MORD Nowy Sącz O/T Nowy Targ

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

MORD Nowy Sącz O/T Nowy Targ

Postprzez Abernathy » piątek 21 listopada 2014, 23:29

http://www.mord.pl/

W tym wątku umieszczamy
- relacje zdane/oblane - pamiętaj, że mają one służyć również innym zdającym, postaraj się więc umieścić tutaj przede wszystkim istotne informacje (zachęcamy również zwłaszcza osoby, które nie uzyskały pozytywnego wyniku, do dołączenia skanu lub zdjęcia arkusza przebiegu egzaminu, dzięki któremu jednoznacznie będzie widać popełnione błędy i konkretną przyczynę niezaliczenia/przerwania egzaminu)
- informacje dotyczące danego ośrodka (tylko nie takie, że ktoś gdzieś usłyszał albo kolega dowiedział się od kolegi - niech to będą w miarę sprawdzone informacje)
- wszelkie rady i porady z nim związane
- nie podajemy nazwisk egzaminatorów (ustawa o ochronie danych osobowych)
- wszelkie off topy będą przesuwane albo kasowane

Postaraj się, aby ten wątek mógł jak najlepiej służyć innym osobom.

Pojazdy egzaminacyjne:
Kategoria B - Mitsubishi Colt
Abernathy
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa 19 listopada 2014, 04:11

Re: MORD Nowy Sącz O/T Nowy Targ

Postprzez Emilka1989 » środa 18 listopada 2015, 21:15

Dzisiaj miałam swoje pierwsze podejście do egzaminu praktycznego. Niestety nie zdałam. Oblałam na łuku. Jestem zła na siebie bo wiem jak to robić a tutaj stres nie z tej ziemi i wyjechałam za linię. Wcześniej miałam teorię. Bezbłędnie 74/74. Szkoda mi bo egzaminator nawet ok. S.R-inicjały :lol:
Emilka1989
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 18 listopada 2015, 21:07


Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości