Wodzisław Śl.

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Wodzisław Śl.

Postprzez kasiap » niedziela 22 kwietnia 2007, 17:19

Co sądzicie o kursie w Wodzisławskim MOk-u Prowadzonym przez J C??????? :)
kasiap
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 30 marca 2007, 17:30
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Postprzez tabuman » piątek 25 stycznia 2008, 01:14

Jeżeli z Wodzisławia Śląskiego to tylko u państwa Materzok z Mszanej.

Świetnie szkolą kierowców, naprawdę polecam
tabuman
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 04 stycznia 2008, 16:00

Postprzez Zibi01 CB Radio » niedziela 17 lutego 2008, 11:18

Kolejny Bardzo dobry i tez sprawdzony osobiscie przeze mnie Osrodek Szkolenia Kierowcow-znajduje sie przy ul Pszowskiej 62-Na terenie Stadionu Szkoly Budowlanej-Obecnie Zespol Szkol Technicznych-Dobrze szkola-Dzieki nim zdobylem C+E z Pierwszego Podejscia-mili,rzeczowi ale nie nerwowi-Instruktorzy-porzadny wlasciciel tej Firmy-maja sporo chetnych kursantow-ogladalem wyklad dla kat.B wraz z polazem sytuacji za pomoca rzutnika Slajdow-Ten wlasciciel naprawde umial dotrzec do ludzi-rozwiewal kazde watpliwosci-nawet przznam ze moje czasem tez(zdarzylo sie ze raz nie bylem pewien sytuacji na drodze) ale rzeczowo mnie wyprowadzil-Naprawde tez polecam!
Zibi01
Avatar użytkownika
Zibi01 CB Radio
 
Posty: 49
Dołączył(a): poniedziałek 04 lutego 2008, 16:40

ostrzegam przed Materzokiem

Postprzez mojmira » wtorek 22 kwietnia 2008, 16:05

tabuman napisał(a):Jeżeli z Wodzisławia Śląskiego to tylko u państwa Materzok z Mszanej.
javascript:emoticon(':evil:')
Evil or Very Mad
Świetnie szkolą kierowców, naprawdę polecam


NIE PRAWDA.I BAArdzo gorąco NIE polecam tego ośrodka , zawiodłam sie na nim bardzo.
OSTRZEGAM PRZED MATERZOKIEM.
Uczyłam się u niego od czerwca i skończyłam kurs z poczuciem strachu do samochodów, i przeświadczeniem że nie nadaję się do samochodu.Materzok krzyczał po mnie i niczego nie tłumaczył a jeśli już to podniesionym głosem i z łaską.
Na kurs wybrałam się z koleżanką i ma podobne odczucia.
Wzięłam dodatkowe nauki u państwaRenaty i Jurka Talaga na Pszowskiej obok stacji palliw na osiedlu Dąbrówki i mam teraz porównanie.Po kilku jazdach umię więcej niż u Materzoka przez prawie pół roku.


Mam do nie go duży żal po straciłam tylko pieniądze i czas.
Do nauki jazdy byłam zmuszona po śmierci jedynego kierowcy w domu czyli mojego ojca i zależało na czasie a Materzok tylko mnie pogrążył.
:evil:
Ostatnio zmieniony piątek 06 lutego 2009, 13:51 przez mojmira, łącznie zmieniany 2 razy
mojmira
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 22 kwietnia 2008, 15:49
Lokalizacja: Wodzisław Śl.

Materzok stanowczo NIE

Postprzez Iwonaw » piątek 25 kwietnia 2008, 15:10

Witam
Zgadzam się z Mojmira. Mnie też poleciła go Siostra. Ja dla odmiany nie poleciłabym nikomu. Nie dość że nie wytłumaczył mi jak mam co robić, to jeszcze podnosił sobie na mnie głos. Przed egzaminami dowedziałam się od niego że nie umie jeździć, ruszać itp. Poczułam wstręd i lęk do samochodu. Moja Siostra i rodzice próbowali mnie wsadzić za kierownice, żebym poćwiczyła, ale ja nie chciałam. Stwierdziłam że po zdaniu egzaminów i tak nie będe jeździć, bo czuje do samochodu wstęd. Dla odmiany po kilku godzinach jazdy z Renetą i p. Jerzym coraz bardziej ciągnie mnie do samochodu.
Potem zadzwoniłam do Renaty o której wspomniała Mojmira i jestem bardzo zadowolona. Jeździłam z Renatą i jej mężem p. Jerzym. Polecam bardzo gorące. Po czterech godzinach jazdy dowiedziałam się więcej niż przez trzydzieści godzin u Materzoka. Do tego zdziwiłam się że Jastrzębie jest takie duże i jest tak dużo ulic jednokierunkowych. Co sie okazało przy jeździe z Renatą i jej mężem, P.Materzok przejchał ze mną główną ulice i jedną drogę jednokierunkową. Gdzie dwa dni przed egzaminem kazał mi parkować równolegle do krawężnika nie wyjaśniając niczego. Dopiero Pan Jerzy mi wyjaśnił na czym polega parkowanie i co zrobić, żeby zaparkować prawidłowo.
Do tego uczy złego nawyku związanym ze zmianą biegów. Nie wiem czy on ma przestawione samochody. Ale u Materzoka zmieniałam biegi przy szybkości samochodu, tj. : np. czwarty bieg wrzucałam przy szybkości 40km/h. Co kazdy kilku letni kierowca odpowiadał iż to paranoja. Mogę podać jeszcze kilka przykładów, ale to nie ma sensu.
W każdym razie nie polecam robienia kursu u Państawa Materzok. Szkoda waszego czasu i pieniędzy.
Iwonaw
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 25 kwietnia 2008, 14:56

Postprzez wujek_michał » wtorek 12 sierpnia 2008, 22:32

hej:)
ja robiłem kurs na kat A w OSK Driver przy budowlance.
właściciel jest ok, można się z nim dogadac. jeździłem dużo po placu na mieście miałem tylko godzinkę po trasie egzaminacyjnej, ale moim zdaniem placyk to podstawa, a miasto nie jest takie złe.
nie wyliczał mi godzin spędzonych na placu, prawie nigdy nie musiałem czekac na wolny motor.
cena 850
ponoc w mszanej w OSK Gajda jest za 600 zł, ale nie jestem pewien bo dowiedziałem się o tym już po moim kursie.
pozdrawiam[/code]
wujek_michał
 
Posty: 22
Dołączył(a): poniedziałek 07 kwietnia 2008, 14:59
Lokalizacja: że znowu

Postprzez Asiak » niedziela 26 października 2008, 12:35

Jeżeli chodzi o Wodzisław to tylko OSK Jazda pana Marcina Orlika(I LO) to najlepsza szkoła w okolicy,jazdy odbywały się bezstresowo , przemili i zabawni instruktorzy i cena kursu niezaduża :P

Z czystym sumieniem mogę polecić :D
Asiak
 
Posty: 12
Dołączył(a): niedziela 26 października 2008, 12:27

Postprzez gorylfcg » piątek 16 stycznia 2009, 21:23

Polecam OSK Driver kolo Zespolu Szkół Budowlanych na ul Pszowskiej.
Super instruktorzy,duża baza samochodów,bezstresowo i kompetentnie. POLECAM!! Driver ma już 18 lat szkolą na kategorie A,B,BE,C,CD,D na pewno a nie wiem czy i nie na więcej.
Avatar użytkownika
gorylfcg
 
Posty: 52
Dołączył(a): wtorek 13 stycznia 2009, 14:25

Postprzez Anent » piątek 30 stycznia 2009, 00:42

Zdecydowanie: Jazda Orlik w I LO.

Bezstresowo i z humorem, rzetelne przygotowanie, a jednocześnie zaangażowanie całego ośrodka w to, by szkolenie było bezbolesne ;) Z czystym sumieniem polecam.
Anent
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 10 listopada 2008, 20:14

Postprzez hukers » niedziela 12 kwietnia 2009, 22:01

Ja też szczerze polecam OSK Jazda Orlik !
Szczególnie po paru godzinach na placyku przy ulicy Basenowej. Jako jedyna osoba jeżdziłam z instruktorem lub On biegał wokół auta. Gdy zobaczyłam pozostałych instruktorów (między innymi OSK STOP) stojących pod budką w czasie gdy kursanci męcza się sami to przekonałam się, że mój wybór był dobry.
Pan Krzysztof nauczył mnie tak, że zdałam za drugim razem (chociaż za pierwszym jechałam dużo lepiej ale poniosły mnie nerwy :oops: ) więc wynik raczej dobry.
hukers
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 12 kwietnia 2009, 21:51

Postprzez kelner91 » piątek 09 października 2009, 15:37

czesc chcialabym sie podzielic wrazeniami z moich jazdow z panem gajdom. myslalam ze jak pojde na prawo jazdy to sie czegos naucze i bede jezdzila z bardzo fajna atmosfera w czasie jazdy , lecz sie myliłam.dla mnie to jest troche nienormalne jak instruktor uwaza z kazdego jest swietny kierowca i umie jezdzic doskonale,nie dajcie sie zlapac na te humoirki na ich stronie bo to zludzenia tak naprawde tak nie jest sress maksymalny z instruktorem lecz z Pania istruktor jest cool jak juz tam chcecie isc to tylko jazdy z pania instruktor polecam Ona jest fajna.mi zostalo 6 godzin do konca i nie umialalm parkowac rowolegle i skosnie, jak maialam jakies watplwosci na drodze by sie zapytac to czasami sie go balalm zapytac , bo by mi powiedzial ze powinienam to wiedziec.
kelner91
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 09 października 2009, 15:24

Postprzez rafalll » środa 20 stycznia 2010, 20:01

Nie polecam OSK Cebula z centrum kultury w Wodzislawiu... na teorii irytacja, na praktyce irytacja+podniesiony glos i zero doslownie zero cierpliwosci. piniadze w bloto , na szczescie skorzystalem z waszych rad i dzieki OSK Driver nauczylem sie jezdzic. z Cebula byl koszmar!!!!
rafalll
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 20 stycznia 2010, 19:46

Postprzez AgataN » piątek 26 lutego 2010, 14:24

Polecam OSK Driver kolo Zespolu Szkół Budowlanych na ul Pszowskiej.
Super instruktorzy jestem zadowolona z tej firmy bardzo dużo mnie na uczyli polecam[/b]
AgataN
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 25 lutego 2010, 22:18
Lokalizacja: Pszów

Re: Wodzisław Śl.

Postprzez daghda » wtorek 04 października 2011, 21:54

OSK Jazda Marcin Orlik
Wodzisław Śląski (chodziłem na wykłady do "jedynki") oraz Jastrzębie Zdrój/Rybnik (jazdy oraz wykłady w tych miastach).

Instruktorzy dobrze przygotowani, wykłady - no po prostu rewelacja. Nie dość, że merytorycznie dobrze to jeszcze w przyjemnej atmosferze - na rozluźnienie ciekawostki albo dowcipy z życia kursantów wzięte. Mój instruktor jazd - facet młodszy ode mnie, przyjemnie się z nim współpracowało - wszystko zawsze wytłumaczył, znalazł czas na zrobienie jakiegoś zadania, nie gonił, nie krzyczał.

Ja tam jestem zadowolony, można było każdemu instruktorowi zawracać gitarę i dostawało się konkretną odpowiedź. Polecam.



I jeszcze jedno na "nie" - nie polecam OSK Materzok z Wodzisławia Śl. Polecili mi go znajomi, jako rzetelnego fachowca. Guzik z pętelką... nie cierpię, jak się na mnie krzyczy (ja w pracy po ludziach jak czegoś nie wiedzą, to się nie drę) albo mówi "facet jesteś, to powinieneś to umieć" bądź "bo to tak ma być". Ciężko się też było porozumieć w kwestii godzin - nie wiem, do niektórych nie dociera, że są tacy co pracują i muszą czasem dojechać komunikacją miejską? Jakkolwiek, może taniej, ale szkoda kasy i nerwów. Przez niego myślałem, że jestem beznadziejny (a za kółkiem nie siedziałem, debilem drogowym też nie jestem - baaa, 17 lat śmigania rowerem po Europie), nie potrafiłem się na niczym tam skupić. Zrezygnowałem... i poszedłem do Orlika.
Ostatnio zmieniony wtorek 04 października 2011, 22:03 przez daghda, łącznie zmieniany 1 raz
Není nutné plakat nad rozlitým mlékem - vždyť to není pivo. | Kultura kulturą, lecz prawo i zdrowy rozsądek ponad wszystko.

Była Lancia Lybra SW, jest Seat Ibiza II FL 1.9 SDI - Kapitan Snuja :D

Obrazek
Avatar użytkownika
daghda
 
Posty: 460
Dołączył(a): wtorek 04 października 2011, 21:42
Lokalizacja: Ostrava ČR / Rybnik PL

Re: Wodzisław Śl.

Postprzez zosiasamosia » poniedziałek 24 września 2012, 01:20

szczerze polecam wszystkim OSK SZWAGIER !! (Wodzisław, Rogów i Radlin). Świetni instruktorzy - na wykładach full pro i wesoło co najważniejsze. Jazdy bezstresowe, bez niepotrzebnego krzyku itd. Skusiła mnie ich cena promocyjna 999zł za kurs (usłyszałam reklamę w radio). jeśli dobrze się orientuję to aktualnie cena kursu wynosi 1199 zł.

Profesjonalizm, Atmosfera i Cena - Wszystko na wielki plus!
zosiasamosia
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 24 września 2012, 01:12

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości