WORD Tarnobrzeg - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

WORD Tarnobrzeg - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez ella » piątek 16 lutego 2007, 13:00

http://word.tarnobrzeg.pl/

W tym wątku umieszczamy
- relacje zdane/oblane - pamiętaj, że mają one służyć również innym zdającym, postaraj się więc umieścić tutaj przede wszystkim istotne informacje (zachęcamy również zwłaszcza osoby, które nie uzyskały pozytywnego wyniku, do dołączenia skanu lub zdjęcia arkusza przebiegu egzaminu, dzięki któremu jednoznacznie będzie widać popełnione błędy i konkretną przyczynę niezaliczenia/przerwania egzaminu)
- informacje dotyczące danego ośrodka (tylko nie takie, że ktoś gdzieś usłyszał albo kolega dowiedział się od kolegi - niech to będą w miarę sprawdzone informacje)
- wszelkie rady i porady z nim związane
- nie podajemy nazwisk egzaminatorów (ustawa o ochronie danych osobowych)
- wszelkie off topy będą przesuwane albo kasowane

Postaraj się, aby ten wątek mógł jak najlepiej służyć innym osobom.

Pojazdy egzaminacyjne:
Kategoria A - Suzuki Marauder, Suzuki 125
Kategoria B - Peugeot 207
Kategoria B + E - Renault Trafic + przyczepa
Kategoria C - Renault Premium 320.18 4
Kategoria C + E - ciągnik siodłowy MAN + naczepa Primbox
Kategoria D - Solbus
Kategoria T - Zetor + przyczepa
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sbchp250 » piątek 23 lutego 2007, 18:35

//Zdane //Wto Gru 05, 2006

WORD TARNOBRZEG

- egzamin godz 14.00, na jazde czekalem kilka godzin, az zapadł zmrok. Egzaminator trafil mi sie niezbyt przyjemny. Od wyjazdu z placu jazda trwala ponad godzine, jezdzilem po najgorszych dziurach, 2 zawracania, jedno na duzym skrzyzowaniu drugie na malej uliczce. Zatrzymalem sie zeby przepuscic pieszego a gosc mowi "po co sie zatrzymywalem, baba sama nie wie czy isc czy nie"

Zero bledów bylo i sie zaliczylo

// Skopiowalem swoj post ze starego temtu :)
sbchp250
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek 21 sierpnia 2006, 15:34

Postprzez Jarek » poniedziałek 25 czerwca 2007, 22:09

Zdane/ 23 czerwiec 07

No mi też sie trafił z deka nieprzyjemny ale było OK. Coprawda popełniałem troche błedów ale myśle że je zaraz nadrabiałem skoro mi egzamin zaliczył... Ruch był ogromny...tzn w poszczegłonych miejscach a nieraz to sie stało dosyc długo na skrzyżowaniach... Jednym słowem WORD w Tarnogrzegu jest przyjemny, plac bardzo elegancki ;) O samochody nowe mianowicie Peugeot 207 :)
Avatar użytkownika
Jarek
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 25 czerwca 2007, 21:06

Postprzez kimkolwiek18 » sobota 21 lipca 2007, 12:17

Egzamin 20.06.2007

Zdany za pierwszym podejsciem.

Egzaminator bardzo przyjemny młody, wytłumaczył na poczatku jak będzie wyglądać egzamin itp... Egzamin bez większych błędów.-

/ moja rada ubierajcie sie przyzwoićie
kimkolwiek18
 
Posty: 8
Dołączył(a): czwartek 19 lipca 2007, 12:56

Postprzez dziewczyna8726 » wtorek 21 sierpnia 2007, 12:05

egzamin o godzinie 14 . od razu jak weszlam na plac podsze dl do mnie egzaminator od razu zobaczylam ze gbur .. czerwony jak burak ..lalo sie z niego jak z swini.ogolnie sobie pomyslalm ciezko nedzie po pokazaniou wszystkich swiatel plynow itp .. kazal mi wsiasc do samochodu i sie przygotowac a ten w ty czasie zaczal gadac z jaks kobieta to trwaklo ponad 10 minut w koncu laskawie przyszedl ..zaliczylam plac bez bledow wyjechalismy z palcu na opierwsze skrzyzowanie co jest pareset metrow od placu hmm moze ze 100m.. i od razu po hamulcach ...i kazla mi zjechcac powiedzial ze za szybka predkosc wjezdznai na skrzyzowanie... spytalam sie o ile przekrocyzlam predkosc nie odpowiedzial...
dziewczyna8726
dziewczyna8726
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 20 sierpnia 2007, 16:15

Postprzez nieważne » wtorek 21 sierpnia 2007, 22:12

a ja takie pytanko mam ;) Doczytałam się na forum, że w tej chwili w Wordzie w Tarnobrzegu zdaje się na peugeotach 207, ale nie wiem czy tylko czy coś innego jest jeszcze? I czy jeśli są jakieś inne samochody to czy jest możliwość wyboru. Kurs mam już za sobą ale zawsze jeździłam na corsie :roll: A i czy można w soboty tam zdawać ;) Bo na stronie WORDU to zbyt wielu informacji nie ma ;/
nieważne
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 21 sierpnia 2007, 20:35

Postprzez dziewczyna8726 » poniedziałek 27 sierpnia 2007, 11:14

nie masz mozliwosci ja tez jezdzilam tylko na corsie a na egzaminie na peugocie, i lipa przezucic sie na inny samochod na egzaminie ..oczywiscuiie nie zdalam ....
dziewczyna8726
dziewczyna8726
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 20 sierpnia 2007, 16:15

Postprzez MN » środa 07 listopada 2007, 16:55

05.11.2007r.

Za PIERWSZYM razem ZDANE ! :D

Teoria o 13.00 i zero błędów, skończyłem oczywiście przed czasem i chwilę po 14.00 poproszono mnie na egzamin. Egzaminator młody, nawet nie wiem jak się nazywał mimo że przedstawiał się 2 razy. Jeździłem oczywiście 207ką z tym że jest tam kilka nowych wersji gdzie wycieraczki i światła pozycyjne się same włączają więc trzeba uważać.

A i przestrzegam !

Te wycieraczki pod nogami są straszne, jak ktoś obuwie źle dobierze to współczuje, tam jest taka denerwująca ta kratka że szok, but się nieraz przy puszczaniu sprzęgła może zaczepić.

Z objaśnieniem co jest pod maską, światła, łuk, górka i miasto jeździłem niecałą godzinkę ;) 3 razy zawracanie w tym na górce tam koło Alberta, na rondzie i koło WORDU między krawężnikami, parkowanie przodem, hamowanie w miejscu wyznaczonym i takie tam ;) Ogólnie to się nie znęcał i ... tyle :D
Avatar użytkownika
MN
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 07 listopada 2007, 16:39
Lokalizacja: TARNOBRZEG

Postprzez Szczeki_bt » środa 07 listopada 2007, 23:24

ja zdawalem 16 padziernika tego roku -zdalem za pierwszym razem
Teorie mialem o 10 rano, po jej zaliczeniu czekalem na jazde 2 i pol godziny. Po miescie jezdzielm 40minut, mialem lacznie 4 zawracania (na rondzie, "na 3", z wykozystaniem drogi poprzecznej i jeszcze jakies ;p). Do tego jedno parkowanie prostopadle przodem. I jazda po roznych drogach, osiedlowych i glownych. Egzaminator raczej byl ok, chociaz nie gadalem z nim bo sie na jezdzie skupialem, ale nic sie mnie nie czepial ;p.
16.10.2007 - Teoria +
16.10.2007 - Praktyka +
25.10.2007 - Odbiór prawka ;)

http://pl.youtube.com/watch?v=269IIYXkhr8 <- mój filmik ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=zgY1V8P_wwQ <- o i jeszcze jeden ;)
Avatar użytkownika
Szczeki_bt
 
Posty: 27
Dołączył(a): środa 24 października 2007, 22:35
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Postprzez Bajtunio » sobota 12 stycznia 2008, 13:38

5 raz... wiec zaczelo sie podejrzliwie :> dokladnie sprawdzil moj dowodo sobisty, pozniej juz luzik, przy aucie zarciki symptatyczne usmiechy :D no i miasto... 1 skrzyzowanie blad, wyjechalem za daleko na jakies linie :P 1 zawracanie, o 1 uliczke za wczesnie, pozniej zrobilem jescze 2 zawracania pozytywnie, parkowanie ukosne i prostopadle bez problemow, i tak czas mi zlecial :) raz ze stresu zapomnialem sprzegla wcisnąć i mowie mu ze cos biegi nie dzialaja :) dobrze ze szybko sie kapnąłem ze bez sprzegla chcialem zmienic :) i zatrzymalem sie na stopie, a byla sygnalizacja chyba ? po powrocie do osrodk wszystko wyjanilismy sobie, powiedzialem mu ze jak jest sygnalizacja lub policjant to to najwazniejsze od znakow :P i te bledy tez wyjanislismy sobie, widzlem chyba ze 4-5 N przez te skrzyzowania, se m ysle, pozwolil mi dojechac do osrodka ale pewnie mnie uwali... a tu.. "moje gratulacje" (Uscisk reki) i kamien spadl mi z serca. AZ sie lezka w oku zakrecila :) wspaniale uczucie :D egzaminator przesympatyczny tez :P
Bajtunio
 
Posty: 18
Dołączył(a): poniedziałek 22 października 2007, 16:31

Postprzez robercikprezesik » sobota 19 kwietnia 2008, 14:50

14.04.2008

zdane za pierwszym razem :D
Teorię miałem o 13 (bezbłędna), potem czekałem troszkę ponad godzinę na praktykę. Na placu bez problemu, a na mieście egzaminator czepiał się tylko, że trochę za wolno jeżdżę. Ogólnie egzaminator w porządku (taki po 30stce z krótkimi kręconymi włosami). Po powrocie do WORDu powiedział tylko "pozytywny, wolny pan".

p.s. z tego stresu nie mogłem znaleźć świateł przeciwmgłowych przednich. On się trochę wkurzył i powiedział "panie, jak chcesz jechać jak nie wiesz gdzie masz światła" :D

moja rada, to tyle, żeby się maksymalnie skoncentrować i być przygotowanym w każdej chwili do hamowania.
Na mieście miałem zawracanie na 3, na skrzyżowaniu i parkowanie prostopadłe przodem.

Powodzenia wszytkim :D :D
robercikprezesik
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 19 kwietnia 2008, 14:34

Postprzez verika » wtorek 29 kwietnia 2008, 22:03

Witam. Ja zdałam za 2 podejściem.. Pierwszym razem egzaminował mnie Pan K. Wg mnie sympatyczny człowiek, chociaż nie spędziłam z nim dużo czasu bo oblałam na luku, tak wiec może pozory mylą :( 8)

Za drugim podejściem trafił mi sie również baaaaaardzo miły egzaminator.. ale nie mogę sobie przypomnieć jak sie nazywał.. Starszy siwy Pan z broda, noszący okulary :D

A udało mi sie w środę 23 kwietnia o godz. 8 :)
(czekam na plasticzek)


P.S. Pamiętajcie! Im mniejszy stres tym większe szanse na zdanie!!!

Pozdrawiam :P
verika
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 28 kwietnia 2008, 11:19

Postprzez kingulak » poniedziałek 23 czerwca 2008, 15:18

A ja zdawałam dzisiaj (23.06) i nie pojeździłam za długo, bo oblałam na placu ;)
Chciałam wszystkich zdających ostrzec :D - plac manewrowy jest bardzo nierówny, na łuku są dziwne górki i dołki, trzeba być cały czas gotowym na hamowanie, bo samochód przy cofaniu sam przyspiesza xD Ja niestety zauważyłam to za późno ;)
kingulak
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek 23 czerwca 2008, 14:46
Lokalizacja: stamtąd :)

Postprzez Barosz18 » poniedziałek 14 lipca 2008, 18:48

13 czerwca piątek :)
podejście numer jeden . egzaminator młody , nowy. był bardzo służbista. nie zdążyłem poznać bo oblałem na łuku.

14 lipiec dziś :) 7.00
kur.. zdałem :) tak :) trafiłem na Pana Krz. nie wymieniam nazwiska ze względu na mój wielki szacunek do niego :) ogólnie zachowywał się i owszem jak egzaminator . bardzo poważnie. ale na mieście miły , pokazał mi że to egzamin. i zdałem :) niski średniej budowy ciała z wąsikiem. życze wam żebyście na niego trafili :)
Barosz18
 
Posty: 10
Dołączył(a): sobota 03 maja 2008, 22:55

Postprzez paulina » czwartek 14 sierpnia 2008, 11:49

:P
31 lipca okazał sie szczesliwym dniem mimo,ze zdałam za 4 razem nareszcie:)))A Teraz czekam na plasticzek:))) :P :P :P
Musze przyznać,ze wszystko zależy od egzaminatorów na jakich sie trafi,bo jak trafi się na tą blądyne to kaplica.I mimo,ze człowiek ma pojęcie o jeździe to niestety nie wystarcza:(
Sama osobiscie 2 razy zostałam oblana niesłusznie,potem mój instruktor się dziwił dlaczego tego nie zgłosiłam,ale w takiej chwili nie myśli sie o takich rzeczach: :twisted:
I bardzo wazne jest ,zeby sie nie stresować,to wtedy sie jeździ na pełnym luzie jest sie pewnym swoich umiejetności i sił no i sukces prawie murowany:)))
:P :P
paulina
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 04 sierpnia 2008, 14:26

Następna strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości