WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Truskawka27 » poniedziałek 20 lutego 2012, 15:13

Pierwszy egzamin- 7 grudnia 2011
teoria 18/18, praktyczny placyk bezbłędnie, niestety oblany na mieście :(
Drugi egzamin- 20 luty 2012 zdany :D
Ale od początku: egzamin miałam na 7.30 po dosyć długim oczekiwaniu wreszcie otworzyły się magiczne drzwi i zostałam poproszona przez egzaminatora. Do sprawdzenia miałam płyn do spryskiwaczy i światła awaryjne, następnie łuk i tutaj pojawił się mały problem pierwsza próba nieudana ( auto wystawało trochę za przednią linię ) ale druga już ok. Następnie wzniesienie i jedziemy na miasto. Z wordu na prawo następnie na lewo i jedziemy w kierunku elektrowni, na skrzyżowaniu w prawo i tam w jednym z wjazdów zawracanie, zawracanie zaliczone i jedziemy dalej, mijam skrzyżowanie ze zmienionym pierwszeństwem dokładnie rozglądam się ( pierwszym razem tam właśnie oblałam ) i dalej zatrzymanie na stopie i następnie prosto aż do skrzyżowania obok biedronki i tutaj w lewo, standardowo parkowanie na osiedlu, na jednym z równorzędnych skrzyżowań jakaś pani z prawej chce mi ustąpić, ja mówię egzaminatorowi co robić? On na to że nie wie więc pokazuje babie że ma jechać a ona jeszcze głupio na mnie patrzy, masakra ale w końcu pojechała. Następnie jedziemy na skrzyżowanie na Wielopolu, tu wszysko ok, dalej na rondo obok Carrfoura i zawracanie i znowu z powrotem na to skrzyżowanie tu w prawo następnie na rondzie w prawo i po raz kolejny wjeżdżam na rondo obok Carrfoura ale teraz jedziemy drogą z ograniczeniem do 70km/h, następnie w prawo i prosto aż do ronda, na rondzie w prawo przez most i jedziemy na ośrodek jeszcze tylko pan egzaminator kazał mi się rozpędzić do 50km/h i zahamować przy drugiej wskazanej przez niego latarni. W końcu wjeżdżam na ośrodek parkuje obok innych samochodów egzaminacyjnych i wynik POZYTYWNY :D :D :D Co do osoby samego egzaminatora to był raczej neutralny, wydawał tylko polecenia. Teraz tylko 3 tyg. czekania i w końcu upragnione prawo jazdy moje :D Powodzenia wszystkim
Truskawka27
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 20 lutego 2012, 14:31

Re: WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez daro97 » wtorek 28 lutego 2012, 22:43

Witam wszystkich :)
1 egzamin 13 grudzień 2011 - plac manewrowy : zaliczony, miasto : oblane (wymuszenie)

2 egzamin 27 luty 2012 - plac manewrowy :zaliczony, miasto : zaliczone :D :)

A więc tak egzamin przypadł mi na 27 lutego (dzień moich 19 urodzin :) ) 7:30. Pan egzaminator zawołał mnie o godzinie 7:35 po czym wsiedliśmy do auta. Zapytał mnie jak tam samopoczucie i po tym wiedziałem że trafił mi się spoko koleś. Wylosowałem tak jak na ostatnim egzaminie płyn do spryskiwaczy i kierunkowskazy czyli nic trudnego później podjechaliśmy na łuk. Oczywiście szybkie przygotowanie do jazdy i zaczynam robić łuk. Gdy chciałem ruszyć auto zgasło Pan egzaminator powiedział żebym teraz się skupił bo już drugiego błędu nie mogę popełnić a więc wziąłem głęboki oddech i ruszyłem łuk zaliczony :). Po łuku przyszedł czas na górkę. Dojechałem w wyznaczone miejsce i się zatrzymałem gdy już ruszałem hamulec ręczny nie chciał się zwolnić więc musiałem użyć trochę więcej siły jednak się udało i ruszamy na miasto. A więc tak z ośrodka pojechałem w lewo później w prawo tam gdzie dużo elek jeździ by zawracać itp od razu dostałem zadanie by zatrzymać się w wyznaczonym miejscu oczywiście udało się :). Później musiałem zawrócić z wykorzystaniem biegu wstecznego gdy to już zrobiłem pojechaliśmy dalej czyli w lewo i na stopie znów w lewo gdzie jest wjazd na drogę z ograniczeniem do 40 później dojechałem do skrzyżowania łamanego na którym miałem pojechać w lewo ogólnie to pojechałem na rondo przy Cerfucie ;) zaliczyłem oczywiście skrzyżowanie na wielopolu przejazd przy biedronce. Jazda na skrzyżowaniach równorzędnych ale nie tą alejką gdzie jest pełno znaków mówiących o tym :) Miałem tylko jedno parkowanie prostopadłe w prawo i muszę powiedzieć że wyszło mi idealnie ;D po tym manewrze wracałem do ośrodka :) No i na końcu usłyszałem upragnione egzamin zakończony ze skutkiem pozytywnym ;D Egzaminator trafił mi się na prawdę fajny nie wprowadzał nerwowej atmosfery nie czepiał się pierdoł. Oczywiście jak popełniłem jakiś błąd to mnie o tym informował na prawdę spoko facet mam nadzieje że wszystkim zdającym taki się trafi. Popełniłem kilka błędów ale nie jakiś karygodnych. Jednym słowem to były moje najlepsze urodziny w życiu sprawiłem sobie najlepszy prezent na świecie. Powodzenia wszystkim zdającym :) I uwierzcie jak ja zdałem to każdy może zdać :)
daro97
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 24 listopada 2011, 20:25

Re: WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez dmasz » poniedziałek 05 marca 2012, 00:48

Hej wszystkim!
W piątek (2.03.2012) zdawałam po raz 2 egzamin.

Za pierwszym razem (17.02.2012) Pan egzaminator z numerem 65 oblał mnie na wymuszeniu pierwszeństwa na zwężonym odcinku na moście (pojechałam za kolumna aut w strasznym śniegu- nic nie było widać, warunki koszmarne, droga zasypana no ale nieważne). Gościu bardzo lubi to miejsce i nie zawaha się go użyć po raz kolejny :P

* podobno do każdego auta jest przydzielony egzaminator, także przestrzegam Was przed 65-tką :/

Po oblaniu podeszłam do okienka i okazało się, że następny termin za 2 tyg. (Mega szczęście!!!!! :D)
Kurs robiłam w Gliwicach i w Rybniku byłam tylko 3 razy z czego raz, żeby zapisać się na egzamin... komentować tego nie będę....

2.03.2012- ZDANY :D
1cz. elementy pod maską- światła mijania + płyn chłodzący- LUZIK :P
2cz. przygotowanie od jazdy, łuk i wniesienie- Miałam tak ogromny stres, że nie spuściłam ręcznego... pierwszy raz w życiu takie coś!!!!!...Egzaminator biegnie za autem i mówi: "Tak ładnie się Pani do jazdy przygotowała i ja tak liczyłem, że zwolni Pani ten ręczny...:P, w takim razie proszę wysiąść (już myślałam, że się potnę, bo jest po egzaminie:/), to 1 błąd, teraz musi Pani zrobić to bezbłędnie", ustawił mi znowu auto i jeszcze raz- od razu wiedziałam, że mam do czynienia z w porządku osobą- nr 68 :)
Łuk zawsze mi wychodził bez problemu, więc pomimo tego, że pierwszy raz w życiu moja lewa noga na sprzęgle wyprawiała cuda (skakała i drżała:/), to już błędu nie popełniłam.
Następnie wzniesienie- wszystko ok:)...ale noga nadal drży....

* żeby uspokoić trochę tę nogę, po wzniesieniu zapytałam czy mogę płaszcz ściągnąć i wyszłam z auta, trochę na nodze postałam, wrzuciłam płaszcz na tył i już było lepiej.

JEDZIEMY NA MIASTO!:

(może trochę niedokładnie będzie, ale nie jeździłam dużo po Rybniku więc dokładnie nie wiem)
1stop--> skręt w prawo--->2stop--> skręt w lewo-----> ukryty znak za choinką (ograniczenie do 40 km/h)-----> następnie na skrzyżowaniu w lewo-----> objazd tej słynnej wyspy (lepiej ustawić się na środku bo potem jest znak stop)----> zawracanie z wykorzystaniem bramy wjazdowej (wjeżdzałam przodem ale w taki spad, więc żeby wyjechać tyłem ręczny trzeba było zaciągnąć- i jeszcze pieszy mi sie napatoczył więc elegancko musiałam poczekać, aż pan przejdzie)------> potem jazda po osiedlach w strefie zamieszkania i na jednokierunkowych (ciągłe skręty w lewo)------> parkowanie prostopadłe przodem na jednym z osiedli------> oczywiście zawracania na rondzie-----> hamowanie w wyznaczonym miejscu--------> słynne skrzyżowanie na Wielopolu------> powrót do WORDu-------> parkowanie prostopadłe tyłem---------> KONIEC :) czas samej jazy po mieście: jakieś niecałe 35 min.

Cieszyłam się BARDZO, a chłopak, który na mnie czekał, powiedziała, że w tym samym czasie Pan z nr 65 zdążył już 2 osoby oblać:/

Życzę wszystkim powodzenia i szczęścia w trafieniu na egzaminatora!!!!- bo od niego na prawdę OGROMNIE dużo zależy :)


Trzymajcie się!
dmasz
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 05 marca 2012, 00:10

Re: WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez madzialena31 » środa 07 marca 2012, 23:05

WITAM!
DZISIAJ OBLAŁAM SWÓJ 3 EGZAMIN....
CO DO DRŻĄCEJ NOGI (TO MÓJ NAJWIĘKSZY PROBLEM NA PLACYKU), POPROŚCIE EGZAMINATORA CZY MOŻECIE WYSIĄŚĆ Z AUTA (NAPEWNO SIĘ ZGODZI-ZNAM Z DOŚWIADCZENIA, DWUKROTNIE KORZYSTAŁAM Z TEJ OPCJI NA WZNIESIENIU, GDY NOGA ROBIŁA CO CHCIAŁA, TZN PRÓBOWAŁA SWYM DRŻENIEM ROZTRZASKAĆ KIEROWNICĘ) ZRÓBCIE PARĘ PRZYSIADÓW I MOŻNA WSIADAĆ I KONTYNUOWAĆ MANEWR
W KOŃCU NAJGORSZE PRZED WAMI - WYJAZD Z OŚRODKA
madzialena31
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 07 marca 2012, 22:42

Re: WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez patiii0101 » poniedziałek 26 marca 2012, 23:57

Egzamin:
Próba 1: 04.01.12 8:00 Teoria 17/18 Praktyka-NEGATYWNY (ze stresu zapomniałam o spuszczeniu ręcznego)
Próba 2: 26.03.12 7:30 Praktyka-POZYTYWNY ;) 1 - błąd (ale o tym za chwilę) 8)

Przed wyjechaniem do Rybnika wypiłam melisę zaparzona z 2 torebek. W drodze zjadłam czekoladę z orzechami. Dojechałam o godzinie 7:00 wiec miałam troszkę czasu, jak się później okazało trochę więcej niż troszkę;). Egzaminator pan Franciszek B. (nr.29) wywołał mnie o godzinie 8:03. Do pokazania miałam zbiornik płynu chłodzącego i światła STOP-u. Ustawiłam się na pierwszym luku od wzniesienia. Pierwsza próba do przodu ok, ale do tylu już nie bo najechałam na linie jednak zachamowalam i nie przekroczyłam(a stało się to min. dlatego ze uczono mnie jazdy do tylu na luku z zastosowaniem pachołków). Pan egzaminator mi wycofal i kazal powtorzyc. Wsiadam i myślę "jak nie wyjdzie to pewnie czerwiec" ale pojechałam wolniej i dobrze:) i na wzniesienie. Na wzniesieniu ok ii na miasto:). Pan egzaminator prosil zeby na mieście nie spowalniać ruchu ale jeździć zgodnie z przepisami. Wyjazd z osrodka i w lewo, pozniej znowu w lewo kazano mi rozpedzic sie do 50km/h i zachamowac przed pacholkami po prawej stronie (wykonane). Nastepnie pojechalam dalej, kolo elektrowni w prawo, pozniej prosto, i zawracanie z wykorzystaniem infrastruktury po lewej stronie(wykonane). Pojechalam dalej prosto przez skrzyzowanie kolo elektrowni prosto, kolo biedronki w lewo pozniej po osiedlu jezdzilam, nastepnie wrocilam na droge z ktorej skrecilam w osiedle. Pojechalam na skrzyzowanie by zawrocic, pozniej p. egzaminator kazal jechac w strone Gliwickiej na swiatlach w prawo w kierunku Carrefoura na rondzie w prawo, na koncu w prawo do ronda i w prawo, zwezenie gdzie mialam pierwszenstwo (jednak sznur TIR-ów). Udalam sie do czesci Rybnika mi nie znajomej. Nastepnie w kierunku elektrowni na skrzyzowaniu (obok elektrowni), prosto i na parking po prawej stronie-parkowanie prostopadle przodem (wykonane) i powrot do osrodka. Pan egzaminator do mnie "wykonala pani wszystkie zadania prawidlowo - wynik POZYTYWNY" i momentalnie usmiech:) Poszlam z radoscia gdzie czekal na mnie moj chlopak (chcialam udawac, ze nie zdalam ale sie nie dalo) ;) Teraz czekam na dokument:) A co do stresu to noga mi sie tylko trzęsla ale jak juz na miasto ruszylam to przeszlo:) melisa i czekolada pomogla ;)
Łączny czas egzaminu: 42 minuty
patiii0101
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 26 marca 2012, 23:23

Re: WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez myszka88 » wtorek 03 kwietnia 2012, 22:12

hej. dzisiaj miałam swój pierwszy egzamin i zdałam :)
jechałam z wordu na stopie w prawo a potem na stopie w lewo. następnie chyba 2 razy w lewo - na osiedla. potem wyjechałam z osiedla na to duże skrzyżowanie i skręciłam w prawo w stronę carefoura. następnie rondo prosto i w lewo na żużlową - i tam bardzo długo jeździłam - a przynajmniej tak mi się wydawało. potem z żużlowej w prawo i kazał mi wjechać i wyjechać z parkingu na rudzie (bez parkowania) i na rondzie w prawo (tym pasem do prawoskrętu). na rondzie (w lesie) zawracałam i wróciłam na rondo koło carefoura na którym kazał mi jechać prosto. następnie droga 70kmh i wyorzystanie biegów, na skrzyżowaniu w prawo. póżniej w stronę worda dokładnie nie pamiętam, ale miałam zawracanie gdzieś koło worda w niebieskiej bramie a parkowanie prostopadłe przodem na mglistej chyba i tak samo gdzieś koło worda gdzie jest 50km/h zatrzymanie w wyznaczonym miejscu. ogólnie zaznaczył mi jakieś małe błędy i czepiał się ale zaliczył :) innym życzę powodzenia i ja na stres jadłam miętowe cukierki i mi pomogło bardzo. powodzenia i nie poddawajcie się! :)
myszka88
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 20 marca 2012, 12:11

Re: WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez betinka85r » środa 08 sierpnia 2012, 11:18

hej , mam pytanie ? jakie auto jest na egzaminie w rybniku na kat.B i czy egzaminator sam podjezdza pod luk a pozniej pod gorke ja sie tylko przesiadam w tych miejscach? prosze o pomoc
betinka85r
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 07 sierpnia 2012, 15:18

Re: WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Kierowca02 » sobota 11 sierpnia 2012, 10:35

W Rybniku na Yarisach się zdaje, egzaminator podjeżdża na łuk i ustawia auto w kopercie, a dalej robi się już wszystko samemu:) Tzn., jak się poprawnie przejedzie, to samodzielnie podjeżdża się na wzniesienie (chociaż wzniesienie to chyba za dużo powiedziane:P bez ręcznego bez problemu możnaby z tego ruszyć:D)
Kierowca02
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 11 czerwca 2010, 23:38

Re: WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez akarwan » czwartek 30 sierpnia 2012, 18:41

Zdałem za drugim razem. Egzaminator pan Darek z 62 - marzenie.

Moje rady:
- zażyć magnez + lecytynę na uspokojenie oraz koncentracje - pomaga,
- dzień wcześniej odprężyć się - najlepiej wieczorem pójść do kina,
- nastawić się, że dam z siebie wszystko i zabrać dodatkowe 150 PLN na ewentualność kolejnego terminu. Jeśli zdasz, to nieco mniej zapłacisz za dokument prawa jazdy,
- jeśli trafi Ci się nieuprzejmy egzaminator - potraktuj go jak kaprala w wojsku, oblać można każdego (wierz mi, pracuję na uczelni i są dwa podejścia - uskrzydlić i pokazać jakie to proste, lub leczyć swoje śmieszne kompleksy i upupić),
- w przypadku manewru, którego nie jesteś pewny - ominięcie zaparkowanego pojazdu, który wiąże się z przejechaniem podwójnej ciągłej - powiedz o tym - egzamin jest nagrywany,
- rozglądaj się i obserwuj znaki - "oczy wszędzie i nigdzie", nie zapominaj o lusterkach,
- mieszkam w Gliwicach i tutaj chodziłem do OSK, jednak po sprawdzeniu statystyk okazuje się, że największą "zdawalność" mają miejscowi z Rybnika, dlatego polecam dodatkowe jazdy w tutejszym Ośrodku, ja wybrałem K2 - trafił mi się rzetelny instruktor, znający bardzo dobrze zachowania egzaminatorów oraz miejsca, na których lubią oblewać, ponadto jazda z Gliwic np. 3h zmusza do straty min. 90 minut na dojazd, lepiej dojechać PKS-em i na miejscu wykupić 2-3h jazdy,
- uważaj na nieoznakowane skrzyżowania - pamiętaj o regule prawej ręki, jeśli wjeżdżasz na ulicę Żużlową z bocznej, to pomimo że masz pierwszeństwo zawsze możesz powiedzieć, że miejscowi mogą nie przestrzegać reguł i zwolnij, lepiej wjechać na skrzyżowanie na jedynce lub stanąć przed i rozglądnąć się aniżeli... sam wiesz,
- pamiętaj o znakach STOP oraz poprzecznej linii ciągłej,
- jedź powoli i rozsądnie - szybko to można oblać, jednak jak widzisz 70 to wrzuć 4ty bieg,
- nastaw się na 40-60 minut jazdy, staraj się złapać koncentrację i pamiętaj że stres jest krótkotrwały,
- jeśli nie zdałeś - nie załamuj się. Michael Jordan nie dostał się do szkolnej drużyny koszykówki, zamknął się w pokoju i płakał, jednak po tym doświadczeniu zawsze trenował z podwójną intensywnością.

Powodzenia
akarwan
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 30 sierpnia 2012, 16:53

Re: WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez krzysiek1435 » środa 03 października 2012, 19:53

Szczerze powiem że to jest paranoja aby egzaminator oblewał egzaminowanego za pierdoły po 45 minutach jazdy po mieście wracając do ośrodka jest ograniczenie do 20km/h jechałem 35 tam jest zakręt zwolniłem jak tylko sie dało zeszedłem poniżej 20km/h ale to nie było ważne ważne było że że w czasie minięcia znaku ograniczającego miałem 35km/h tak i to się liczyło bramę z wordu przejechałem i kręciłem w prawo tam kazał mi sie rozpędzić do 50km/h i zatrzymać w wyznaczonym miejscu zrobiłem to powiedział że w porządku i proszę sobie zawrócić jak sobie Pan życzy czy na drodze czy z wykorzystaniem pobocza zawróciłem mu na drodze i z powrotem jechałem w stronę bramy wordu i znowu znak do 20km/h jechałem 35 przy skręcie zwolniłem znowu poniżej 20km/h to był drugi błąd i koniec egzaminu, jest to logiczne żeby za takie coś oblewać egzaminowanego ? Według mnie jest to chore co egzaminatorzy robią sobie z egzaminowanymi. A co Wy o tym sądzicie?Dodam jeszcze tyle że na drodze było ograniczenie do 70km/h jechałem 50km/h to egzaminator sie mnie zapytał czemu tamuje ruch była tam linia przerywana więc mówię mu jeżeli chcą szybciej niech wyprzedzają linia przerywana jest i w tym momencie sie tak zbulwersował że to nie jest normalne jechać na 70 50km/h a przepraszam bardzo kto prowadzi ja czy Pan wydaje mi się że ja i ja podejmuje decyzje co do prowadzenia samochodu, ta wymiana zdań była niepotrzebna ale niech wie że mam pojęcie o tym i nie dam sobie nic wmawiać.

Czyli wychodzi na że jak minąłem znak ograniczający do 20km/h i miałem 35km/h to w czasie pokonywania zakrętu już nie musiałem zwalniać a wręcz przeciwnie mogłem przyśpieszyć haha.Chciałbym widzieć tego Pana egzaminatora jak jeździ prywatnie, zobaczyć jak on zachowuje sie na drodze.
krzysiek1435
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 03 października 2012, 19:21

Re: WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez emas7 » czwartek 31 stycznia 2013, 00:06

Witam :- Zadawałam pierwszy raz w Rybniku 14/01/13 oblany, ale niestety tego się spodziewałam, nie czułam się na siłach, ale teoria zdana.... Pół sukcesu. Chociaż sumie to duży sukces, bo zdałam teorię na starych zasadach :- Placyk się udał... łuk i wzniesienie, oblane na mieście. Dużo błędów popełnionych, m.in. autobus chcący się włączyć do ruchu i ogólnie ciężko się jeździło - był śnieg, nie widać linii, nie do końca wiedziałam gdzie mam jechać. No i oczywiście stres... Jeszcze nie mam następnego terminu. Co muszę teraz zrobić starając się o kolejny? Opłata ok, to wiem, ale co z resztą wymaganych dokumentów, czy są one w WORDZIE? Chodzi mi o orzeczenie lekarskie, zdjęcie, które złożyłam przy pierwszym podejściu. Może się ktoś orientuje?
emas7
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 30 stycznia 2013, 23:47

Re: WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez chapicha » czwartek 31 stycznia 2013, 11:19

Musisz zapłacić kolejny termin [140 zł], z potwierdzeniem przelewu do okienka i tam Ci pani wyznaczy następny termin. No i radzę się pośpieszyć, bo koleżanka mi ostatnio mówiła, że teraz terminy są na kwiecień! Trzeba pamiętać, że testy są ważne pół roku :).
20. XII - teoria (+), placyk (+), miasto (-)
05. II - placyk (-)
13. II placyk (+), miasto (+)


27. 02. 2013 - Odbiór prawka :)
chapicha
 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek 31 stycznia 2013, 11:16

Re: WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Aiden » piątek 01 lutego 2013, 15:48

Ja czekałem w Rybniku na drugi egzamin 2 miesiące...
Rozpoczęcie kursu na prawo jazdy kategorii B: 09.09.2010.
I egzamin: 20.01.2011. (Teoria + / Plac + / Miasto -)
II egzamin: 25.03.2011. (Plac + / Miasto +)
Odbiór prawa jazdy: 18.04.2011.
Aiden
 
Posty: 74
Dołączył(a): niedziela 27 marca 2011, 16:37
Lokalizacja: Knurów

Re: WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Anfa » piątek 01 lutego 2013, 18:25

Ja w Rybniku 1 egzamin miałam 15.12.12 kolejny był dziś 1.02.12 Zdałam
O dopłacie powiedział mi już dawno mój instruktor. Te nowe toyoty są naprawdę super:)

Dziś stałam przed okienkiem terminy są na kwiecień
STOP DLA CHEMII W JEDZENIU
Anfa
 
Posty: 304
Dołączył(a): piątek 01 lutego 2013, 16:04

Re: WORD Rybnik - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez chapicha » środa 06 lutego 2013, 16:38

ja miała 2 egzamin wczoraj [1szy 20 grudnia], no i niestety tym razem ani na miasto nie wyjechałam. Za tydzień trzecie podejście...
20. XII - teoria (+), placyk (+), miasto (-)
05. II - placyk (-)
13. II placyk (+), miasto (+)


27. 02. 2013 - Odbiór prawka :)
chapicha
 
Posty: 15
Dołączył(a): czwartek 31 stycznia 2013, 11:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości