Gdynia

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez so_dark » poniedziałek 09 lutego 2009, 13:03

funnygirl napisał(a):a ktoś jeździ/jeździł w EUROMOTO na Władysława IV? :)


Ja jeździłam. Instruktorzy świetni a jeden z nich wyjątkowy, ehh :)
so_dark
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 09 lutego 2009, 12:41

Postprzez migajek » wtorek 24 marca 2009, 16:52

Bardzo gorąco polecam LOK przy pl. Kaszubskim :)

Jeździłem z P.Czesiem - bardzo pozytywnie, zero nerwów, duużo jeżdżenia po trasach egzaminacyjnych
w tydzień przed egzaminem wziąłem dwie godziny z P. Jolą, również super - b miło - i znów przejechanie się po trasach egzaminacyjnych. Egzamin (teoria i praktyka) za pierwszym razem bez większych problemów, i ciekawostka - egzaminator nie zaskoczył mnie żadnym "nietypowym" miejscem - prawie wszystkie "objeździłem" w tygodniu przed egzaminem, resztę - kiedyśtam wcześniej :)

POLECAM
migajek
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 24 marca 2009, 16:38

MOTOCROSS i PASSAT

Postprzez gruberto » środa 15 kwietnia 2009, 09:32

Polecam wszystkim firmę PASSAT, zaraz wytłumaczę skąd się wzięło MOTOCROSS w temacie.
Zacznę od początku: Zapisałem się do szkoły MOTOCROSS na pl. Górnośląskim w Orłowie, odpowiadała mi elastyczność tej szkoły, pracuję w Norwegii i potrzebowałem szkoły do której nie będę musiał uczęszczać na zajęcia teoretyczne, tutaj mogłem uczyć się zdalnie ;)

Po części teoretycznej zabrałem się za jazdy, moim instruktorem został Piotr (...) opanowany profesjonalista, spokojny, stanowczy, kiedy trzeba upomni, cały czas komentuje jazdę.

Dziś zdałem wymarzone Prawo Jazdy za pierwszym razem, byłem troszeczkę zestresowany, ale po przygotowaniu jakie otrzymałem, polecenia wykonywałem niczym robot, odruchowo. Bardzo duża zasługa w tym Piotra.

Poleciłem szkołę PASSAT na ul. Hutniczej gdyż wiem że mój instruktor teraz tam uczy jazdy.

O szkole MOTOCROSS nie mogę za wiele powiedzieć gdyż mój kontakt z nią był praktycznie zerowy (lekarz, papierki itp)
To nie szkoła powinna być oceniana a instruktorzy !!
A mojego polecam wszystkim. Jeżeli ktoś potrzebuje namiar to proszę na PM

Pozdrawiam i życzę dużo wiary w siebie na egzaminie, mój dzięki Piotrowi nie był taki straszny.
gruberto
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 15 kwietnia 2009, 09:11

Postprzez radiooo » sobota 18 kwietnia 2009, 09:43

Witam serdecznie ja chcialbym wyrazic swoja opinie na temat OSK ELKA SCHOOL. Ta szkola jest SUPER po nauce w tej szkole zdalem za pierwszym podejsciem podobnie jak moja siostra ktora tez zdala za pierwszym podejsciem a mama ktora tez robila kurs w tym osrodku zdala za drugim razem. Teraz moze troche szczegolow co do samego osrodka. Widac juz od progu ze zalezy im na klientach i na tym aby byli zadowoleni z uslug, obsluga jest bardzo mila i fachowo odpowie na kazde pytanie, zawsze mozna liczyc na Panie z biura. Instruktorzy bardzo przykladaja sie do swojej pracy co moge szczerze potwierdzic gdyz jezdzilem z dwoma Panami. Jak prowadzimy czasami rozmowy ze znajomymi przy piwku to wiem ze ELKA SCHOOL chyba wypada najlepiej w Gdyni.
Teraz wybieram sie do nich na kat.A czyli na motor
radiooo
radiooo
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 18 kwietnia 2009, 09:31

z ELKI SCHOOL do ELCARu! :)

Postprzez kapciedziadka » piątek 24 kwietnia 2009, 22:47

Robiłam kurs w ELCE - bardzo mi się podobalo, chociaż fakt - dość długi czas trwania kursu - od 15 września (teoria) do 1 lutego (po praktyce). Wszystko jasno i treściwie przedstawione.
Praktyczna część - suuuuper :)

Moj "mistrz nauczania" teraz uczy w ELCARze - polecam go i będę polecać każdemu kto będzie chcial iść na kurs :) Pozdro D.P. :)
kapciedziadka
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 24 kwietnia 2009, 22:34

Postprzez AlicjaGD » środa 13 maja 2009, 14:23

Robię godziny dodatkowe w eLcar i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam serdecznie pana Jacka, który ma anielską cierpliwość :)
AlicjaGD
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek 03 marca 2008, 16:53

Postprzez kasia101 » środa 01 lipca 2009, 16:21

Witam,ja chciałabym wam polecić szkołę pasat na opata hackiego przy pordzie bardzo dobrzy instruktorzy szczególnie p.Małgosia ,jest super cierpliwa i umiejąca nauczyć dobrze jeżdzić nawet ostatniego osła.Polecam. :D
kasia101
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 30 czerwca 2009, 09:59

Postprzez emi3city » poniedziałek 13 lipca 2009, 20:37

a ja polecam Jedrek z Morskiej.
niestety to byl juz moj 2 kurs. kiedys, kiedys, kiedys "za niemca jeszcze" robilam w osk na unruga. porazka. nawet na egzamin nie poszlam, bo bym sie tylko wstydu najadla.
teraz tresowal mnie p. Mlynarski i ja uwazam, ze nie jest zle. nie boje sie auta, ulicy, ruchu itd.
moze i za pierwszym razem nie zdam, ale najwazniejsze, ze sie nie boje jezdzic.
emi3city
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek 13 lipca 2009, 20:05
Lokalizacja: Gdynia

Polecam Elkę School

Postprzez go_girl » poniedziałek 03 sierpnia 2009, 09:54

Naprawdę polecam tę szkołę. Jeździłam z dwoma instruktorami (najpierw facio, potem babka) i musze przyznać, że przygotowali mnie w 100% do tego egzaminu. Wiem co mówie, bo dziś właśnie zdałam egzamin za pierwszym razem i jestem baardzo szczęśliwa. Instruktorka bardzo wyrozumiała, miła, spokojna, nie stresowała mnie i po wskazaniu błędu ponownie wykonywaliśmy dany manewr. Całość trawania kursu w moim przypadku (teoria + praktyka) to 3 miesiące + 1 miesiąc jeszcze, bo wykupiłam 10 h dodatkowych (choc instruktorka mnie zapewniala ze niepotrzebnie) w oczekiwaniu na egzamin :) Polecam tę szkołę, bo ludzie są sympatyczni, punktualni i naprawdę zależy im na tym, żebyś zdał/a!!
go_girl
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 02 sierpnia 2009, 17:19

Re: Polecam Elkę School

Postprzez emi3city » środa 05 sierpnia 2009, 19:00

go_girl napisał(a):Naprawdę polecam tę szkołę. Jeździłam z dwoma instruktorami (najpierw facio, potem babka) i musze przyznać, że przygotowali mnie w 100% do tego egzaminu. Wiem co mówie, bo dziś właśnie zdałam egzamin za pierwszym razem i jestem baardzo szczęśliwa. Instruktorka bardzo wyrozumiała, miła, spokojna, nie stresowała mnie i po wskazaniu błędu ponownie wykonywaliśmy dany manewr. Całość trawania kursu w moim przypadku (teoria + praktyka) to 3 miesiące + 1 miesiąc jeszcze, bo wykupiłam 10 h dodatkowych (choc instruktorka mnie zapewniala ze niepotrzebnie) w oczekiwaniu na egzamin :) Polecam tę szkołę, bo ludzie są sympatyczni, punktualni i naprawdę zależy im na tym, żebyś zdał/a!!


dolanczam do zdajacych za pierszym podejsciem :) (03 sierpnia-2009 godz 16:30, a co tam, tez sie pochwale ;) )
instruktorzy z prawdziwego zdarzenia! jederk the best!
emi3city
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek 13 lipca 2009, 20:05
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Scrimgeour » poniedziałek 24 sierpnia 2009, 10:11

Ja robilem w PZMot na Pomorskiej

Polecam p. Karoline i p. Andrzeja (z ta 1 jezdzilem dodatkowe, ten drugi jest zywa legenda szkoly)
NIE polecam natomiast p. Jerzego (jezdzilem z nim 30 godz. kursowych)
Smierdzi w jego samochodzie, on sam duzo przeklina na innych (na mnie tez chociaz mial powody :P), spiewa ,,Rozszumialy sie wierzby placzace'' i ,,Wroc Jasienku z tej wojenki''... Ale najgorsze jest to ze nie jezdzi po wszystkich szeroko znanych trasach egzaminacyjnych : tylko chylonia, ew. pustki i cisowa... Aha, na swietojanska raz mnie zabral bo to byl wieczor jak z nim jechalem i chcial sobie popatrzec bo ,,swietojanska tak ladnie oswietlona wieczorem''. Zero cwiczen z zakresu parkowania skosnego i rownoleglego, tudziez z ruszaniem z recznego pod gore. Pod maske zagladalismy tylko raz, tylko dlatego ze go o to poprosilem. Na rekawie masakra : NIC nie mowi o patrzeniu sie w lusterka, tylko do tylu przez szyby - skretu szyji prawie dostawalem :/ Zmiana pasa ruchu? A gdzie tam, tak trasy dobiera ze caly czas sie cisnie prawa strone, 0 jakiegokolwiek wyprzedzania. A tym samym nauczenia sie patrzenia w lusterka. Niby uczy 50 lat ale panie Jurku, jesli pan to czyta - niech pan sprzeda szkole swoja fure i odejdzie na emeryture. Jak widze jadacych z panem kursantow to mi poprostu ich jest zal. I pana...
Scrimgeour
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek 14 sierpnia 2009, 13:10

Postprzez figi » środa 26 sierpnia 2009, 18:32

Witam.
Nie bede robil autoreklamy bo sam ucze w jednej ze szkol ale powiem szczerze, ze kurs trwajacy 4 miesiace to juz trzeba sie zastanowic, bo cos jest nie tak. Maksymalny czas w jakim staramy sie wyrobic to 2,5 miesiaca. To jest standard. A jesli komus sie spieszy i ma czas sie umawiac wiecej to napewno idzie sie na reke... W koncu klient nasz pan :). Dodam, ze sa instruktorzy pracujacy w roznych godzinach i zawsze mozna sie dopasowac. Jestesmy dyspozycyjni od 6 do 22. Takze drodzy przyszli kierowcy nie pozwolcie wciskac sobie kitu, a szkole i instruktorow wybierajcie pod siebie a nie odwrotnie. Dodam ze instruktora a nawet szkole mozna zmienic takze w trakcie trwania kursu.
Pozdrawiam.
figi
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 10 sierpnia 2009, 11:36
Lokalizacja: Gdynia

elka school

Postprzez Roksi » czwartek 10 września 2009, 09:43

Witam wszystkich:-)))
chciałabym wszystkim polecić robienie kursu całego w tejże szkole. Co prawda ja miałam tam tylko dodatkowe jazdy ( gdyż kurs robiłam w innej szkole , ale nie polecam eksperymentować-szkoda kasy, oczywiście egz.nie poszedł ). Pan Piotr. K. to człowek o dobrym podejściu do kursanta , wyeliminował błedy. Dzięki temu zdałam :-))) Bardzo mu dziękuje za poświęcony czas. :D
Roksi
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 10 września 2009, 09:36

Postprzez gszj » czwartek 10 września 2009, 23:51

witam wszystkich
Polecam ELCAR to super szkoła, naprawdę warto teoria z Panem Krystianem jest super a praktyka to wisienka na Torcie. Darku Pozdrawiam Cię
Oczywiście egzamin bez stresu za pierwszym podejsciem :)
www.elcargdynia.pl
gszj
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 10 września 2009, 23:40

Elka school najlepsza szkola

Postprzez marlena kosowska » poniedziałek 14 września 2009, 22:14

Witam serdecznie chcialm polecic wszystkim kurs prawka w ELKA SCHOOL to chyba jest najlepszy osrodek w Gdyni. Podobaly mi sie wyklady na ktorych zdobylam kupe wiedzy o przepisach a na jazdach nauczylam sie jezdzic co poskutkowalo zdaniem egzaminu za I razem :) To jest naprawde super osrodek co potwierdzaja rowniez moi znajomi (po wakacjach dowiedzialam sie ze cala moja paczka z klasy robila w Elka school i tez sa bardzo zadowoleni)
Smiejemy sie ze PRZYBYLI ABY NAS NAUCZYC (same blondynki) :)
www.elkaschool.pl
marlena kosowska
 
Posty: 3
Dołączył(a): poniedziałek 14 września 2009, 22:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości