WORD Tarnobrzeg - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: WORD Tarnobrzeg - relacje z egzaminów, informacje i opin

Postprzez 9imar9 » piątek 07 grudnia 2012, 17:55

Niedługo dodam też swoją relację tymczasem...

Również niedawno zdałem w WORDzie Tarnobrzeg i muszę powiedzieć nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej placówki. Panie w Biurze Obsługi bardzo miłe i wyrozumiałe że inni nie koniecznie znają się na obowiązujących procedurach. W Tarnobrzegu musicie w szczególności patrzeć na wszystkie znaki, uważac na drogi jednokierunkowe i zmianę pasu gdzie często gdy się jeden kończy przez dłuższy czas jest linia ciągła. Opanować do perfekcji Rynek gdzie pełno zakazów, nakazów i jednokierunkowych, każdy egzamin obowiązkowo zawita przynajmiej jednokrotnie. Na wisłostradzie uważać z zawracaniem przy drugim zjeździe, nadjeżdzające samochody pędza z predkosciami oscylującymi w granicach 120km/h także lepiej poczekać aż zrobi się czysto.

Na pojazdy przez dłuższy czas nikt nie będzie raczej narzekał bo od września nowe Toyoty Yaris mk3. Uczyć się łuk na obserwacji lini, w przypadku metody na drugi słupek czeka Was spotkanie ze słupkiem, co wiem z opowieści innych rozgoryczonych zdających. ;)

WORD Tarnobrzeg będę miło wspominał bo nie napotkałem sie na rzadne nieprzyjemności ze strony ich pracowników.

Pozdrawiam.;)
Avatar użytkownika
9imar9
 
Posty: 207
Dołączył(a): sobota 20 października 2012, 17:00
Lokalizacja: Krś.

Re: WORD Tarnobrzeg - relacje z egzaminów, informacje i opin

Postprzez doti274 » wtorek 11 grudnia 2012, 21:54

No i wreszcie nadszedł ten upragniony dzień....
27.11.2012 wreszcie po ośmióch próbach zdałam prawo jazdy w Tarnobrzegu.Kosztowało mnie to wiele nerwów ,stresu i pieniędzy .Ale uwierzcie mi warto było czekać na tę chwilę:):):).Miałam wiele chwil załamania i próbowałam to rzucić.Aż wreszcie uwierzyłam w siebie.Chciałabym dodać otuchy tym którzy wielokrotnie zdają i pamiętajcie ćwiczenie czyni mistrza:):)
doti274
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 11 grudnia 2012, 21:39

Re: WORD Tarnobrzeg - relacje z egzaminów, informacje i opin

Postprzez brownsugar » czwartek 20 grudnia 2012, 19:49

Ludzie, naprawdę można zdać egzamina na prawo jazdy!!! Dla wszystkich zdesperowanych i megazdołowanych... konieczna jest przerwa w zdawaniu, by się trochę uspokoić. Po 11 niezdanych egzaminach miałam 4 lata przerwy. Wczesniej byłam zła na niedobrych egzaminatorów, ale z perspektywny czasu prawda jest taka, że nie umiałam NIC.
Zaczęłam naukę jazdy ponownie jesienią tego roku za namową (nękaniem;d) mojego chłopaka. Sama już bym nigdy się na to nie zdecydowała, po tej tarnobrzeskiej traumie. Dokupiłam sobie 20 godzin w innej szkole jazdy, gdzie o niebo lepiej mi się jeździło( i miałam super instruktorkę).
Co najważniejsze, przestałam się w końcu stresować za kólkiem.
Ustaliłam sobie egzamin szostego grudnia naiwnie licząc, że egzaminatorzy może będą odrobinę łaskawsi niż zwykle.
O godz. 10 teoria, 1 błąd.
Wyczytali mnie później po prawie dwóch godzinach.
Zawsze gdy lektorzy wyczytują nazwiska, miałam wrażenie że osoby idą na rozstrzelanie :lol:

Łuk w porzadku ( w końcu nauczyłam się go robić dzięki metodzie), na wzniesieniu raz mi zgasł (NERWY!), a później wyjazd na miasto. Egzaminator był bardzo rzeczowy (nie mam żadnych zastrzeżeń). Na Wisłostradzie miałam problem. Kazał mi nawrócić przy najbliższym zjeździe, a się lekko zagapiłam. Zawrociłam przy drugim zjeździe i już bylo w porządku. Po wjeździe do WORD-a egzaminator kazał mi zaparkować tylem kolo samochodu i wtedy zaczęłam się motać. Już myslałam, że nie zdam, ale skończyło się na pouczeniu. Chyba to naprawdę była magia Mikołaja, albo zwykła litość (12 egzamin), albo po prostu nauczyłam się w końcu jeździć.

Nie poddawajcie się! Jestem chodzącym przykładem na to, że jednak można.
Wczesniejszy stres był spowodowany niedouczeniem. Jak sobie przypomnę te nieprzespane noce, tabletki ziołowe i wpompowane pieniądze, to robi mi się niedobrze, ale jednak BYŁO WARTO!!!

Już na dniach odbieram prawko :) Powodzenia dla wszystkich zdających!!! Nie bijcie tylko mojego rekordu :lol:
brownsugar
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 20 grudnia 2012, 19:13

Re: WORD Tarnobrzeg - relacje z egzaminów, informacje i opin

Postprzez WORDwatch » środa 16 listopada 2022, 22:05

To są już k...a jakieś jaja
Chronologia wydarzeń:
1. Reprezentant Organizacji [NSZZ "Solidarność"-80] w WORD Tarnobrzeg wiesza na tablicy związkowej obok wykazu premii dla pracowników WORD Tarnobrzeg (z którego wynika, że premie uzyskali w zasadzie wszyscy pracownicy administracji i kadry zarządzającej i nieliczni egzaminatorzy) kserokopię rysunku ze świniami i kurami) - zdjęcie 1.
2. Ktoś zabiera (kradnie) własność Organizacji czyli te świnie i kury. W związku z czym Organizacja pisze pismo do Dyrektora w tej sprawie (zdjęcie 2) a później następne (zdjęcie 3)
3. A teraz crème de la crème. Nasz reprezentant [egzaminator Jacek Widz] dostaje pismo z informacją, że Dyrektor chce na niego nałożyć karę - lektura tego ośmieszającego urząd dyrektorski pisma jest lekturą obowiązkową (zdjęcie 4 i zdjęcie 5).
I teraz powstaje pytanie kto się zachowuje w tej całej sytuacji jak ŚWINIA? No kto?
Ta cała sprawa nadaje się do mediów i oczywiście do mediów trafi.

2022-11-16_001.jpg
trochę klasyka na poprawę humoru
WORDwatch
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek 31 grudnia 2015, 23:28

Re: WORD Tarnobrzeg - relacje z egzaminów, informacje i opin

Postprzez ks-rider » sobota 24 grudnia 2022, 13:33

doti274 napisał(a):pamiętajcie ćwiczenie czyni mistrza:):)

Dlaczego wiec nie przecwiczylas wszystkiego tylko poszlas siedem ryzy nieprzygotowana na egzamin ?


:wink:
ks-rider
 
Posty: 3796
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Poprzednia strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 70 gości