Toruń

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Toruń

Postprzez weronika » poniedziałek 21 lutego 2011, 23:27

Witam!!! Gorąco polecam Szkołę Jazdy "Rajder". Ma swoje biuro również w akademiku nr 11 co było bardzo wygodne jeśli chodzi o zajęcia teoretyczne. Nie musiałam poświęcać dużo czasu na dojazdy na wykłady. Po sprawnie przeprowadzonej teorii, z jakże sympatycznym i dowcipnym panem Olkiem, nadszedł czas aby usiąść za kółko. Na początku byłam przerażona, ale moje wszelkie obawy rozwiał instruktor (i tu z czystym sumieniem polecam instruktora Radka Z. :) ) Jazdy odbywały się w bardzo przyjemnej atmosferze, każdy kursant traktowany jest bardzo indywidualnie. Naprawdę wiele się nauczyłam, co zaowocowało zdaniem egzaminu już za pierwszym razem. Gorąco polecam. Z nimi nauka jazdy to czysta przyjemność :)
weronika
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 21 lutego 2011, 23:17

Re: Toruń

Postprzez evelinkaaa91 » środa 09 marca 2011, 21:01

Witam
Prawo Jazdy robię w As Majerze. Teoria minęła bardzo przyjemnie. Jazdę rozpoczełam także w miłej atmosferze.. miałam jeden defekt i musialałm przerwac poniewaz złamałam nogę. Więc na sam początek instruktor powiedział że będe musiała sobie dokupić jazdy bo to będzie za mało 30 h godzin. Z czego wtedy mi zostało az 26 ; / Po zdjęciu gipsu , zaczęłam kontynuwać naukę z czego wykorzystałam tylko z 5 godzin więc zostało mi 20h. Na wakacje wyjeżdzałąm za garnice więc też musiałam przerwać i zostawiłam sobie te 20h. Wróciła , i zaczęłam już kontynuować naukę dynamicznie. Instruktor powiedział mi na wejściu ze muszę obowiązkowo dokupić sobie godziny i to nie 2 , lub 3 jak to zawsze sobie ludzie biorą ... tylko ponad 7h. Z czego jedna godzina kosztuje 50 zł o ile się nie mylę ;/ Ja powiedziałam ze nie pracuję, a rodzice mi nie dadzą bo pieniądze z nieba nie lecą , pozatym czuję że nie potrzeba mi tyle aż godzin i ze moge sobie wykupic 2 lub 3 godzinki Zostałam poinformowana , iż nie dostanę podpisanego papierku że zakończyłam kurs jeśli nie wykupię. Smiech na sali . I jeszcze zostałam ponformowana iż nie zdam egzaminu jazdy w ośrodku , tego końcowego. Więc się przeniosłam do szkoły AUTO MOTO VIP !Tam bez problemu zostałam dopuszczona do egzaminów , wykupiłam sobie jazdy . I ją polecam wszystkim ! Miła atmosfera , ulgi I zero stresu Jestem już po egzaminie teoretycznym i czekam na praktyczny. Bardzo żałuję że poszłam do AS MAJERA ! Dla nich liczą się tylko PIENIĄdze
evelinkaaa91
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 09 marca 2011, 16:28

Driver

Postprzez benio101 » piątek 11 marca 2011, 23:54

Zapisałem się do Auto-Jazdy na kurs na prawko kat. B.
Teoria super, włącznie z trudnymi sytuacjami na skrzyżowaniach z tramwajami.
Jazda resorówkami, filmy (nawet jeden od 18 lat, a miałem 17 na kursie) i materiały dydaktyczne LIWONA.
Dostaliśmy też zeszyciki 16kartkowe o wartości ok. 50 groszy :)
Praktyki z Panem Włodkiem też bardzo dobre, byłem totalnie początkujący, więc myślę, że za fakt, że siedzę teraz z prawkiem w kieszeni to cud.
Raz zaspałem na jazdę, to Pan Włodek mnie obudził i po mnie przyjechał. Dziękuję serdecznie.
W ramach ciekawostek mieliśmy również o tym, jak legalnie zatrzymywać się w niedozwolonych miejscach, np. na zatokach autobusowych i parę innych bardzo przydatnych informacji.
Żeby nie słodzić, teraz negatywy.
Wszystko było super, dopóki nie wpłaciłem pełnej sumki. Tuż po wpłacie okazało się, że nagle "nie umiem jeździć" i... oblałem wewnętrzny.
Po długiej "niespokojnej rozmowie wyjaśniającej", przystąpiłem ponownie do egzaminu wewnętrznego, z tym, że tym razem o dziwo zdałem bezbłędnie o.O
Egzamin WORD.
Teoria - noproblem, za 1. razem.
Praktyka - czynności, przygotowanie, łuczek, górka - bez większych problemów.
Miasto - z powodu olbrzymiego stresu 3 razy oblewka :(((
Kurs dokształcający w Driverze - polecam bardzo gorąco!
Skusiłem się na symulator - naprawdę warto!
Zostałem nawet obdarzony zaufaniem i dostałem KP przed wpłatą, a na symulatorze zawsze mogłem liczyć na gorącą kawę. Bardzo miły gest :)
Oprócz tego materiały dodatkowe do praktyki - bezcenne!
Praktyka - bardzo wymagający Pan instruktor, który pokazał mi, jak się w aucie wyluzować, dzięki czemu potem zdałem bez problemu (a te 3 poprzednie porażki to była wina stresu). Dziękuję serdecznie!
W samym WORDzie za tym czwartym razem (po kursie dokształcającym w Driverze) wyjechałem na ulicę, miałem zawracanie i widzę, że nadjeżdża autko (jedno), więc ustawiam autko bokiem, "jadę" 2 na godzinę, czekając, aż przejedzie, żeby zawrócić, po czym nagle egzaminator wyciąga mi kluczyki z auta i wysiada, stojąc przy samochodzie. ZOSTAWIAJĄC MNIE W AUCIE NA ŚRODKU RUCHLIWEJ JEZDNI BEZ KLUCZYKÓW! Prosiłem, żeby oddał mi kluczyki przez 15 minut, stworzył się olbrzymi korek, egzaminator podobno zaczął dzwonić na Policję. Więc wysiadłem z auta, żeby wytłumaczyć innym kierowcom, krzyczącym na mnie, że egzaminator nagle ukradł kluczyki z jadącego wozu i sobie wysiadł, a on wtargnął do wozu i sobie pojechał do WORDU, **** *********. Od razu też się tam udałem i po złożonej reklamacji do nadzorcy egzaminatorów i godzinnym straszeniu Marszałkiem, wobec oczywistej niekompetencji egzaminatora, wreszcie ustaliłem termin dokończenia egzaminu i to bez oglądania filmu. Na szczęście dalej przewałów nie było. Zdałem. Szkoda tylko, że ten egzaminator pomimo stworzenia zagrożenia na drodze i zakorkowania ulicy, dalej tkwi na stanowisku z uprawnieniami. Z chamami trzeba po chamsku, bo inaczej będą wyłudzać od Ciebie kasiorę.
Później przez tydzień wypatrywałem wpisu na stronie kierowca.pwpw.pl (na tej stronie można sprawdzić, czy już można odebrać prawko, może się komuś przyda), w międzyczasie dokonując przelewu.
Po kolejnym tygodniu, wreszcie ujrzałem wpis, natychmiast udałem się po odbiór prawka do Torunia (Bardzo miła i pomocna Pani w okienku, polecam!).
To tyle, koniec przygody z prawkiem (na razie, bo mam dopiero B, a lubię kolekcjonować uprawnienia).

Podsumowując: Polecam Auto-jazdę i Drivera, radzę nie bać się składać reklamacji w WORDzie!
benio101
 
Posty: 424
Dołączył(a): piątek 11 marca 2011, 22:50

Re: Toruń

Postprzez betty » wtorek 29 marca 2011, 23:37

ADEPT, ADEPT, ADEPT!!!
Super szkoła, fajni instruktorzy indywidualnie podchodzący do kursantów. Teoria w tydzień z panem Bartkiem-szybko zleciało, w porządku facet, właściciel też fajny, nie stwarza problemów, można się z nim dogadać jeśli chodzi np.o płatności, no ale najważniejsza jest oczywiście praktyka...miałam przyjemność jeździć z panem Leszkiem-było fantastycznie, super facet, bardzo w porządku, z poczuciem humoru, spokojny i wytrwały, miałam problemy z dojazdami więc starał się zapisywać mnie na te godziny, które mi odpowiadały, radyjko :spoko: jazdy średnio 3 razy w tygodniu-więc myśle, że często. Oczywiście egzamin zdany i to dzięki panu Leszkowi. Bardzo dziękuję za wytrwałość, bo wiem, że za łatwo ze mną nie było :D pozdrawiam i gorąco polecam ADEPT-a, gdybym miała zdawać jeszcze raz, na pewno byłaby to ta sama szkoła :wink:
betty
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 29 marca 2011, 23:12

Re: Toruń

Postprzez redeye » środa 15 czerwca 2011, 10:32

Witam,
polecam szkołę As Majer, kurs weekendowy. Wprawdzie zajmuje dwie soboty i dwie niedziele, ale naprawdę warto ten czas poświęcić. Co do praktyki, odbywa się normalnie w tygodniu i trwa jakieś miesiąc, do półtora. - jeździłem z panią Moniką. Kiedy dowiedziałem się, że będzie mnie uczyć "baba" miałem trochę wątpliwości. ALE gorąco polecam tę instruktorkę. Konkretna i wymagająca, ale jednocześnie miła, sympatyczna pani z pasją i chęcią do pracy. Egzamin zdałem za pierwszym razem. Kurs i instruktorkę poleciłem koledze, też jest zadowolony.
redeye
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 15 czerwca 2011, 10:21

Re: Toruń

Postprzez Rebel » czwartek 16 czerwca 2011, 11:44

Hej^^ dziś miałam egzamin i zdałam za I razem. A zawdzięczam to Panu Tomkowi z Wyższej Szkoły Jazdy^^ Cały kurs oceniam bardzo pozywtywnie, zarówno teorię, jak i praktykę. Miała atmosfera, kompetentni instruktorzy. Dodam, że na egzaminie nie jechałam dziś w żadnym momencie trasą, której bym wcześniej nie jechała w trakcie kursu. Gorąco polecam WSJ (i pana Tomka rzecz jasna) :)
Rebel
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 16 czerwca 2011, 11:37

Re: Toruń

Postprzez innocence » piątek 01 lipca 2011, 21:11

A czy ktoś z chodzących do as majera jeździł z p. Kingą B.? Ciekawa jestem opinii na jej temat ;)
innocence
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 01 lipca 2011, 20:53

Re: Toruń

Postprzez aligator » niedziela 17 lipca 2011, 00:11

innocence napisał(a):A czy ktoś z chodzących do as majera jeździł z p. Kingą B.? Ciekawa jestem opinii na jej temat ;)


Noo z czystym sumieniem mogę polecić, po za tym nie tylko ja, bo z mojej klasy jeździło jeszcze 4 kolegów z tą Panią ;-) As majera mamy blisko, dlatego tam się zapisaliśy. Zdawałem na samochód u tej Pani. Kobitka ma bardzo dobre podejście. Oaza spokoju i opanowania i przy okazji wymagająca, trochę się napocisz przy parkowaniu hehe, ale przynajmniej jak odbierzesz prawko nie będziesz sie martwić o zarysowane auta. Bardzo dobrze tłumaczy tzn. zrozumiale, duży nakład kładzie na technike jazdy i bezpieczeństwo, fajnie, fajnie polecam! Z tego co widziałem Pani Kinga prowadzi też wyklady i uczy jeździć motocyklem. Podczas ćwiczenia testów w ośrodku koledzy bardzo chwalili szkolenia na kat. A prowadzone przez Panią Kingę, jak uzbieram trochę kasy napewno zrobie prawko na motor, zresztą za namową Pani Kingi :wink:
aligator
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 16 lipca 2011, 23:45

Re: Toruń

Postprzez fortuna » czwartek 15 września 2011, 20:59

ja uczyłam się w dosyć nowej szkole uegzaminatora. Teoria trwa tydzień i jest prowadzona bardzo ciekawie. Jest w niej bardzo sympatyczny instruktor, który dopiero co zakończył pracę egzaminatora i pokazał mi trasy każdego z obecnie egzaminujących w wordzie. Dzięki temu trasę na egzaminie miałam obcykaną i dzieki temu w ogóle się nie stresowałam. Chyba nie muszę dodawać ze zdałam za pierwszym razem.
fortuna
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 15 września 2011, 18:28

Re: Toruń

Postprzez Kawasakizx » środa 28 września 2011, 15:09

RAJDER jest moim zdaniem najlepszą szkołą! Na każdym kroku spotkałem się z profesjonalnym podejściem. W miłej atmosferze nauczyłem się prowadzić samochód i przy okazji zdałem za pierwszym razem. Idąc na egzamin nie było dużego stresu, bo czułem się naprawdę przygotowany do jazdy. Instruktorzy (miałem dwóch) bezstresowo uczyli mnie różnych manewrów i jednocześnie omawiali sytuacje pod kątem egzaminu. Jestem im bardzo wdzięczny za przekazaną wiedzę, wskazówki. Fajnie, że taki duży nacisk kładą na bezpieczeństwo. Bardzo polecam!
Kawasakizx
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 28 września 2011, 14:18

Re: Toruń

Postprzez Stella » czwartek 29 września 2011, 16:41

Jestem studentką i wielu moich znajomych chodziło do różnych szkół nauki jazdy w Toruniu. Nasłuchałam się czasem opowieści mrożących krew w żyłach. Kiedy ja chciałam zrobić prawko zdecydowałam się na Rajdera, bo wydawał mi się najbardziej "studencki", chociażby ze względu na to, że mają biuro na Gagarina w akademiku nr 11. Nie pomyliłam się. Instruktorzy (znam trzech) są wyluzowani i dowcipni, ale naprawdę potrafią wszystko wytłumaczyć nawet średnio zaawansowanym adeptom nauki jazdy samochodem. Przed kursem nawet nie siedziałam za kierownicą, a zdałam egzamin bez problemu (pomijając mały stres). Mój kurs trwał 2 m-ce. Na jazdy i na teorie można umawiać się elastycznie, a to ważne przy zajęciach od rana do nocy. :-) Polecam Szkołę Rajder i życzę tak miłych wspomnień jak moje.
Stella
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 29 września 2011, 16:24

Re: Toruń

Postprzez razorblade » poniedziałek 24 października 2011, 14:19

Witam,
Czy ktoś orientuje się jaka szkoła będzie najlepsza jeśli chodzi o kategorię C, C+E? Wiem, że wyżej wymieniony AS Majer prowadzi kursy.
"Bóg i Ojczyzna to niepokonana para, ten duet ma na koncie więcej krwi i ludzkich nieszczęść niż cokolwiek innego."
razorblade
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 24 października 2011, 14:15

Re: Toruń

Postprzez adalberthus » wtorek 25 października 2011, 09:28

Ostrzu do golenia. AsMajer prowadzi takie kursy. udaj się tam. A i As-Tor też. Tu chyba będzie szybciej. www. as-tor.pl . Pozdrawiam
jak chceta to jedźta, ale nie jedźta jak chceta
Avatar użytkownika
adalberthus
 
Posty: 512
Dołączył(a): czwartek 11 sierpnia 2005, 14:04
Lokalizacja: toruń

Re: Toruń

Postprzez karolp1993 » niedziela 04 grudnia 2011, 22:56

Ja robiłem kurs w AS-Torze. Gorąco polecam, dostałem fajną i miłą Panią instruktor, nauczyła mnie, choć jak twierdziła dużo roboty ze mną nie miała. Miło wspomina się zarówno obsługę w biurze, jak i jazdy. Polecam ;)
karolp1993
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek 02 grudnia 2011, 21:27
Lokalizacja: Toruń

Re: Toruń

Postprzez drozd » czwartek 05 stycznia 2012, 16:30

Witam!
Jestem po kursie weekendowym w OSK AS Majer, cenię ich za przejrzystość zasad i profesjonalizm. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez p. Darka F. były przyjemne, ciekawe, a zarazem rzeczowe i dokładne. Praktyki uczyłam się pod okiem Łukasza T., świetny instruktor wymagający, ale z ogromnym zapasem cierpliwości.
Zdałam za pierwszym razem :)
drozd
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 05 stycznia 2012, 16:19

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości