Bytom

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Bytom

Postprzez driverpl » niedziela 22 kwietnia 2007, 13:07

hmmm duzo tych OSK jest tutaj, ale ja najbardziej to bym polecał nowo otwarty Lexus od niedawna, wielkim plusem jest to ze jest niesamowicie tanio,
jesli chodzi o teorie, to wszystko ładnie tłumacza, praca z komputerami, sytuacje róznego typu pokazane na filmie video, miła atmosfera,
jesli chodzi o praktyke no to mają 2 punta, wczesniej mieli jeszcze corse, ale no niestety ktos cwiczył i rozwalił (zdarza sie), no ale na puncie sie zazwyczaj zdaje no to lepiej dla nas, 1 godzina jazd tez niemozliwie tanio zdaje mi sie chodz chyba nawet jestem pewien ze najtaniej w miescie, pomyslicie ze jak tak tanio to ze koles sobie siedzi obok i nic nie robi, własnie otóz nie Instruktor Pan Tomasz G. ładnie wszystko wytłumaczy, caly czas mówi na co sie patrzec, na co zwracac uwage i wogóle, niema co narzekac, Lexus
http://www.lexus.bytom.pl/

komenty i inne osrodki które polecacie mile widziane
driverpl
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 16 kwietnia 2007, 02:00
Lokalizacja: BYTOM

Postprzez 20fingers » środa 27 czerwca 2007, 19:51

Polecam OSK ROMA.
Własnie skończyłam wykłady teoretyczne i jestem zadowolona z poziomu ich prowadzenia.
Wykładowca (szef) wszystko dokładnie tłumaczy.Nie nudziłam się :wink: .
Jeśli chodzi o instruktorów to jest trzech w tym jedna pani.
"Mój" instruktor jest bardzo cierpliwy, nie olewa swojej pracy.Widać, że bardzo zależy mu na dobrym nauczeniu swoich "podopiecznych" :lol: .

http://www.osk-roma.pl
24.10.2007
zaliczone !! :D

2.11.2007 Papier odebrany :spoko:
20fingers
 
Posty: 127
Dołączył(a): czwartek 10 maja 2007, 18:07
Lokalizacja: Bytom

Postprzez macior » środa 11 lipca 2007, 23:18

Ja tez polecam OSK ROMA tez ukonczylem tam kurs jak ktos chce to sie bez problemu nauczy , co do jazd to mialem je na corsie i instruktor to wporzadku facet mozna znim po zartowac itd wie jak nauczyc , zna trasy egzaminacyjne wiec ćwiczy jazdy wlasnie po tych trasach (m.in) .
macior
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek 06 lipca 2007, 00:25

Postprzez mojeleon1 » wtorek 31 lipca 2007, 17:40

Chodzilam do Auto artu , wczoraj mialam egzamin i zdalam za 1 razem :D .
Maja 3 instruktorow, ja mialam zajecia z 3 i tak mysle ze to dobry sposob bo kazdy wnosi cos od siebie.Wyklady prowadzi szef zreszta bardzo fajnie.
Słonecznie:) jak masz jakies pytanie bardziej konkretne to pytaj.
A teraz czekam na wydanie prawka :)
mojeleon1
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 31 lipca 2007, 17:35
Lokalizacja: Bytom

Postprzez fahac » poniedziałek 05 listopada 2007, 21:22

mhmmmm a ja z czystym sumieniem moge polecić OSK DRIVER co prawda jeździłem tam 10h bo w mojej wcześniejszej szkole nie było dla mnie czasu... i musialem wykupić gdzieś jazdy żeby zdążyć do egzaminu. Niestety wcześniej niczego nie zostałem nauczony :/ myślałem że nie zdam.... ale usłyszałem troszke o szkole DRIVER no i sie zapisałem na pare jazd zdałem za pierwszym razem!! i wiem jedno ze gdyby nie Pan Janusz Mercik nie zdałbym, gość ma poprostu chyba dar do uczenia. Teraz jeździ tam mój kolega zapłacił za cały kurs z lekarzem materiałami i 2 godzinami jazd dodatkowych 950 zł i jest bardzo zadowolony więc moge tą szkołe polecić z czystym sumieniem a odradzam galpol z Rudy Śląskiej beznadziejne podejście do klienta,,,,,
fahac
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 05 listopada 2007, 21:11

Postprzez kyoczek » czwartek 20 grudnia 2007, 17:08

A ja polecam ponownie szkołe Lexus:) Dzięki panu Tomaszowi G. udało mi się zdać egzamin:) Miałem z nim tylko 2 godziny lecz naprawde warto było:) Szczerze polecam:)
kyoczek
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 29 września 2007, 11:31

Ośrodek " Od A do Z"

Postprzez Aniusia1986 » piątek 18 stycznia 2008, 00:53

Ja z czystym sumieniem polecam Ośrodek " Od A do Z' na ulicy Moniuszki, kolo Opery. Super wykłady, częste jazdy i super instruktorzy. Trafilam tam, bo mi go koledzy polecicili i nie żałuję. Dzis zdałam bez zadnych problemów za pierwszym razem.HURA!!!!!!
Przed lub po jeździe rozmawiałam z kursantami i kilku było z innych osrodków w Bytomiu na jazdach dodatkowych i mówili jaka jest różnica w szkoleniu na korzyść Od A do Z. Polecam szczegolnie p. Zbyszka. Wymagający gosciu, ale takiego potrzebowałam-on mnie wszystkiego nauczył!!!
Aniusia1986
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 18 stycznia 2008, 00:39

OSK DRIVER zdane za pierwszym razem!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Postprzez hunter1986 » sobota 19 stycznia 2008, 12:44

Ja polecam OSK "DRIVER" JANUSZ MERCIK. Exam zdałem za 1 razem!!!!! <JUPI> dlatego chciałbym między innymi z tąd podziękować instruktorowi za fachowe przygotowanie mnie do egzaminu i do jazdy samochodem na naszych drogach:) jakby ktoś miał pytania to zapraszam na maila hunter79@wp.pl (mój mail) podziele sie wrażeniami z examinu i dam pare oczywistych rad :) a dla zainteresowanych tym ośrodkiem odsyłam na www.driverschool.pl bo widze że kolega fahac nie podał :P
hunter1986
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 19 stycznia 2008, 12:38

Postprzez ella » sobota 19 stycznia 2008, 18:07

podziele sie wrażeniami z examinu i dam pare oczywistych rad

A dlaczego nie podzielisz się na forum tymi dobrymi radami.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aniusia1986 » sobota 19 stycznia 2008, 22:24

Ella, czy Ty nie widzisz ,że to jest kryptoreklama.
Facet z diversa robi sobie bezplatną reklamę.
Nie chce mowić o diversie nic , bo tam nie jeździlam, ale oni nie maja dobrych notowań. Ja byłam w urzędzie Miasta i dowiedziałam się ,że największa zdawalność w bytomiu ma Auto Art na Jagielońskiej i Od A do Z na Moniuszki
Aniusia1986
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 18 stycznia 2008, 00:39

Re: OSK DRIVER zdane za pierwszym razem!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Postprzez ella » niedziela 20 stycznia 2008, 01:03

hunter1986 napisał(a):.... zapraszam na maila hunter79@wp.pl (mój mail) podziele sie wrażeniami z examinu i dam pare oczywistych rad :) a dla zainteresowanych tym ośrodkiem odsyłam na www.driverschool.pl bo widze że kolega fahac nie podał :P



A ja myślałam, że ten podany email to kolegi fahac a nie Twój :D Tak wynika z profilu kolegi fahac

No i co o tym mamy teraz myśleć :hmm:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aniusia1986 » niedziela 20 stycznia 2008, 10:26

Czyli dobrze podejrzewałam.
Mogłaś ten post wykasować, ale dobrze zrobiłas. Niech wszyscy wiedzą jakie metody stosuje właściciel driversa , żeby zdobyć klienta, co tylko źle może świadczyć przede wszystkim o jego szkółce.
Aniusia1986
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 18 stycznia 2008, 00:39

:D

Postprzez hunter1986 » poniedziałek 21 stycznia 2008, 09:10

ojoj no faktycznie jest to forma reklamy i poniekąd to reklama właściciela ośrodka bo prosił mnie i brata i zresztą każdego kursanta o to prosi żeby w miare możliwości wypowiedział sie na temat szkoły na internecie (jest wiele ośrodków stosujących tą praktyke) no i z bratem zrobiliśmy mu reklame(co prawda brat jeździł 10h) bo nam sie podobało. Pozatym jak sie przyjrzycie stronce to zauważycie że mój brat ją przygotował dla DRIVERA (teraz reklamuje brata ;P ) a co do tych maili to faktycznie porażka... ale nie chce mi sie na ten temat tłumaczyć bo to chyba nie forum na tego rodzaju pisanie:D (załóżcie temat na luzie i wtedy opowiem :D ) a co do zdawalności to nie wiem bo ja kierowałem sie ofertą a nie zdawalnością ale pewnie słaba skoro osrodek ma ze 3 miesiące :)

pozdrawiam użytkowników i moda który mam nadzieje nie usunie tego offtopicowego posta:D
hunter1986
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 19 stycznia 2008, 12:38

Postprzez Gekas » wtorek 27 maja 2008, 20:14

Witam, ja znowu polece szkołe LEXUS! Na ulicy Wrocławskiej koło urzędu skarbowego. Mają tam 2 punta, corse i Grande Punto. Lekcje były w bardzo miłej atmosferze. Co do jazd to proponował bym sobie zaznaczyć żeby jeździc TYLKO z Tomaszem G. Bo ja mialem pare lekcji z panem Sebastianem i nie miło to wspominam, a pan Tomek to prawdziwy fachowiec
Gekas
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 17 maja 2008, 14:41

szkola xxl - bytom.

Postprzez superafim » niedziela 24 sierpnia 2008, 16:27

witam serdecznie forumowiczów. : )

jutro rozpoczynam naukę w szkole xxl.
czy ktoś uczy/ł się w tej szkole i coś o niej wie?
jakie są warunki, instruktorzy, atmosfera?
teoria:
16.11.08, wysłanie.
22.12.08, word bytom, +.
praktyka:
26.03.09, word bytom, -.
?, word katowice, ?.
Avatar użytkownika
superafim
 
Posty: 6
Dołączył(a): niedziela 24 sierpnia 2008, 15:47
Lokalizacja: Bytom

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości