Kraków

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Kraków

Postprzez Julka » wtorek 16 sierpnia 2005, 15:08

GORĄCO POLECAM OSK "melba" przy ul.Dunajewskiego 7 !!!

Pełen profesjonalizm, rzetelność i miła atmosfera. Zajęcia teoretyczne i praktyczne na najwyższym poziomie. Pani Instruktor jest komunikatywna, cierpliwa i naprawdę UCZY jeździć (miałam problemy na placu manewrowym i z jazdą po mieście, ale Pani Instruktor długo, cierpliwie i przede wszystkim: spokojnie, tłumaczyła i omawiała, niejednokrotnie zgłębiając tajniki sztuki plastycznej i pokazując mi przy pomocy rysunku, kto ma pierwszeństwo :D ).
Egzamin zdany za pierwszym razem i co ważniejsze: UMIEM JEŹDZIĆ!!!
Ja pracuję przez cały tydzień i na jazdy miałam czas tylko w weekend, ale i z tym nie było żadnego problemu! To naprawdę DOBRA SZKOŁA JAZDY.
Raz jeszcze polecam!!!
Julka
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 16 sierpnia 2005, 14:36

Postprzez Road_Driver » poniedziałek 14 listopada 2005, 19:06

Polecam JUVEX.

Uczył mnie tam pan Jerzy Słupek i szczerze wyznam iż jest to instruktor z powołania. Nie dość że w przyjemnej atmoswerze prowadzi lekcje, oraz przestrzega wszelkich zasad instruktora, to na dodatek potrafi w szybkim czasie nauczyć poprawnie jeździć
Avatar użytkownika
Road_Driver
 
Posty: 58
Dołączył(a): wtorek 25 października 2005, 17:41

Postprzez madzialena » czwartek 26 stycznia 2006, 19:54

ja polecam LOK naprzeciw m1 szkoła z tradycją, fachowymi instruktorami no i jeździ sie bardzo dużo po trasach egzaminacyjnych choć nie tylko, szkoła posiada własny plac manewrowy choć teraz juz nie jest to aż tak duzy atut. jeździ sie oczywiście na chevroletach ja odbyłam kurs podstawowy +2h zeby doszkolić sie na nowe zasady i zdałam za pierwszym razem od egzaminatora usłyszałam że jeżdzę bardzo ładnie a przed kursem w zyciu nie siedziałam za kółkiem więc LOK potrafi nauczyc polecam aa btw nie polecam kobitki instriktorki :twisted: :twisted:
i niech ktoś powie że kobiety nie potrafia jeździć.. zdałam za pierwszym razem !!! :))) w przeciewieństwie do wielu wielu facetów :P
madzialena
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 24 stycznia 2006, 20:37

Postprzez charlotta_lotta » wtorek 31 stycznia 2006, 18:55

(pierwszy post na forum Waszym... :) ...)

Chodziłam na kurs do OSK Juvex.
Nie polecam.... Po30 godzinach poszłam do innego instruktora 'niezaleznego', aby trochę pojeźdźić po mieście i nie czekać bezczynnie na egzamin... Okazało się, że zaliczylam na kursie tylko jedną agrafkę, kilka raptem skrzyżowań i rond... (takich np. jak Mogilskie czy Czyżyńskie... no comment ) Jeśli chodzi o instuktora to jest okej... chociaz też pozostawia wiele do życzenia. Teraz po jezdzie z innym wiem jak powinno to od początku wyglądać....
Cóż człowiek uczy się na błędach. Teraz mam 3 tyg. na nadrobienie zaleglosci :) Podobno wystarczy mi kilka godzin ibedzie okej, bo co do samych aspektow technicznych jest ok :)

Chciałam, tylko dodać, że badania lekarskie tam to istna kpina.. wypisanie papierka, bez badania poziomu cukru ... teraz to wiem! a myślałam, ze.. ehh.. nie ważne.
NIE POLECAM. ;-)


chociaz teorie prowadzi fajny facet.. dosc dobrze to robi..
moze ja trafilam na beznadziejnego instruktora... z limitem kilometrów?
It's comming...
Koszykarska, 21 luty godzina 11:30... :D
Pierwszy i nie ostatni raz... (Teo.+)
II proba - 11 marca...
charlotta_lotta
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek 31 stycznia 2006, 18:43
Lokalizacja: z ... Krakowa :)

Postprzez MaciekKR » wtorek 25 kwietnia 2006, 22:54

Hmmm... ja robiłem kurs w LOK w Krakowie na ul. Pomorskiej 2, a czy dobrze, to się okaże po egzaminie. A to już 27.04 :D Ale nie mogłem narzekać w trakcie kursu.
MaciekKR
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek 25 kwietnia 2006, 00:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MaciekKR » czwartek 27 kwietnia 2006, 21:11

LOK KRAKÓW UL. POMORSKA 2 - NAJLEPSZY OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW!!!
MaciekKR
 
Posty: 22
Dołączył(a): wtorek 25 kwietnia 2006, 00:23
Lokalizacja: Kraków

Postprzez engi » niedziela 17 września 2006, 23:58

A ja wlasnie zdalem prawko i to za pierwszym razem!! :) ; A uczyłem się w osrodku STYL na sw. Filipa , jeździłem z p. Jan.K Teraz jeszcze tylko miesiąc czekania na odbior prawa jazdy &#61516 :) ;. Ale poszlo gladko, bo mnie prowadzacy przyciskal na kursie. Ale naprawde OK. Do zob.na drodze.
engi
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 17 września 2006, 23:50

Postprzez milist » poniedziałek 25 września 2006, 22:37

A ja serdecznie wszystkim polecam OSK JUREX na ul Łokietka (niedaleko kleparza :) )
Fantastyczny układ z wykładami (można załatwić praktycznie każdą pore - kiedys jak nie mogłem być na spotkaniu to kobitka zrobiła wykład tylko dla mnie :) )
Pomoce naukowe dostaje sie w cenie kursu, jazdy WYŁĄCZNIE na Aveo :)
I Serdecznie polecam instruktora Pawła :) Super facet i nauczył mnie jeździć - a to że zdałem za drugim razem - to tylko fakt ze ofiara jestem (no jak teraz można na łuku oblać - a tak sie skończył mój pierwszy egzam :) )
Namiary na ośrodek: http://oskjurex.net/
Pozdrawiam :)
milist
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek 25 września 2006, 22:32

Postprzez shiro » poniedziałek 20 listopada 2006, 11:43

Kurs:
"Sprint" - polecam, chociaż trzeba się przyzwyczaić do ich stylu, a szczególnie do stylu szefa ;)

Bezpośrednio przed egzaminem:
"Luz" - tak sobie powiedzmy, trochę masówka.
"OSK5" - absolutnie odradzam, jedyne co można sobie wyrobić to złe nawyki i strach przed egzaminem.
Avatar użytkownika
shiro
 
Posty: 14
Dołączył(a): poniedziałek 20 listopada 2006, 11:14
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Pinhead » wtorek 21 listopada 2006, 20:49

"Szofer" - Nie polecam. Zajęcia teorii to jeden wielki pic, szczególnie jeśli chodzi o kategorie inne niż B. Uczysz się kat. C to i tak będziesz słuchał wykładów o kat.B czyli można powiedzieć że w praktyce teorie mają tylko dla kat.B. Plac manewrowy mają dobry, Star 1142 do kat. C to trup w agonalnym stanie technicznym. Największa wada Szofera ? U nich 1 godzina jazdy = 30-40min :twisted: Najśmieszniejsze jest to że ucząc się na kat.C dostałem książeczke na kat.B :lol: Za książeczke do kat.C trzeba zapłacić dodatkowo, tak samo za płytke CD z testami. Porażka.

"LOK" na Centralnej - świetnie prowadzone zajęcia teoretyczne. 1 godzina to faktycznie 1 godzina jazdy. Wady - mały jak na tyle samochodów plac manewrowy na którym często panuje ruch jak pod hipermarketami w niedziele :) Aktualnie u nich robie E+C więc z końcową oceną :wink: jeszcze się wstrzymam.
Pozdrawiam
Pinhead
Avatar użytkownika
Pinhead
 
Posty: 1320
Dołączył(a): poniedziałek 20 listopada 2006, 07:34

OSK "OES" Kraków przy ul. Wrocławskiej 48

Postprzez helka » piątek 08 grudnia 2006, 21:28

Ja chciałam w kilku słowach polecić wszytkim szanującym sobie swoje cięzko zarobione pieniązki na nauke jazdy w "OES" Kraków przy ul. Wrocławskiej 48. Kurs kosztuje 999zł i naprawde warto bo to jest bardzo przyzwoita cena a bardzo dobrze nauczaja w tej szkole. Nie zajmują się jakimiś pierdołami tylko naprawde uczą i szanują nasze pieniądze:) Także warto. Wiele moich znajomych robiło gdzie indziej, a wydało 2x tyle co ja na prawko,bo nie zdawali egzaminów, kupywali godziny jazdy itd..... :)Pozdrawiam i polecam:)
helka
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 08 grudnia 2006, 21:18

Postprzez icek » środa 03 stycznia 2007, 22:40

Ja jestem w połowie jazd i po teorii w osk Ślimak na os. Albertynskim 36 http://www.slimak.prawojazdy.com.pl

Wyklady w szkole w dość obszernej sali jak na ilość słuchaczy (gdy tam chodziłem zwykle była nas trójka) Co pozwala na lepsza nauke. Ogólnie teoria w dość przystępny sposób wytłumaczona, przy użyciu sprzetu multimedialnego. Podawane przykłady wprost z Krakowskich skrzyżowań czy rond. Nie mam zastrzeżeń.

Co do praktyki jak narazie bardzo dobrze też nie mam sie na co skarżyć. Po narzekam zapewne po egzaminie, albo po wychwalam ;]
icek
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 12 grudnia 2006, 15:25
Lokalizacja: Krakow

Postprzez mckoval » niedziela 21 stycznia 2007, 22:32

a ja od siebie polecam OSK Pętla w Borku Fałęckim :)

skończyłem tak kurs, zdałem prawko, a i atmosfera tam bardzo miła panuje :)
Początek kursu: 04.07.2006
Koniec kursu: 12.08.2006

Zdane: 12.01.2007 (wreszcie :D)
Odebrane: 23.01.2007 :D
mckoval
 
Posty: 10
Dołączył(a): niedziela 21 stycznia 2007, 22:20

Postprzez blackeye » niedziela 28 stycznia 2007, 13:18

Witam. Moge polecić O.S.K."Best Driver" z siedziba na placu Bieńczyckim w Nowej Hucie.Pan instruktor bardzo miły ,z wielkim doświadczeniem ,niesamowicie cierpliwy.Jeśli chodzi o wykłady bardzo szczegółowo,dokładnie .Dogodne terminy ,duża dyspozycyjność ,ceny także przystępne nawet ulgi dla uczących sięi co ważne mozliwośc ratalna.Polecam .
testy-zdane bezbłędnie
praktyka za pierwszym razem ,a dodam ze było ciężko.
myslisz ,że możesz wszystko...to trzaśnij drzwiami obrotowymi :)
blackeye
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 28 stycznia 2007, 12:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez icek » niedziela 25 marca 2007, 22:14

Polecam osk. Ślimak w krakowie, Nowej hucie na os. Albertyńskim w szkole podstawowej nr 100. Do zajęć używają Projektora/tablicy/tv wiec zajecia sa ciekawe i naprawde dobre. Praktyka tez wyglada bdb, terminy jazd kiedy chcesz i jak czesto chcesz, maja 2 aveo, jeden na gaz i jeden na benzyne. Instruktorzy zapewniają dobra zabawe na praktyce, zawsze jest ciekawie;]

Noi naucza tez dobrze, bo teorie zdalem za pierwszym a co do praktycznego to zepsulem łuk ale to tylko i wylacznie wina stresu bo w dzien egzaminu zrobilem 6/6 łuków a na egzaminie słupek;[ ale na drugim egzaminie juz bez probemowo!!

JESZCE RAZ POLECAM
29.11.2006r. <== Rozpoczęcie kursu

22.02.2007r.
Teoria +
Plac -

23.03.2007r.
Plac +
Miasto +

(2007-03-27) Prawo Jazdy: przyjęto wniosek, trwa postępowanie administracyjne.

Czekam na odbiór;]
icek
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 12 grudnia 2006, 15:25
Lokalizacja: Krakow

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości