Kraków

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez doda » poniedziałek 02 kwietnia 2007, 13:33

Ja robiłam prawo jazdy w szkole osksosnowski i uważam ze jest najlepsza w krakowie. Jestem bardzo zadowolona!!!!!!! :D Polecam ich wszystkim, to jest ich adres internetowy www.osksosnowski.pl wejdzcie i poczytajcie moze wam tez sie tam spodoba :) Możliwośc płacenia w ratach, instruktorzy bardzo mili i cierpliwi :) zdalam za pierwszym razem :)
doda
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 02 kwietnia 2007, 13:24

Postprzez acoc » niedziela 22 kwietnia 2007, 10:12

Ja też polecam szkołę jazdy Slimak - naprawdę jest tam fachowa kadra, mozna sie czegoś nauczyć jeżdząc z instruktorem (a nie wszedzie tak jest).Bardzo fajna atmosferka - zdałem za 1 razem.







_______________
mikrokontrolery
acoc
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 22 kwietnia 2007, 09:58

Postprzez gaba » środa 02 maja 2007, 23:53

A ja polecam "Szofer" robię B i nie narzekam (na inne kategorie się nie wypowiadam), teoria jest omawiana w sposób przystępny dla każdego, większośc testów omawia się na zajęciach, tematy zajęć można przełożyć Trafił mi się bardzo dobry instruktor jazdy i każda minuta to ciężka harówka, wyciska ze mnie ile się da. Pełen profesjonalizm, punktualny,bardzo wyrozumiały. :)
gaba
gaba
 
Posty: 12
Dołączył(a): wtorek 01 maja 2007, 21:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez stonek » środa 23 maja 2007, 15:37

ja kurs robiłem w osk FORMUŁA mogilska 40 dzisiaj mialem egzamin i zdalem za 1 razem :)
stonek
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 14 kwietnia 2007, 13:38

Postprzez milgosia » wtorek 19 czerwca 2007, 11:19

A ja polecam bardzo dwie szkoły jazdy:
OSK Perfekt w Nowej Hucie, instruktor Piotr Warszycki, znakomicie mnie nauczył jeździć po mieście, ma bardzo wysoką zdawalność, ostatnio na 7 osób, które poszły na egzamin, 6 zdało za pierwszym razem, w tym JA!!!!

OSK Leszek Klęk, też w Hucie, ale często umawiałam się z nim pod Galerią Kazimierz, bo to fajne miejsce startowe na centrum, podgórze i Hutę. Pan Leszek jeździ od 20 lat, był kiedyś egzaminatorem, jest bardzo spokojny, ma refleks i jest niesamowicie precyzyjny, a przy tym pełna kultura, bardzo punktualny. Zna wszystkie trudne miejsca, także na Łęgu i w głębokim Podgórzu i Kazimierzu, bardzo, bardzo polecam.

Wyjeździłam z obydwoma bardzo dużo godzin i zdałam za pierwszym podejściem!!!!!!!
milgosia
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 19 czerwca 2007, 11:08

Postprzez Sol » czwartek 12 lipca 2007, 12:57

polecam LUZ
i instruktora
Zbigniewa M.

egzamin zdany za 1wszym razem na 100%
Sol
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 08 kwietnia 2007, 13:12

Postprzez ajs536 » czwartek 02 sierpnia 2007, 12:25

Ja polecam ELITA na 29-tego listopada.
Ceny mają w porządku, dodatkowe godziny już od 35 zł. Nie oszukują na godzinach. :D
ajs536
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek 31 lipca 2007, 15:31
Lokalizacja: Kraków

Postprzez adamo86 » niedziela 19 sierpnia 2007, 07:07

Również polecam ośrodek szkolenia "Ślimak"...:) Kadra naprawdę sympatyczna ,ludzie odpowiedzialni i wykwalifikowani.Widać,iż chcą czegoś kursantów nauczyć....pozdrawiam Pana Marcina F. oraz innych instruktorów przy okazji dziękując za poświęcony mi czas i zrozumienie :) W końcu zdałem....jupi...:)) :lol: :wink:
Uczmy sie kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą...
adamo86
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 19 sierpnia 2007, 06:59
Lokalizacja: spory kawaleczek od Krakowa...:)

Postprzez rafal18nh » środa 05 września 2007, 15:40

Polecam ośrodek szkolenia "Ślimak"
Kadra sympatyczna,znająca się na swoim fachu.
Godziny z nimi nie poszły na marne.
Terminy na jazdy krotkie,wiec byly bardzo czesto.
Samochody w bardzo dobrym stanie. Nie mam zastrzeżeń.
Egzamin 30 lipca: teoria (18/18),jazda niestety niepowodzenie
4 wrzesnia pod długim wyczekiwaniu zdany egzamin.
Wielkie Dzięki. NIC TYLKO polecić :]

:D :lol: :) :P
rafal18nh
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 05 września 2007, 13:58

Postprzez nyala » czwartek 13 września 2007, 22:38

milgosia napisał(a):A ja polecam bardzo dwie szkoły jazdy:
OSK Perfekt w Nowej Hucie, instruktor Piotr Warszycki, znakomicie mnie nauczył jeździć po mieście, ma bardzo wysoką zdawalność, ostatnio na 7 osób, które poszły na egzamin, 6 zdało za pierwszym razem, w tym JA!!!!

OSK Leszek Klęk, też w Hucie, ale często umawiałam się z nim pod Galerią Kazimierz, bo to fajne miejsce startowe na centrum, podgórze i Hutę. Pan Leszek jeździ od 20 lat, był kiedyś egzaminatorem, jest bardzo spokojny, ma refleks i jest niesamowicie precyzyjny, a przy tym pełna kultura, bardzo punktualny. Zna wszystkie trudne miejsca, także na Łęgu i w głębokim Podgórzu i Kazimierzu, bardzo, bardzo polecam.

Wyjeździłam z obydwoma bardzo dużo godzin i zdałam za pierwszym podejściem!!!!!!!

A ja pod koniec czerwca przeczytałam ten oto post Milgosi, a ponieważ desperacko szukałam wtedy naprawdę dobrego instruktora, skorzystałam z porady i jeździłam z obydwoma Panami przez ostatnie 2 miesiące (robiłam prawko po 2 latach przerwy).

Dzięki nim zdałam w tym roku od razu, tzn. dziś - 13go września, a do tego w końcu nauczyłam się dobrze jeździć. :D

Podpisuję się też pod wszytkim, co napisała Milgosia o tych instruktorach, naprawdę jeździ się z nimi super. :D Poza tym są profesjonalistami, czego nie mogę powiedzieć o 2 innych instruktorach, z którymi jeździłam 2 lata temu.

Polecam! :)

PS. I dziękuję baaardzo Milgosi za jej wpis :) oraz oczywiście twórcom tego forum!
nyala
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 22 kwietnia 2005, 19:58
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Krisyul » wtorek 18 września 2007, 15:19

Ja bardzo chciałbym polecić szkołę jazdy Juvex. Szkoła nie jest duża, ma jedną siedzibę, ale dzięki temu wszystko przebiega tam naprawdę profesjonalnie. Kurs teoretyczny trwa miesiąc. Niektórym się to wyda długo, ale nie łudźcie się - w innych ośrodkach zrobicie go w 2 tyg, a i tak będziecie długo czekać na jazdy.

Tutaj na jazdy nie trzeba czekać a także nie trzeba od razu wpłacać pieniędzy, ale dopiero przed rozpoczęciem jazd od razu, lub na bieżąco.

Instruktorów jest dwóch i uczą bardzo dobrze, kładą nacisk na takie pierdoły, o które czepiają się egzaminatorzy w trakcie egzaminu. Słuchając wykładów samych można naprawdę wiele się nauczyć.

Nie ma jakichś bezsensownych opłat ani innych dziwnych procedur. Wszystko przebiega tak jak powinno przebiegać między dorosłymi i poważnymi ludźmi :)

Więc polecam gorąco. Sam jestem po kursie i bardzo sobie chwalę.
Krisyul
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 18 września 2007, 15:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez malgosia » czwartek 20 września 2007, 08:58

Ja osobiście nie polecam szkoły Auto-Mobil (ul. Krowoderska 8 ). Szkoła tania ale nie najlepsza, wykłady z teorii na niskim poziomie, a jazda z instruktorem taka sobie- uważał,iż każdy z nas ma lewe ręce, i tak się niczego nie nauczymy bo włada nami strach.
malgosia
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 19 września 2007, 20:10
Lokalizacja: Kraków

szkoła Auto Salwator

Postprzez Zyrafa » niedziela 23 września 2007, 19:44

Ja polecam szkołę na salwatorze. Robiliśmy tam prawko razem z obecną żoną i zdaliśmy za pierszym razem egzamin:) polecmy instruktorów Panią Halinę i Pana Zbyszka!
Zyrafa
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 23 września 2007, 19:35
Lokalizacja: krakow

Postprzez Senty » sobota 06 października 2007, 14:49

Ja polecam ośrodek "Orzeł" (maja dwa osrodki w Krakowie) jeden na ul.Beskidzkiej (kurdwanów) , Maja naprawde bardzo dobrych instruktorów, i atmosfera jest miła i przyjemna.
Na poczatku wogole nic nie umiałem , a teraz jezdze jak szalony xD. Chodz zostało mi jesze 10h jazd.

www.orzel.krakow.pl

POLECAM
Senty
 
Posty: 70
Dołączył(a): sobota 06 października 2007, 14:44
Lokalizacja: KRK

Postprzez kewes » poniedziałek 29 października 2007, 22:17

Ja bym AutoKrak na Balickiej polecił, fajne wykłady, fajni instruktorzy.
kewes
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek 11 października 2007, 18:44

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 75 gości