WORD Ciechanów - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: WORD Ciechanów - relacje z egzaminów, informacje i opini

Postprzez ketrab07 » piątek 11 listopada 2011, 18:36

mój pierwszy egzamin w word ciechanów - 9 listopada
teoria bez problemów, natomiast na placu manewrowym klęska na łuku :oops: dziwne, bo na jazdach jechałam po łuku tyłem z "zamkniętymi oczami" bez problemów... moja wina ewidentnie - źle ustawiłam prawe lusterko, zorientowałam sie za późno ze jestem za daleko od lewej strony łuku i zanim zdążyłam odbić zebrałam lusterkiem tyczke :) egzaminator bardzo miły i sympatyczny, pan Jarosław W. - chciałabym trafić na niego na następnym egzaminie :) egzamin oblany z powodu zupełnie niepotrzebnego stresu - gdybym sie opanowała, zrobiłabym ten głupi łuk :) word ciechanów nie jest taki straszny, a ze wszystkich 12 egzaminatorów którzy wywoływali "swoich" skazańców tylko jeden wyglądał groźnie i na szczęście to nie był mój :) poprawka za 100 lat swietlnych, czyli w połowie grudnia, podobno juz na swifcie :)
ketrab07
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 11 listopada 2011, 18:24

Re: WORD Ciechanów - relacje z egzaminów, informacje i opini

Postprzez ketrab07 » piątek 13 stycznia 2012, 13:58

zdałam zdałam zdałam zdałam :) :mrgreen: wczoraj zdałam, egzamin rano, ruchu żadnego - ciechanów prawie pusty, kilka świateł, zawracanie na rondzie, skret z jednokierunkowej w lewo, wyprzedzanie, przejazd, parkowanie prostopadłe na parkingu z jednym tylko autem (dobrze ze chociaż jedno było to widziałam za czym mam stanąć) :) , zatrzymanie w miejscu wskazanym prze egzaminatora, i do wyboru zawracanie z użyciem biegu wstecznego- czyli tzw.zawracanie na trzy lub z wykorzystaniem infrastruktury, wybrałam "na 3" :) 32 minuty i niezapomniane: "za przejściem dla pieszych skręcamy w prawo na WORD" :) :) egzaminator miły, starszy pan, bardzo życzliwy - nie bójcie się, jedyny sposób na zdanie to opanować stres!! nie pamiętam jakie to były ulice, ale jeździłam trasami dokładnie tymi samymi którymi woził mnie instruktor - wszystkie punkty dobrze znane :) szczęście wygląda jak kartka z egzaminu z napisem "pozytywny" :)
ketrab07
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 11 listopada 2011, 18:24

Re: WORD Ciechanów - relacje z egzaminów, informacje i opini

Postprzez Artur000 » wtorek 05 czerwca 2012, 16:50

05.06.2012 Teoria kat.C WORD Ciechanów - Pozytywnie.
Atmosfera na teorii b miła, sprzęt ujdzie, trzeba trochę przydusić przyciski na klawiaturze.

Praktyka - Dziwnie szybko 11.06.2012 godz. 13:15, z tego co widziałem z placu na kat. C mało kto wyjeżdza :D
Kat. B większość osób wraca na siedzeniu pasażera :)



Kat. B 20.03.2012 Teoria i Praktyka Pozytywnie za pierwszym.
WORD Ostrołęka.
Atmosfera dość sztywna, na kat. b mniej więcej połowa osób nie zdaje.
Jak ktoś dość dużo odsuwa fotel to musi uważać żeby czegoś nie przeoczyć bo dodatkowe lusterko zasłania np światła
Pułapka przy WORDzie, dwie ciągłe linie trzeba ominąć lekkim łukiem, a nie jechać prosto.
Zwracają uwagę na pieszych
Artur000
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 05 czerwca 2012, 16:45

Re: WORD Ciechanów - relacje z egzaminów, informacje i opini

Postprzez sleepingsun111 » środa 30 stycznia 2013, 10:00

Wczoraj miałam egzamin w WORD Ciechanów, teorię zdałam sobie wcześniej na starych zasadach. Trafił mi się pan Krzysztof P., młody, rzeczowy, uprzejmy, baaardzo poważny, ale i życzliwy. Na placyku wszystko ok, chociaż z nerwów na wzniesieniu tak docisnęłam ten gaz, że... :lol: Miałam jeden błąd, przy parkowaniu prostopadłym nie włączyłam kierunku :oops: . Z nerwów ciągle latała mi noga na sprzęgle, że bałam się ruszać jak stałam na światłach. Pan P. jak już napisałam jest bardzo życzliwym człowiekiem i egzaminatorem, bo kiedy z nerwów nie zareagowałam, że skręcamy w lewo, więc pan Krzysztof bardziej dobitnym głosem powtórzył, że skręcamy w lewo :spoko: Także egzamin zdany, na koniec egzaminator wyjaśnił mi błąd który popełniłam przy parkowaniu (ja nawet nie zwróciłam uwagi na to, że nie włączyłam kierunku :? ) i udzielił jednej małej rady żeby się jeszcze bardziej i wnikliwiej rozglądać :D Egzamin mimo stresu wspominam miło, a osoby które nie zdały i pomstują na egzaminatorów są troszeczkę niepoważne, gdyż nie sądzę żeby każdy na jakiego trafiły był wredny, chcący oblać specjalnie. Być może niektórzy egzaminatorzy swoją postawą i zachowaniem bardzo potrafią zestresować. Fakt, słyszałam zwłaszcza o panu Bogusławie G. i panu Sławomirze R. niepochlebne opinie, może trochę racji w tym jest, nie wiem, nie mnie oceniać, bo nie miałam z nimi styczności. Nie chcę tu uchodzić za doktorka od wszystkiego, bo miałam fajnego egzaminatora, może jakby mi się ktoś inny trafił to czekałabym teraz na 2 egzamin kto wie :wink: Także polecam WORD Ciechanów, wszystko sprawnie szło, długo nie trzeba było czekać na egzamin, w moim przypadku rozpoczął się o 8:22, a miałam na godzinę 8:00 także względnie, a byłam jedną z ostatnich osób na tą godzinę które wywołano.
sleepingsun111
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 30 stycznia 2013, 09:25

CIECHANOW MOJA RADA DLA ZDAJACYCH

Postprzez Dori3n » niedziela 25 sierpnia 2013, 18:52

Witam.Opisze wam moje wrazenia po egzaminie w WORD Ciechanow.

Ale najpierw moja krotka historia z WORDEM.
Zrobilem kurs kategorii B w 2010 roku majac 20 lat.
Robiac kurs trafilem na szkole jazdy (bo byla blisko...hmm taaaaa) w ktorej instruktor zamiast mnie szkolic to przez polowe wszystkich wyjezdzonych godzin opowiadal o swojej bylej kobiecie i jego seksualnych ekscesach.
Kiedy juz kurs dobiegl konca i otrzymalem kwita uprawniajacego mnie do egzaminu panstwowego,udalem sie na "stara" teorie.
Stara jak to stara,wyklikalem ja w 2 minuty jakbym gral w tetrisa na poziomie Easy.
3 tygodnie pozniej podszedlem do egzaminu praktycznego w WORD Warszawa Odlewnicza......................................................................................................................................................................................................................................................................................no dobra,dosc tych kropek :lol:


Pierwsze podejscie...Łuk.......i...sami wiecie.Klops.


Podejscie drugie do egzaminu....39minut meczenia rond,jednokierunkowych,zakazow,swiatel,parkowania...pod wordem rowerzyta i...klops.


Szczerze powiem zwatpilem w to ze egzamin praktyczny jest w jakikolwiek sposob wykonalny.
Wkurzylem sie,olalem temat i tak do 2013 roku,kiedy uznalem ze TAK!ZROBIE TO!
No i czas na nowa teorie.
Materialow szkoleniowych brak!NIGDZIE!a plyta z Gazety Praw... ehhh szkoda slow.

oczywiscie teoria oblana (kto jej chyba nie oblal..)
podejscie drugie: 70 pkt na 72 bodajze.


Ok wracajac to WORDU Ciechanow:
Po zdanej teorii przyszedl czas na praktyke.
Jestem z Warszawy i nawet nie zaprzatalem sobie glowy ponownym zapisywaniem sie na egzamin gdziekolwiek w Warszawie bo wszystko jest z gory ustawione na branie kasy.

Dziewczyna polecila mi Ciechanow,mala miescine niecale 100km od Stolicy,zgodzilem sie.

4 dni przed egzaminem wykupilem 2 godziny doszkalajace w Warszawie zeby przypomniec sobie "gdzie jest sprzeglo"
i przyszedl dzien egzaminu.Egzamin mialem na godzine 11 30,wiec wykupilem ponownie 2h jazdy na suzuki swift(bo takimi pojazdami egzaminuja) i w ciagu 1h poznalem CALE (trasa egzaminacyjna,kruczki i miejsca oblewania)miasto.Czulem siue przygotowany.

Kiedy o godzinie 11 55 zostalem wywolany na egzamin jak kazdy w tej sytuacji czulem niepokoj,zestresowanie i zimny pot.
Nie dalem sie!przedewszytkim pozostalem opanowany.
Sam kontakt z instruktorem byl bardzo pozytywny.Podszedl do mnie,podal mi reke,poprosil dowod i sie usmiechnal,bez zbednej spiny.
Wsiadlem do samochodu,podjechalismy na plac manewrowy i oczywiscie 2 pytania losowe,sprawdzanie swiatel itp.Luk zrobiony perfekcyjnie,wyjazd na miasto.A miasto...?BANAŁ!!!Bylem w wielu miastach,ale ZADNE miasto nie jest tak przygotowane do zdawania egzaminow.IDEALNE!brak torow tramwajowych,brak przystankow(na trasie egzaminu).Wyjechalismy na miasto i powiem szczerze po 10 minutach zapomnialem ze jade z egzaminatorem.Facet byl wporzadku,nie dal odczuc napiecia,wydawal polecenia,czasem zarzucil sugestie,ale wszystko bylo super.
Moja rada dla zdajacych,dokup 2 h jazd w Ciechanowie,UWAZAJ na znaki,NIE SPIESZ SIE!!!jedz tak,jakbys jechal sam.Nie boj sie egzaminatora,u mnie wyszlo 3 egzaminatorow,ja dostalem najbardziej z wyrazu "przewalonego",a jednak udalo sie,a on sam okazal sie w porzadku,nawet momentami pomagajac mi poprzez przytrzymanie sprzegla,dawal mi znac ze cos jest nie tak.

Podsumowujac,jestem PRAWDZIWYM PRZYKLADEM CZLOWIEKA KTORY W NIE WIERZYL ZE KIEDYS ZDA PRAWO JAZDY,a jednak...udalo sie.

Powodzenia wszystkim zdajacym,wezcie sie w garsc i nie pozwolcie nerwom kontrolowac sie.
Dori3n
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 10 sierpnia 2013, 18:24

Re: WORD Ciechanów - relacje z egzaminów, informacje i opini

Postprzez AnnAn » piątek 13 września 2013, 15:26

Zdałam dzisiaj egzamin praktyczny, w piątym podejściu.
Trasa była dość podchwytliwa, ale całe szczęście się udało.
AnnAn
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 13 września 2013, 15:20

Re: WORD Ciechanów - relacje z egzaminów, informacje i opini

Postprzez redhead » wtorek 22 kwietnia 2014, 22:36

Z tego co wiem jest dwóch niezbyt uprzejmych egzaminatorów w ciechanowskim WORDzie, miałam to szczęście, że z żadnym nie miałam styczności :D Reszta w różnym stopniu uprzejma ale kulturalni i bezproblemowi ;) Nie rozumiem narzekania (oprócz na tych dwóch panów :D) jeśli ktoś potrafi jeździć to serio nie starają się oblać na siłę.
Teoria zdana za 3. razem, z resztą tak samo jazda :D Scenariusz ten sam w obu przypadkach, mianowicie nerwy dały o sobie znać.. Ale o teorii pisać nie będę bo to akurat mniej ważne.

Pierwsza jazda z p. Rogalskim, świetny człowiek, uprzejmy, chociaż potrafił dobitnie powtórzyć polecenie :p Ogólnie gdyby nie nerwy byłoby ok, ale już pod koniec egzaminu przejechałam przez pasy z pieszym (był daaaaleko ale wiadomo - nie mógł na to przymknąć oka)

Druga skwaszona już na początku, egzaminator p. Konopka, nie zdążyłam go rozkminić bo oblałam przy wyjeździe na ul. Mleczarską, mówiąc krótko wymusiłam :p Również bardzo uprzejmy, jechaliśmy co prawda krótko :lol: ale zdążyłam go polubić :D Ogólnie ma chyba dobrą opinię.

Dzisiejsza, "wygrana" jazda z panem Skowrońskim, najlepszy ze wszystkich, od początku starał się żebym wyluzowała i na łuk wjechałam już na minimalnym stresie :D Przesympatyczny człowiek, każdemu życzę takiego egzaminatora :p Rozmowy o "pogodzie", ewentualnie jakieś sytuacyjne żarciki i już człowiekowi nerwy przechodzą :D

Co do trasy
Za pierwszym: Mleczarską prosto, potem z Armii Krajowej na Ranieckiej (po prawej skośne), dalej na Szwanke zawracanie z bramą po lewej (ta pod górkę). Z powrotem na Armii Krajowej, zawracanie na skrzyżowaniu z sygnalizacją na Pułtuskiej, w prawo na Sikorskiego, potem w lewo w Witosa, na rondzie w prawo na 11 listopada, za światłami cały czas prosto, potem zawracanie dookoła skweru TON (przy klasztorku), na Placu Kościuszki w prawo, za skwerem prosto znów na 11 listopada i na światłach w lewo w 11 Pułku no i tam oblałam ;p

Za drugim się nie ujechałam za daleko a dziś:
Z Mleczarskiej w lewo, cały czas prosto, potem w prawo na 11 Listopada, zawracanie na rondzie, następnie w prawo na 11 Pułku i w lewo w 17 Stycznia. Przy orle w lewo, prosto Tatarską na wiadukt, na światłach w Mazowiecką, hamowanie ze wskazaniem na wysokości słupa z tabliczką koniec objazdu (https://www.google.pl/maps/@52.863096,2 ... FjNxUA!2e0) i zawracanie w zielonej bramie po lewej stronie. Na światłach w prawo i z Niechodzkiej znów na wiadukt. Z wiaduktu w prawo, prosto znów na Plac Kościuszki, prosto na 11 Listopada, na rondzie w prawo, w lewo na Rzeczkowską, w prawo na Armii Krajowej i "na najbliższym skrzyżowaniu z sygnalizacją prosto" czyli do WORDu :D Uważać bo ostatnie parkowanie jest na WORDzie :p
Dziwne, że zapamiętałam całą trasę.... :wow:

Wiem, że teraz to jestem cwana ale NIE STRESOWAĆ SIĘ! Gdyby nie nerwy to prawdopodobnie zdałabym za 1szym :roll: Powodzenia :D
redhead
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 22 kwietnia 2014, 22:00

WORD Ciechanów relacje z egzaminów informacje i opinie

Postprzez HieronimDWed » środa 11 lutego 2015, 12:12

Jako pierwsza napisze mała relacje bo miałam już 4 egzaminy, niestety wynik NEGATYWNY.
Pierwszy oblałam na łuku.
Drugi wyjechałam na miasto i na skrzyżowaniu 112 przy lewoskręcie wyszedł mi centralnie pod maskę pieszy ;/ oblane ;/
Trzeci wyjechałam na miasto i niby wszystko ok, jeĽdziłam 1godz 10min ale egzaminator miał jakie¶ swoje widzi mi się i uwalił mnie niby za nic ;/ po prostu miał zły humor chyba ;/
Czwarty raz zmiana ¶wiatla na pomarańczowy, a bylam już za sygnalizatorem - ¶wiatła te przy wyjedzie kolo galerii na trase - jest w lewo i w prawo, ja miałam lewo ;/ oblałam ;/
Teraz oczekuje na 5 raz , niestety termin za miesi±c ;/
Avatar użytkownika
HieronimDWed
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 07 lutego 2015, 16:06
Lokalizacja: Polska

Poprzednia strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości