Kraków

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Kraków

Postprzez Annaszczepan » wtorek 15 listopada 2016, 23:04

angiestone napisał(a):Ja również serdecznie polecam szkołę jazdy OES. Wszystkie ich oddziały są świetne. Nigdy nie miałam żadnych problemów natury technicznej (zapisywanie się, zmiana terminów, odwołanie jazd, badania lekarskie), bo ich personel jest przyjazny i wyrozumiały. Instruktorzy rewelacyjni. Nie czułam się zestresowana na jazdach ani sfrustrowana. Wszystko na spokojnie a jak trzeba było to tłumaczone po kilka razy. Rewelacja!


Zgadzam się z angiestone. Kurs na prawko też robiłam w OSK Oes w Krakowie i jestem zadowolona. Część teoretyczna poprowadzona konkretnie i profesjonalnie. Na jazdach naprawdę można się było nauczyć jeździć samochodem. Mnie uczyła jeździć Pani Ewelina Gach i musze przyznać że ma do tego powołanie. Czasami siedziała ze mną nad jednym manewrem tak długo że już miałam dość ale miałam go wykonać w sposób perfekcyjny. Na mieście prawie każde trudniejsze skrzyżowanie omówione i pokazane. Poza tym nie tylko uczyła mnie jak zdać egzamin ale jak dobrze jeździć samochodem
Annaszczepan
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 15 listopada 2016, 22:49

Re: Kraków

Postprzez askowron78 » wtorek 22 listopada 2016, 20:00

Polecam szkołę Oes w Krakowie. Bardzo dobry ośrodek. Teoria bardzo dobrze prowadzona. Jazdy też bez zarzutu jak potrzebowałem potrenować jakiś manewr to nie było problemu. Po mieście nie jeździliśmy tak by poznać zasady ruchu. Egzamin zdałem za pierwszym razem. Pozdrawiam Pana Sebastiana Bałysa mojego instruktora. facet ma do tego powołanie.
askowron78
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 22 listopada 2016, 19:53

Re: Kraków

Postprzez Piotr1111 » poniedziałek 05 grudnia 2016, 11:10

Jeżeli chodzi o szkołe jazdy to polecam Oes w Krakowie robiłem tam prawko na motocykli i na samochód osobowy i jestem zadowolony. Instruktorzy naprawde potrafia ouczyć jeździć. Zresztą jak egzaminator zorientował się że kurs robiłem u nich to powiedział mi niech pan jedzie spokojnie to wszystko będzie ok i tak było.
Piotr1111
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 05 grudnia 2016, 11:05

Re: Kraków KLAKSON

Postprzez madoriuszka » czwartek 15 grudnia 2016, 11:20

Polecam gorąco szkołę jazdy KLAKSON na ul. Ćwiklińskiej (Bieżanów). Cudotwórcy! Normalnie, aż się specjalnie zarejestrowałam, żeby tu napisać! 2o października zaczęłam kurs(wzięłam przyspieszony), 13 grudnia zdałam egzamin, za pierwszym razem! W MORD na Nowohuckiej! Ja - osoba, która, że tak to ujmę, nawet obok auta wcześniej nie stała i dobre 12 lat się nie mogła zdecydować na podjęcie tematu w ogóle :)
Przeważnie uczy jeden główny instruktor, ale jazdy ma się też z innymi co jest moim zdaniem dużą zaletą, każdy zwróci uwagę na jakiś inny szczegół, coś doradzi i pod koniec kursu mamy komplet umiejętności ;) Tzn. ja się nie czułam jakbym miała, ale myślę, że to normalne, na egzaminie okazało się, że mam i jeszcze dostałam pochwałę! Wykłady trochę nudnawe, ale jeśli wykłada pani Kasia to ona wszystko umie fajnie wytłumaczyć.
Najlepszym instruktorem jest pan Grzegorz ( i w dodatku chyba prorokiem- ostatnie godziny przejeździłam w miejscach, które trafiły mi się na egzaminie)! Każda godzina z nim jest na wagę złota. PROFESJONALISTA przez duże "P"! Wcześniej był wykładowcą na uczelni co bardzo widać w jego podejściu pedagogicznym i umiejętności tłumaczenia i uczenia wprowadzania teorii w życie.Panowie Adam i Maciej też są ok. Wszyscy mają anielską cierpliwość i poczucie humoru, które nie ustępuje nawet w momentach potencjalnego zagrożenia ich życia, hehe ;)
Minusem jest to, że nr PKK przesyłany jest dopiero po zakończeniu kursu i w związku z tym przed samym egzaminem, dla przypomnienia pasuje dobrać ze 4h, ale ostatecznie drogo nie mają więc WARTO! WARTO! WARTO!
Jestem mega wdzięczna, że poszło mi tak gładko, chociaż do końca nie wierzyłam, że tak będzie. Mogę polecić tę szkołę z czystym sumieniem każdemu, nawet największym samochodowym beztalenciom (za jakie uważałam się do tej pory)!
madoriuszka
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 15 grudnia 2016, 10:54

Re: Kraków

Postprzez jolkap83 » wtorek 24 stycznia 2017, 20:36

Ja robiłam prawo jazdy zarówno na motocykl i na samochód osobowy w Oesie u Roberta P. Jak dla mnie bardzo dobry instruktor ma sporo cierpliwości i umie przekazać wiedzę co wg mnie jest ważne na tego typu kursach.
jolkap83
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 24 stycznia 2017, 20:33

Re: Kraków

Postprzez girlcalledmia » niedziela 12 lutego 2017, 16:20

Do OSK Melba zapisałam się na jazdy doszkalające. Koleżanka poleciła mi Panią Małgosię. Dzięki tej decyzji nie tylko zdałam za 1 razem ale przede wszystkim nauczyłam się wiele. Pani Małgosia przede wszystkim pracowała ciężko nad wyzbyciem się przeze mnie złych nawyków- technika jazdy wymagała sporej poprawki. Po za tym moje zachowania w ruchu drogowym niekiedy były dość groźne. W tym celu Pani Małgosia zatrzymywała na poboczu samochód tak aby spokojnie móc przeanalizować całą sytuację i uzmysłowić jakie może nieść ze sobą konsekwencje. Pani Małgosia nauczyła mnie jak bez problemu pokonywać łuki i wzniesienia. Część egzaminu na placu nie stanowiła zatem większej trudności. Mimo, iż sądziłam, że moje umiejętności nie są na tyle wystarczające by zdać za 1 razem (jako, że jestem perfekcjonistką i sama od siebie dużo wymagam), zanim się zorientowałam wracałam już do ośrodka na ul. Balickiej (cały czas po stronie kierowcy!). Pani Małgosia jest wymagającym instruktorem ale dzięki temu przystępując do egzaminu jesteśmy świadomymi kierowcami. Kierowcami, którzy poruszają się po drodze bezpiecznie. Pani Małgosiu dziękuję za wszystkie godziny spędzone razem i za wszystkie uwagi i cenne wskazówki!
girlcalledmia
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 12 lutego 2017, 14:44

Re: Kraków

Postprzez emem93 » wtorek 07 marca 2017, 17:28

Gorąco polecam szkołę OSK Melba. Kurs teoretyczny robiłem przez internet więc ciężko mi ocenić, za to o jazdach z panią Małgorzatą mogę mówić tylko pozytywnie. Po pierwsze, jazdy rozpisywane są ciągiem więc gdy się trzyma terminów idzie to bardzo sprawnie. Pani Małgorzata zwraca uwagę na drobiazgi które mają znaczenie przy poprawnym prowadzeniu pojazdu oraz przejrzyście i dosadnie tłumaczy zachowanie w ruchu drogowym. Wszystkie przejeżdżone godziny spędzone w miłej i bezstresowej atmosferze :)
emem93
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 07 marca 2017, 17:12

Re: Kraków

Postprzez KamilTDI » wtorek 21 marca 2017, 11:57

Ja robiłem w Auto Akademia, pan Łukasz bardzo wyrozumiały, cierpliwy i zawsze można było pogadać o wszystkim w aucie. Nigdy nie miałem problemu żeby dogadać się z terminami i godzinami jazd. Polecam automat, w dużych miastach to złoto!
KamilTDI
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa 01 marca 2017, 14:40

Re: Kraków

Postprzez NVT1 » środa 22 marca 2017, 14:05

Witam.
Szczególnie polecam OSK Melba przy ul. Dunajewskiego 6.
Prawo jazdy chce mieć każdy. Wiadomo jest to swego rodzaju niezależność. Do tej "niezależności" prowadzą nas różne ośrodki szkolenia kierowców.
Ale w sumie dlaczego ja polecam "OSK Melba" ?
Polecam ten ośrodek bo jest to jeden z najlepszych ośrodków szkolących młodych kierowców.
Sam jestem tym młodym kierowcą, który przy pomocy tego ośrodka zdał wszystkie egzaminy za pierwszym razem i to bez stresu.
Czysty przypadek ? Nie, po prostu to instruktorzy, którzy chcą nasz czegoś nauczyć. Zajęcia teoretyczne są bardzo przejrzyście prowadzone, zadawanie pytań jest nawet wskazane. Jeżeli się czegoś nie zrozumie, dana rzecz jest dokładnie tłumaczona .. do skutku. I przede wszystkim jest to robione tak, żebyśmy my wszystko zrozumieli. Jak już przebrniemy przez część teoretyczną czeka nas praktyka. Jazdy są prowadzone przez strasznie dobrego instruktora, właściwie instruktorkę (szefa całej Melby). Jest to osoba spokojna, bardzo wesoła ale też bardzo surowa ... oj, ale czasem to było ciekawie.
Pani Małgorzata, jest też bardzo drobiazgowa ... nic jej nie umknie min. technika jazdy.
Każda jazda jaką miałem była pozbawiona stresu. Wszystko jasne i przejrzyste. Atmosfera SUPER.
Godziny zajęć praktyki można swobodnie sobie ustalać.
Bardzo gorąco polecam OSK MELBA.
NVT1
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 22 marca 2017, 13:35

Re: Kraków

Postprzez misiekskocz » wtorek 02 maja 2017, 20:42

Ja kurs na prawko robię w Oes. Teraz właśnie robię na Du Marka Madeja. I jak na razie jest ok. W ogóle uważam że to jeden z lepszych ośrodków w Krakowie. Robię u nich już trzeci kurs i zawsze byłem zadowolony. Instruktorzy zawsze dobrze przygotowani i znający się na rzeczy.
misiekskocz
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 02 maja 2017, 20:37

Re: Kraków

Postprzez etna » czwartek 04 maja 2017, 10:21

Jak dla mnie Auto Akademia bezkonkurencyjna. Nie mam co prawda porównania wynikającego z własnego doświadczenia, ale wystarczająco dużo nasłuchałam się od znajomych. I szczerze powiedziawszy czułam lekkie obawy przy zapisywaniu się na kurs. Dobrze, że się szybko rozwiały :) Co mogę więcej powiedzieć? Hmmm... Po prostu nie mam nic do zarzucenia, nie będę tutaj piać z zachwytu i wypisywać jak to wspaniale i super. Po prostu uważam, że szkoła jazdy bardzo dobrze wywiązała się ze swoich obowiązków i przygotowała mnie do egzaminu na tyle dobrze, że zdałam. Czy bym poleciła? Jasne, że tak, bez mrugnięcia okiem.
etna
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek 03 marca 2017, 16:14

Re: Kraków

Postprzez ains » poniedziałek 22 maja 2017, 12:27

własnie u mnie znajomy nie polecał AA, a dużo dobrego słyszałam o kursach w OES Kraków. Kilku kumpli tam robiło prawko i zdali za 1 razem, ja co prawda zdałam za drugim ale to dlatego że strasznie się stresuję egzaminami, nawet, jeżeli wiem, że jestem świetnie przygotowana, bo na jazdach i teoretycznym wszystko miałam na 100% :)
ains
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 22 maja 2017, 12:24

Re: Kraków

Postprzez maaah » sobota 17 czerwca 2017, 15:24

Również polecam OSK Melba i instruktorkę p. Małgorzatę. Rzadko spotyka się ludzi z tak sumiennym podejściem do pracy. Po prostu widać, że p. Małgorzata pracuje w przemyślany, dostosowany do ucznia sposób, a nie jeździ sobie beztrosko "elką" po mieście z kursantem "na doczepkę". Kiedy trzeba bywa wymagająca, ale lekcje odbywają się w miłej, w miarę możliwości bezstresowej, atmosferze. Nie straszy egzaminem i egzaminatorami. O kulturze osobistej wspominać nie muszę - to oczywistość. Niestety u poprzedników różnie z tym bywało.
Organizacyjnie - bez jakichkolwiek uchybień. Jazdy zaczynały się i kończyły punktualnie. Terminy dogodne - również soboty i niedziele.
maaah
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 17 czerwca 2017, 14:51

Re: Kraków

Postprzez BeataG » poniedziałek 10 lipca 2017, 18:02

Polecam w 100% szkołę MELBA z Dunajewskiego ! Pani Małgorzata jest znakomitą instruktorką. Nawet nie wiem jaki i kiedy sprawiła, ze "zrozumiałam" samochód i nauczyła mnie jeździć z pełną świadomością, chociaż myślałam, ze w moim przypadku to nierealne :) . Jej doświadczenie jest nie do przecenienia. Wszystkie słowa p. Małgosi z początku kursu sprawdziły się co do joty. Powiedzenie: właściwa osoba na właściwym miejscu nie może być bardziej adekwatne w stosunku do niej. Na koniec: wierzyła we mnie bardziej niż ja sama.... i jak zwykle miała rację :D . Dziękuję jeszcze raz !
BeataG
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 10 lipca 2017, 17:52

Re: Kraków

Postprzez Juliakj » środa 23 sierpnia 2017, 10:11

ains, właśnie dużo dobrego słyszałam o OES Kraków, mam w planach zapisać się tam na kategorię A, czy kojarzysz instruktora Krzysztofa K.? Fajnie się z nim robi jazdy?
Juliakj
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 25 czerwca 2017, 17:58

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości