PORD Gdańsk-relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: PORD Gdańsk-relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez jeremiboski » wtorek 27 grudnia 2016, 09:31

Witam. Mam nietypowe pytanie nie wiem tylko czy temat odpowiedni ale zwiazany z Gdanskiem wiec zapytam... Mieszkam kilka lat w Gdansku i chcialbym rozpoczac kurs na kat. "C" i wszystko ok tylko ze moj adres zameldowania to Bialystok i sie rodzi pytanie: Czy moge robic kurs w Gdansku i zdawac tu egzamin czy np tylko kurs moge tu zrobic a na egzamin musze jechac do Bialego?
jeremiboski
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 09:20

Re: PORD Gdańsk-relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez gumik » wtorek 27 grudnia 2016, 21:40

Ja zdawałem egzamin i robiłem kurs zupełnie w innym województwie niż byłem zameldowany. Myślę, że nic się nie zmieniło.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3454
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: PORD Gdańsk-relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Marta1900 » piątek 20 stycznia 2017, 11:10

Mialam egzamin 18.01.2017..Mialam juz za soba 3 podejscia,wiadomo z mojej winy ale coz............... :| :o .Egzaminator serdeczny,mily przyjaznie nastawiony czlowiek:).....Zdalam hura!!!!! :P :D ! Ale co najwazniejze,ww.Pan po powrocie do PORD pouczyl mnie na przyszlosc,jak jezdzic:):)Zyczac mi SZEROKIEJ DROGI.Dziekuje Panu i zycze rowniez wszelkiej pomyslnosci :) :thumb2:
Marta1900
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 20 stycznia 2017, 11:04

Poprzednia strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości