu i jedziemy na miasto.
Ile jeździłem po mieście? 20 minut :)
Trasa była banalna - z trudniejszych zawracanie za pomocą infrastruktury z wykorzystaniem biegu wstecznego, poza tym totalny banał!
Krążyłem obok hotelu, reala, WORDu i tak w kółko! No, raz wziął mnie na regułę prawej ręki, ale widocznie szybko zorientował się, że dobrze czuje się za kółkiem i zwyczajnie mnie nie męczył.
Na koniec fajnie podsumował, że bardzo dobrze jeżdzę i bez żadnych przeciwskazań zalicza wynik jako pozytywny.
Na ukoronowanie wracając do WORDu udałem się do kasy, opłaciłem wydanie prawa jazdy i czekam do 2 tygodni na odbiór ze zniecierpliwieniem!

Powodzenia wszystkim zdającym i mała rada, lecz moim zdaniem bardzo pomocna ode mnie -
Wierzcie w siebie! to dzięki temu odniosłem sukces za pierwszym razem.
Tyszanin93
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 18 października 2011, 13:05

Re: WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez reassor » sobota 26 listopada 2011, 01:00

ok 25.11.2011
Pierwsze podejście - duże napięcie i za duża pewność siebie jeśli chodzi o teorię = 3 błędy. 1 wiem jaki na bank i totalnie głupi a 2 pozostałe to zgaduję, że gdzieś musiałem źle zaznaczyć :) po 3h snu może się każdemu zdarzyć.

Co do samego ośrodka to widziałem 4-5 samochodów stało prawie cały czas na placu i wołali - w poczekalni tona ludzi. 2 osoby widziałem jak oblały zaraz po wyjeździe :
1: brak świateł :eek2:
2: zniknęła za rondem i była już jako pasażerka po 3 minutach z powrotem - nawet nie zdążyłem dopalić fajki :P

dalej widziałem 2 osoby same wróciły ale też już siedząc z egzaminatorem na parkingu widziałem jak się załamują podczas rozmowy.

Napięcie jest tam takie w poczekalni, że można go nożem kroić :)

Niektórzy rozmawiają inni siedzą po cichu zmieniając pozycję co parę sekund.
Kat.B - 24.02.2012 - Kat.B zdane :) (Mobilek Tychy)
Kat.A - 10.02.2016 - Teoria 71/74 (1 raz) :) (Radmar Tychy)
Kat.A - 11.04.2016 - Praktyka (1 raz) :) (Radmar Tychy)
Avatar użytkownika
reassor
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela 23 października 2011, 18:54
Lokalizacja: Tychy

Re: WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez aanniiaa » wtorek 06 grudnia 2011, 21:50

2 tygodnie temu zdałam egzamin praktyczny. Było to moje 3 podejście (1-oblałam na łuku, 2- droga jednokierunkowa i skręt w lewo z prawej krawędzi).
Kurs zrobiłam już w zeszłym roku, ale po 2 niepowodzeniach odwlekałam w czasie kolejne egzaminy. Posty zamieszczone na tym forum pomogły mi więc mam nadzieję, że moja wiadomość może też komuś na coś się przyda :-)
Jeśli chodzi o przygotowania to jeździłam trochę z tatą, żeby się oswoić w aucie oraz zakupiłam 3h w osk lider (polecam).
Egzamin: miał być o 11:30, ale czekałam na niego ok 1h. Wyczytał mnie starszy Pan i od razu coś zagadał. Sprawdzanie poziomu płynu spryskiwaczy i światła: kierunkowskazy. Później łuk. Do przodu super, włączam wsteczny, popuszczam sprzęgło, dodaje gazu, ale auto nie rusza. Zaczęłam już panikować i auto mi zgasło. Zupełnie nie wiedziałam czemu nie chciało ruszyć. Podchodzi egzaminator, wsiada i pokierował autem do koperty. Lekko mi zasugerował, żebym przyjrzała się skrzyni biegów. Wtedy zasugerował mi żebym przyjrzała się skrzyni biegów. Wtedy sobie uświadomiłam, że chciałam ruszyć do tyłu z trójki. Wszyscy co się uczyli na 5biegowych niech zwrócą na to uwagę, że wsteczny jest do przodu :)
Drugie podejście do łuku i zaliczone. Wyjeżdżamy na miasto. Ogólnie to miałam prostą trasę , może 2 lewoskręty na kolizyjnych, parkowanie prostopadłe, zawracanie z użyciem biegu wstecznego.
Moje rady, jak nie radzisz sobie i coś Ci nie wychodzi to dokup sobie dodatkowe jazdy i to poćwicz zamiast się później na tym wyłożyć i PATRZ na znaki. Bez tego ani rusz. Oczywiście jest też potrzebna dość duża dawka szczęścia.
Powodzenia wszystkim! :-)
aanniiaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 18 listopada 2011, 21:31

Re: WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez reassor » środa 14 grudnia 2011, 11:11

tym razem testy 0/18 :) i burak na praktyce przy wyjeździe z WORD-u najechałem "trójkącik" jezdni wyłączonej z ruchu.

Ale nie dla tego piszę.
Dla zdających - ten łuk znajdujący się najbliżej bramy(za budynkiem) ma kopertę po zakręcie pochyłą do tyłu także puścić hamulec i dokładajcie tylko sprzęgłem no chyba, że wam noga lata to troszkę gazu ale wtedy nisko sprzęgło i uważajcie na egzaminatora Cezary S.
Będzie marudził... już na placu trzymajcie się prawej strony przy skręcaniu na podjazd. Po oblanym ten gość uwielbia jeszcze kopać leżącego - czyli wyłuska wszystkie niedociągnięcia ale nie w sensie naucz się tylko żebyś/aś poczuł się dobity...

Poza tym teraz 2,5 miesiąca na jazdy się czeka WTF...

z 13.12.2011 na 24.02.2012 to jest tragedia ....
Kat.B - 24.02.2012 - Kat.B zdane :) (Mobilek Tychy)
Kat.A - 10.02.2016 - Teoria 71/74 (1 raz) :) (Radmar Tychy)
Kat.A - 11.04.2016 - Praktyka (1 raz) :) (Radmar Tychy)
Avatar użytkownika
reassor
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela 23 października 2011, 18:54
Lokalizacja: Tychy

Re: WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Graffis » wtorek 10 stycznia 2012, 16:16

10.01.2012 - Egzamin zdany za drugim podejściem.

Egzamin na godzinę 10:20, byłem tam o 10:15 i się okazało, że egzaminatorzy niecierpliwi, bo już na mnie czekają od dłuższego czasu (O_o). Egzaminator pan Wiesław M. Wylosowało mi sygnał dźwiękowy i światła przeciwmgielne tylne. Łuk bez problemu, górka także. Na mieście też odbyło się bez większych problemów, czasami dosyć "agresywnie" wciskałem się na pasy ruchu lub na rondo, ale na tyle sprawnie, że kierowca za mną nie musiał zwalniać, przez co nie było to wymuszenie pierwszeństwa. Ogólnie trzeba patrzeć na znaki, zaakcentować, że się sprawdza czy ktoś jest po prawej stronie jak jesteśmy na obszarze, gdzie obowiązuje reguła prawej ręki, pokazywać, że się patrzy w lusterka. Egzaminator ogólnie OK, ale wtrącił parę uwag, trochę marudził (a że to za szybko pod górkę na placu podjechałem, a że to za szybko kierunkowskazy wyłączam, a że to miałem jechać prosto po placu, a nie manewrować między pachołkami), ogólnie niezbyt przyjemny charakter, ale za to gościu rzeczowy. Może miał gorszy dzień. Widać, że mu się nie podobało, że musi wystawić wynik pozytywny. Jako jedynemu kazał mi na placu manewrowym (już po powrocie do ośrodka) zaparkować prostopadle tyłem (wszystkie pozostałe eLki egzaminacyjne są zaparkowane przodem). Ale spoko. eLka nr 76, egzamin trwał jakieś 35 minut. Cieszę się, że mam to z głowy.

Tutaj umieściłem przebieg trasy:
http://www.trasy.prawojazdy.com.pl/rout ... dex/id/377
Graffis
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 05 grudnia 2011, 15:16
Lokalizacja: Tychy

Re: WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez reassor » piątek 24 lutego 2012, 10:36

>>trasa<<

Trasa przyjemna i prosta - Egzaminator Bogdan T. Który jak wynika z naszej rozmowy większość czasu egzaminuje w Rybniku.
Wszystko dokładnie tłumaczył. Przy skręcie w lewo pokazywał dokładnie o którą uliczkę mu chodzi.

Na trasie którą podałem może być mały błąd mianowicie nie wiem jak się nazywała ta ulica na której miałem parkowanie (skręcało się w nią za biedronką taką małą na budowlanych (strefa 30km/h) z organizacją ruchu według zasady prawej ręki.

Co jeszcze mogę powiedzieć - wczoraj na jazdach instruktor strasznie krytycznie mnie jechał i myślę, że to pomogło bo jeździłem z nim tragicznie.

Co do samego egzaminatora muszę jeszcze dodać, że wpisał mi błąd za miganie przy skręcie w miejscu gdzie inaczej się nie dało - wyjaśniłem, że tak byłem uczony bo nie wszyscy egzaminatorzy są tacy wyrozumiali. On dodał, że przepisy to jedno, a robienie zamieszania i mącenie w głowie innym uczestnikom ruchu to drugie. Życzę wszystkim takiego egzaminatora!!! :spoko:
Kat.B - 24.02.2012 - Kat.B zdane :) (Mobilek Tychy)
Kat.A - 10.02.2016 - Teoria 71/74 (1 raz) :) (Radmar Tychy)
Kat.A - 11.04.2016 - Praktyka (1 raz) :) (Radmar Tychy)
Avatar użytkownika
reassor
 
Posty: 225
Dołączył(a): niedziela 23 października 2011, 18:54
Lokalizacja: Tychy

Re: WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez tanka1993 » wtorek 06 marca 2012, 12:18

Ano więc:) Mój egzamin odbyl się 18.01.2012. Najbardziej stresujący dzień w moim życiu...jak dowiedzialam sie 2 tyg wczesniej ze mam egzamin to poprostu taki stres!! Moj instruktor sie ze mnie smial bo tak panikowalam(jakby bylo z czego). i nadszedl ten wielki dzien...;/ pojechalam z tata bo mama byla jeszcze bardziej stresowana niz ja:P teoria na 9.20. weszlam, pan objasnij nam przebieg egzaminu, ze mamy nie sciagac itp:P tak w ogole to b.niemily byl:/ no ale minelo 5 min i zdane:P wyszlam i stres ze mnie kompletnie zszedl, chcialam miec to juz tylko za soba. czekam czekam, patrze a tu moj instruktor! przyszedl bo powiedzial ze nie byl pewny czy nie wyjde bo tak panikowalam. zdal mi relacje z warunkow na drodze i kazal mi koniecznie potem zadzwonic. bardzo mnie to podnioslo na duchu...
nie minelo 20 min i mnie wola PANI EGZAMINATOR, co mnie troche wystraszylo bo slyszalam ze sa ciete!;/ zanim doszlysmy do auta to pozartowala ze mna, powiedziala ze mam sie ubrac bo jest zimno. mysle sobie "fajna babka". wsiadam, ale od str pasazera, wyjasnila mi wszystko, spytala czy mam jakies puytania itp. no wiec mowi mi ze wylosowala mi swiatla awaryjne i spr plynu chamulcowego. no i zaczelao sie! wlaczam sw awartyje a ona na mnie zaczyna wrzeszczec ze mam je sprawdzic czy swwieca! i co ja se nie mysle! no ale ok, wszystko spr i luk. ruszylam na recznym, ale przerwala mi i mowi ze mam 2 szanse. 2 podejscie ok. gorka - bez zadnym problemow. wyjezdzam z parkingu z wordu i mowi mi ze mam jechac przez rondo prosto i od razu skrecic na parking. tam jednokierunkowa jest, mialam parkowanie prostopadle. musialam robic 2 razy bo sie czepiala ze nie patrze do tylu(patrzalam ale co tam). dalej wiem ze pojechalam na wyspe centralna - zawracanie, potem zawracanie na 2 z wykorzystaniem miejsca parkingowego, pare skrzyzowan, ronda. i nie pamietam wiecej:P ogolnie babka dziwna...mialam wrazenie ze ma jakieg wahania nastrojow, bo najpierw sie smiala, byla milutka, potem wrzeszczala na mnie bez powodu, potem zas jakimis zartami walila a jeszcze potem powiedziala mi ze chcialam staruszke przejechac chociaz wgl nie przechodzila ale ok! za kazdym razem jak sie odzywala to myslalam ze juz mnie obleje. ale przynajmniej wydawala jasne polecenia, mialam czas zeby zmienic pas itd. to bylo najwazniejsze, jej charakter juz przebolalam. w koncu przyjechalismy do wordu i mowi mi: jak oceniam swoja jazde? ja jej mowie, ze moglo byc lepiej ale ze to przez stres. ona pokiwala glowa, popatrzala, kazala mi powiedziaec jakie mialam bledy i z wielka laska powiedziala:wynik egzaminu pozytywny. widac ze nie p0odobalo jej sie to ale mi to juz wisialo:P powiedziala mi jeszcze ze bardzo dobrze panuje nad autem, nie boje sie jezdzic i ze widzi ze moje bledy byly popelnione przez stres i ze mi gratuluje. wybieglam z tego auta i poprostu rzucilam sie tacie na szyje. jak juz bylismy w aucie to sie pobeczalam:P i to na tyle!

moja trase egzaminacyjna oceniam za dosc latwa, mysle ze to zasluga mojego kochanego instrukora, bo wszedzie gdzie bylam na egzaminie bylam na jazdach i to nie raz! oczywiscie popelnilam pare bledow, ale to jak juz wspomnilam chyba ze stresu...

zycze wszystkim zdania! powiem wam ze najgorsze to jest sie stresowac...wiem ze to sie teraz tak latwo mowi ale to jest najlepsze wyjscie! pozdrawiam!:)
tanka1993
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 06 marca 2012, 11:40

Re: WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Ines23 » poniedziałek 12 marca 2012, 10:02

Witam, ja miałam egzamin 5.03.2012 :) Egzamin Toretyczny zero błędów :) stres zszedl kiedy zrobiłam testy ale jak czekałam na jazdy to trochę się denerwowałam ale później jak mnie zawołai to wszystko ok miałam spoko Egzaminatora musialam poprawiac łuk bo najechalam na linie ale nie zestresowalam sie, na wzniesieniu nie zgaslo wiec poejchalam na miasto na miescie mialam bardzo łatwe rzeczy :) żadnych wymyślnych rzeczy jezdzilam okolo 30 min i do osrodka i zdalam za pierwszym razem a to dla tego ze skupilam sie na jezdzie :) tak ze nie stresujcie sie tylko wsiadac do auta sluchac uwaznie polecen i jechac tak jak by sie jechalo na kursie ja tak podeszlam do tego i zdalam wiem ze jest latwo mowic ale tez mialam stres ale go opanowalam dla tego nie dajcie sie stresowi jak bedzie widzial ze sie nie boicie to bedzie dobrze a jak bedziecie sie denerwowac to juz koniec :) tak ze Szczescia i powodzenia zycze tym co beda zdawac :) ja zdalam za pierwszym razem :) Pokonałam stres :) a tak przy okazji Dziękuje Pani Toli za bardzo dobre przygotwanie mnie do egzaminu :)Pozdrawiam i polecam Panią Tole :) Szkoła Jazdy "Cool" :)
Ines23
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 12 marca 2012, 09:52

Re: WORD Tychy - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Marylka » wtorek 01 maja 2012, 16:59

Ja swój pierwszy egzamin zdawałam 07.03. o godz. 11:00 teorię zdałam bez błędu :] Przyszedł czas na egzamin praktyczny godz. 11:34 rozpoczęcie. Dwa pytania z elementów pod maską i świateł: Pierwsze pytanie: sygnał dźwiękowy, drugie pytanie: światła awaryjne (zaliczone). Przygotowanie do jazdy (zaliczone). Czas na wykonanie Łuku. Do przodu podjechałam bardzo blisko przedniej tyczki, powiedział egzaminator, że drugie podejście. Za drugim podejściem jak jechałam do tyłu to za wcześnie się zatrzymałam, tak więc nie zaliczyłam łuku (spowodowane to było stresem).

Przyszedł czas na drugi termin egzaminu praktycznego dnia 24.04. godz. 12:49 rozpoczęcie i tu niespodzianka w samochodzie miałam dwóch egzaminatorów (egzaminator główny i egzaminator nadzorujący ) podczas egzaminu (jeszcze większy stres...!). Dwa pytania z elementów pod maską i świateł: pierwsze to: wskazanie zbiornika płynu chłodzącego, drugie pytanie to: światła mijania (zaliczone), przygotowanie do jazdy (zaliczone), nadszedł czas na wykonanie łuku poszło pięknie (zaliczone), potem ruszenie z miejsca do przodu na wzniesieniu (zaliczone), gdy usłyszałam wyjazd na miasto, pomyślałam sobie, żeby tylko poszło dobrze. Jeździłam 40 minut po mieście, zaliczając po kolei polecenia, które egzaminator wydawał. Gdy już wjechałam z powrotem do ośrodka egzaminacyjnego (WORD) i czekałam na werdykt. Egzamin zakończył się o godz. 13:29. Egzaminator powiedział: Wynik egzaminu POZYTYWNY, zapytał się jeszcze drugiego egzaminatora nadzorującego czy są jakieś zastrzeżenia, powiedział, że nie.

W pierwszej chwili nie docierało to do mnie, że zdałam egzamin, musiałam parę razy zobaczyć arkusz przebiegu egzaminu praktycznego, żeby wreszcie to do mnie dotarło, że zdałam ten egzamin :]
07.03.2012- Egzamin Teoretyczny kat. B.- ZDANE
24.04.2012- Egzamin Praktyczny kat. B.- ZDANE
Avatar użytkownika
Marylka
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek 17 października 2011, 11:00
Lokalizacja: Mikołów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości