Siemianowice Śląskie

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Siemianowice Śląskie

Postprzez anul_ka » poniedziałek 16 lipca 2007, 16:09

Witam,Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat ośrodka szkoleniowego w Siemianowicach śląskich mianowicie mówię o Auto Szkole nr 1 do niedawna umiejscowionej w Dąbrowie Górniczej..Nie jest to niestety najlepsza opinia..otóż po pierwsze niewywiazanie sie z umowy-brak konsultacji z psychologiem za którego zapłaciłam!po drugie instruktor tak sie "starał"ze przez ponad 30 godzin jazdy parkowałam tyłem jeden raz...,równolegle równiez raz na ost.jazdach...,ogólnie podejście nieprofesjonalne,egzaminu oczywiście nie potrafię zdać,a dziś spotkałam w ośrodku osobę z którą zapisywałam sie we wrześniu na prawko, podchodziła 5 raz-nie zdała...wiec NIE POLECAM!Po dodatkowych jazdach w innym ośrodku NIEPORÓWNYWALNA RÓŻNICA!



Tytuł zmieniony przez moderatora
anul_ka
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 16 lipca 2007, 15:51

Postprzez Daisy_81 » środa 22 sierpnia 2007, 15:40

hmmm, a ja wlasnie chcialam wystawic tej szkole jak najlepsza opinie. Zglosilam sie na jazdy doszkalajace, bo instruktorzy w poprzedniej szkole (Silesia Katowice) niewiele mnie nauczyli. Autoszkola dostaje ode mnie w pelni zasluzona 5. Instruktorzy cierpliwi, sprzedali mi rozne fajne sposoby na najtrudniejsze manewry, cwiczyli ze mna do skutku. Bylo czuc, ze naprawde im zalezy, zeby nauczyc. Przed rozpoczeciem kazdej jazdy mowilam, co chce dzis przecwiczyc i nigdy nie bylo najmniejszego problemu. Jazdy zaczynalam i konczylam pod domem. Jezdzilam, jezdzilam... i ani sie spotrzeglam, jak rzeczy, ktore przedtem sprawialy mi taka trudnosc, staly sie oczywiste i latwe.
Szkola ma system znizek, jezeli ktos decyduje sie na wykupienie jazd dodatkowych. np. 5 godzin za 150 zl, a 10 za 280.
25.05 - zdana teoria
21.08 - praktyczny... niestety :-(
12.10 - drugie podejście
Daisy_81
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa 22 sierpnia 2007, 09:27
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Postprzez ziut » wtorek 29 lipca 2008, 09:47

Ja też chciałem wyrazic jak najlepsza opinie na temat Auto Szkoły nr 1, poniewaz zajęcia teoretycznie byly prowadzone tak pol zartem pol serio takze zawsze bylo ciekawie :) a jazdy wygladaly tak ze jak wchodzilem do auta to instruktor sie mnie pytał "to co dzis robimy" ja mu mowilem ze np. chce poparkowac to jechalismy poparkowac. Nigdy żaden instruktor nie podniósł głosu, wszyscy podchodza do tego raczej na spokojnie. A chyba najważniejsze jest to że kupują trzecie Grande Punto ;)
31.03.08r. - rozpoczęcie kursu.
Pierwsze podejście do egzaminu:
14.07.08r. Teoria - 1błąd - ZALICZONA
14.07.08r. Praktyka - 2błędy - ZALICZONA
25.07.08r. Papier odebrany!
ziut
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 09 lipca 2008, 14:08
Lokalizacja: Siemianowice

Postprzez Vendetta18 » niedziela 11 lipca 2010, 08:24

MAKABRA! Ludzie to co się dzieje w ośrodku o którym piszecie przechodzi ludzkie pojęcie.
*Osoba, która wykupiła sobie pełen kurs jest 100 razy gorzej traktowana niż ktoś kto wykupił sobie jazdy doszkalające, co jest moim zdaniem niedopuszczalne, np wyrzucenie z auta bo "dodatek" sobie wtedy zażyczył jazd,
*Instruktorzy w ogóle nie liczą się z potrzebami kursantów, jestem na 20 godzinie ( kurs praktyczny ma 30 ) a nigdy nie byłam w Katowicach gdzie chce zdawać egzamin, bo szanowny pan instruktor ma zasze coś do roboty na placu manewrowym z motorami czy ze swoimi koleżkami czy załatwić SWÓJ INTERES Dąbrowie Górniczej
*Terminy są długie " bo mają osoby na dodatki" i z tego powodu przekładają jazdy
*Instruktorzy są niepunktualni (spoźniają się 10 min a kończą za 15)
Tak więc jeżeli chcecie zdać prawko za I razem to Auto Szkołę nr 1 zdecydowania odradzam.
Nie dajcie się sfrajerowaĆ.
NIE MAJĄ NA INTERNECIE REGULAMINU, A POTEM SIĘ NIM POSŁUGUJĄ
Ostatnio zmieniony czwartek 19 sierpnia 2010, 12:53 przez Vendetta18, łącznie zmieniany 6 razy
Vendetta18
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 11 lipca 2010, 08:07

OSK RONDO SIEMIANOWICE Śląskie

Postprzez Bigem » środa 24 listopada 2010, 14:14

Witam :)

Chciałem wyrazić swoją opinię na temat OSK Rondo w Siemianowicach Śl posiadającego swoje biuro przy ul. Bytkowskiej.

Rozpocząłem kurs w grudniu 2008 roku po czym z różnych przyczyn (w większości lenistwa i natłoku pracy) "zawiesiłem" go i wznowiłem w II połowie września 2010. Kierownictwo ośrodka nie robiło żadnych nawet najmniejszych kłopotów odnośnie kontynuacji kursu ! Po zaliczeniu egzaminu wewnętrznego i dokonaniu zaległych wpłat umówiłem się na jazdy prowadzone przez Pana Janusza i 17 Listopada zdałem egzamin praktyczny jak i teoretyczny na kategorię B za 1 razem ! (obecnie czekam na wydanie dokumentu). Co do nauki praktycznej Pan Janusz prowadzi zajęcia rewelacyjnie, atmosfera na lekcjach jest luźna aczkolwiek gdy trzeba potrafi tak zwrócić uwagę, że drugi raz tego samego błędu się nie popełni :) Z umawianiem się na lekcje również nie było problemów. Mimo, iż pracuję systemem zmianowym po 12h jazdy odbywały się jak na moje możliwości regularnie więc kurs zakończyłem w ok nie całe 3 tygodnie. Na ostatniej lekcji praktycznej Pan Janusz zorganizował mi niby egzamin który zobrazował poniekąd egzamin właściwy dzięki czemu wiedziałem czego mogę się spodziewać na egzaminie państwowym w związku z czym stresu przed było nieco mniej. Plusem ośrodka jest to, że jest się przypisanym do jednego instruktora w związku z tym instruktor doskonale wie co przerabialiśmy i jak nam co idzie i wg tego skupia się nad tymi aspektami które nam nie wychodzą. Oczywiście jazdy miały miejsce w Katowicach (głównie po trasach egzaminacyjnych) gdzie później przyszło mi zdawać egzamin.

Jeśli przyszło by mi ponownie robić kurs na pewno wróciłbym do OSK Rondo. Gorąco polecam !

Pozdrawiam
Bigem
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 24 listopada 2010, 13:48

Re: Siemianowice Śląskie

Postprzez autoszkola1fox » sobota 29 stycznia 2011, 22:28

Witam serdecznie.

Chciałbym odświeżyć troszku temat:)

Od niedawna autoszkoła zmieniła właściciela. Nowy właściciel, nowa strona internetowa - nowe zasady.

Podstawowa zmiana to:

PROFESJONALNA, MIŁA I BEZSTRESOWA NAUKA.
GWARANTUJEMY ANIELSKĄ CIERPLIWOŚĆ.

Zmienił się także adres ww auto szkoły.

Zapraszamy na: http://www.autoszkola1fox.pl
autoszkola1fox
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 29 stycznia 2011, 22:12

Re: Siemianowice Śląskie

Postprzez oazis » środa 09 lutego 2011, 21:22

witam.
Nie wiem jak było wcześniej ja chodzę na kurs teraz do FOXa i jestem bardzo zadowolona, wykłady były prowadzone bardzo przystępnie, bardzo bałam się jazd bo wcześniej nigdy nie jeździłam, ale z Panem Robertem to pikuś, tak jak powyżej anielska cierpliwość. Mam nadzieje zdać za pierwszym razem trzymajcie kciuki :D i najważniejsze mają taką samą Toyotkę jak na egzaminie.
Ostatnio zmieniony sobota 23 lipca 2011, 20:15 przez oazis, łącznie zmieniany 1 raz
oazis
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 09 lutego 2011, 20:22

Re: Siemianowice Śląskie

Postprzez Melanie » wtorek 19 lipca 2011, 14:41

Ja także zapisałam się do Fox'a. Właśnie kończę teorię i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Wykłady prowadzone są w świetnej atmosferze, a Pan Robert jest zabawny i sympatyczny. Nie mogę się doczekać jazd. :D
WORD Dąbrowa Górnicza.
22.10.11 - oblany praktyczny.
07.12.11 - poprawka. Skandal za tak późny termin.
Melanie
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 19 lipca 2011, 14:35

Re: Siemianowice Śląskie

Postprzez SwanDive » sobota 24 marca 2012, 13:12

Jeśli komuś zależy, żeby zdać to nie polecam Fox'a... Odniosłam wrażenie, że niczego się nie nauczyłam.
Przeniosłam się do ośrodka w Bytomiu i tam dopiero zrozumiałam na czym polega bycie kierowcą.
Prawko zdane 23.03.2012 w Bytomiu.
Avatar użytkownika
SwanDive
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota 24 marca 2012, 12:56

Re: Siemianowice Śląskie

Postprzez chap » niedziela 24 czerwca 2012, 20:58

OSK 'Joanna' w Siemianowicach:

Generalnie szkola calkiem dobra, teoria wytlumaczona bardzo dobrze, do egzaminu praktycznego rowniez przygotowali mnie przyzwoicie, choc szkola ma jeden mankament: przede wszystkim szef, ktory nie widzi przeszkod chocby w paleniu podczas jazdy, czy to na prawym fotelu Lki czy tez na lewym, ciezko doprosic sie o jazdy i ogolnie jest dosc chamsko, ale samo przygotowanie oceniam bardzo dobrze.
chap
 
Posty: 65
Dołączył(a): wtorek 14 lutego 2012, 00:15

Re: Siemianowice Śląskie

Postprzez monia94 » niedziela 13 stycznia 2013, 14:13

Jezeli mialabym polecic szkole jazdy w Siemianowicach to tylko OSK ŁĄCKI :) Odbylam tam caly kurs, z ktorego jestem bardzo zadowolona. Teoria prowadzona ciekawie i na temat, jazdy pelne 60min i spod domu. Sa wymagajacy dzieki czemu dobrze nauczylam sie jezdzic samochodem, no i bezpiecznie. Wszystkich moich znajomych wysylam do OSK ŁĄCKI i sa tego samego zdania co ja. Pozdrawiam :)
monia94
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 13 stycznia 2013, 13:51

Re: Siemianowice Śląskie

Postprzez 1Marek » niedziela 20 stycznia 2013, 20:22

Ja również polecam Osk Łącki. Kurs bardzo dobrze zorganizowany, rzetelne podejście do kursanta. Godziny jazdy wykorzystane co do minuty, mój prowadzący był anielsko cierpliwy, potrafił przekazać wiedzę, umiał tez słuchać, a podczas jazdy stwarzał luźną, wesołą atmosferę. Szkola warta uwagi !!!
1Marek
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 20 stycznia 2013, 20:07

Re: Siemianowice Śląskie

Postprzez medrzik1 » piątek 25 stycznia 2013, 16:12

Witam.
Ja skończyłem kurs B w auto-moto w Siemianowicach i jestem zadowolony. Grupa była mała, godziny jazd wybierałem jak chciałem :) Kurs chyba w miesiąc skończyłem. Zdałem za 1 podejściem w Katowicach :)
pozdrawiam
medrzik1
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 25 stycznia 2013, 15:55

Re: Siemianowice Śląskie

Postprzez Bober123 » środa 13 lutego 2013, 19:27

Witam,
Gorąco polecam szkołę jazdy "auto-moto" (http://www.automotoszkolenia.pl/).
Zdałem egzamin kat. B po 2 latach przerwy i 3 nieudanych podejściach. Wykupiłem kilka dodatkowych lekcji w tej szkole i zdałem bez problemu ;).
Do egzaminu podchodziłem w Dąbrowie Górniczej. Nigdy nie było problemu z umówieniem jazd, zawsze na czas w ustalonym wcześniej miejscu. Podczas samej nauki panuje miła atmosfera, instruktor daje wiele rad zarówno na sam egzamin jak i po nim.
Instruktor zawsze się pytał, czy chcę jakieś manewry przećwiczyć albo pojechać w jakieś miejsce.
Nie naciągali mnie na pieniądze pomimo, że dokupywałem jazdy po sporej przerwie. Tzn. instruktor powiedział mi, że nie da mi gwarancji, że zdam bo tego nikomu nie może zagwarantować, ale powiedział również, że nic nowego nie może mnie nauczyć.
Bober123
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 13 lutego 2013, 18:55

Re: Siemianowice Śląskie

Postprzez jagi18 » piątek 15 lutego 2013, 19:20

Cześć chciałam powiedzieć że zdawanie na nowych zasadach teorii wcale nie jest takie trudne jak było mówione przez media, jestem po zdanym egzaminie teoretycznym na nowych zasadach :)i zdałam za pierwszym podejściem, wystarczy znać przepisy i chodzić na wykłady gdzie wykładowca tak jak pan Piotr z AUTOSZKOŁY FOX czysto i klarownie uczy przepisów i zasad ruch drogowego.Myślę że praktyka pójdzie mi tak samo łatwo jak teoria egzamin mam na początku marca :)
jagi18
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 22:40

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 118 gości