Warszawa

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Warszawa

Postprzez Katarzyna70 » poniedziałek 02 czerwca 2014, 16:35

Prawo jazdy robiłam w Szkole Colina na Radarowej.
Zdałam za pierwszym razem, teoria 100% praktyka 100% bez błędnie. Instruktor - pan Krzysztof cechuje się olbrzymią cierpliwością i sumiennością, kulturą osobistą i oczywiście dużą wiedzą, którą umiejętnie przekazuje kursantom, jeżeli ktoś chce słuchać i chce się nauczyć, zda na pewno. Choć poprzeczka ustawiona wysoko. Polecam i dziękuję. :D
Katarzyna70
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 02 czerwca 2014, 16:30

Osobiście polecam OES - Nauka jazdy - Warszawa - Dlaczego?

Postprzez maliniak » poniedziałek 02 czerwca 2014, 17:03

Witam wszystkich forumowiczów!

Zapewne wielu z Was miało podobne przejścia ze zdaniem prawy jazdy co ja czyli przełamanie się i zapisanie się na kurs, potem wychodzenie wszystkich godzin teorii i w końcu płynna i bezbłędna jazda furą. Powiem tak - cieszę się, że trafiłem do OES Nauka Jazdy Warszawa, nie przypadkiem bo polecał mi tą szkołę kolega. Teoria minęła szybko, jednak sporo zostało w głowie 8) .

Podczas jazd jeździliśmy trasami egzaminacyjnymi i ćwiczyliśmy dużo parkowania - to mi uratowało tyłek na egzaminie właściwym. Ten post to w zasadzie podziękowanie! Dzięki jeszcze raz! :spoko:

Sprawdźcie sami: http://warszawa.szkola-oes.pl/

Polecam Pana Tomasza!

Pozdrawiam
Pokój ludziom dobrej woli!
maliniak
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 02 czerwca 2014, 16:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa

Postprzez Sapo » środa 02 lipca 2014, 00:44

Witam wszystkich.
Dzisiaj już lipiec 2014, a egzamin na prawko zdałem pod koniec zeszłego roku, ale mój przyjaciel namówił mnie na ten wpis. Kumpel kilka dni temu zakończył efektownie kurs na prawo jazdy (kategoria A) pozytywnie zdanym egzaminem (jedno podejście). Myślę, że to tylko dzięki Panu Karolowi ze szkoły OLKA (Warszawa, ul. Radarowa 30, adres www: http://osk-olka.pl/). I to właśnie kolega przekonał mnie, aby się tu zarejestrować i napisać parę słów nie tyle o SZKOLE, co o konkretnym INSTRUKTORZE.
Ja z kolei kurs na prawo jazdy (kategoria A) robiłem w innej szkole. Uczyłem się na nieco innym motocyklu, niż Gladius, więc zapragnąłem pojeździć choć trochę Gladiusem jakoś jeszcze przed egzaminem. Jedyną szkołą w Warszawie, która zgodziła się na jazdy doszkalające o godzinie 06:30 rano :D była właśnie OLKA. Pan Karol zapewne nie był zachwycony tą porą, ale dał radę i przybył. W ciągu godzinki rozkręciłem się na tyle, że egzamin praktyczny o godzinie 8:00 okazał się bułką z masłem.
Dodam, że prawdziwe jazdy doszkalające miałem dwa dni wcześniej w tej szkole, również z Panem Karolem. W ciągu dwóch godzin nauczyłem się więcej, niż w ciągu całego kursu!
Pan Karol jest nie tylko świetnym instruktorem. Przede wszystkim jest fajnym gościem, który swoje przejechał na motocyklu i potrafi o tym opowiedzieć. Potrafi też znacznie więcej, ale przede wszystkim Pan Karol umie NAUCZYĆ tego, co niezbędne na egzaminie.
Mówię Wam: dwie godziny z tym instruktorem i idziecie na egzamin jakby to był zakup kebaba w budce. Luz i 100% pewności! A przynajmniej ja tak miałem.
Z Panem Karolem nie tylko można normalnie pogadać i o wszystko zapytać. Pokaże Wam parę fajnych sztuczek, doradzi jak ogarnąć motocykl, ale przede wszystkim wskaże Wam JAK ZDAĆ TEN PIEPRZONY EGZAMIN!!! :D
Sapo
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 02 lipca 2014, 00:37

Re: Warszawa

Postprzez szerszon » środa 02 lipca 2014, 06:59

Pozwolę sobie się dopisać akurat pod tym postem, ponieważ wiele wpisów wygląda tu na autoreklamę, ale akurat w tym przypadku tak nie jest. :D
Pan Karol istnieje w oryginale i faktycznie można potwierdzić to co o nim tu napisano, pomimo,że jest z tej wrednej konkurencji. :D
Warto promować dobrych instruktorów. :spoko:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Warszawa

Postprzez Lucas33 » poniedziałek 14 lipca 2014, 16:01

Dobre wspomnienia mam ze szkołą Havranek. Przyjemna atmosfera, sympatycznie, ale też szło się tutaj nauczyć jeździć. Wiem jak to bywa w innych miejscach, gdzie ludzie kończą kurs i nic dalej nie potrafią. Na portalu www.havranek.entro.pl masz całą ofertę, kontakt itd. Ogólnie robią jazdy przez cały tydzień, także można się dogadać co do terminów, godzin itd.
Lucas33
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 14 lipca 2014, 15:57

Re: Warszawa

Postprzez szerszon » poniedziałek 14 lipca 2014, 23:16

W temacie havranka
Jeśli pójdzie sie do tego instruktora to z pewnością można liczyć na profesjonalne potraktowanie.
Atmosfera jest jednak troszkę sztywna :D
Także znam dokonania tego Pana i też pozwolę sobie potwierdzić opinię, ze nie leci w trąbę.
================================
Pozwoliłem sobie potwierdzać niektóre opinie , ponieważ z tym wątku jest zbyt dużo autoreklamy i nie wzbudza mego entuzjazmu chwalenie sie na wyrost.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Warszawa

Postprzez easyrider666 » czwartek 17 lipca 2014, 12:34

Ja zdecydowałem się na http://warszawa.szkola-oes.pl/ i cieszę się z decyzji. Instruktor zgarniał mnie zawsze punktualnie spod placu bankowego, nigdy też nie skracał godzin jazdy. Już w połowie kursu czułem się na tyle pewnie, żeby jeździć bezstresowo. Jeżeli szukacie szkoły dzięki której będziecie jeździć płynnie i spokojnie - polecam właśnie tę. :spoko:
easyrider666
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 17 lipca 2014, 12:29

Re: Warszawa

Postprzez Gabriel » środa 23 lipca 2014, 12:45

OSK CEZAR, Warszawa, ul. Towarowa 22, http://www.szkolacezar.waw.pl
Na początek pochwalę się (taki charakter ;-) ): egzamin państwowy zdałem przy pierwszym podejściu! Pomijając mój wrodzony talent (panowie Grzegorz i Jerzy wiedzą, o co chodzi :-) ) z pewnością dowodzi to profesjonalizmu Instruktorów.
Przystępna cena kursu zawiera opłatę za badania lekarskie (na miejscu, nie trzeba snuć się po mieście!) oraz doskonały podręcznik autorstwa p. Henryka Próchniewicza z dołączoną płytą z zestawem pytań oraz autentycznymi testami z bazy PWPW. Wystarczy poświęcić na lekturę i testy kilka wieczorów i egzamin teoretyczny nie jest żadnym problemem (zdałem za pierwszym razem).
Kurs praktyczny, dzięki elastycznie ustawianym terminom i długim godzinom pracy OSK, ukończyłem w ciągu miesiąca. Instruktorzy, jak już pisałem, doskonale kompetentni i profesjonalni. Dostrzegają słabsze elementy techniki jazdy i w prosty, obrazowy sposób starają się skorygować nieprawidłowe zachowania kursanta. Olbrzymie znaczenie ma to, że robią to kulturalnie, rzeczowo i spokojnie. W mojej opinii jest to cenna umiejętność, sama nauka jazdy jest wystarczająco stresująca, nie warto obciążać ucznia dodatkowymi negatywnymi emocjami. Miałem przyjemność jeździć z obydwoma Instruktorami - każdy ma swój własny sposób prowadzenia kursanta, ale kompilacja doświadczeń zdobytych przy udziale pp. Grzegorza i Jerzego daje efekt turbo! Dziękuję Wam serdecznie za wspólnie spędzony czas, za cenne uwagi, cierpliwość i, przede wszystkim, za wyrozumiałość - wiecie co mam na myśli ;-)
A Ty, drogi kandydacie na kierowcę, jeśli szukasz rzetelnej opinii, weź pod uwagę to, co napisałem. Mam 37 lat i odpowiednio duży bagaż doświadczeń życiowych, żeby z czystym sumieniem i odpowiedzialnie polecić Ci właśnie tą szkołę.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów OSK CEZAR, a Absolwentom zdania egzaminów za pierwszym razem!
Gabriel
Gabriel
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 23 lipca 2014, 12:40

Re: Warszawa

Postprzez juckysix » środa 13 sierpnia 2014, 16:32

A ja w podzięce za zdany egzamin zostawiam ślad po http://warszawa.szkola-oes.pl, wiele o tej szkole napisali już ludzie wyżej, którzy również robili u nich prawko. Ja dodam od siebie tylko jedno, cieszę się że wlaśnie tu robiłem szkolenie jazdy. Dzięki !
Avatar użytkownika
juckysix
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 13 sierpnia 2014, 15:53

Re: Warszawa

Postprzez Anett » czwartek 14 sierpnia 2014, 08:48

Polecam OSK Lambo !!!
Fajna atmosfera, instruktorzy nie olewają kursantów i starają się jak najlepiej nauczać.
Jeździłam z Jurkiem, Tomkiem i Marcinem i mogę śmiało przyznać że są godni polecania.
Obsługa biurowa również sympatyczna.

Szkoła jak najbardziej na tak.
Anett
 
Posty: 952
Dołączył(a): sobota 13 października 2012, 20:44
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Warszawa

Postprzez RomaTonka » piątek 19 września 2014, 11:58

Havranek to super szkoła! Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do kursanta. Ilość wykładów oraz ich jakość zostawia konkurencję daleko w tyle. Bardzo konkretni i rzeczowi instruktorzy. Z takimi ludźmi aż chce się współpracować. Naprawdę polecam każdemu! :)
RomaTonka
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 19 września 2014, 11:55

Re: Warszawa

Postprzez raff » niedziela 21 września 2014, 02:40

To teraz ja.

Zdecydowanie polecam OSK Elmol - http://elmol.pl/

Nie będę się rozpisywać na pół strony, dlatego ładnie podsumuję:

1. Teoria bardzo ciekawa poparta wieloma anegdotami. Nie siedzisz tam za karę tylko chłoniesz bardzo dużo wiedzy. Po każdym wykładzie jeszcze utrwalałem wiedzę w domu.
2. Praktyka z Piotrem i Czarkiem. Najważniejsze jest to, że przygotowali mnie do jazdy samochodem, a nie tylko do zdania egzaminu. Instruktorzy są bardzo mili i dobrze przekazują wiedzę. Stalowe nerwy i sporo cierpliwości instruktorów przełożyły się na moje bezproblemowe zdanie egzaminu wewnętrznego (teoria i praktyka).
Zanim powiesz 'co??? po co to?' powiem krótko - strasznie na wewnętrznym się stresowałem, za to wiedząc już co mnie czeka na państwowym w ogóle się nie denerwowałem. Taki egzamin wewnętrzny to serio dobra rzecz!
3. Jazdy doszkalające z Krystianem zaraz przed egzaminem - instruktor techniki jazdy zdradził mi wiele fajnych sposobów na łatwe wykonywanie manewrów oraz sztuczki i kruczki czyhające na terenie egzaminacyjnym.
Zdecydowanie polecam wzięcie kilku godzin na doszkolenie się.

Teoria i praktyka zdana za pierwszym razem, także polecam z całego serca!
raff
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 21 września 2014, 00:47

Re: Warszawa

Postprzez Klagarz » sobota 27 września 2014, 21:17

Jestem wielkim fanem ośrodka na Polnej. Szkoła nazywa się q-mobil: http://www.qmobil.pl/ Z nimi nauka była przyjemnością i wcale nie przesadzam, bo jak słyszałem znajomych z klasy, którzy z płaczem chodzili na jazdy w innych szkołach, to ja w takim razie miałem farta. :D I zdałem.
Klagarz
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 27 września 2014, 21:15

Re: Warszawa

Postprzez kamil89 » niedziela 28 września 2014, 03:43

Osobiście mogę śmiało polecić warszawski Q-Mobil. Dlaczego? Bo naprawdę mają profesjonalne oraz co najważniejsze chyba indywidualne podejście do klienta.
kamil89
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 28 września 2014, 03:42

Re: Warszawa

Postprzez tarik » środa 08 października 2014, 14:34

Szkoliłem się w szkołe Havranek http://www.havranek.iosk.pl i polecam. Bardzo fajny był pan instruktor, wszystko jasno wyjaśniał i nie denerwował się jak już 2 raz mi zgasł samochód w ciągu godziny jazdy, więc myślę że warto.
tarik
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 08 października 2014, 14:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości