WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Balbina89 » piątek 30 marca 2012, 16:55

Witam,
jestem po pierwszym egzaminie. Niestety nie zdałam- oblałam na łuku, słupek. Chyba przez stres, wydawało mi się być tam bardzo ciasno, nigdy wcześniej nie miałam problemów z łukiem.
Pozdrawiam.
Balbina89
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 30 marca 2012, 16:51

Re: WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Vika » środa 16 maja 2012, 12:51

Zdałam za piątym razem : ) Bardzo sympatyczny starszy Pan był moim egzaminatorem, nawet troszkę pomagał. Pokazałam światła kierunkowskazów (pamiętajcie,że jest ich sześć i żeby prawe i lewe pokazać) oraz wlew płynu do spryskiwaczy.Raz miałam poprawkę na placu ruszania z ręcznego, bo zły bieg wrzuciłam ^^" Jeździłam tylko po Niebuszewie, przy stoczni, żadnego centrum, infrastruktura przy Gontynie i parkowanko przy osiedlu obok Shella, jeszcze jednokierunkowa na Wałach.
W zasadzie nie nastawiajcie się na trasę, tylko patrzcie na drogę,co dzieje sie aktualnie, patrzcie daleko przed siebie.

Wszystkim zdającym kobietom proponuje nie przejmować się - nawet wyglądem. Nie zrobiłam makijażu, założyłam ulubiony golf - poszłam i zdałam. Strojenie się tylko by podpowiedziało mojemu organizmowi, że coś ważnego się szykuje i trzeba się mobilizować (czyli stres).Przynajmniej ja tak to odbieram. I czujcie się jakbyście byli w swoim autku, którym jechaliscie na nauce, przypomnijcie sobie atmosferę,o ile była miła : ) Ja traktowałam egzaminatora jako takiego GPS. Bo w sumie każdy w końcu bedzie jechał sam i nikt mu już nie zahamuje.....Najwyżej ktoś może mówić kierunki jak taki egzaminator czy gps własnie : )

Powodzenia.
Vika
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 07 grudnia 2011, 16:16

Re: WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez bridget0505 » środa 13 czerwca 2012, 09:41

Wczoraj miałam swoj pierwszy egzamin. Plac ok,choć zgasł mi na wzniesieniu,bo nie dałam na luz i puściłam sprzęgło :D . Szybko o tym zapomniałam i pojechałam dalej. Oblałam na jednokierunkowej. Tak naprawdę nie wiedziałam,że to jednokierunkowa,bo jak zwykle nie zauważyłam znaku i nie dojechałam do lewej krawędzi skręcając w lewo,również pomyliłam strzałkę warunkową z bezkolizyjną :wow: . Wiem,głupia jestem :lol: . Jestem zawiedziona,bo trasa była śmieszna...fakt,nigdy nią nie jechałam i nie wiedziałam czego się spodziewać. No cóż,kolejny egzamin 13 w piątek...mam nadzieję,że nie pechowy. Wykupię sobie godzinki i trochę się podszkolę...będę zwracać uwagę nawet na drobne szczegóły. :) .A i chciałabym znowu trafić na Pana Andrzeja. Nie straszy wyglądem (w sensie ,że nie wygląda groźnie) no i sam w sobie jest miły :)
bridget0505
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 13 czerwca 2012, 09:17

Re: WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez optymistka89 » czwartek 14 czerwca 2012, 10:21

Jestem bardzo zadowolona z WORD-u w Szczecinie, co prawda zdawałam kilka razy i za 4 razem dopiero się udało, ale obsługa na stanowiskach na sali - niezastąpiona! Zwłaszcza o jednej tu Pani mówię, mianowicie wysoka brunetka, która zawsze jest uśmiechnięta i umie pocieszać ludzi, którym się nie powiodło. Za każdym razem jak nie przyszłam zapisać się po raz kolejny, to zawsze podnosiła mnie na duchu:) tacy pracownicy to Skarb!
optymistka89
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 14 czerwca 2012, 10:06

Re: WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Alirnt85 » poniedziałek 06 sierpnia 2012, 15:52

Witam
W dniu 01.08.2012 miałem pierwszy egzamin na kategorię B zaliczony wynikiem pozytywnym. Egzaminatorem był Pan A.W. bardzo miły i spokojny Pan. Rada z mojej strony to nie stresować się. Jeżeli jest się dobrze przygotowanym i umie się jeździć to egzamin przebiegnie bez żadnego problemu. Trzeba patrzeć na znaki i słuchać poleceń egzaminatora.

Trasa egzaminacyjna: Golisza do Komuny Paryskiej(skręt w lewo)-Rugiańską(drogą z pierwszeństwem 40km/h) do Dureckiego - Lubeckiego (zatrzymanie na STOP skręt w prawo) Stalmacha - Nocznickiego - Frlika - Hutnicza(objazd wokół Netto)- Nocznickiego (skręt w lewo) w 1 - go Maja(skręt w lewo) w Szczanieckiej - Gontyny - Matejki (skręt w prawo) w Malczewskiego (skręt w prawo) w Mazurska (tutaj parkowanie skośne) na rondzie pierwsza w prawo - Śląska (tutaj zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury) z powrotem do ronda pierwsza w prawo w Mazurska (skręt w lewo) w Jana Pawła do Pl.Grunwaldzkiego (na palcu zawracanie) Jana Pawła (skręt w prawo) w Wielkopolską (skręt w lewo) w Wąską (skręt w prawo) w Plac Jana Kilińskiego (skręt w prawo) w Wyzwolenia (skręt w lewo) w Lubomirskiego (skręt w prawo) w Staszica - Księżnej Salomei (skręt w prawo) w Matejki (skręt w lewo) w Malczewskiego - Parkowa (skręt w lewo) w Emilii Plater (skręt w prawo) w Szczanieckiej (skręt w prawo) w Komuny Paryskiej (tutaj hamowanie awaryjne) dojazd do skrzyżowania z Rugiańską (skręt w lewo) czyli dalej Komuny Paryskiej(skręt w prawo) w Golisza i do WORD-u.

Pozdrawiam
Alirnt85
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 06 sierpnia 2012, 14:34

Re: WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez kandydat » niedziela 14 października 2012, 00:21

:help: masakra kiedy egzaminatorem jest pani...E.K. sztywna, ponura jak jesienna pogoda. Współczuję wszystkim którzy na nią trafią.Szkoda że tacy ludzie jeszcze potegują i tak duży stres, chyba nie o to chodzi.
kandydat
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 14 października 2012, 00:11

Re: WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez agasz » niedziela 14 października 2012, 11:10

Witam wszystkich zdających w Szczecinie i tych którzy już mają to za sobą:)

Mam pytanie do osób które zdały lub orientują się jak to jest z kierunkowskazami na placu za wzniesieniem. Chodzi mi konkretnie o sytuację jak zjeżdżasz ze wzniesienia: czy włącza się prawy kierunek? Obserwując zdających każdy włączał ale przecież nie ma innej opcji niż jazda tą drogą więc po co kierunek? Jak ktoś wie jak to jest z kierunkami na placu proszę o pomoc:) We wtorek czeka mnie 2 egzamin praktyczny i nie wiem co z tym fantem zrobić ;)

Za pierwszym razem oblałam na skrzyżowaniu Cyryla i Szczanieckiej na lewoskręcie- utknęłam na skrzyżowaniu po zmianie świateł i nikt mi nie pozwolił zjechać ;/ Egzaminator w miarę - pan M.K, rzeczowy i cytujący kodeks. Stres jest bardzo duży a później się nasila.

Powodzenia dla wszystkich zdających.
agasz
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 14 października 2012, 11:02

Re: WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez isiaq33 » niedziela 14 października 2012, 15:21

Ja zdałam egzamin w tym tygodniu i na placu używałam kierunkowskazu - zjeżdżając z wzniesienia też. Jakby nie patrzeć samochody poruszają się tam w różnych kierunkach w związku z czym należy sygnalizować zamiar wykonania jakiegokolwiek manewru.

Jeśli natomiast chodzi o sam egzamin, jestem bardzo mile zaskoczona. Spodziewałam się egzaminatora-psychopaty, a trafił mi się normalny człowiek :) fakt, że zbytnio sobie nie porozmawialiśmy, ale człowiek młody, profesjonalny, bez zbędnych komentarzy, jakichkolwiek uszczypliwości czy innych podobnych rzeczy. Miał okazje mnie uwalić, bo wyjeżdżając z Golisza nie opuściłam do końca ręcznego (z resztą ten sam błąd popełniłam na placu przy wzniesieniu i dlatego musiałam to powtarzać), ale tego nie zrobił. Tak więc nie ma się co nastawiać, że chcą wszystkich oblać. Jak się umie jeździć, jest się dobrze przygotowanym i stosuje się zasady ruchu drogowego w praktyce, nic złego nie ma prawa się wydarzyć.

Moja trasa egzaminacyjna koncentrowała się głównie w rejonie Pl. Żołnierza, Pl. Lotników, zawracanie na Grunwaldzkim, okolice Parkowej, Ludowej, Szczanieckiej, 1 Maja. Dużo lewoskrętów.

Jeden ogromny minus egzaminu to długie czekanie. Egzamin miał się rozpocząć o godz. 10.00, a musiałam czekać praktycznie to 12.00. W tym czasie pod budynkiem WORDu stało sobie z 10 egzaminacyjnych eLek, a egzaminatorzy... chyba jedli drugie śniadanie :)
isiaq33
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 14 października 2012, 15:07

Re: WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Terenes » środa 14 listopada 2012, 23:27

Witam serdecznie wszystkich Ci, którzy zdali i nie zdali lub będą zdawać.
Dzisiaj miałem egzamin o godzinie 9:30 trochę było czekania przed wyczytaniem nazwisk i też długo czekało się w poczekalni przy placu manewrowym. Gdyby była moja kolej stres był ogromny, auto miałem z numer 13 fajnie (numer w dzienniku też 13 ;p), od razu wsiąść ustawić sobie fotel lusterka, zapiąć pas, wysłuchać jak będzie przebiegał egzamin i itp. Ruszyłem normalnie musiałem wjechać na 2 tor z łukiem (był tylko on wolny) potem cofanie i zaczyna się egzamin. Otrzymałem sprawdzenie płynu do spryskiwaczy i światła cofania (szczęście,bardzo łatwe), łuk ok, kolej na wzniesienie, już myślałem, że popełniłem błąd, bo już ktoś tam był a ja tylko chciałem podjechać trochę pod górkę i zjechać żeby być prosto i ruszyłem z ręcznego w miejsce następnego zadania. Udało się, wyjechałem, aha jak wyjeżdżacie z WORDU patrzcie także z prawej strony, musicie ustąpić im (widziałem jak szedłem i akurat osoba to wykonywała). Ok prosto, prosto na skrzyżowaniu w prawo, ręczny oczywiście potem na światłach w lewo dobrze, że L była przede mną, bo ona musiała ustąpić pieszym, jedziemy 40, za wiaduktem w prawo, w prawo, jedziemy wąską drogą prosto, prosto sygnalizujemy w prawo, że jedziemy drogą z pierwszeństwem, znak 40 na skrzyżowaniu w prawo znak stop nikogo nie było ,pusto, tylko ustąpić pieszym, jadąc kamienna drogą skręcamy w prawo ustępujemy jeśli trzeba, jechałem obok tramwaju trochę ciężko, potem w lewo, za przystankiem w lewo tam ustąpić z prawej strony, na skrzyżowaniu w prawo, prosto Asnyka (jak pamiętam) przed rondem zjeżdżamy na prawy pas, na rondzie na wprost, czyli wzdłuż bloku jak to powiedział egzaminator, czyli ustępujemy pierwszeństwa jedziemy, jak jesteśmy już w połowie drogi sygnalizujemy kierunkowskazem w prawo, ale jedziemy na wprost i uważać na pieszych. Dalej zawracanie na rondzie, ustawiamy się przy lewej krawędzi jezdni, czekamy na możliwość włączenia się do ruchu na 1 pas od ronda, ustępujemy jeśli nadjeżdża tramwaj po przejechaniu przez pierwsze tory zostajemy na tym samym pasie, kolejny tramwaj przepuszczamy jeśli nadjeżdża, przejeżdżamy drugie tory i zmieniamy pas na prawy oczywiście patrząc przez prawe lusterko czy nikt nie jedzie po tym pasie za nami, skręcamy w prawo uwaga na pieszych, aha jak musicie hamować, albo nagle lub w różnych sytuacjach uważajcie, żeby wam samochód nie zgasł, jak pamiętam to mi chyba zgasł, prosto na rondzie pierwsza w prawo, piesi, piesi 3 razy przejście dla pieszych, jedziemy potem z górki skrzyżowanie w prawo, też tam uważać na pieszych, dalej skrzyżowanie w prawo ustąpić pierwszeństwa, na światłach w lewo prosto, potem w prawo pod górkę, uwaga było, że dynamicznie trzeba, w prawo ustępujemy jedziemy matejki prosto, tak jak jedzie 107 na końcowy, czyli w prawo, było zielone, ale tak zareagowałem hamowaniem, bo zmieniło się tuż przed skręcaniem w prawo, była strzałka warunkowa jedziemy, patrzymy czy nic nie jedzie z lewej strony znaczy, żeby nie wjechać komuś...(jeśli tak się zdarzy), na światłach w lewo, patrzymy w lusterko zmieniamy pas jak najbliżej lewej krawędzi jezdni, przez tory, za torami linia ustąpienia pierwszeństwa, akurat zmienił się cykl świateł, czekamy jedziemy prosto, próbowałem po skręceniu w lewo jadąc na w prost, jesli byli piesi to ustapiłem, chciałem być na prawym pasie, ale musialem poczekac nie mialem mozliwosci, w prawo jak się kończy ten ciąg sklepów i itp. czekałem długo, bo piesi szli i szli wolałem poczekać, aż będzie pusto, trzeba było ominąć jakieś auto lub przeszkodę miałem zaparkować z prawej strony, jeśli była możliwość, jeśli nie była to w prawo na rondzie(jesli cos pomylilem to przepraszam nie pamietam czy to rondo było)wszystko pięknie nawet kierowca mi ustąpił i mi zgasł, szybko zareagowałem ruszyłem podziękowałem temu kierowcy i potem w prawo, pasy(piesi), w prawo zawrócenie z wykorzystanie infrastruktury, była po prawej brama ok i prawo(nie pamiętam za bardzo), dalej nie pamiętam, potem zawracanie na placu grunwaldzkim,(pokaże wam trase)... link: http://imageshack.us/f/94/trasaegzaminacyjnanr13c.jpg/ Życzę zdania za pierwszym razem, jak mi się udało na wielkim farcie, bo było kilka błędów, że trudno stwierdzić czy w miarę czy bardzo życzliwy egzaminator był. Powodzenia
Terenes
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 14 listopada 2012, 20:44

Re: WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez agasz » piątek 16 listopada 2012, 22:00

Witam

Ja jestem po trzecim egzaminie. Wynik pozytywny:) Trafiłam na bardzo fajną Pani egzaminator- E.K. Dzięki jej nastawieniu egzamin wspominam bardzo dobrze. Oby więcej takich osób. Ze stresu trasy nie pamiętam ale miałam zawracanie na Rondzie Sybiraków, zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury na rugiańskiej <zaraz przy skrzyżowaniu rugiańskiej i komuny paryskiej, przy wjeździe jest parking często z rana pusty>, parkowanie skośne na parkingu naprzeciwko stacji cpn tuż przy skrzyżowaniu sczanieckiej i cyryla metodego. Poza tym jeździłam na parkowej, 1 maja, rugiańska, asnyka i firlika czyli standardowe skrzyżowania po których jeżdżą L-ki.

Życzę wszystkim powodzenia!!!!
agasz
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 14 października 2012, 11:02

Re: WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez ezma » czwartek 22 listopada 2012, 14:00

jestem po egzaminie w WORD w Szczecinie, wynik egzaminu praktycznego - negatywny. Powód: wymuszenie pierwszeństwa. Wyjezdzając z Golisza kierowałam się w kierunku Komuny Paryskiej potem Do Rodła, zawracanie przy Galaxy i przy Kaskadzie gdzie poległam. Był to mój pierwszy egzamin...
ezma
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 22 listopada 2012, 13:52

Re: WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Cezar007 » środa 05 grudnia 2012, 17:38

Ja swój egzamin na kategorię C miałem 4 października 2012 r.

Właściwie podszedłem do egzaminu bardzo na luzie, kompletne zero stresu, co dla mnie jest czymś nowym, gdyż z reguły wszystko mniej lub bardziej mnie stresuje.

Egzamin miałem na godzinę 11:30. Na liście byłem gdzieś pośrodku, więc spodziewałem się dłuższego czasu oczekiwania. Nic bardziej mylnego, poszedłem na pierwszy ogień. Żeby tego było mało, nigdy nie jeździłem z kobietą instruktorką, a tu proszę, egzamin z panią. I to na kat. C :)

Ogólnie egzamin wspominam bardzo dobrze, zero stresu, zrozumiałe polecenia, pani bardzo sympatyczna. Jeździłem tym starszym pojazdem, Starem 12.157 LC, samochód masakryczny, ale łatwy z racji posiadanej skrzyni biegów. Należy uważać, gdyż nie wchodzi łatwo trójka, poza tym kierunkowskazy same nie odskakują. W połowie egzaminu zaczął mi odskakiwać po jakiejś większej dziurze, ale potem znów przestał odskakiwać. Trudno, trzeba radzić sobie samemu i ręcznie przełączać kierunkowskaz w pozycję neutralną.

Trasa przebiegała następująco:
Golisza, w prawo w Rugiańską, w prawo w Druckiego-Lubeckiego, w lewo w Stalmacha, w prawo w Firlika, następnie w lewo w Hutniczą, w lewo w Nocznickiego, potem w lewo w 1-go maja, później w lewo w Sczanieckiej, w prawo w Emilii Plater - Staszica - zawracanie na Rondzie Giedroycia - Staszica - Emilii Plater, w prawo w Gontyny - Matejki, w prawo w Malczewskiego, w lewo w Wyzwolenia. Następnie w prawo na Placu Rodła w Piłsudskiego, na Placu Grunwaldzkim pierwsza w prawo czyli w Rayskiego - Malczewskiego, w lewo w Matejki - Gontyny - Sczanieckiej - Wilcza - Obotrycka - Bogumińska, w prawo w Hożą - Robotnicza, w prawo w Dębogórską, w prawo w Konarskiego przy pętli Ludowa - Druckiego-Lubeckiego, w prawo w Rugiańską, w prawo w Golisza, do ośrodka i koniec podróży.
Trasa wynosiła ponad 16,39 km. Tutaj link do trasy: http://www.trasy.prawojazdy.com.pl/rout ... ex/id/1272

Egzamin zdany za pierwszym razem :)

A więc można i w Szczecinie zdać.
Powodzenia :)
Cezar007
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 05 grudnia 2012, 14:45

Re: WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez lutnia » poniedziałek 05 sierpnia 2013, 23:45

Kat. B oczywiście:)

Egzamin nr 1 (czerwiec): egzaminator p. Beata, blondynka, powściągliwa, z pozoru surowa, w rzeczywistości niekoniecznie. Gdyby chciała, nie wyjechałabym z placu (nie ustawiłam lusterka wstecznego, odpaliłam samochód, po spojrzeniu na nią dopiero zapięłam pasy), oblałam po 35 min na strzałce warunkowej (pojechałam za innym autem), parkowania nie było.

Egzamin nr 2 (czerwiec): egzaminator p. Krzysztof, bardzo miły, uspokaja człowieka, daje czas, proponuje wodę. Nie wyjechałam z placu, na wzniesieniu nie wrzuciłam biegu, dwa razy oczywiście.

Egzamin nr 3 (lipiec): egzaminator p. Radosław, rozgadany, poganiał trochę (niby w żartach). Nie wyjechałam z placu, bo tył auta na łuku mi wystawał, dwa razy oczywiście.

Egzamin nr 4 (sierpień): egzaminator p. Artur, poważny człowiek, sprawia wrażenie bardzo sumiennego, potrafi znaleźć środek pomiędzy niesprecyzowanymi, bądź chorymi przepisami a rzeczywistością. Po 40 min oblałam, próba wymuszenia pierwszeństwa (wydawało mi się, że widzę znak z pierwszeństwem, a ono było najprawdopodobniej skreślone). Parkowania nie było.

Egzamin nr 5 (sierpień): egzaminator p. Mieczysław, specyficzny, konkretny człowiek, któremu nie warto się tłumaczyć. Egzamin zdany, parkowanie skośne, bez wyznaczonych linii, czas trwania 40 min.


Dwa ostatnie egzaminy miałam wrażenie jakby miały łatwiejszą trasę niż pierwszy i łatwiejszą niż jeździłam na kursie. Na nr 4 nie byłam nawet na żadnym rondzie z dwoma pasami ruchu (a był to koniec egzaminu), a na nr 5 tylko na tym przy Manhattanie, brak placu Rodła, okolic UM, nic z tych najbardziej popularnych rzeczy. Ogólnie wrażenia mega pozytywne, obsługa w samym WORD-zie może nie koniecznie podnosząca na duchu, ale tak naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko było zgodne z przepisami, bez złośliwości egzaminatorów czy innych rzeczy, o których się słyszy. Na pierwszych czterech egzaminach czułam, że egzaminatorzy, chcą abym zdała (a nie zdałam), na piątym było odwrotnie. Na dwóch ostatnich stres praktycznie zniknął.


PS. Jeden egzaminator mnie zaskoczył, miałam wskazać poziom płynu do spryskiwaczy, kiedy powiedziałam, że należy otworzyć, powiedział, że w ten sposób tego nie sprawdzę. No to mówię, że można włączyć spryskiwacze i się okaże, ale on na to, że w ten sposób sprawdzę czy płyn jest, a ja mam sprawdzić ile go jest. Byłam w szoku, rozłożyłam ręce. Egzaminator machnął ręką i zaliczył, chyba chciał sprawdzić jak bystra jestem, ale to nie był najlepszy moment. Na koniec egzaminu znowu powtórzył, że te sposoby nie mówią ile płynu jest, ale nie wytłumaczył o co mu naprawdę chodziło.
kat. B

11.06.2013 - Teoria+ Plac+ Miasto-
28.06.2013 - Plac-
08.07.2013 - Plac-
01.08.2013 - Plac+ Miasto-
05.08.2013 - Plac+ Miasto+

05.08.2013 - egzamin zdany
06.08.2013 - zapłata w WK
20.08.2013 - prawo jazdy odebrane
lutnia
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek 05 sierpnia 2013, 22:54

Re: WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez finka » wtorek 06 sierpnia 2013, 17:51

Napiszę coś o swoich doświadczeniach bo często zaglądałam na to forum i wkurzało mnie, że ze Szczecina brak aktualnych relacji :mrgreen:
Teoria: zaliczyłam 2 razy
1 raz po staremu - max punktów
2 raz po nowemu - 71/74
Praktyka: zdałam za 6 razem
4 razy poległam na łuku.Chociaż z instruktorem było ok. Stresik zadziałał i kiszka.
I. 2 x na łuku wrzuciłam 3 zamiast jedynki. Pozamiatane
II. łuk ok. wzniesienie ok. Jazda 15 min. przerwane przejście dla pieszych na Druckiego-Lubeckiego - egzaminatorka p. Magdalena moim zdaniem była nadgorliwa z tym hamowniem, ale było minęło...
III, IV, V .
VI łuk ok wzniesienie ok. Miasto ok. Trasa łatwizna. Z rond tylko Sybiraków, Przyjaciół Żołnierza, Plac Rodła, Parkowa, Cyryla i Metodego,Niemcewicza (studzienka) Stelmacha, 1 Maja, Firlika. Parkowanie prostopadłe względem pojazdu i zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury standardowo na Rugiańskiej. Egzaminator spokojny p. Damian (raz nawet ziewnął :lol: ) Zdane :spoko:
Teraz wiem, że za bardzo się stresowałam. Byłam nie wyspana, rozkojarzona. Dzień przed egzaminem nie mogłam zasnąć, budziłam się za wcześnie. Wkurzające jest też to czekanie w budce. Słońce wali, a ty siedzisz jak skazaniec i czekasz, czekasz (1 x 0,5 h; 5 x ponad 1h).
Nie czuję się gorszym kierowcą od tych którzy zdali za pierwszym razem. Trochę mnie kosztowało to prawko :( Między egzaminami wykupowałam sporo jazd, żeby nie wyjść z wprawy.
Powodzenia i szerokości :spoko:
finka
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 06 sierpnia 2013, 16:38

Re: WORD Szczecin - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez kuben » środa 07 sierpnia 2013, 16:46

A ja zdałem dzisiaj. Powiem tak - podszedłem do tego neutralnie, co będzie to będzie ale dobrze by było zdać. Po około 40 minutach p. Radosław wyczytał moje nazwisko i udałem się w jego stronę. Już na początku zrobił na mnie nieprzyjemne wrażenie, uczepił się mojego braku kultury, gdyż za cicho powiedziałem "Dzień dobry". Do wskazania miałem płyn do spryskiwaczy oraz kierunkowskazy. Kazał przygotować się do jazdy i wykonać łuk. Następnie pojechaliśmy na wzniesienie i wyjazd na miasto. Pojechaliśmy w stronę Rugiańskiej, Stoczni, Na prawo od biedronki zatrzymanie we wskazanym miejscu, zawracanie z wykorzystanie infrastruktury drogowej; potem przejazd koło gontynki; lewoskręt w stronę Szczanieckiej; zawracanie na placu rodła; zjad niżej w stronę Ofiar Oświęcimia; przejazd koło biedronki i jazda w stronę Cyryla i Metodego i znów lewoskręt - w stronę Wilczej, za wiaduktem pojechaliśmy w prawo i skręciliśmy w Rugiańską, tam parkowanie prostopadłe następnie wyjazd od strony Komuny Paryskiej, skręt w prawo, następnie w lewo i prosto na Golisza :)
#1 Egzamin po 35 minutach zakończony wynikiem pozytywnym. Nie ma się czym stresować - wtedy wykładamy się na błahostkach.
01.08.2013 - TEORIA+
07.08.2013 - PRAKTYKA+
kuben
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 14 czerwca 2013, 23:50

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości