WORD Zamość - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: WORD Zamość - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Race_Man » sobota 05 marca 2011, 19:23

Witam,
pierwszy egzamin miałem 14 lutego (walentynki... :P). Egzaminował mnie Pan Henryk R. (taki starszy) oczywiście plac bez problemów ale... na mieście pokazał swoje "ja"... Strasznie rozdarty (może to wina godziny egzaminu - 14.55 wyjechałem na miasto). Instruktor wierzył, że zdam za pierwszym bo wg. niego jeździłem bardzo dobrze, ale przy egzaminatorze było zupełnie inaczej. Wziął mnie na starówkę, strasznie się wszystkiego czepiał aż w końcu wziął mnie na parkowanko no i... równoległe choć o dziwo w miejscu parkowania była tylko jedna długość samochodu! Ale wbrew jego oczekiwaniom udało mi się! :wow: Cóż, po około 10 dalszych minutach popełniłem głupi błąd, zamiast pojechać w lewo to zawróciłem... Kazał mi się zatrzymać i powiedziałem że będzie negatywny. To była załamka, ale jechałem dalej za kierownicą. Końcówka egzaminu, mówił że jeszcze zawracanie tyłem, obwodnica i sądzi, że byłby pozytywny. Także nie zgadzam się, że wszyscy egzaminatorzy są tacy fajni, ten akurat taki mi się trafił :x

Drugi egzamin: 1.03. godzina 8.00
Byłem wyczytany jako pierwszy ze wszystkich osób. Chciałem aby trafiło mi się Clio (egzaminator miał wszystkie do wyboru) no i całe szczęście zielonkawe Clio. Egzaminował mnie Pan Jerzy S. Na placu trochę zaczepny (dolewałem płynu do spryskiwaczy, czepiał się mnie że poszedłem przy sprawdzaniu świateł mijania na tył), myślę "no to już zdane...", plac bezbłędny. Wyjechałem na miasto i... kompletne przeciwieństwo pierwszego egzaminatora. Prawda, że nie dawałem mu dużo sytuacji do wypowiedzi ale jeśli nawet to nie krzyczał tylko mówił normalnie. Także polecam tego egzaminatora :) Parkowanie banalne, głównie w jednej części miasta jeździłem (nie jestem z Zamościa także ulicami nie napiszę :P ). Jeździłem 30 minut no i wynik oczywiście pozytywny. Bardzo się cieszę, że nie muszę przeżywać po raz kolejny tego stresu i życzę wszystkim usłyszenia tego słowa - "Pozytywny" bo to niezapomniane uczucie :D

Pozdrawiam :)
Race_Man
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 05 marca 2011, 19:07

Re: WORD Zamość - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez cyganka91 » sobota 26 marca 2011, 10:00

Egzamin miałam wczoraj na godz. 8, wyczytali mnie dopiero ok. 8:30.
Egzaminowała mnie kobieta, pani Renata K.
Wylosowałam sygnał dźwiękowy i światła przeciwmgielne. Potem łuk musiałam poprawiać bo najechałam na linię, poprawiłam, jadę na górkę-gładko poszła. No i miasto.
Nie znam Zamościa na tyle żeby pisać całą moją trasę nazwami ulic ale wiem że wyjechałam z WORDu w prawo parkowałam na tym dużym parkingu koło PZU (uwaga żeby przy wyjeżdżaniu nie pojechać na zakaz) zawracałam z infrastrukturą po lewej stronie na takiej pobocznej ulicy obok tej z ograniczeniem do 30 i jakimś takim mostem, zawracanie w najbliższym możliwym miejscu miałam w pasie zieleni za wyspą centralną koło kościoła.
Ogólnie to przestałam się denerwować jak zobaczyłam że pani egzaminator jest pozytywnie do mnie nastawiona, nie szuka pretekstu żeby mnie oblać.
Jak już przyjechałam do WORDu to nie wierzyłam że juz po wszystkim. Pochwaliła moją technikę prowadzenia samochodu :D i ogólnie powiedziała że dobrze jeździłam, podobało jej się i oczywiście miałam takie drobne błędy ale są one do wybaczenia i nie może mi dać innego wyniku jak tylko pozytywny ! :) byłam w siódmym niebie ;)
Także nie bójcie się jak trafi się wam kobieta o których słychać tylko że cały czas oblewają! To nie jest prawda :)
Powodzenia wszystkim zdającym !
02.02.11- pierwsze jazdy
08.03.11- egzamin: teoria(18/18)+ plac+ miasto-
25.03.11-egzamin: palc+ miasto+
06.04.11- prawko odebrane ! :)


Najlepiej żyć z dnia na dzień, to jedyny sposób na szczęście
cyganka91
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 26 marca 2011, 09:28

Re: WORD Zamość - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez cman » czwartek 22 grudnia 2011, 21:11

Tutaj wstaw opis swojej trasy egzaminacyjnej

http://www.trasy.prawojazdy.com.pl/

Każdy użytkownik, który doda trasę egzaminacyjną otrzyma 14-dniowy dostęp do platformy elearningowej e-kierowca.pl - kurs kategorii B.

viewforum.php?f=2
cman
 
Posty: 7456
Dołączył(a): wtorek 17 stycznia 2006, 20:02

Re: WORD Zamość - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez dylek » niedziela 01 czerwca 2014, 11:06

Pozdrawiam z prawego fotela "eLki" :D
Avatar użytkownika
dylek
Moderator
 
Posty: 4648
Dołączył(a): czwartek 01 marca 2007, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Re: WORD Zamość - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez dylek » piątek 01 kwietnia 2016, 13:16

Pozdrawiam z prawego fotela "eLki" :D
Avatar użytkownika
dylek
Moderator
 
Posty: 4648
Dołączył(a): czwartek 01 marca 2007, 22:39
Lokalizacja: Lublin

Re: WORD Zamość - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez kasiulllla97 » piątek 24 czerwca 2016, 00:27

31.05.2016 zdałam egzamin praktyczny za 1-szym z p. Agatą. egzaminatorka wcale nie jest taka zła i starszna jak niektórzy mówia. miałam jeden bład- poprawiałam górke bo mi sie staczał bo zapomniałam wrzucic bohaterów bieg. jechałam obok 2 lo w strone kina, zawracanie miałam na ul bohaterow monte cassino na wjeździe do pss-u. w strefie nie byłam. jechałam drogą 70 obok castoramy, zawracanie na rondzie miałam za 2 lo. zatrzymanie w okreslonym miejscu bylo na ul szczebrzeskiej. powtarzałam to zadanie bo nie do konca zrozumiałam w ktorym miejscu mam sie zatrzymac i zatrzymałam sie tak mieszcząc sie tak mniej wiecej w tych granicach, po jakims czasie kazała mi sie znowu zatrzymac. mialam parkowanie prostopadle na parkingublisko brodwaya.
mam wazna wskazówke dla tych ktorzy beda zdawac aby traktowali egzaminatora jako tak super osobe, ktiorej jestes szoferemi trzeba jechac delkatnie spokojnie. wazne jest aby nie przezywac za bardzo egzaminatorów, nie szukac opini ktoren egzaminatorjest najgorszy. teraz jak wspominam egzamin to widze ze miała ze dwa błedy za które mogła m przerwac egz
kasiulllla97
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 23 czerwca 2016, 23:26

Poprzednia strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości