Kraków

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Kraków

Postprzez latarka » poniedziałek 14 października 2013, 23:02

Witam! Gorąco polecam OSK KRZYŚ! Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to najlepsza szkoła do jakiej mogłam trafić. Zajęcia teoretyczne wyłożone w interesujący sposób, w żaden sposób nie przypominających nudnych wykładów, podczas których to tylko Instruktor tylko mówi, wręcz przeciwnie, zajęcia prowadzone w formie dialogu...dającego efekt ( teoria zdana za pierwszym razem). Po drugie zajęcia praktyczne przeprowadzone w profesjonalny sposób przez instruktora Krzysztofa charakteryzującego się nieocenioną cierpliwością :) kulturą i przyjaznym nastawieniem dla wymagających kursantów:) Godziny zajęć dostosowane do możliwości kursantów, trasy przygotowujące pokrywające się z tymi na egzaminie ( osobiście jechałam trasą, która nie raz jeździłam podczas kursu), tak więc na egzaminie nic nie jest w stanie zaskoczyć :) Dużym plusem jest również cena..bardzo konkurencyjna w stosunku do innych szkół. Osobiście ja wybrałam opcję "przyśpieszonego kursu" i zapłaciłam tylko 1400 zł, gdzie inne szkoły "liczyły" sobie około 1800 zł. Tak, więc można sobie wykalkulować, że za normalny kurs cena jest niższa. Tak więc polecam wszystkim szkołę OSK Krzyś mieszczącą się na os. 2 Pułku Lotniczego. Stronka na której można dowiedzieć się więcej wraz z kontaktem do Krzysztofa, który zawsze z chęcią odpowiada na wszystkie pytania:) Życzę wszystkim tak miłego nauczyciela:) http://www.oskkrzys.cba.pl/.
P.s Kurs rozpoczęłam 12 sierpnia 2013 roku..zakończyłam wynikiem pozytywnym 10 października :) :)
latarka
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 14 października 2013, 22:26

Re: Kraków

Postprzez olka88 » wtorek 29 października 2013, 21:46

Polecam Auto Top LD na Dunin Wąsowicza. Trafiłam do tej szkoły po kursie w innej szkole i kilku nie zdanych egzaminach. O wyborze szkoły zadecydowały same dobre opinie które czytałam w necie- wydawały mi się trochę przesadzone- przecież nie ma szkoły doskonałej - jednak stwierdziłam, że spróbuje, najwyżej będę szukać dalej. Teraz mogę powiedzieć, że Auto Top LD był strzałem w 10! Zdałam teorię (nową) na maxa , kilka tygodni później z praktyką również poszło gładko. Uczył mnie Darek- instruktor z anielską cierpliwością, jeździłam po trasach egzaminacyjnych (Bronowice) przez co na egzaminie nic mnie nie zaskoczyło, podczas nauki instruktor nauczył mnie przewidywania i "myślenia jak kierowca" dzięki czemu od pół roku jeżdżę już w innym mieście (powróciłam w rodzinne strony na drugi koniec Polski) , jazda nie sprawia mi problemów i jest dla mnie ogromną frajdą :)
olka88
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 12 czerwca 2013, 17:56

Re: Kraków

Postprzez SardonicAlly » sobota 25 stycznia 2014, 13:38

Ja dla odmiany polecę 2 szkoły jazdy, zamiast jednej: OSK Krzyś i OSK Ale Jazda. W tej pierwszej przejeździłam 12h doszkalających, w drugiej 8h. Tym razem zdałam w pierwszej próbie, po paruletniej przerwie od kursu i niezdanych egzaminów, co świadczy o tym, że skutecznie mnie przygotowano ;)

OSK Krzyś ma w tym wątku już parę dobrych opinii, i bardzo słusznie. Przeczytałam je wszystkie i mogę się pod nimi podpisać. Pan Krzyś faktycznie jest cierpliwy, uprzejmy, przyjaźnie nastawiony so kursanta, nie ucina minut i nie załatwia prywatnych spraw w trakcie jazd. Na jazdy można się umówić mailowo, terminy i miejsce rozpoczęcia jazd ustalić dogodnie. Dodam, że pan Krzyś uczy myślenia na drodze, zadaje pytania o konkretne sytuacje drogowe, sprawdza znajomość przepisów, ćwiczy czujność i skupienie kursanta. Uczy manewrów na placu i parkowania w sposób zrozumiały i skuteczny.

OSK Ale Jazda ma tutaj mało opinii, a szkoda, bo to naprawdę świetna szkoła. Trafiłam tam chcąc oswoić się z sześciobiegową toyotą w dieslu, ale z jazd wyniosłam znacznie więcej niż tylko obycie się z egzaminacyjnym samochodem. Jeździłam z panem Witkiem W., wspaniałym instruktorem z dużym talentem pedagogicznym. Pan Witek zna cały Kraków i wszystkie egzaminacyjne pułapki na pamięć, po każdej jeździe zapisuje trasę, pamięta miejsca i manewry które sprawiają kursantowi trudność, cierpliwie tłumaczy. Jest wymagający, wytyka i pomaga poprawić nawet drobniejsze błędy, wybiera trudne trasy: Kazimierz, Podgórze, Grzegórzki, Śródmieście. Uczy bezpiecznej jazdy, pokazuje jak powinna wyglądać szczególna ostrożność. Jazdy zawsze trwają tyle minut za ile zapłacimy, żadnego urywania, wręcz odwrotnie - zauważyłam parę minut dodanych. Atmosfera przyjacielska, bezstresowo. Na jazdy można się umówić mailowo lub telefonicznie z właścicielką ośrodka, panią Grażyną (miła, uprzejma osoba) na terminy nie czeka się długo. Do wykupienia jazd zachęciły mnie filmiki na które trafiłam przeglądając You Tube - są właśnie z panem Witkiem. http://www.youtube.com/watch?v=Y3UNoDwXiMY&list=UUjsVLOtLUW9JJFjkWgb05Bg&feature=share. W szkole jest jeszcze dwoje innych instruktorów, z tego co mi mówiono również bardzo kompetentnych. Link do strony OSK http://www.alejazda.eu/
SardonicAlly
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek 22 lipca 2013, 19:19

Re: Kraków

Postprzez herbikm » poniedziałek 12 maja 2014, 14:29

Ja chciałbym natomiast polecić Ośrodek Szkolenia Kierowców ALBAR z Krakowa. Prowadzą kursy na kategorie AM, A1, A2, A no i przede wszystkim B. Oferują tam wiele rodzajów kursów: weekendowe, popołudniowe, dopołudniowe i ekspresowe. Nie ma żadnego problemu żeby umówić się na termin lekcji. No i dobrze przygotowują także do nowego egzaminu teoretycznego. Ja w każdym razie bardzo polecam! Tutaj jest ich stronka: http://www.albar.krakow.pl/
herbikm
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 12 maja 2014, 14:23

Re: Kraków

Postprzez ravvvv » wtorek 10 czerwca 2014, 21:30

Witam,

Zdecydowanie polecam OSK Krzyś. Swego czasu zrobiłem ze 40h w szkole jazdy ,,Jantar'' z niejaką P. Krystyną (zdecydowanie nie polecam, podejście na nauczania rodem z poprzedniej epoki, po 2h jazdy z nią wiesz wszystko na temat tego, jak swietni kierowcy wychodza spod jej reki, za to nic na temat tego, jak jezdzic). Po tych 40h podchodzilem do egzaminu cztery razy - bez skutku. Dalem sobie spokoj na dwa lata.
Miesiac temu zapisalem sie do OSK Krzys, chcialem wziac kurs od nowa, zwazywszy na to, ze w Jantarze nie nauczylem sie nic, ale pomyslalem ,,moze wystarczy 15h''. Tak zrobilem i zdalem za pierwszym razem. Bardzo dobra atmosfera w trakcie jazd, luz i bardzo duza efektywnosc kazdej kolejnej jazdy, do tego dobra cena i pewnosc, ze nie bedziesz za kazdym razem jezdzic z instruktorem zalatwiac jego sprawy albo czekac 15 minut, bo ''musi pogadac przez telefon'' jak to bywalo w Jantarze.

PS. W Jantarze byl jeszcze swego czasu niejaki P. Jurek. Uczyla sie u niego moja dziewczyna. Polecam tylko tym dziewczynom, ktore lubia, kiedy instruktor sygnalizujac, ze zle zmieniasz bieg, lapie Cie za udo...
ravvvv
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 10 czerwca 2014, 21:15

Re: Kraków

Postprzez filip83 » niedziela 15 czerwca 2014, 14:33

Bardzo Polecam OSK Melba ul. Dunajewskiego 6 Kraków.Nigdy nie miałem styczności z jazdą ,ani z przepisami Ruchu Drogowego,bardzo miła atmosfera ,elastyczność do grafiku pracy,profesionalna nauka,Pani Kierownik bardzo dużo mnie nauczyła,zdałem egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem bardzo polecam ten ośrodek w 100% zadowolenia:-)zero stresu polecam:-)
filip83
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 15 czerwca 2014, 14:20

Re: Kraków

Postprzez nns » poniedziałek 30 czerwca 2014, 16:22

Polecam OSK auto perfekt( albo perfect) przy ulicy sw. filipa. Bardzo miły instruktor(właściciel) idzie się dogadać, pożartować i ogólnie miło. :) Cena też nie wygórowana
nns
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 30 czerwca 2014, 16:20

OSK JUREX KRAKOW- POLECAM!!!

Postprzez Logitech1122 » środa 16 lipca 2014, 23:54

Bardzo polecam OSK JUREX z Krakowa. Trafiłam do Osk z polecenia koleżanki z pracy- POLECAM DALEJ :) WARTO!! Robiłam tam kurs prawa jazdy kat. A1 oraz B wiosną tego roku. . Instruktorzy- Pani Ewa, Pan Jerzy, Andrzej i Wiktor- bardzo solidni! Niewątpliwie zaleta szkoły jest dobór kadry, instruktorzy wiedzą w jaki sposób nauczyć laika ;) i zmotywować go do nauki. Egzamin B zdałam za 1 razem, na motocykl za 2 . Bardzo podobał mi się sposób przeprowadzenia teorii- nie był to stracony czas, cała wiedza wyłożona w bardzo zrozumiały sposób.
Logitech1122
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 16 lipca 2014, 23:46

STACH Kraków polecam.

Postprzez MAGDAF121 » czwartek 31 lipca 2014, 14:11

Wybrałam szkołę STACH i się nie zawiodłam. Zajęcia teoretyczne ciekawe, zero nudy. Jazdy z instruktorem Piotrem konkretne, punktualne, prowadzone bezstresowo. Piotr uczy i wymaga. Szkoła pomogła mi uzyskać nr PKK, można u nich nabyć dobre testy, dzięki którym bez problemów zdałam egzamin teoretyczny a potem praktyka to już formalność.
Polecam wszystkim szkołę STACH z Krakowa. Kurs rozpoczęłam w czerwcu 2014 i już jestem po wszystkim. :D :D :D
MAGDAF121
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 31 lipca 2014, 13:39

Re: Kraków

Postprzez testuje » sobota 15 listopada 2014, 22:14

Również polecam OSK STACH, kurs + egzamin zrobiony w 2 miesiące.
Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem.
Polecam http://www.stach.cracow.biz/
testuje
 
Posty: 121
Dołączył(a): sobota 15 listopada 2014, 20:18

Re: Kraków

Postprzez Kasku » czwartek 15 stycznia 2015, 14:55

Z powodu trudności ze zdaniem egzaminu korzystałam z usług wielu ośrodków szkolenia kierowców. Muszę przyznać że z ALBAR jestem najbardziej zadowolona. Profesjonalny instruktor pełen porad i wskazówek, o których wcześniej nie słyszałam, przyjazna atmosfera podczas jazd oraz oczywiście to, iż w końcu udało mi się zdać egzamin powodują, iż zdecydowanie polecam ALBAR każdemu! :D
Kasku
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 14:35

Re: Kraków

Postprzez justyna123 » niedziela 08 marca 2015, 23:16

Bardzo polecam ośrodek szkolenia kierowców "Melba" w Krakowie! A szczególnie panią instruktor Małgorzatę Woycikiewicz-Janas!

Po niezdanym egzaminie doszłam do wniosku, że być może ośrodek, w którym odbywałam kurs nie przygotował mnie odpowiednio do egzaminu... Postanowiłam poszukać jakiegoś innego OSK, a właściwie instruktora, który skorygowałby błędy i złe nawyki nabyte podczas jazd z poprzednim.
Udało mi się za pierwszym podejściem znaleźć osobę, która w ciągu 8 godzin jazd dodatkowych uświadomiła mi, czym powinna być odpowiedzialna i bezpieczna jazda. Tą osobą była pani Małgorzata, która w sposób jasny i rzetelny objaśniała, jak poprawić technikę jazdy, jak jeździć ekonomicznie i w sposób nie wyniszczający skrzyni biegów etc. Dzięki temu zdałam egzamin pomimo kilku błędów. Egzaminatorzy bardzo zwracają uwagę na technikę jazdy!!!

Jestem bardzo wdzięczna pani Małgorzacie za pomoc i przyczynienie się do zdania egzaminu! Żałuję, że nie odbywałam całego kursu z takim instruktorem, jak ona:)
justyna123
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 08 marca 2015, 22:53

Re: Kraków

Postprzez PyzAnna » poniedziałek 18 maja 2015, 10:33

OSK Melba - serdecznie polecam. Dziś zdałam egzamin. Ja - kobieta po 40-ce, słabo wierząca w swoje możliwości. Ale z Panią Małgosią naprawdę można zdać szybko. Jest bardzo profesjonalna, doskonale uczy techniki jazdy, jest też wymagająca, ale to po to, aby na egzaminie nie było trudności. To jest szkoła , która wykonuje kawał, rzetelnej, uczciwej pracy. Jeśli chcecie iść na egzamin wiedząc, że jesteście doskonale przygotowani - wybierzcie Melbę. A na koniec - nie przypominam sobie przyjemniej i sympatyczniej spędzonych kilku godzin w tygodniu, niż z Panią Małgosią - kochana, pełna poczucia humoru i "tego czegoś", czego się nie nazywa, ale co sprawia, że przyjemnie jest pracować i uczyć się z drugim człowiekiem.

Pani Małgosiu - dziękuję , dziękuję, dziękuję...Nie tylko za technikę jazdy, z której jestem dumna ale też i za to, że tak mocno mi Pani kibicowała od początku, że tak cudownie Pani potrafi zmotywować i tak genialnie potrafi się Pani śmiać z kursantami.
PyzAnna
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 18 maja 2015, 10:18

Re: Kraków

Postprzez CubanCigar » czwartek 21 maja 2015, 16:48

Szkoła Bezpiecznej Jazdy Michała Kościuszko z Krakowa (http://sjmk.pl/), gorąco mogę polecić na pewno tym, którzy tak jak ja mieli dłuższą przerwę od jazdy (4 lata bez auta :?) a na samą myśl o siadaniu za kierownicą przechodził ich dreszcz i oblewał zimny pot. Zapisałem się, bo zwątpiłem w swoje umiejętności... Niby prawko zdałem za 2gim razem, ale przerwa zrobiła swoje. Pan Paweł (instruktor) potrafi podejść cierpliwie do kursanta, uspokoić go, jest bardzo dobrym nauczycielem, który wyjaśnia wszystkie zagadnienia prosto jak budowę cepa. :lol:
CubanCigar
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 20 maja 2015, 00:16

Re: Kraków

Postprzez indy23 » czwartek 25 czerwca 2015, 10:17

Nie polecam ośrodka ELITA Andrzej Kalita koło al.29 listopada. Nie przyjemnie się robiło kurs, instruktor nie zainteresowany kursantem, nie uczy jazdy. Zapytajcie znajomych jaką szkołę polecają ale każda inna będzie lepsza od tej.
indy23
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 25 czerwca 2015, 10:05

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości