prawo jazdy po 10 latach od kursu

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

prawo jazdy po 10 latach od kursu

Postprzez alicjakarwowska » wtorek 14 sierpnia 2018, 12:00

Szanowni Państwo
kurs i egzaminy (praktyczny i teoretyczny) były 10 lat temu, nie wydawali wtedy numeru PKK, którego teraz potrzebuję by rozpocząć walkę od nowa.
Czy ktoś przeszedł już ten cały proces i mógłby podzielić się informacjami co powinnam zrobić krok po kroku?
Dodatkowa trudność - mieszkam w Łodzi i tutaj teraz chcę zdawać, uczyć się, natomiast moje papiery gniją w Radomiu, gdzie jestem zameldowana.

Będę wdzięczna za pomoc!
Pozdrawiam
alicjakarwowska
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 14 sierpnia 2018, 11:52

Re: prawo jazdy po 10 latach od kursu

Postprzez kolezankafilizanka » czwartek 16 sierpnia 2018, 19:16

alicjakarwowska napisał(a):Czy ktoś przeszedł już ten cały proces i mógłby podzielić się informacjami co powinnam zrobić krok po kroku? Pozdrawiam


Należy zrobić fotografie do dokumentu prawa jazdy (https://obywatel.gov.pl/kierowcy-i-poja ... rawa-jazdy). Potem pójść do lekarza, który prowadzi badania kierowców. Jeśli używa Pani okularów korekcyjnych, to zgłasza się Pani z okularami. Z zaświadczeniem od lekarza idzie Pani do urzędu miejskiego i tam zgłasza się do wydziału komunikacji, czy jak się to zwie. Tam wydają PKK, mnie wydali podczas tej wizyty (tylko trochę tam posiedziałam, bo chcieli wygrzebać moje stare dokumenty przysłane przez WORD - ja zdawałam x lat wcześniej). Jak ma Pani PKK, może Pani zapisać się na kurs.

Kiedy zdawałam teorię, też miałam inne zameldowanie niż zamieszkanie, ale powiedzieli mi, że nie ma to znaczenia. Teraz w ogóle zameldowanie nie jest już takim problemem jak kiedyś.
--
Kat. B od X 2016. Uczyłam się w clio, a teraz wio!
kolezankafilizanka
 
Posty: 251
Dołączył(a): wtorek 25 października 2016, 11:21
Lokalizacja: Wrocław

Re: prawo jazdy po 10 latach od kursu

Postprzez brygidKa » czwartek 23 sierpnia 2018, 12:02

Po kilku latach wracałam do tematu wystarczyło że założyłam profil i mogłam podchodzić do egzaminów bez powtarzania kursu
brygidKa
 
Posty: 41
Dołączył(a): niedziela 03 grudnia 2006, 09:24
Lokalizacja: Radzionków


Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości