Gdynia

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez nadine84 » czwartek 28 stycznia 2010, 15:40

Niestety nie polecę nikomu Elka School. Zaczęłam tam kurs rok temu i zrezygnowałam tak szybko jak tylko mogłam. Na początku jest nawet spoko, instruktor wyznaczał mi dużo godzin jazdy, tak że mogłam jeźdźić regularnie 2-3 razy w tygodniu. Z czasem jednak zaczął mi odwoływać godziny, zawsze wypadła mu wywiadówka dzieci, zjazd w szkole, albo kursant który akurat miał następnego dnia egzamin albo spotkanie z kumplami (!!!!!). Nawet kilka razy nie powiadomił mnie o odwołaniu jazdy, a potem mówił, że pisał mi smsa, ale chyba pomylił numer :/ A ja sobie czekałam na Abrahama w mrozie przez blisko pol godziny, dopoki w końcu się do niego nie dodzwoniła. Wtedy zmieniłam instruktora, ale ten to już w ogóle był beznadziejny, cała drogę sobie śpiewał pod nosem i nie patrzył jak jeżdżę. Raz się wkurzyłam i przyspieszyłam na drodze z ograniczeniem do 50 do mniej więcej 80 i czekałam aż zareaguje. Ale nie doczekałam się....To zwolniłam bo nie chciałam dłużej ryzykować....Ale ten instruktor chyba już tam nie pracuje, bo już bardzo długo go nie widziałam w samochodach Elki. Potem zmieniłam szkołę na Elcar, czego absolutnie nie żałuję. Mam już prawo jazdy i nikomu nie polecę Elki.
nadine84
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 28 stycznia 2010, 15:29

POLECAM WSZYSTKIM ELKA SCHOOL

Postprzez brydzia85 » piątek 29 stycznia 2010, 00:43

Polecam wszystkim OSK ELKA SCHOOL to jest naprawde profesjonalny osrodek. Robilam tam kurs i 3 dni temu zdalam egzamin panstwowy za 1 razem!!. Nauka przebiegla bardzo szybko w 1,5 miesiaca caly kurs.Wyklady byly super z Jankiem, rzeczowo z lekka dawka humoru. Jezdzilam z dwoma instruktorami z Arkiem i Agnieszka to są naprawdę profesjonalisci w kazdym calu!!
Wszedzie gdzie jechalam na egzaminie mialam przerobione z instruktorem. Warto tez wspomniec ze maja super plac manewrowy, duzy, rowny, przestronny, kilka rekawow i miejsca do parkowania co bardzo pomaga w nauce.
Powiem szczerze ze jakos podpada mi ta poprzednia opinia?! Uzytkownik dzisiaj sie zarejestrowal mimo tego iz prawko ma juz od roku i jeszcze ta reklama innej szkoly (moja sasiadka miala inne zdanie na temat Elcar). Ja moge z czystym sumieniem polecic Elke school gdyz sama jestem "zywym dowodem" :)
brydzia85
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 11 października 2009, 00:00

Postprzez nadine84 » piątek 29 stycznia 2010, 12:47

Może zacznij czytać ze zrozumieniem :) Napisałam, że kurs zaczęłam rok temu. Prawko mam niedawna :) A zalogowałam sie dlatego aby moc napisac posta, stad ta sama data, wczesniej nie potrzebowalam rejestracji, bo nic nie pisalam. Poza tym, to tylko moja opinia i nie wątpię w to, że i w Elce i w Elcarze sa lepsi i gorsi instruktorzy. Ja akurat w Elce trafilam na takiego, ktory mnie olal, a drugi juz i tak nie pracuje tam ( moze bylo wiecej skarg na niego.... ). Pozdrawiam :)
nadine84
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 28 stycznia 2010, 15:29

moj kurs

Postprzez mamar » niedziela 31 stycznia 2010, 11:20

Witam wszystkich. Ja robilem kurs w ELCAR i bardzo ale to bardzo sie zawiodlem. Straszny osrodek straszne podejscie do klienta. Po kursie poszedlem na godziny dodatkowe do szkoly EUROMOTO (bardzo blisko na Wladyslawa IV). Super szkola, oaza spokoju w przeciwienstwie do elcara w euromoto konkretnie ocenia umiejetnosci i pomoga nadciagnac braki, nie ma naciagania na jazdy. Egzamin zdany za 2 razem
mamar
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 30 stycznia 2010, 12:15

ELKA THE BEST

Postprzez steve_pl » środa 10 lutego 2010, 23:14

Witam, z ciekawości zajrzałem na forum i od razu rzucił mi się temat "Oceń OSK". Po przeczytaniu jakże różnych opinii na temat osk w gdyni pomyślałem, że napisze o tym osk do którego uczęszczam :) Elkaschool.
Moja opinia:
Cena - normalna
Promocje - ciekawe :) (np. wydrukowanie sobie prawka :P
Strona www - jedna z najlepszych jak nie the best :)
Obsługa klienta - miło, kulturalnie, przyjazna atmosfera (ale tam gdzie chodzi o pieniądz zawsze tak jest :)
Część teorytyczna - wykłady z Panem J. hmm dużo gadania o jasnych sprawach, ale to dobrze bo teoria to podstawa :) Muszę przyznać, że zajecia z Techniki jazdy były fajne, a najciekawsze tzn. tam gdzie naprawdę dowiedziałem się ciekawych rzeczy były zajęcia z ratownikiem.

Część praktyczna (jazdy) - nie mam zastrzeżeń co do instruktora (pozdrawiam Łukasza) :) raz się zdarzyło że zapomniał zapisać sobie mojej jazdy ale wynagrodził mi to nastepnego dnia 3 h więc OK.

Ilość godzin (tygodniowo) - dla niektórych wazne - średnio jeździłem 6 h.
Zdawalność - moja opinia - kto chce to zda za 1 razem, wystarczy znac przepisy i opanować podstawowe techniki jazdy :) -ale wiadomo na egzaminie państwowym dochodzi stres, kac z wczorajszej imprezy :P - ten egzamin jeszcze przede mna ale wiem ze zdam za 1- wydawać się możę że trchę za pewny jestem, ale lepsze to niż sikać dzień przed na sama myśl o egzaminie.


Polecam osk, bardzo profesjonalne podejście do szkolenia :)
steve_pl
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 10 lutego 2010, 22:53

Re: moj kurs

Postprzez potoha » niedziela 14 lutego 2010, 22:43

Ja robiłam kurs w szkole EL-CAR i było fatalnie. Skusiła mnie w miarę niska cena za kurs ale to był błąd. Jeździłam starym, zdezelowanym czerwonym fiatem, jak pytałam co tak tłucze i skąd te dziwne odgłosy Instruktor K.G. zawsze mówił że to moja wina i to ja mu dobijam samochód. Musiałam wysłuchiwać jaka to ja jestem słaba, jak kiepsko mi idzie nauka i ile jeszcze godzin dodatkowych mnie czeka. Pewnego dnia usłyszałam: no zbieraj kasę na dodatki bo do egzaminu Cię nie dopuszczę. Przerwałam dalszą naukę narazie mam dosć prawa jazdy, może kiedys do tego powrócę narazie zostałam skutecznie zniechęcona.
potoha
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 14 lutego 2010, 22:33

Re: moj kurs

Postprzez romul84 » czwartek 25 lutego 2010, 11:23

Witam chciałbym opisać moją historię ze szkołą AKADEMIA PRAWA JAZDY w Gdyni. Bardzo słaba szkoła! i nikomu jej nie polecam! Wykłady na marnym poziomie opierały się tylko na włączaniu filmów i słowach pana prowadzącego ciężko nazwać go wykładowcą "no wszystko rozumiecie..to bardzo proste.." Na jazdach instruktor większość godzin załatwiał swoje prywatne sprawy podjeżdżaliśmy pod jakiś sklep i tu padały słowa.."poczekaj sekundę ja zaraz będę.." po czym znikał na kilka, kilkanaście minut. Na placu bylem może 2, 3 razy po kilkanaście minut a później znowu "kręciliśmy się" po bocznych uliczkach. Egzaminu nie zdałem 2 razy i poirytowany całą sytuacja przeniosłem dokumenty do PORDu w Elblągu. Ogólnie nie polecam Akademii Prawa Jazdy kiepska szkoła nie odpowiednie podejście do klienta.
romul84
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 25 lutego 2010, 11:08

Postprzez konam » czwartek 25 lutego 2010, 16:07

Ja chce odradzic SZKOLA 4 KOLA jezdzilam tam i ewidentnie nastawienie tylko na zdobycie jak najwiecej kasy!!
konam
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 25 lutego 2010, 15:59

Postprzez Misq » wtorek 02 marca 2010, 10:08

Witam.

Ja chciałbym z czystym sumieniem polecić szkołę DARGÓR

Zajęcia teoretyczne są prowadzone w bardzo miłej atmosferze oraz bardzo dokładnie wszystko jest tłumaczone.

To samo tyczy się praktyki.

Mili instruktorzy, którzy będą tłumaczyć do skutku i nauczą dobrze jeździć.Co prawda jeździłem tylko z jednym instruktorem ale z opinii moich znajomych reszta jest taka sama.
Samochody są w dobrym stanie.

Aktualnej ceny kursu nie znam ponieważ ostatnio ceny skoczyły.

Szkoła jak najbardziej godna polecenia.Profesjonalne podejście do kursanta i miła atmosfera. Serdecznie polecam.

Namiary na szkołę powinny być w internecie. Jeśli jednak ktoś będzie chciał a nie znajdzie proszę o PW.


Potoha@ możesz zabrać papiery i przenieść się do innego OSK.
Misq
 
Posty: 10
Dołączył(a): środa 24 lutego 2010, 10:29
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez joasia11111 » sobota 13 marca 2010, 14:09

Kochani ODRADZAM!!!!!!! OŚRODEK "LECH" Dokładnie prowadzi go Leszek W. w Gdyni!!!!!
Jeśli ktoś ma ochotę na nauki jechowe to oczywiscie zapraszam!! Ale z nauka jazdy nie ma to nic wspólnego!!! Straciłam 30 h!! Na parkowania poswieca moze z 2 spotkania na koncu z reka na sercu bo jest to jego prywatny samochód!!! Uczac jazdy pod gorkę wygraża sie ze spali sie mu sprzegło za które zapłaci ponad 1000 zł itd itd itd... Idąc do Elki school chłopak nauczył mnie w 2 godziny wiecej niz cały Lech przez 30!!!!! Jego jazdy polegaja tylko na prostych drogach gdzie może się wygadać i powciskac ludzią kity i swoje nauki jechowe,Oczywiscie załatwianie swoich prywatnych spraw podczas jazd z kursantem oraz zeby paliwka nie stracil odwozenie poprzednich kursantow.Proboje "nawracac" ludzi,wciskac kity o czytaniu bibli(a spróbuj się stawic to jeszcze opiepszy)ale zły kierunek wybrał.Jeśli człowieku jesteś starym zgorzkniałym samotnym człowiekiem to nie mieszaj tego z pracą. Tyle na jego temat.
joasia11111
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 13 marca 2010, 14:01

Postprzez Baaaaa » sobota 13 marca 2010, 16:35

d d
Ostatnio zmieniony niedziela 14 marca 2010, 22:52 przez Baaaaa, łącznie zmieniany 2 razy
Baaaaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 13 marca 2010, 16:30

Postprzez ella » sobota 13 marca 2010, 20:52

regulamin napisał(a):Drogi kursancie
(...)
użytkownicy piszący z tego samego IP będą podawani na forum


Użytkownicy piszący z tego IP
Baaaaa [ 1 Post ]

joasia11111 [ 1 Post ]

Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kwiatysia » środa 11 sierpnia 2010, 10:16

również polecam ELKĘ SCHOLL ... a zwłaszcza pana PIOTRA K ... naprawdę miły człowiek ... z jajem ... można się i pośmiać i nauczyć .. polecam go gorąco !!! no i OSK także ...
kwiatysia
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 11 sierpnia 2010, 09:43

Re: Gdynia

Postprzez MrKrolik » piątek 15 października 2010, 13:06

Ja ze swojej strony mogę szczerze polecić ELKA SCHOOL

W biurze, bardzo miłe Panie, zawsze służą pomocą.
Pan Maciek wzorowo spisał się z wykładami, slajdy i filmy + dokładne omówienie sytuacji na drodze.
Także część praktyczna przeprowadzona wzorowo. Polecam Darię W. świetna instruktorka.

Dzisiaj zdane za 1 razem.

Po prostu pełen profesjonalizm :D
15.10.2010 - EGZAMIN (TEORIA + PRAKTYKA) POZYTYWNY :D
20.10.2010 - Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
25.10.2010 - Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
Obrazek
Avatar użytkownika
MrKrolik
 
Posty: 9
Dołączył(a): niedziela 03 października 2010, 18:35
Lokalizacja: Gdynia

Re: Gdynia

Postprzez manienka » wtorek 04 stycznia 2011, 22:40

Osk pasat Gdynia czy ktos coś moze napisac o niej?
manienka
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 04 stycznia 2011, 22:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości