Chełm

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Chełm

Postprzez Patris89 » sobota 28 lipca 2007, 11:49

Przed egzaminem wzięłam sobie 4 godz jazdy w CSK "Miodzio" 8) u Pawła - świetny instruktor, bardzo dobrze tłumaczy, udziela wielu trafnych rad pod kątem egzaminu. Wg opinii znajomych - najlepszy instruktor w Chełmie (ja mam porównanie tylko z jednym instruktorem z chełmskiego osk którego nazwiska nie warto wspominać co mówi samo za siebie)! Poza tym, jazda mija w baaardzo miłej atmosferze :D gorąco polecam :!:
Patris89
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 15 czerwca 2007, 21:18
Lokalizacja: Włodawa

Re: Chełm

Postprzez Kati666 » czwartek 13 grudnia 2007, 11:53

Witam :D :D
Ja również robiłam prawko w tym ośrodku REWELACJA!!! :D Moim instruktorem był Pan Robert :D uważam, że jest świetnym instuktorem :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: dzięki jego radom zdałam egzamin :D również gorąco Go polecam. Co do Pana Pawła miałam przyjemność jeździć z nim 2 godzinki, masz rację Patris89 jazda przebiegła w baaaardzo miłej atmosferze :!: :!: :!: :D może nazwa Ośradka "MIODZIO" w tym przypadku to nie przypadek :P
Kati666
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 13 grudnia 2007, 10:50

Postprzez chantal » niedziela 30 sierpnia 2009, 21:40

A jeśli ktoś chce zrobić kurs w osk ELA to jazdy tylko z panią instruktor Mariolą,super instruktorka,polecam wszystkim którzy chcą zdać :)
Ostatnio zmieniony piątek 20 listopada 2009, 19:27 przez chantal, łącznie zmieniany 1 raz
29 listopad 2008-mój szczęśliwy dzień:)
UWAGA-BLONDYNKA ZA KIEROWNICĄ:)
Avatar użytkownika
chantal
 
Posty: 318
Dołączył(a): piątek 26 września 2008, 21:44
Lokalizacja: CHEŁM

Postprzez CapaciousCore » poniedziałek 28 września 2009, 01:52

Robilem kurs w SILVER'ze na poczatku tego roku. Przygotowanie teoretyczne swietne, wykladowca bardzo dobrze tlumaczyl. Nauka praktyczna takze byla swietna. Trafilem na instruktora, ktory potrafil znalesc wolny czas dla kursanta nie tylko po poludniu ale takze rano. Mialem okazje jezdzic z 4 roznymi instruktorami z SILVER'a i na zadnego nie moge powiedziec zlego slowa! Po za robieniem kategorii B zrobilem takze u nich kategorie A lecz nie byl to trafiony wybor. Motocykl, ktory maja na stanie jest lekko mowiac mocno zdewastowany. Mialem okazje przed egzaminem sprawdzic jak sie jezdzi Honda CBF 250 w COOL'u i na temat mlodego instruktora z tej szkoly nie moge powiedziec zlego slowa. Dodam tylko ze prawdziwy instruktor powinien takze latac na motocyklu. Wtedy te 20 godzin jest dobrze wykorzystanych!
Avatar użytkownika
CapaciousCore
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 28 września 2009, 01:26
Lokalizacja: Chełm

Postprzez Marcin_205cm » poniedziałek 30 listopada 2009, 19:47

Witam
Ja również robię prawko w tym ośrodku tzn kończę moim głównym instruktorem jest Pan Pawełale bardzo fajnie si zim jeździ czasem z prowadzi człowieka na ziemie jakoś delikatna zj¸***a :) a czasem pochwali zresztą co tu mówiąc gorąco polecam tego instruktorka :)
Marcin_205cm
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 30 listopada 2009, 19:22

Postprzez safari » czwartek 17 grudnia 2009, 20:59

sprobowalam w SILVERZE i ..... bylo warto! po jazdach z Piotrkiem zdalam za 1 razem w lubelskim WORdzie-niebanalny sukces!! :D
safari
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 17 grudnia 2009, 20:53

Re: Chełm

Postprzez ssynek » piątek 12 sierpnia 2011, 23:23

a ja polecę wszystkim z Chełma szkołę jazdy 'COOL' i jako instruktora pana Juliana :D
ssynek
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 12 sierpnia 2011, 23:19

Re: Chełm

Postprzez jacucha5 » środa 07 września 2011, 14:50

Od dawien dawna korzystam z usług PZMotu,robiłem tam kat.B C C+E.POLECAM!!!!
jacucha5
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 19 lipca 2011, 18:22

Re: Chełm

Postprzez januaryB » czwartek 10 listopada 2011, 20:10

Witam Wszystkich ubiegających się i posiadających;) :spoko:
Proszę o rady, a mianowicie : jestem z poza Chełma jakieś 170km, chciałbym wykupić sobie kilka godzin na kat c+e gdyż w lublinie już :? 4 razy nie zdałem, powiedzcie u kogo tam najlepiej się uczyć? a moje 2 pytanie dotyczu kat D, w którym osk najlepiej zrobić kurs? na czas tego kursu myślałem o wynajęciu jakegoś taniego pokoju żeby nie dojeżdżać, jest taka możliwość? uprzejmie proszę orjentujących się o pomoc :help: w pks chełm powiedzieli mi ok 1 mieś (D) ,to trochę długo przyjmując opcje wynajmu mieszkania :eek2:
januaryB
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 10 listopada 2011, 11:38

Re: Chełm

Postprzez mirenda » poniedziałek 12 grudnia 2011, 13:35

Ja również polecam "SILVERA" są tam fajni istruktorzy a zwłaszcza Grześ R.Nawet egzaminator powiedział mi że widać że miałam dobrego instruktora.Aczkolwiek słyszałam ze jeszcze ponoć niezły jest"KURSOR".Ale ja osobiście polecam SILVERA.Oni teraz mają natłok,a ten Grześ to tak dba o kursanta,że nawet jeżdzi w soboty i niedziele.
mirenda
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 03 listopada 2011, 14:18


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości