Myślibórz

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Myślibórz

Postprzez lukaszol1985 » czwartek 05 lipca 2007, 22:54

Jeśli chodzi o Myślibórz to polecam szkołę ''PRIMA'' jaj właściciel jest wykładowcą on potrafi nauczyć teoria nie tylko czytać regułki, praktykę też bardzo dobrze uczą i mają poczucie humoru, tam uczyłem się kat. b 2004r i zdałem za drugim razem, nie ze złego przygotowania ale z nerwów nie zdałem za pierwszym, natomiast kat c i e musiałem w innej szkole w ''U..UTO'' w Miśliborzu ponieważ ''PRIMA'' nie robi tych kategorii i to był mój największy błąd zapłaciłem za oba kursy na raz, nie uczyli żadnej teorii, na placu uczułem się sam, nawet instruktor nie wyszedł na plac, tylko sekretarka w biurze, po mieście jeździłem tylko po 3 godziny na kurs, i to z instruktorami z innej szkoły jazdy, bo ich stary nie wiadomo czy by dojechały do Gorzowa. tylko dzięki mojemu uporowi zdałem za pierwszym razem.
POZDRAWIAM :P
lukaszol1985
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek 05 lipca 2007, 00:19

Postprzez OoLlAa » piątek 27 lipca 2007, 09:35

Ja takze polecam szkole jazdy PRIMA.Podczas kursu teoretycznego panowala wspaniala atmosfera.
Podczas kursu praktycznego atmosfera jeszcze lepsza.
Obaj instruktorzy doskonale przygotowuja do egzaminu.Do swojej pracy podchodza z sercem.
Bez stresu przystapilam do kursu i z usmiechem na twarzy przychodzilam na kolejne spotkania. :lol:
SERDECZNIE POLECAM PRIME !!! !!! !!! !!! !!!
OoLlAa
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 27 lipca 2007, 09:30

Postprzez Natala » wtorek 21 lipca 2009, 11:21

Również polecam tą szkołe nauki jazdy. Jest najlepsza jesli chodzi o Myślibórz i okolice. Z wykladów można wycianąc bardzo dużo. A co najważniejsze że rzeczy o których mówi wykładowca zostają w pamieci na bardzo dłuuugo. Na wykładach panuje fajna atmosfera, która zachęca do przychodzenia na następne wykłady. Jesli chodzi o jazdy to tu rownież niesamowita atmosfera. Cierpliwosc instruktorow.. i wogóle.. to bardzo pomaga przy nauce jazdy.. Kazdemu instruktorowi (nietylko z tej szkoły) zależy chyba żeby kursant zdał egzamin.. Jeśli chodzi o egzamin to niema co sie matrwić... najważniejsze to to aby opanować nerwy.. Egzaminatorzuy w GW niesą tacy straszni jak mówi wiele osób.. Fakt że można trafić na zły humor egzaminatora i niebędzie on aż tak pobłazliwy ale jeśli robimy wszytko tak jak umiemy i jesteśmy tego pewni to można spokojnie zdać.. Moje pierwsze podejscie mialam z pania o ktorej krąża juz legendy ale oblałam z własnej winy i niemam do nikogo o to pretensji... Stres wziął gorę nad umiejetnosciami i tyle.. Za drugim sie udało.. Przed egzaminem niesłuchałam już ludzi, ktorzy opowiadają jaki ten egzaminator jest.. Nie ma co sie nakrecac... Naprawde ośrodek w Gorzowie wlkp. jest ośrodkiem w ktorym można zdac..
Natala
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek 21 lipca 2009, 09:55


Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości