Kraków

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Kraków

Postprzez madae » piątek 01 lutego 2013, 11:09

OSK MELBA
Robiłam kurs w innym ośrodku, jednakże nie czułam się dobrze przygotowana.Wyjeździłam tam dużo godzin, a pomimo tego mało co mi to dało. Mojemu ojcu znajomy polecił OSK MELBA, skorygowano tam moje błędy, wyjaśniono wszelkie wątpliwości,nigdy nie zdarzyło się, aby instruktorce puściły choć odrobinę nerwy, Pani J. wykazała się dużą cierpliwością co zaowocowało zdanym egzaminem. Polecam! Ceny standardowe, ale podejście do ludzi naprawdę na najlepszym poziomie!
madae
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 01 lutego 2013, 10:57

Re: Kraków

Postprzez dominiks1 » niedziela 24 lutego 2013, 16:11

Witam, ja uczyłem się w szkole Albar - ul. Karmelicka. Efekt - nowa teoria oraz praktyka na Balickiej zdane za pierwszym. Teoria w dwa tygodnie, następnie jazdy dwa razy w tygodniu (termin następnej jazdy ustalany podczas każdego spotkania). Podczas 30 godzin przejeździłem wszystkie skrzyżowania, ulice, rondo Katynia po kilka razy więc nic na egzaminie mnie nie zaskoczyło. Jazdy miałem z panem Sławkiem. Wszystko przeprowadzone w miłej i spokojnej atmosferze, także zero stresu. Na początku się stresowałem, że sobie nie poradze, ale po pierwszych jazdach poprostu nie mogłem się doczekać kolejnych jazd.
Podsumowując bardzo bardzo polecam. Teraz pozostało mi tylko czekać na dokument :) jutro powinien być do odbioru :))) Pozdrawiam.
dominiks1
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 13 lutego 2013, 10:56

Re: Kraków

Postprzez kinp » poniedziałek 04 marca 2013, 18:52

Witam.
Bardzo polecam P. Małgorzatę J. ze szkoły "Melba" przy ul. Dunajewskiego. Pani Małgosia charakteryzuje się niesamowitą precyzją przekazywanych informacji i dużą dozą cierpliwości. Dzięki niej nauczyłam się rzeczywiście jeździć. Jeszcze raz gorąco polecam.
kinp
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 04 marca 2013, 18:44

Re: Kraków

Postprzez silvox » wtorek 05 marca 2013, 18:27

No nie mogę - towarzystwo wzajemnej adoracji....

Ale co do OESu w Krakowie, to macie rację.. Kurs weekendowy, bezstresowy, praktyka na życzenie, umówiona.. za pierwszym razem nie zdałem, ale to przez własną głupotę..
Kurs i egzamin na instruktora oczywiście... :lol: :lol:
Polecam...
silvox
 
Posty: 350
Dołączył(a): poniedziałek 03 września 2012, 19:15

Re: Kraków

Postprzez Skibi » czwartek 28 marca 2013, 19:18

Szczerze polecam instruktora Pawła ze szkoły jazdy Ślimak. Kilka razy oblałam egzamin w Rzeszowie i po 3-letniej przerwie zdecydowałam sie na egzamin w Krakowie. Wykupiłam sobie 10 godzin z Panem Pawłem i dzięki niemu zdałam za pierwszym razem :D . Naprawdę polecam :spoko:
Skibi
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 28 marca 2013, 19:13

Re: Kraków

Postprzez Wolares » czwartek 28 marca 2013, 23:46

Ja polecam OSK Auto Salwator. Wszystko bardzo fajnie i sprawnie. Teoria zdana za pierwszym razem teraz czekam na praktykę. :spoko:
Egzamin (teoria)- 28.03.2013r. - ZDANY
Egzamin (praktyka) - 06.04.2013r. - ZDANY
Wolares
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek 28 marca 2013, 15:54
Lokalizacja: Kraków

Re: Kraków

Postprzez palus » piątek 29 marca 2013, 22:17

Gorąco polecam OES na Dietla i pracującego tam Pana Artura. Najpierw teoria, wyłożona świetnie, sprawnie, wszystko dokładnie tłumaczone (rysowanie na tablicy :D), później również jazdy. Przyjemna atmosfera, instruktor jest wiecznie uśmiechnięty, zabawny, ale i bardzo rzetelny. Przekazuje ważne i istotne kwestie, wszystko objaśnia, jeśli czegoś się nie rozumie, ma się jakiekolwiek wątpliwości - wystarczy pytać. Spokojnie odpowiada na każde pytanie ;D Tak więc u mnie zaowocowało to zdaniem egzaminu teoretycznego jak i praktycznego za 1 razem ;)
palus
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 16 marca 2013, 00:25

Re: Kraków

Postprzez jant » piątek 05 kwietnia 2013, 16:31

Ja szczerze polecam http://szkolajazdy.krakow.pl Szkolą dokładnie i solidnie. Genialni instruktorzy :) Zdałem za pierwszym i nic mnie nie zaskoczyło :)
jant
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 05 kwietnia 2013, 16:19

Re: Kraków

Postprzez oksymoronn » niedziela 07 kwietnia 2013, 15:32

OSK "Krzyś" wybrałam dzięki pozytywnym opiniom na forach, więc nie pozostaje nic innego, jak napisać kolejną :)

Tytułowy Pan Krzyś to bardzo miły i cierpliwy instruktor, który umie uczyć - a to ważne :)
Nie było problemów z ustalaniem terminów, spokojnie można się dogadać tak, by było wygodnie. Teoria powtarzana wiele razy, do skutku. W pakiecie dostaje się mały zestaw podręczników do czytania przed snem :D
Jazdy bezstresowe, luźna atmosfera, można pogadać i poćwyczyć koncentrację :) a po wszystkim odwieźć się w dowolne miejsce. 30h wystarczyło do opanowania trudnych manewrów i tras, które w większości powtórzyły mi się na egzaminie. Bardzo miło wspominam cały kurs :)

POLECAM! a najlepszym argumentem na "tak" jest egzamin zdany za 1-wszym razem (teoria na nowych zasadach i praktyka również) :)
oksymoronn
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 12 marca 2013, 19:33

Re: Kraków

Postprzez klauduska912 » piątek 12 kwietnia 2013, 01:25

Robiłam kurs w auto szkole Pętla w Borku wykłady październik 2011 prowadził właściciel - ostry człowiek, dość rozdarty, sieje postrach ale dużo z tego zapamiętałam.
A miałam instruktorkę panią Wiolę, niestety "kradła" godziny tzn. zaczynałyśmy 15 minut później, kończyłyśmy 10 minut wcześniej to jeszcze prywatne zakupy w osiedlowych sklepikach podczas jazd :/ mąż z nią miał tak samo.

Teściu też tam robił dużo wcześniej ale z innym instruktorem, nie miał terminów więc został polecony mu pan MIECZYSŁAW z LOK-u. Tak więc ja i mąż też postanowiliśmy się do niego umówić na jazdy dodatkowe przed pierwszym egzaminem, okazało się, że mamy duże braki.
Za pierwszym razem nie zdaliśmy, po pół roku dokupiliśmy znów jazdy u pana MIECZYSŁAWA niestety nie udało się i za drugim ale mąż po 2 dniach podszedł do trzeciego i zdał.
Ja natomiast miałam znów 4 miesiące przerwy, dokupiłam 2 razy po 2h u pana MIECZYSŁAWA i zdałam za trzecim razem.
Może i Pan Mietek jest starszą osobą ale za to KONKRETNYM INSTRUKTOREM - wszystko tłumaczy na spokojnie, jest cierpliwy i przede wszystkim uczciwy, zawsze jeździliśmy tyle ile dokupywaliśmy a czasem nawet 10 min dłużej. Stara się wytłumaczyć zrozumiale kursantowi dlaczego popełnia błędy i jak starać się ich unikać.
To, że jest starszą osobą nie ma tutaj zupełnie żadnego znaczenia - takich instruktorów z takim podejściem i umiejętnością przekazania wiedzy powinno być znacznie więcej - albo inni powinni się od takich uczyć!!

Wypowiedzieć się na temat szkolenia teoretycznego w LOK-u nie mogę ale polecam z czystym sumieniem dokupywanie godzin u pana MIECZYSŁAWA :)
MORD KRAKÓW NOWOHUCKA
10.10.2011 - rozpoczęty kurs
02.01.2012 - skończony kurs
09.05.2012 - teoria 18/18 pkt
29.05.2012 - plac
07.11.2012 - plac miasto
27.03.2013 - teoria 71/74 pkt
11.04.2013 - POZYTYWNY

Mam tępo żółwia :)
klauduska912
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 28 marca 2013, 03:07

Re: Kraków

Postprzez dw23 » środa 26 czerwca 2013, 22:19

Ja również polecam "OES" na Dietla 49.
Wykłady miałam z Szymonem Sz, młody, konkretny człowiek, natomiast jazdy z Arturem Ś, którego serdecznie polecam.
Z tego ośrodka (a OES ma kilka), Yaris 5 biegowa w Dieslu i 6 biegowa w benzynie. Ale wg mnie lepiej jeździć z dobrym instruktorem, niż martwić się 'innym wstecznym w 'sześciobiegówce'.
dw23
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 26 czerwca 2013, 21:03

GPS Ośrodek Szkoleniowy POLECAM !

Postprzez lucek » czwartek 18 lipca 2013, 15:15

POLECAM wszystkim z czystym sumieniem!!!! Profesjonalizm, zaangażowanie, nie naciągają na douczanki, masz umieć po normalnym kursie i tyle! .Wykłady w przyjaznej atmosferze,tłumaczą do bólu. SUPER !!!

Sala wykładowa na Grzegórzeckiej, w I LO i w Tech. Chemicznym na Krupniczej. Więcej info na Facebooku, tam widać zadowolonych!

Pozdrawiam
lucek
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 18 lipca 2013, 10:35

OSK 'Krzyś'

Postprzez xkkx » niedziela 04 sierpnia 2013, 13:53

Polecam OSK 'Krzyś' !!
Pan Krzyś jest nie tylko wspaniałym instruktorem, który doskonale przygotuje do egzaminu, jest także osobą, z którą można porozmawiać o wszystkim.
Kursy przebiegają w bardzo luźnej i przyjemnej atmosferze.
Terminy można dostosować do swoich potrzeb, a po jazdach zawsze można odwieźć się do domu :)
Cieszę się, że wybrałam OSK 'Krzyś' i polecam go każdemu, kto chce się dobrze przygotować do egzaminu i odbyć kursy w miłym towarzystwie Pana Krzysia - bez zbędnego stresu :) !
xkkx
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 04 sierpnia 2013, 13:48

Re: Kraków

Postprzez omahaha » czwartek 05 września 2013, 23:31

WITAM!
Bardzo polecam Auto-Szkoła "Suska" na ul aleksandry 19 (Osiedle Nowy Bieżanów)
Poszedłem tam poniewaz kumpela mi poelciła i naprawde nie zawiodłem sie nie majac pojecia w ogole o samochodach nawet nie wiedziałem gdzie wsadzic kluczyc tam sie naucyzłem. Pani wykładowczyni naprawde Spokojnie tłumaczy wszyscy az kazdy zrozumie filmiki na wykładach sa omawiane tak ze nawet taki Łos jak ja pojął wszystko (hehe :) ) Słyszałem nieraz od kumpli ze szli strasznie na prawo jazdy opuszczali wykłady i zdawali bo cos umieli. ale naprawde dla ludzi co Nie wiedza Nic -Polecam tą szkołe. Pan instruktor wydaje sie ostry na poczatku ale to tylko złudzenie bo naprawde ci powie jak trzymac kierownice. Słyszałem tez o instruktorach ze są "srututut fajnie jezdzisz" przychodzi egzamin i wał ( nie obrazajac osrodkow niektorych ale i tez nie zachwalajac tego ze jest mega super bo kazdy wybiera co woli,z polecania itp) Ale ja naprawde byłem zadowolony i zdałem za 1 razem z czego sie strasznie ciesze i musiałem sie pochwalic poprostu :)
omahaha
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2013, 23:23

Re: Kraków

Postprzez kkas » poniedziałek 16 września 2013, 22:38

POLECAM OSK Krzyś (http://www.oskkrzys.cba.pl) :) .
Bezstresowa,luźna i przyjemna atmosfera, bardzoooo cierpliwy instruktor co w moim przypadku była bardzo dużym wyzwaniem :twisted:
Zajęcia i jazdy ustalane indywidualnie, pełen profesjonalizm. Pan Krzysztof poświęca maksimum uwagi dla kursanta co jest dużym plusem :)
Jeżeli miałabym zacząć kurs jeszcze raz to napewno wybrałabym OSK "KRZYŚ".POLECAM wszystkim! :wink:
kkas
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 16 września 2013, 22:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 96 gości