WORD Dąbrowa Górn.- relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez krzysiek_m » czwartek 24 lipca 2008, 22:36

Egzaminator C+E nie potrafi jezdzić takim samochodem:)
To jest jakas paranoja ze egzaminują nas typy co nie maja zielonego pojęcia jak jezdzic takimi duzymi samchodami po mieście..Sytuacja miała miejsce w zeszłym tyg. w DĄbrowie Górniczej.Egzaminator zakończył egzamin w duzej odległosci od WORDu..Osoba egzaminowana poprostu wysiadła z samochodu i chciała pojsc do domu..Podobno gdzieś niedaleko mieszkał..Egzaminator go poprosił czy mógłby wrócic. :o :o

Ostatecznie zaliczył egzamin wszystkim zdającymm.


To jest poprostu smieszne.Ze egzaminują nas takie osoby..
krzysiek_m
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 20 lipca 2008, 15:32

Postprzez qchar » wtorek 19 sierpnia 2008, 15:19

Pod koniec kwietnia rozpocząłem kurs w Katowicach a skończyłem 18 lipca. Zaniosłem dokumenty w poniedziałek 21.07 do WORDu w Katowicach. Dostałem termin na samą teorie dopiero na 19 sierpnia...
Postanowiłem że spróbuje załatwić to jakoś szybciej dlatego następnego dnia wziąłem dokumenty i przeniosłem do Dąbrowy. Teorie dostałem na 8.08 zdałem ją bezbłędnie, tego samego dnia dostałem termin egzaminu praktycznego na 18.08 (10 dni po teorii). Wykupiłem sobie trzy godziny dodatkowe w Dąbrowie ale jak się później okazało wystarczyły do zdania egzaminu. Zdałem jako jedyny w grupie. Egzaminator był bardzo w porządku. Pozdrawiam
18.07.2008 skończyłem kurs
08.08.2008 zdany egzamin teoretyczny
18.08.2008 zdany egzamin praktyczny
qchar
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 19 sierpnia 2008, 13:39

Postprzez ja_89 » środa 03 września 2008, 20:22

dzisiaj miałam 2 podejście do egzaminu praktycznego i oczywiście lipa :x nie powiem za pierwszym razem egzaminator był miły a niestety to ja popełniłam błąd, ale dzisiaj tego chama który mnie egzaminował normalnie mam ochote udusic :x cały egzamin spieszyło mu się poganiał mnie i cały czas spoglądał na zegarek :x a na końcu "pocieszył" mnie żeon nigdy nie przepuszcza pierwszej osoby chodżby nie wiem jak dobrze jeżdziła :x i powiedzcie gdzie tu jest sprawiedliwość :evil:
ja_89
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 03 września 2008, 18:30

Postprzez dmisieekk » czwartek 26 lutego 2009, 18:21

Witam wszystkich:) Dzisiaj miałem pierwszy egzamin praktyczny w owym WORDZIE i sam nie moge w to uwierzyć ale zakonczył się z wynikiem pozytywnym :) Egzaminator był świetny!! Mimo paru moich błędow na mieście nie oblał mnie ... Powiedział tylko abym dopracował technike jazdy i pogratulował!! Serdecznie polecam ten WORD :D :D
dmisieekk
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek 12 lutego 2009, 19:24
Lokalizacja: Zawiercie, DG

Postprzez kalinowska » piątek 24 kwietnia 2009, 09:11

Polecam stronkę z opisami tras, skrzyżowań itp.
kalinowska
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 24 kwietnia 2009, 09:08

Postprzez janosikdg » sobota 20 czerwca 2009, 12:23

Po zdanej teorii 19 czerwca , zapisałem się na praktykę . Termin oczekiwania to prawie 3 miesiące bez paru dni :evil:
Wcześniej czekało się 2 miesiące a teraz po zmianie przepisów miało być lepiej a jest tragicznie :evil:
Nie polecam Dąbrowy do zdawania.
janosikdg
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 19 czerwca 2009, 11:21

Postprzez dolores26 » sobota 25 lipca 2009, 22:46

Dąbrowa Górnicza-porażka, kto nie musi niech tam nie zdaje i przenosi papiery gdzie indziej. Brak jakiejkolwiek organizacji, zdzierają tylko pieniądze i nie chcą zwracać w związku z przeniesieniem dokumentów, trzeba sie upominać, same problemy.Jak można na egzamin czekać ponad dwa miesiące :shock: !!!! W Tarnowie-tylko 3 tygodnie, różnica spora po mimo że do Tarnowa zjeżdżają ludzie z Krakowa, Katowic i innych miejscowości. Jedynym plusem w Dąbrowie był naprawdę miły i ludzki egzaminator, niestety nie pomogło mi to w zdaniu egzaminu. Kto może niech ucieka z Dąbrowy!! P.S. prawko zdałam w Tarnowie, licząc Dąbrowe było to drugie podejście :D
dolores26
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 25 lipca 2009, 21:29

Postprzez inspire84 » sobota 22 sierpnia 2009, 16:58

Witam;)
wcale nie uważam że Dąbrowa to porażka.. W Katowicach na pierwszy termin praktyki, przed zmianą przepisów, czekało się ponad trzy miesiące.. Osobiście zdawałam w Dąbrowie - jak narazie 2 podejścia i 2 x N.. Pierwsze (3.08 ) - nawet z placu nie wyjechałam, zgasł mi samochód w łuku a następnie potrąciłam pachołek.. Ewidentnie zjadł mnie stres.. Drugie podejście (11.08 - można termin przyspieszyć - wystarczy chodzić i pytać, ludzie rezygnują z terminów i do innych miast jeżdżą) - plac zaliczony i wyjechałam na miasto, miałam parkowanie równoległe (zaliczone :D ), hamowanie w wyznaczonym miejscu, przejazdy przez skrzyżowania.. Ale niestety nie udało się gdyż zawróciłam w miejscu niedozwolonym (na światłach z nakazem jazdy w lewo).. Była to 25 minuta mojego egzaminu.. Czyli wg nowych przepisów praktycznie końcówka.. Ale nie ma się co załamywać, mówi się że do 3 razy sztuka. Niebawem trzecie podejście :D
A co do egzaminatorów - nie mogę złego słowa powiedzieć na tych na których trafiłam.. Konkretni, uprzejmi, dokładnie wydawali polecenia..
Początek kursu - 4.03
Koniec kursu - 28.04
Teoria - 28.05
Praktyka 1 - N
Praktyka 2 - N
Praktyka 3 - P :lol: teraz już czekam na prawko i w drogę;):):)
Ostatnio zmieniony czwartek 27 sierpnia 2009, 17:36 przez inspire84, łącznie zmieniany 2 razy
inspire84
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 22 sierpnia 2009, 16:46
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez kuba989898 » niedziela 23 sierpnia 2009, 19:06

Zdawałem pierwszy egzamin na kategorię B 14-08-2009. Wynik: POZYTYWNY.

Ostatnie jazdy z kursu ustaliłem sobie na 14 sierpnia na rano, do 12:00 jeździłem, potem pół godziny przerwy i oczekiwania w ośrodku.
Zostałem zaproszony na plac o 12:55. Wsiadłem do samochodu, miałem sprawdzić światło cofania i poziom płynu hamulcowego, potem łuczek, wzniesienie i na miasto.
Na mieście jeden błąd - zatrzymałem się na przejściu dla pieszych na szczęście pustym. Potem dalsza jazda, i do ośrodka, w sumie jeździłem 40 minut, ale nawet tego nie odczułem. Po wjechaniu do ośrodka cała papierkologia i tyle.
Pan egzaminator był bardzo miły, spokojny, opanowany, polecenia wydawał z odpowiednim wyprzedzeniem, po prostu bajka.
Podstawa to opanowanie stresu.
kuba989898
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota 15 sierpnia 2009, 23:16

Postprzez sisok » środa 26 sierpnia 2009, 17:47

Czy orientuje się ktoś czy WORD w DG dysponuje Fiatami Punto czy tylko Fiatami Grande?
W niedługim czasie bede miał egzamin, a uczylem sie tylko na GRANDE i chcialbym wiedziec czy nie czeka mnie jakas niespodzianka.
sisok
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa 15 lipca 2009, 01:20

Postprzez kuba989898 » czwartek 27 sierpnia 2009, 01:22

Mają tylko Grande Punto, przynajmniej 14 sierpnia mieli. Wcześniej jeszcze były Corsy ale już nie ma.
kuba989898
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota 15 sierpnia 2009, 23:16

Postprzez Spider89 » czwartek 27 sierpnia 2009, 18:50

Jeszcze się nie dopisałem ;)
Ja zdawałem 3 razy. Pierwszy oblałem za niewłączenie świateł. Egzaminator wziął mnie na miasto z nadzieją że je włączę (tak mi później powiedział). Na mieście szło elegancko, ale nie poszło :D Drugi raz tragiczny - egzaminator taki że siąść i płakać, oblałem za "najechanie na linię ciągłą lewym tylnym kołem". Ogólnie niemiły itd. Miałem się odwoływać, ale odpuściłem z nadzieją że za x3 zdam.
I trzeci raz: super egzaminator, na luzie, uśmiechnięty. Łuk do przodu i tyłu normalnie, szybko(bo nie na półsprzęgle do tyłu tylko na gazie), wzniesienie też.
Potem miasto. Parkowanie prostopadłe, równoległe, zawracanie z użyciem infrastruktury i "na 3". Całą trasę pamiętam jakbym zdawał wczoraj. I naprawdę bardzo fajny egzaminator, porozmawialiśmy sobie, pożartowaliśmy itd.
Jedna stresująca sytuacja - jakiś cwaniaczek w golfie II(jakby inaczej) wpakował się przede mnie i po hamulcach. Widziałem że egzaminator chciał hamować, ale mnie refleks nie zawiódł :)
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Spider89
 
Posty: 24
Dołączył(a): piątek 04 kwietnia 2008, 14:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez poliku » czwartek 17 września 2009, 11:33

Witam
Mam pytanie czy musze dokupywać 5 godzin gdy:
1 egamin - nie zdany
2 egamin - spóźnienie więc nie zdawałem
3 egamin - nie zdany

czy w tym wypadku skoro podczas 2 egaminu do niego nie podchodziłem ze wzgędu na spóźnienie to musze dokupywać godziny ?
poliku
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 17 września 2009, 11:30

Postprzez vego89 » środa 14 października 2009, 14:02

Dzisiaj pierwszy raz zdawalem w dabrowie, przedtem mialem 3 proby w katowicach (egzaminatorzy tacy, ze siasc i plakac). Tutaj wszystko na spokojnie, egzaminator powazny, ale mily - nie rzucal klod pod nogi. Pozatym dzisiaj spadl pierwszy snieg (o zgrozo pomyslalem jak wstalem rano). Egzamin mialem o 11:30, ok godziny 13 gdy wracalem do domu, bylo juz tak slisko, ze maks przedkosc to 30 km/h. Wiec troche mi sie przyfarcilo. Co do egzaminu, najpierw awaryjne i spryskiwacze mialem sprawdzic. Nastepnie luk, bez problemu po wyczulem dobrze autko (sprzeglo, hamulec, gaz chodzily tak jak na jazdach przed egzaminem). Ruszanie z recznego bez problemu, raz wylaczyly mi sie swiatla, ale na szczescie je wlaczylem z powrotem. Mialem jedna probe nieudana z parkowaniem (zbyt blisko innego pojazdu). Jechalem maks 40 km/h na poczatku, pod koniec na rondzie on sam mi kazal jechac maksymalnie 10, bo bylo tak slisko. Jechalem ok. 40 min, stres przeszedl zaraz po luku. Egzamin pozytywny.
vego89
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 14 października 2009, 13:52

Postprzez Dorka21 » poniedziałek 02 listopada 2009, 12:44

Zdawałam w Dąbrowie 30 października - i zdałam za pierwszym razem!!! :D
Rzeczywiście stres i nerwy bardzo duże, ale Pan Egzaminator wspaniały: spokojny, uśmiechnięty, życzliwy. Myślę, że to w dużej mierze Jego zasługa, że egzamin zaliczyłam pozytywnie. Nie stresował mnie dodatkowo, i nie podkręcał nerwowej atmosfery
złośliwymi uwagami. Na drobne potknięcia nie zwracał uwagi. Nawet, gdy raz zgasł mi silnik - też nie skomentował tego złośliwie.
Faktem jest, że poważnych błędów nie zrobiłam, ale nie wiem jak bym jechała z innym egzaminatorem.
W czasie egzaminu starałam się pamiętać o wszystkich uwagach, jakie na koniec kursu dał mi instruktor: redukcje, kierunkowskazy, delikatnie sprzęgło, przy skręcaniu w lewo jazda przy osi lub lewej krawędzi, powolne wykonywanie parkowania itp.
efekt POZYTYWNIE :D
Dorka21
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 02 listopada 2009, 12:01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości