Warszawa

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez niezadowolona_z_OSK » niedziela 11 stycznia 2009, 22:12

Niedobrze jest jeździć jedynie trasami egzaminacyjnymi. Ja niepotrzebnie się przez to stresowałam, bo jest tam taka jedna ulica... A na Okęciu przed egzaminem spędziłam tylko 1,5h mniej więcej na 15h jazd. A tak to tylko 1 (TYLKO 1) ulica mi się powtórzyła na egzaminie. Nie licząc wyjazdu z WORD-u. WORD W-Wa Okęcie of course. Zdane-ale cieszę się, że trasy nie znałam, bo o wiele większą uwagę zwracałam na znaki i inne takie... Lepiej weź jazdy u sprawdzonego instruktora i ewentualnie podjedź na Okęcie. Bo jak źle trafisz to tylko stracisz...
niezadowolona_z_OSK
 
Posty: 44
Dołączył(a): czwartek 23 października 2008, 20:43

NAPRAWDE DOBRA SZKOŁA

Postprzez gwiazdka1 » wtorek 13 stycznia 2009, 23:49

Jeśli mam polecić auto-szkołę, to bez najmniejszego wahania polecam KOMBINATORA to te samochody w paski czarno-biało-czerwone jeżdżące po Warszawie. Gdy myślałam o wyborze auto szkoły to aż mnie ciarki brały, ale miałam to szczęście, że koleżanka powiedziała mi, że zna SUPER INSTRUKTORA, jak się okazało miała rację :D pan (...) to nieocenionej klasy profesjonalista, JEGO WIEDZA JEST OGROMNA!!!! nawet nie miałam pojęcia, że prowadzenie samochodu może sprawiać tyle przyjemności. Nawet byłam w trakcie kursu ponad 100km za miastem! Technika jazdy, której zostałam nauczona oczarowała wszystkich w moim otoczeniu, nawet mój tata mający prawo jazdy od lat wziął sobie jazdy doszkalające :shock: i to na samochodzie ALFA ROMEO GTA!!! ja już poleciłam te szkołę kilkudziesięciu znajomym i choć czasami niektórzy kwitowali moje zachęty słowami:"A COŻ MOŻE BYĆ TAKIEGO NIESAMOWITEGO W PROWADZENIU SAMOCHODU? " to po jazdach z (...) KAŻDY zgodnie powtarzał:"dzięki, że mi go poleciłaś, ten gość jest świetny!" Tak więc GORĄCO POLECAM KOMBINATORA!!!! a do tego mają prosty numer do zapamiętania i miłą sekretarkę. (...)
gwiazdka1
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 13 stycznia 2009, 23:30

Postprzez Khay » środa 14 stycznia 2009, 00:37

Kurcze, czy nie dałoby się zrobić tak, że w tym dziale można pisać dopiero powyżej jakiejś ilości postów...? Bo taka prostacka autoreklama to naprawdę już nawet nie śmieszy...

Jestem tylko ciekaw kto to pisał, Piotruś czy sekretarka... :/

Pozdrawiam
Khay
Avatar użytkownika
Khay
 
Posty: 800
Dołączył(a): niedziela 20 kwietnia 2008, 21:54
Lokalizacja: Warszawa

OSK Kombinator

Postprzez zgoda » środa 14 stycznia 2009, 12:04

Miałem 2 godziny jazdy po trasach na Okęciu z Kombinatorem przed moim 1 egzaminem.

Wrażenia? Poprawnie, ale bez orgazmu. Na plus, że instruktor nie próbował zmieniać moich nawyków. Minus: 20 minut spóźnienia.
Avatar użytkownika
zgoda
 
Posty: 104
Dołączył(a): piątek 07 listopada 2008, 12:49

Postprzez gwiazdka1 » środa 14 stycznia 2009, 15:20

ciekawe kim musi być osoba, która podejrzewa innych o kryptoreklame...? może sama stosowała takie metody i dlatego trudno jej uwierzyć, że ktoś może szczerze i bezinteresownie kogoś polecić. Pozdrawiam :-)
gwiazdka1
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 13 stycznia 2009, 23:30

Postprzez Khay » środa 14 stycznia 2009, 17:01

gwiazdka1 napisał(a):ciekawe kim musi być osoba, która podejrzewa innych o kryptoreklame...? może sama stosowała takie metody i dlatego trudno jej uwierzyć, że ktoś może szczerze i bezinteresownie kogoś polecić. Pozdrawiam :-)


Myślącym człowiekiem? Który widział już dziesiątki takich postów na tym forum, którymi zaczynała i kończyła się kariera takich "forowiczów" tutaj? I nie krypto, a auto. Krypto to ona nie jest, zbyt nachalna by ją za krypto uznać. Było bardzo blisko granicy absurdu, starczyło dopisać coś o bracie, kierowcy tira, który po podróży z kursantką pana Piotra zmienił pracę uznając, że żaden z niego kierowca, skoro osoba po kursie w jedynej słusznej autoszkole jeździ tak czarująco. Litości...

Bez pozdrowień
Khay

PS: a jeśli się mylę, to czekamy na wysyp doskonałych rad gwiazdki kierowcy ponadprzeciętnego w rozmaitych wątkach, gdzie pokrzywdzeni przez kiepskie szkolenie błądzą w swej ignorancji. Jakoś się nie spodziewam...
Avatar użytkownika
Khay
 
Posty: 800
Dołączył(a): niedziela 20 kwietnia 2008, 21:54
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez gwiazdka1 » środa 14 stycznia 2009, 20:29

Khay
Myślę, że szkoda mojego czasu na prowadzenie dłuższej konwersacji z Tobą na tym forum, gdyż generalnie fora mają służyć wszystkim poszukującym informacji i większość użytkowników nie realizuje na nich swej KARIERY. W Twoim przypadku stał się to chyba sposób na spędzanie wolnego czasu, biorąc pod uwagę ilość Twoich postów wysłanych... może troszkę warto by odpocząć od komputera... to dobrze zrobi Twoim oczom...
pozdrawiam :wink:
gwiazdka1
 
Posty: 3
Dołączył(a): wtorek 13 stycznia 2009, 23:30

Imola - zielone yarisy

Postprzez karolja » sobota 17 stycznia 2009, 17:39

Jak najbardziej zgadzam sie z Wencman. Tez jezdzilam zielonymi yarisami i naprawde polecam. Kurs robilam weekendowy. Wybralam tak poniewaz od 6 lat jestem czynnym kierowca kategorii "A" wiec przepisy ruchu drogowego znam i taka forma byla dla mnie najlepsza (szybko). Jazdy zaczelam w srode i bralam codziennie po 2 godziny, tak wiec caly kurs zrobilam w miesiac. Jezdzilam w sumie z prawie wszystkimi instruktorami i wszystkich polecam, prowadzacym instruktorem byl Maciek, super czlowiek i super nauczyciel. Przegladajac forum widzialam mnostwo nieprzychylnych opini na temat Imoli, ale ja jestem bardzo zadowolona. 16 grudnia zdalam teorie (0 bledow) a 13 stycznia za pierwszym razem praktyke - to tylko potwierdza ze trafilam na super szkole i dobrych, wykwalifikowanych instruktorow. Dodam jeszcze ze jazdy nie byly odwolywane, zaczynaly i konczyly sie o czasie. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czwartek 22 stycznia 2009, 22:32 przez karolja, łącznie zmieniany 1 raz
karolja
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 17 stycznia 2009, 17:18
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez AniaR » poniedziałek 19 stycznia 2009, 10:14

A propo IMOLI na Urysynowie, mają nowego instruktora, którego znam, niestety wcześniej jeździł za piasecznem więc możliwości jazdy u niego były ograniczone. Jeżeli chcecie mieć wszystkie jazdy szybko i bez przerw w miłej profesjonalnej atmosferze to pytajcie o (...) jeździ różową lanndryną (nie przestraszcie się wyglądu nie każdy musi być Batem Pittem)
AniaR
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek 17 października 2008, 08:12

Postprzez Martuśka08 » poniedziałek 26 stycznia 2009, 12:24

czy ktoś robił kurs w ABC TRANS na odlewniczej???jeżeli tak to prosze opinie. nie wiem gdzie mam się zapisać...opinie są tak różne
ABC TRANS ul.Odlewnicza
Martuśka08
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 26 stycznia 2009, 11:45

MAG ul. Żurominska 4

Postprzez fforumka » sobota 31 stycznia 2009, 14:44

truskawka76 napisał(a):Ja robiłem kurs w szkole MAG ul. Żurominska 4. ............................... Polecam

Ja niestety nie robiłam w MAG-u kursu /pierwszy egzamin nie zdany/ ale to ONI przygotowali mnie do egzaminu. Jeździłam nie tylko z Robertem. Wszystkich ze szkoły MAG pozdrawiam. :lol:
fforumka
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 31 stycznia 2009, 14:31

osk ŁUKASZ

Postprzez kalif » sobota 31 stycznia 2009, 16:34

Witam

OSK Łukasz
Czy ktoś uczył się w tej szkole? Mieszczą się na ul. Targowej 72 (dworzec wileński). Mogli byście coś o nich powiedzieć?
ich strona to http://www.osk-lukasz.waw.pl
pozdrawiam
kalif
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 31 stycznia 2009, 16:30

OSK

Postprzez Regulamentul » niedziela 01 lutego 2009, 11:41

Jak chcesz zdawać na Odlewniczej - ucz się na Bródnie.
Nie będziesz tracił czasu na dojazdy.
Czasami tam i z powrotem tracisz ponad pół godziny jazdy.
Avatar użytkownika
Regulamentul
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 01 lutego 2009, 11:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez anulek75 » poniedziałek 02 lutego 2009, 00:11

Autostorm napisał(a):ma ktoś może doświadczenie z instruktorami z MOTOKURSu z Woli (ul. Sokołowska)? Jak szkolą praktycznie?

Pozdr


Ja mam doświadczenie z MOTOKURSEM, ale z Wołoskiej, czy inni instruktorzy są na Sokołowskiej tego nie wiem, w każdym razie bardzo polecam Pana Maćka z Motokursu, doskonały instruktor, brałam u niego jazdy doszkalające i w siedem godzin zwalczyliśmy wszytskie moje braki.
anulek75
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 25 stycznia 2009, 22:27
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Monique » środa 04 lutego 2009, 12:43

Ja również bardzo serdecznie polecam MAG na ul. Żuromińskiej. Znajdziecie tam profesjonalnych instruktorów, którzy bardzo poważnie podchodzą do swojej pracy. W miłej atmosferze nauczą Was jazdy samochodem. Każda minuta lekcji jest tam w 100% wykorzystana. Wszyscy instruktorzy są godni polecenia - ja w szczególności dziękuję p.Dorocie i p.Robertowi. :D
Monique
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 04 lutego 2009, 12:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości