WORD - SOCHACZEW

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

WORD - SOCHACZEW

Postprzez agnieszka1111 » czwartek 01 października 2015, 11:18

witam serdecznie interesują mnie opinie o nowo otworzonym wordzie w Sochaczewie czy ktoś z Was zdawał już tam egzamin kat.b , niedługo sama będę musiała wybrać miasto w którym chce zdawać swój egzamin i mam do wyboru ponieważ mieszkam jakieś 20 km od Skierniewic ale tyle złego się słyszy o ośrodku w Skierniewicach dlatego zastanawiam się nad nowo otwartym Sochaczewem ponieważ też mam blisko ale niestety nie posiadam żadnych informacji na temat tego miasta ani złych ani dobrych :) jeśli ktoś z Was orientuję się o jakości zdawania w mieście Sochaczew oraz samym przebiegu egzaminu albo może ktoś ma porównanie skierniewice - sochaczew to proszę o konkretne odpowiedzi z góry dziękuje :)
agnieszka1111
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 01 października 2015, 11:10

Re: WORD - SOCHACZEW

Postprzez mmw614 » wtorek 08 grudnia 2015, 00:00

Witaj Agnieszko, kliknij poniższy link:
https://m.facebook.com/pages/Word-Socha ... 0317349277
a dowiesz się co nieco o sochaczewskim oddziale egzaminacyjnym. Z tego co jest tam napisane, można sądzić, że jest to przyjazne miejsce do zdawania egzaminu. To nowy oddział płockiego WORD-u, a więc wszyscy jego pracownicy dbają o miłą atmosferę. Jestem egzaminatorem państwowym i mieszkam w Sochaczewie lecz nie pracuję w tym oddziale. Szczerze mogę polecić ci to miejsce. Zalecałbym jednak abyś przejechała kilka razy po ulicach miasta i poznała "co i gzie".
Pozdrawiam i życzę ...za pierwszym razem (nie dziękuj).
mmw614
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 07 grudnia 2015, 23:23
Lokalizacja: Sochaczew


Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości