Word Kędzierzyn Koźle filia WORD-u Opole

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Word Kędzierzyn Koźle filia WORD-u Opole

Postprzez Bartosz370 » sobota 19 września 2015, 10:52

W tym wątku umieszczamy
- relacje zdane/oblane - pamiętaj, że mają one służyć również innym zdającym, postaraj się więc umieścić tutaj przede wszystkim istotne informacje (zachęcamy również zwłaszcza osoby, które nie uzyskały pozytywnego wyniku, do dołączenia skanu lub zdjęcia arkusza przebiegu egzaminu, dzięki któremu jednoznacznie będzie widać popełnione błędy i konkretną przyczynę niezaliczenia/przerwania egzaminu)
- informacje dotyczące danego ośrodka (tylko nie takie, że ktoś gdzieś usłyszał albo kolega dowiedział się od kolegi - niech to będą w miarę sprawdzone informacje)
- wszelkie rady i porady z nim związane
- nie podajemy nazwisk egzaminatorów (ustawa o ochronie danych osobowych)
- wszelkie off topy będą przesuwane albo kasowane

Postaraj się, aby ten wątek mógł jak najlepiej służyć innym osobom.

Pojazdy egzaminacyjne:

Kategoria B - Renault Clio IV
3.09.2015r Egzamin teoretyczny 100%
9.09.2015 Egzamin praktyczny Zdany
14.09.2015 Odbiór Prawo jazdy
Bartosz370
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela 06 września 2015, 11:16

Re: Word Kędzierzyn Koźle filia WORD-u Opole

Postprzez rajur » niedziela 08 stycznia 2017, 21:13

Jestem świeżo po egzaminie więc powiem tak na bieżąco.Sam ośrodek do wielkich nie należy chociaż w innych nie byłem więc nie wiem jak wyglądają te w dużych miastach ale mnie sie tutaj podobało nasłuchałem się i naczytałem różne opinie ale własne doświadczenie mnie przekonuje że zdać tutaj jest naprawde prosto miasto małe no i egzaminator pan Jan K. jak dla mnie człowiek stworzony do tego zawodu.

edit: poprawiono. /klebek
rajur
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 03 stycznia 2017, 19:48


Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości