WORD Radom - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Tutaj możesz umieścić informacje i opinie dotyczące danego ośrodka egzaminacyjnego oraz zdać relację z egzaminu.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: WORD Radom - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Marian0o » poniedziałek 21 stycznia 2013, 17:37

Witam, zdawałem egzamin 14 stycznia o 11:15, najpierw teoria potem praktyka. Na placu miałem klakson i światło przeciwmgłowe tylne, bez problemu, łuk też dobrze, na górce lekko się stoczył, ale mniej niż 20 cm. Na mieście jechałem przez 1905 roku i Tytoniową na Wałową, najpierw całą długość Wałowej, zawracanie na rondzie, wjazd w drogę w prawo, gdzie jest postój taksówek, następnie parkowanie po prawej, wyjazd na Limanowskiego, zawracanie na rondzie ze światłami, później na rondzie z wyznaczonymi pasami w prawo, zawracanie na Piotrówce, miałem wjazd w jednokierunkową (Dębowa) i wyjazd w Limanowskiego (tam jest taka stroma górka i STOP), wyjazd w prawo w Limanowskiego i prosto do WORD-u :)

P.S. Polecam Wytwórnię Talentów i instruktora Rafała Łapkę :)
14.01.2013 Teoria (+), plac (+), miasto (+)
(2013-01-16 12:16:23) Prawo Jazdy: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
(2013-01-23 15:06:11) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
24.01.2013r. 12:30 Prawo jazdy w kieszeni! :D
Marian0o
 
Posty: 12
Dołączył(a): niedziela 20 stycznia 2013, 01:42

Re: WORD Radom - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez ribozom » poniedziałek 04 marca 2013, 17:02

Dzisiaj tj. 04.03.2013 udało mi się wreszcie zaliczyć egzamin kat.b w radomskim WORD. W moim przypadku trzeba było aż 4 podejść. Za czwartym razem trafiłem na super egzaminatora pana Leszka G. Trasa średnia do zaliczenia parkowanie skośne po lewej stronie i zawracanie tyłem w bramie chyba na Borkach. Dwa ronda na Limanowskiego przejazd prosto, a na tym małym rondzie pod kościołem miałem zawrócić. Po 41 minutach miałem w ręku kartkę z cudownym słowem: "pozytywny" :) Pozdrawiam zdających na B w Radomiu, nie odpuszczajcie nawet po X niezdanych razach. Kiedyś przyjdzie Wasz dzień. :)
Kategoria B
28.12.2012- egzamin teoretyczny (18/18)- ZDANY
04.03.2013- egzamin praktyczny-Zdany(4 podejscie)
ribozom
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2012, 17:15

Re: WORD Radom - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez Michas89 » piątek 15 marca 2013, 11:27

Ja z kolei bardzo bardzo polecam Radomski WORD, zdawałem 3 razy i za każdym razem udawalo mi sie od strzała :D B,C,i ostatnio 12 marca C+E :) Wiadomo szczescie pomaga bo rozne moga byc sytuacje na miescie raz latwiejsza raz nie no i egzaminator wiadomo jak chce uwalic nie ma mozliwosci zeby zdac. Ale z drugiej strony jak sie oblewa na placu to juz uwazam ze wina lezy po stronie kursanta, plac to podstawa plac trzeba tak wycwiczyc zeby zdac go z zamknietymi oczami:) Powodzenia :wink:
Michas89
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 15 marca 2013, 11:19

Re: WORD Radom - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez MatiSz » poniedziałek 01 kwietnia 2013, 00:35

Witam.
Opiszę swoja przygodę z Word Radom
Na egzamin teoretyczny szedłem średnio przygotowany, uczyłem się tylko na starych testach które rozwiązywałem bezbłędnie. Egzamin zaczął się z dwudziestominutowym opóźnieniem, grupa ok 15 osób, 2 zaliczyły w tym ja :D 71/74 pkt.

Po ok. 3 tygodniach czekania przyszedł czas na egzamin praktyczny. Tradycyjnie wszystko zaczęło się z "planowanym" opóźnieniem tym razem 40 minut. W sali "oczekujących" ok 15 osób, wszyscy w zdenerwowaniu oczekują "przydziału" egzaminatora. Zostałem wyczytany jako piąty przez wyglądającego na sympatycznego gościa. Od razu banan na twarzy że nie jest źle, bo wcześniej wyczytane osoby trafiły sądząc po wyglądzie nie najlepiej...
Niestety przy samochodzie uśmiech zniknoł, pan okazał się niezbyt przyjemny...
Obsługa - światła awaryjne i płyn chłodzący.
Łuk i górka bezproblemowo.
Miasto - wyjazd z wordu w lewo w Limanowskiego na światłach w lewo w Suchą, w prawo Kosowską - hamowanie w wyznaczonym miejscu, w prawo Krasickiego, zawracanie w bramie, w lewo Dębową, w prawo Maratońską i na skrzyżowanie z 1905 roku, Później oczywiście rondo na Mariackiej i Skrzyżowanie na Tochtermana, trochę jazdy w centrum po drodze szybkie parkowanie i powrót na Suchą.

Egzamin trwał 28 minut, oczywiście zakończony wynikiem pozytywnym :D
MatiSz
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 30 marca 2013, 22:32

Re: WORD Radom - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez zegarynka123 » wtorek 02 kwietnia 2013, 16:21

Dzisiaj miałam 2 podejscie do egzaminu praktycznego o godz.9:20.Komputer wylosował dla mnie światła drogowe i sprawdzenie płynu hamulcowego ,póżniej łuk pierwszy raz zle drugi zaliczony ,następnie górka tez 2 razy i wyjazd na miasto.Ucieszyłam się że z bramy na Limanowskiego mam skręcić w prawo wiedziałam że napewno jadę na Południe i tak też było .Na Południu zawracanie z wykorzystaniem bramy i parkowanie skośne.Z Południa jechałam koło Urzędu Pracy i prosto Maratońską do ronda na Kieleckiej gdzie tam na rondzie zawracanie i znów Maratońska i skręt w prawo koło zalewu na Borkach i na Wośniki pózniej Suchą prosto i w prawo w Limanowskiego i wjazd w bramę tą z której wyjeżdżałam .Po zatrzymaniu się egzaminator powiedział egzamin zaliczony pozytywnie .Jestem bardzo zadowolona !
zegarynka123
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 02 kwietnia 2013, 16:07

Re: WORD Radom - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez amperrr » niedziela 07 lipca 2013, 02:10

Kurs rozpocząłem 17 stycznia 2013r w OSK ZDZ, u Pana Zbigniewa Kowalskiego, zakończony dopiero w czwartek, cóż - nie mogłem szybciej. Zdecydowanie jeden z najlepszych OSK w Radomiu, każdy kto tu był go poleca, rzadko się zdarza żeby po nim ktoś nie zdał :)

25 czerwca - teoria. Zdana za pierwszym. I to na 74pkt, co mnie nieźle zaskoczyło !
Ponieważ miałem przy sobie tylko na następny teoretyczny, nie zapisałem się od razu na praktyczny, zrobiłem to dopiero w poniedziałek, wyznaczono mi godzinę 12:40 4 lipca 2013 r, więc na egzamin długo nie czekałem.

Czwartek od 8 godziny spędziłem w samochodzie, aż do 11:30, później egzamin. Obsuwa 35min, zaproszenie do poczekalni, kolejna obsuwa, egzaminator poprosił mnie dopiero o 13:43. Było trochę osób, około 13, uprzejmi kursanci, każdemu życzyliśmy powodzenia... niestety niektórzy nie opuścili nawet placu...

Jako 4 od końca byłem ja do odstrzału, dostałem Hyundaia nr 22, egzaminatora pana Rafała Lewickiego, złoty człowiek, ewidentnie nie chciał na siłę odstrzelić - wykonał wszystkie zadania i zakończył egzamin. Miałem do sprawdzenia poziom płynu do spryskiwaczy i światła mijania, trwało to może 45sek razem, egzaminator podjechał na łuk, zaliczony od razu, wzniesienie bez jakiegokolwiek zjazdu w dół, i wyjeżdżamy na miasto, jedziemy w lewo, Limanowskiego, Maratońska, 1905go roku, Młodzianowska, Mariacka, Narutowicza, Podwalna, Tochtermana, Lekarska, Wałowa, Rwańska, Rynek, Wolność, Reja, Limanowskiego, i dalej chyba znowu w Maratońską, ale nie pamiętam dokładnie jak ta trasa przebiegała dalej - pojechałem gdzieś na skrzyżowanie dwupoziomowe i zawracanie, i wróciłem na Suchą z wynikiem pozytywnym :)

Ogólnie szybko łatwo i przyjemnie, do wordu zajechałem o 14:18, odebrałem świstek... i poszedłem wprowadzić się w stan w którym jazda samochodem jest nielegalna :D

Pozdrawiam Pana egzaminatora, jeśli kiedykolwiek to przeczyta ;)
amperrr
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2013, 14:23

Re: WORD Radom - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez KorsarzSzprot » wtorek 13 sierpnia 2013, 16:05

Witam :)
Egzamin praktyczny zdałam w WORD Radom w dniu dzisiejszym :mrgreen: to tak na wstępie.
Na początku szczerze mówiąc rozbawił mnie (chyba) WORDowski kot :lol: nie wiedziałam, że koty też tam mają :spoko:
Byłam egzaminowana przez bardzo sympatycznego Pana Egzaminatora, wszystko tłumaczył, jeśli miałam co do polecenia jakieś wątpliwości. :hmm:
Nawet gdy samochód szarpał, albo coś innego zrobiłam, widac było stres, toteż Egzaminator mnie nie strofował, tylko uspokajał. Naprawdę warto na niego trafic ;)
To taki typowy miły Pan z Wąsem :wink:
Wylosowałam: klakson i hamulce.
Co do trasy egzaminacyjnej...
Jechałam od strony Suchej, i w lewo na Limanowskiego. Tyle pamiętam, bo byłam zbyt zestresowana i do tego "nie-miejscowa" aby pamiętac ulice. W każdym razie nie było poważnych manewrów - parkowanie prostopadłe i zawracanie z użyciem bramy w jednym znanym mi miejscu obok fabryki zabawek (tam też przebiegają takie nieuczęszczane tory, bodaj zjazd z 1905-go roku na Tytoniową). Banał :)
Błąd (poważny) jaki popełniłam, to niezauważenie skrzyżowania równorzędnego (tamta droga wyglądała jak wjazd dla mieszkańców kamienic, a nie jak droga). Mój błąd, miał całkowitą rację.
Ronda: 2x turbinowe Mariacka/Limanowskiego (?) raz w lewo i raz zawróc, 1 albo 2 razy w centrum - Plac Kazimierza Wielkiego

Rada dla egzaminowanych?
- 'rozjeździc' się przed egzaminem
- "nerwy do konserwy" :P wiem że trudne, ale kiedy już wsiądziecie, i pojedziecie na miasto, powoli znikają :)
- uśmiechac się i uprzejmie się zwracac (a jakby inaczej, to co? :lol: )
- ubrac się w miarę - chociażby koszula zamiast t-shirt, i o wiele lepiej się człowiek prezentuje :)

POWODZENIA!
I teoria - 65 pkt.
II teoria - 68 pkt.
I Praktyka - ZDANE!
KorsarzSzprot
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 13 sierpnia 2013, 15:42

Re: WORD Radom - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez RobertK » środa 18 stycznia 2017, 17:40

Witam.
Oto moja relacja z mojej przygody z prawem jazdy.
Zapisałem się na kurs 23 listopada 2016 r.
Egzamin teoretyczny zdany 03.01.2017 r za 1 na 74 pkt.
Egzamin praktyczny 11.01.2017 r też za pierwszym razem, chociaż stres mnie zjadał i noga na sprzęgle latała alé tylko na początku.
Łuk i górka bezproblemowo potem miasto wyjazd z WORD-u w prawo i ogólnie spokojnie bo na obrzeżach bardziej jeździłem na mieście parkowanie i na rondzie Kisiela zawracanie potem zawracanie w bramie i powrót do WORD-u i usłyszałem magiczne słowa "Egzamin Panu Zaliczam" :D
Hyundai nr. 19 Egzaminator Pan Kiliański którego pozdrawiam jest super gościem spokojny i nie chce "uwalić na siłę".
Podsumowując:
23.11.2016r.-zapis na kurs

03.01.2017-teoria + 74/74
11.01.2017-praktyka-placyk+miasto+
12.01.2017-złożony wniosek
18.01.2017-czekam na plastik :D
RobertK
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 18 stycznia 2017, 17:20

Re: WORD Radom - relacje z egzaminów, informacje i opinie

Postprzez angela12 » środa 04 października 2017, 23:06

Hej,teorię zdałam (19 wrzesień) za pierwszym razem. Niestety z praktyką już nie poszło tak łatwo. Moje pierwsze podejście (4 październik) skończyło się zanim naprawdę się zaczęło. Egzamin miał się zacząć o 12:30, więc rano jeszcze 2 h jeździłam i wszystko idealnie wychodziło, o 12:00 byłam już w WORD-ie. Niestety egzamin zaczął się dopiero o 13:30. Komputer wylosował do sprawdzenia płyn chłodzący i światła pozycyjne. Poszło gładko. Niestety łuk przedobrzyłam. Nie chciałam zatrzymać się za wcześnie i najechałam na słupek końcowy. No cóż ... a dzisiaj rano jeszcze idealnie wychodził. Po prostu nie wyczułam sprzęgła. Jutro idę zapisać się na drugi egzamin i może wykupię doszkalające. Jak już będę po to napewno napiszę kolejną relację z mojego egzaminu.
angela12
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 04 października 2017, 22:53

Poprzednia strona

Powrót do Ośrodki egzaminowania kierowców

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość