WORD Łuków

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: WORD Łuków

Postprzez Karolina1994 » czwartek 25 lutego 2016, 13:53

Cóz w takim razie teraz moge dac sama opinie tu.
Egzaminatorzy ci sami co w Białej Podlaskiej, mi sie trafił akurat bardzo miły pan 8) Na placu manewrowym łatwizna, nawet pan egzaminator pozwolił mi który chcę łuk ( jak by to miało jakieś znaczenie :lol: ) Górka w Łukowie jest bardzo mała bez problemu każdy ja zrobi
Mój egzamin trwał pół godziny.Jeździłam po miejscach które bardzo dobrze znałam, wiec jakiś problemów nie było, choć kilka błędów miałam :oops:
Zawracanie wymyślił chyba najtrudniejsze bo tyłem w bramie po prawej ale akurat to potrafiłam bardzo dobrze, gorzej sie bałam że będzie na 3, również je umiem ale słyszałam że można łatwo wymusić pierwszeństwo jak sie z tym zawracaniem nie sprężymy a ktoś ''nadjedzie''
Zawracanie i zatrzymanie w wyznaczonym miejscu miałam za przejazdem wielotorowym (tym dużym, na ul.Warszawskiej) na ulicy ogrodniczej (ona jest po lewej zaraz za tym przejazdem) Podobno tam bardzo często jeżdżą egzaminy.
Parkowanie miałam skośne na ul. Stefana Zdanowskiego, pamietajcie że tam na tej jednokierunkowej jest skrzyżowanie równorzedne (koło kwiaciarni) mimo że nie ma oznaczenia. No i oczywiście miałam kilka przejazdów na rondach dwupasmowych oraz zawracanie na rondzie, no i uważajcie na rowerzystów :D

najwiekszy stres miałam, jak na skrzyżowaniu ze sygnalizacją świetlną kolizyjną skręcałam w lewo, jechałam od strony Straży, chyba pan chciał mnie sprawdzić czy wymusiłam pierwszeństwo, ale po mojej chyba sensownej odpowiedzi :P wzruszył ramionami i powiedział, - ale ja tylko pytam 8) Ogólnie nie taki diabeł straszny jak go malują, egzaminy w Łukowie określam na wielki plus, na pewno jest łatwiej niz w Siedlcach, a miałam na jazdach okazje L-ką tam jeździć.
Egzamin teoretyczny 02.12.2015 podejście 1 wynik: Pozytywny (71/74)
Egzamin praktyczny 16.12.2015 podejście 1 wynik: Pozytywny
Karolina1994
 
Posty: 354
Dołączył(a): czwartek 08 października 2015, 09:10

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości