Kraków

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Kraków

Postprzez zdawalnosc » środa 26 sierpnia 2015, 19:22

Zapraszam do zapoznania się z analizą statystyczną zdawalności ośrodków szkolenia kierowców opublikowaną przez Urząd Miasta Kraków:
http://zdawalnosc.pl/13-zdawalnosc-osob-szkolonych-w-osk-krakow
zdawalnosc
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 29 czerwca 2015, 12:55

Re: Kraków

Postprzez lugiza » czwartek 10 września 2015, 13:14

Ze swojej strony mogę polecić OSK Styl, mieszczący się na Grzegórzeckiej. Jazda z panem Jankiem to prawdziwa frajda, a przygotowanie do egzaminu stoi na naprawdę wysokim poziomie.
lugiza
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 10 września 2015, 13:09

Re: Kraków

Postprzez mufa » czwartek 17 września 2015, 15:57

Długo szukałem odpowiedniego instruktora dla swojej nieco nerwowej dziewczyny :) Przewinęliśmy się przez kilka ośrodków w krakowie i zawsze coś nie pasowało. W końcu trafiliśmy przypadkiem na naukę jazdy AKITA i wszystko się udało. Potrafią na prawdę zapanować nad nerwami kursantów, także szczerze polecam. Stronkę mają tu: http://oskakita.pl
mufa
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 17 września 2015, 15:44

Profesjonalny OSK w Krakowie

Postprzez KENZO77 » piątek 25 września 2015, 13:23

Gorąco polecam OSK "Melba" przy ul. Dunajewskiego 6;) http://oskmelba.pl/o-nas/

Przygodę z nauka jazdy rozpocząłem od zera, (wcześniej kontakt z autem miałem zaledwie kilka razy gdzieś na polnej drodze za miastem.). Ośrodek "Melba" polecił mi przyjaciel i jego brat, obydwaj nauczyli się tu przepisów ruchu drogowego oraz zasad prowadzenia pojazdu i z sukcesem zakończyli kurs jak i państwowe egzaminy. Skorzystałem z tej propozycji i nie rozczarowałem się;)

Zarówno instruktorzy teorii jak i praktycznej nauki poruszania się pojazdem po drodze to fachowcy godni polecenia.
Teoria jest prowadzona rzetelnie i wyczerpująco, a w razie pytań zawsze można zwrócić się do instruktora o szersze wyjaśnienie zagadnień.
W części praktycznej kursu, Pani Instruktor podchodzi do kursantów bardzo indywidualnie, z wielką życzliwością i spokojem tłumacząc zasady poruszania się autem a w razie konieczności jak przystało na profesjonalnego nauczyciela skarci za popełniane błędy, co uważam za wielki "+" bo uczy pokory i koncentracji, która na drodze jest niezbędna w każdej sytuacji.

Zbyt często młodzi kierowcy nazbyt zachwalani i złudnie wierzący w swe możliwości uważają się później za "boga i króla szos", a to niestety często zgubna droga mogąca doprowadzić do nieszczęśliwych wypadków.
Więc tak, przyznaje się uczciwie, że czasem w czasie kursu parkowałem na chwilę auto i Pani Instruktor cierpliwie tłumaczyła jaki błąd popełniłem, często objaśniając kwestię z pomocą kartki i długopisu, co bardzo pomaga. A gdy po chwili wracaliśmy do jazdy, znów panowała życzliwa atmosfera, która zachęca by wracać na kolejne lekcje. Bo poza tym, że jest miło, to jako osoba szkoląca się miałem poczucie że jestem dobrze prowadzony i uczony, myślę, że chyba nie ma od tego większego wyznacznika jakości w ocenie kursu.

Plusem jest tez to, że ten OSK nie jest jednym z tych wielkich "molochów" produkującym setki kursantów, ale kameralną profesjonalną szkołą. Dla mnie było to o tyle ważne, że czułem podczas kursu indywidualne zaangażowanie instruktorów w jak najlepsze przekazanie mi wiedzy;)

Egzamin teoretyczny zdałem za 1wszym razem, praktyczny za 2gim (1wsze podejście niestety z moje winy nie zakończyło się pozytywnie), wyniki te uważam za wielki sukces i jednocześnie wyznacznik jakości nauczania, dlaczego? Bo tak na prawdę, teraz po wszystkim, widzę wyraźnie, że nie są ważne statystyki i liczby kto i za którym razem zdał, czy to 1wszy, 3ci czy 12 raz, ale to że po prostu zrobił to poprawnie.

Myślę więc, że zdałem egzamin państwowy pozytywnie właśnie dlatego, że zostałem dobrze przygotowany i nauczony prawidłowo poruszać się po drodze zgodnie z przepisami jak i sprawnie prowadzić auto.
A przypomnę, że swą przygodę z prawem jazdy zaczynałem praktycznie od zera jako totalny nowicjusz;)

Dlatego polecam OSK "Melba" każdemu kto pragnie nie tylko "poznać kruczki jak dobrze wypaść i zdać" ale naprawdę rzetelnie i poprawnie nauczyć się poruszania się pojazdem po drodze.

Powodzenia na egzaminach!;)
KENZO77
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 25 września 2015, 12:30

Re: Kraków

Postprzez oleg » czwartek 22 października 2015, 13:57

Kursy na prawo jazdy warto przeprowadzić w szkole jazdy Albar Kraków! Najlepsi instruktorzy
których wiedza na temat ruchu drogowego oraz doświadczenie w nauce imponuje. Mają bardzo wysoką
zdawalność. Sprawne samochody którymi dobrze się jeździ. Szczerze polecam! :spoko:
oleg
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 22 października 2015, 13:55

Re: Kraków

Postprzez basia2206 » niedziela 22 listopada 2015, 18:02

Serdecznie polecam ośrodek szkoleniowy MELBA. Pani Małgosia niesamowicie uczy, wyróżnia się ogromną cierpliwością wobec kursantów i wkłada całe swoje serce w szkolenie. Zdałam za pierwszym razem egzamin teoretyczny i praktyczny, a to byłoby nie możliwe bez motywacji i wsparcia Pani Małgosi. :thumb2:
basia2206
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 22 listopada 2015, 17:42

Re: Kraków

Postprzez Piesel » środa 25 listopada 2015, 16:32

Również polecam OSK Melba
Bardzo miła atmosfera, zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu i załam bez problemu. Serdecznie polecam :)
Piesel
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 25 listopada 2015, 15:38

Re: Kraków

Postprzez egzamin2015 » piątek 27 listopada 2015, 14:39

Ja polecam szkołę Autotop Czubaj (www.autotop.krakow.pl). Świetna lokalizacja, świetni instruktorzy, bardzo miła atmosfera! Nikt nigdy nie krzyczy, można się dużo pośmiać, instruktorzy bardzo dobrze i spokojnie tłumaczą, odrobina Twoich chęci i bez problemu egzamin zdasz za pierwszym razem.
egzamin2015
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 29 października 2015, 22:23

Re: Kraków

Postprzez milan » wtorek 08 grudnia 2015, 23:58

Jeżeli ktoś z Was byłby zainteresowany szkoleniem doskonalenia techniki jazdy, mogę polecić http://szkolajazdysubaru.pl, moim zdaniem każdy kierowca powinien wiedzieć jak opanować poślizg czy ratować się gdy już nie można wyhamować.
milan
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 23 czerwca 2015, 18:32

Re: Kraków

Postprzez renu » poniedziałek 14 grudnia 2015, 14:21

Polecam szkołę Pana Kowalika w Krakowie na os. Złotej Jesieni.
renu
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 14 grudnia 2015, 13:55

Re: Kraków

Postprzez Mariusz87 » poniedziałek 28 grudnia 2015, 14:38

Osk Albar to szkoła którą mogę polecić. Bardzo cierpliwi i wyrozumiali instruktorzy, potrafią wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Cały kurs mija w miłej, sprzyjającej nauce atmosferze. Po kursie u nich nie taki egzamin straszny jak go malują.
Mariusz87
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 28 grudnia 2015, 14:37

Re: Kraków

Postprzez Justyna76 » piątek 15 stycznia 2016, 13:28

Cześć, zarówno ja jak i moja przyjaciółka, a także jej brat kurs robiliśmy w BSK LUZ - Bezstresowe Szkolenie Kierowców :) Nazwa jak najbardziej adekwatna do poziomu kursów, jakie oferują. Aż chciało się przychodzić na zajęcia i jazdy! Egzamin zdany za pierwszym razem (przyjaciółka za drugim, ale to na własne życzenie, bo ma trochę nogę za ciężką :D). Jeśli więc zależy wam na szkole jazdy, która przygotuje nie tylko do egzaminu, ale przede wszystkim prawdziwej jazdy, a do tego marzycie o sympatycznym instruktorze, który uczy a nie poucza i się wścieka o wszystko - kieruję właśnie do BSK Luz! Wykłady odbywają się w siedzibie na ul.M.Skłodowskiej (dokładne namiary tutaj:http://www.luz.krakow.pl/index.php/kontakt.html. Gorąco polecam!
Justyna76
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 15 stycznia 2016, 13:20

Re: Kraków

Postprzez asiaa » poniedziałek 25 stycznia 2016, 16:33

Serdecznie polecam OSK Melba.
Atmosfera świetna, a jazdy (po pokonaniu pierwszego strachu przed zabiciem wszystkich współuczestników ruchu) były dla mnie właściwie czystą przyjemnością. Mam wrażenie że umiem jeździć i nie boję się wyjechać samotnie na ulicę (co na początku kursu wydawało mi się wręcz nieosiągalne). Co do indywidualnego podejścia do kursanta, powiem tylko że, po zdanym egzaminie pierwszy telefon był do mojej pani instuktor - pani Małgosi. :spoko:
asiaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 25 stycznia 2016, 15:53

Re: Kraków

Postprzez MoniaKrakow » środa 27 stycznia 2016, 20:06

Serdecznie polecam OSK Melba! Miałam jazdy z Panią Małgorzatą, która wykazała się indywidualnym podejściem, niesamowitą cierpliwością i rzetelnym tłumaczeniem zasad ruchu drogowego, gdy tylko miałam jakieś pytania lub wątpliwości. Wszystko to połączone było ze świetną atmosferą podczas jazdy. Po zdanym dziś egzaminie praktycznym wierzę, że jestem bardzo dobrze przygotowana do samodzielnej jazdy. Dlatego też bez wahania wybierajcie OSK Melba! :)

P.S. Z tego miejsca chciałabym jeszcze raz podziękować Pani Małgorzacie, dzięki której egzamin praktyczny okazał się dużo mniej straszny, niż go sobie wyobrażałam :)
MoniaKrakow
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 27 stycznia 2016, 19:42

Re: Kraków

Postprzez Bkrkb » środa 27 stycznia 2016, 23:13

Absolutnie każdemu polecam OSK MELBA przy ul. Dunajewskiego 7 !

Przede wszystkim - niesamowita instruktorka Pani Małgosia, która poza cierpliwością dla kursantów i absolutnie bezstresową atmosferą po prostu BARDZO dobrze uczy jeździć :) Od podstaw do zdanego egzaminu za pierwszym razem! Wiele cennych uwag podczas szkolenia, indywidualne podejście do potrzeb i umiejętności kursanta: naprawdę cieszę się, że jako nowy kierowca z ogromnymi obawami miałam okazję szkolić się właśnie u Pani Małgosi.
Szkolenie teoretyczne też na wysokim poziomie, przeprowadzone rzetelnie, egzamin teoretyczny bez trudu zdałam za pierwszym razem.
OSK MELBA poleciła mi przyjaciółka, ja już wszystkim znajomym poleciłam tę szkołę, teraz serdecznie polecam wszystkim użytkownikom forum :)
Bkrkb
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 27 stycznia 2016, 22:44

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości