Toruń

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

osk orent na nowym rynku

Postprzez ua » piątek 16 lipca 2010, 11:07

w orencie na nowym rynku na plus:
+wyklady w malych grupach,
+da sie je (wyklady) zakonczyc w 4 tyg.
na minus:
-jazdy raz na tydzien 2 godziny (i to jak dobrze pojdzie-zdarzaja sie 3 tygodniowe przerwy),
-trzykrotna zmiana instruktora w trakcie kursu,
Generalnie orent wzial sobie chyba za duzo kursantow ostatnio. moze i w asmajerze jest masowka ale za to kurs da sie zakonczyc w 4 tygodnie. bo co z tego, ze w orencie jest rodzinna atmosfera, instruktor zna moje imie itd. skoro kurs trwa jakies 4-5 miesiecy? NIE POLECAM. zalecam ostroznosci i zastanowienie sie powazne przed wyborem tej szkoly.
ua
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 16 lipca 2010, 10:55

Postprzez ewabmka » sobota 24 lipca 2010, 19:00

Witam! Chodzę na kurs do szkoły AS MAJER
Zajęcia zaczęłam pod koniec czerwca,badania lekarskie,wykłady z ratownictwa medycznego były ok.Sam wykładowca Darek F.spoko gościu.Gorzej jest z zajęciami praktycznymi,rzeczywiście na jazdę trzeba trochę czekać,a instruktor nie jest nad wyraz zaangażowany w tę pracę,wydaje mu się,że jak siedzę za kółkiem to dam sobie radę na mieście bez jego pomocy,a w razie popełnionych błędów słowa krytyki są mocne.Mam dopiero zaliczonych 8 godzin,tak więc by się przydały słowa zrozumienia wynikające z braku mojego doświadczenia.Jeśli ktoś jeździ z "sympatycznym" panem Łukaszem T. proszę o informację.
PS a pan kierownik to taki jest...
ewabmka
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 24 lipca 2010, 18:28

Postprzez tommi25 » sobota 07 sierpnia 2010, 18:48

Heja
Czytam te posty i podziele sie z Wami moimi wrazeniami. Zaczalem prawko rok temu w pewnej szkole (nie bede robil antyreklamy) na starowce. Dziwna szkola bo kazdy instruktor jezdzil swoim prywatnym autem.

Niby ok, wyklady troche nudne, ale ogolnie spoko. Problem powstal jak zaczely sie :( - teraz to juz rozumiem - ekonomia. Jak sie jezdzi wlasnym autem to oszczedza sie na wszystkim!! Czeste postoje i omawianie w aucie kodeksu ruchu i znakow (paliwo sie nie zuzywalo wtedy :)), zalatwianie spraw prywatnych, krzyk jak sie sprzeglo zle wcisnelo, malo trenowania podjazdu pod gorke (tez sie chyba sprzeglo zuzywa szybciej) - ogolnie porazka. Wyjezdzilem polowe godzin i z powodu choroby musialem sobie odpuscic (i cale szczescie bo to byla masakra).

Niedawno zaczalem koontynuowac nauke jazdy, ale przenioslem sie do szkoły RAJDER tez na Starowce (mam blisko do domu). I tu mile zaskoczenie. Pani w biurze bardzo sympatyczna, jazdy na samochodach takich jak na egzminie, instruktor Radek super sympatyczny i super cierpliwy - zupelnie inne podejscie i komfort nauki.

Moich dwoch kolegow robi prawko tez na starowce, w szkole Auto-Jazda i tez sa super zadowoleni.

Powodzenia, ja juz w poniedzialek mam egzamin wewnetrzny :D
tommi25
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 07 sierpnia 2010, 11:50

Re: Toruń

Postprzez Poochini » środa 29 września 2010, 18:06

Skończyłem kurs w OSK Wiraż na Kraszewskiego. Miałem okazję jeździć z 3 instruktorami. Andrzeja oceniam dobrze, nie miałem do niego żadnych większych zastrzeżeń, dość sympatyczny. Pod żadnym pozorem nie polecam Marka - niesympatyczny, bez odpowiedniego podejścia do ludzi, nie potrafi wytłumaczyć i nauczyć, a ciągle wymaga, innymi słowy jeżdżąc z nim można mieć wrażenie, że robi nam łaskę. Ponadto Markowi nie należy zawracać głowy wszelkimi wątpliwościami czy pytaniami związanymi z jazdą i przepisami bo zacznie marudzić. Zdecydowanie polecam Jarka - miły gość, który za dobre "nagradza", a za złe "karze". Potrafi nauczyć i wytłumaczyć. Można z nim rozmawiać na luzie.

Jeżeli chodzi o sam o ocenę samego ośrodka pod względem kursu to pozytyw, ale bez rewolucji. Dodam jeszcze tylko, że lekarz wystawiający zaświadczenia, który współpracuje z OSK nie robi żadnych problemów. Byłem w szoku jak wyszedłem z gabinetu. Zresztą może ktoś przekona się na własnej skórze. :)
Poochini
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 29 września 2010, 17:45

Re: Toruń

Postprzez Sylwia1977 » piątek 22 października 2010, 17:18

Witam. Właśnie ukończyłam kurs w " AsMajer" i jestem bardzo mile zaskoczona. Zajęcia teoretyczne były przeprowadzane bardzo profesionalnie. Wykładowcy bardzo dokładnie i w sposób bardzo jasny do zrozumienia tłumaczyli cały materiał. Po uczęszczaniu na zajęcia teoretyczne potrafiłam robić testy z wynikiem pozytywnym co jest efektem prowadzonych zajęć teoretycznych. ROWADZENIE ZAJĘĆ OCENIAM BARDZO POZYTYWNIE.
Zajęcia praktyczne miałam z Panem instruktorem Andrzejem J. Jazda zawsze rozpoczynała się punktualnie i godzina jazdy trwała zawsze 60min. tak jak w regulaminie. Instruktor bardzo miły i sympatyczny. Odpowiadał zawsze wyczerpująco na zadawane pytania i nigdy nie dawał do zrozumienia, że coś Go denerwuje. Instruktor wykazywał wielkie zaangażowanie za co serdecznie Mu dziękuję.
Za dobry tydzień mam egzamin i jestem dobrej myśli . Bez względu na wynik egzaminu mogę szczerze polecić szkołę AsMajer.
Sylwia1977
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 22 października 2010, 16:42

Re: Toruń

Postprzez zywul » piątek 12 listopada 2010, 11:44

Przyszedł czas i na mnie, aby pomóc innym kandydatom na kierowców przy wyborze szkoły. Właściwie bez żadnego dłuższego myślenia wybrałem szkołę najbardziej rzucającą się w oczy czyli "As Majera", zapisałem się na kurs weekendowy. Okazało się, że weekendowo prowadzona jest teoria, a jazdy odbywają się normalnie przez cały tydzień, co akurat mnie ucieszyło. Teoria minęła bezproblemowo prowadzona przez kompetentnego instruktora Darka F.. Na praktykę trafiłem do instruktora Łuk. T., który tak przygotował mnie do egzaminu, że zdałem za pierwszym razem. W tym miejscu chyba niewiele można jeszcze dodać. Jazdy miałem w wybranym terminie i o wybranej porze, także w soboty i niedziele. Z własnej nieprzymuszonej woli dokupiłem jeszcze przed egzaminem dwie dodatkowe godzinki jazdy. Mój cały kurs trwał bardzo szybko (11.09-25.10), a egzamin zdałem 9.11. Czyli dwa miesiące poświęciłem na to żeby uzyskać prawko. Polecam tę szkołę, a kierownik biura jaki jest każdy widzi :-)
zywul
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 12 listopada 2010, 11:13

Re: Toruń

Postprzez ewabmka » niedziela 14 listopada 2010, 22:21

Witam! Ja ukończyłam kurs w AS Majerze,Porażka na egzaminie,wywaliłam się na placu,bo chyba zbyt mało czasu jest poświęcane na naukę;poza tym nie ja jedna z mojej grupy oblałam w WORDzie.Czy to ktoś nie umie jeździć,czy nauka polega na tym,aby ciągle dokupować jazdę w tym ośrodku,do końca nie rozumiem.W każdym razię dokształcam się w OSK NOVA,na razie jest ok,plac pokonałam po kilkunastu minutach,a jazda jest spoko bez nerwów i łez,teraz czekam na egzamin...
ewabmka
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 24 lipca 2010, 18:28

Re: Toruń

Postprzez ka666 » wtorek 16 listopada 2010, 17:21

Witam ! Ukończyłam kurs w "As Majerze" i jestem bardzo zadowolona.Zajęcia z teorii były prowadzone profesjonalnie i ciekawie. Z zajęć praktycznych również jestem bardzo zadowolona.Jazda zawsze rozpoczynała się punktualnie, a godzina trwała 60 min. Gdy miałam jakieś dodatkowe pytania, to Pan instruktor poświęcał nawet swoją przerwę. Instruktor Pan Darek D. to profesjonalista. Wszystko tłumaczy bardzo zrozumiale i dokładnie,jest cierpliwy, wyrozumiały,miły i sympatyczny. Wykazuje ogromne zaangażowanie i udziela rad, które podczas egzaminu są wręcz bezcenne- tylko trzeba dokładnie słuchać tego co mówi !!! Przed egzaminem wykupiłam kilka godzin u Pana Marcina P. ponieważ Pan Darek nie miał już wolnych terminów w tym czasie. Pan Marcin okazał się również bardzo kompetentny, wyrozumiały i sympatyczny. Jego rady też bardzo pomogły mi przed egzaminem. Polecam tych dwóch świetnych instruktorów: Pana Darka D. i Pana Marcina P. Uważam,że miałam ogromne szczęście a zarazem wielką frajdę jeździć z tymi właśnie instruktorami.
Jeśli chodzi o Pana kierownika, to dla mnie był zawsze bardzo uprzejmy i miły- nie mogę nic złego na jego temat powiedzieć.
Egzamin mam już zdany :) - Pan egzaminator bardzo miły.
Polecam wszystkim szkołę "As Majer" - Pozdrawiam
ka666
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 25 października 2010, 16:30

Re: Toruń

Postprzez ewabmka » czwartek 18 listopada 2010, 19:47

Dzisiaj zdałam egzamin na prawko.Polecam OSK NOVA nawet w celu samego dokształcenia.Pan Sławek L. jest dobrym "nauczycielem" i tyle by było... :D
ewabmka
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota 24 lipca 2010, 18:28

Re: Toruń

Postprzez aga23 » poniedziałek 22 listopada 2010, 19:11

A ja gorąco polecam Szkołę RAJDER ze starówki. Moje dwie koleżanki z roku tam robiły prawko i były super zadowolone. Obsługa na najwyższym poziomie, fajna atmosfera na kursie - ogólnie wysoka ocena. A instruktor ... szalenie miły i spokojny. Jazdy bezstresowe, doprowadzily mnie do egzaminu panstwowego zdanego za 1 razem !!!

Teraz czekam do 5 grudnia na dodatkowe zajecia z bezpiecznej jazdy w akademii jazdy ktore jako kursantka (juz była) mam za darmo. Mam nadzieje ze bedzie ciekawie - kolezanki juz byly tam i tez super im sie podobalo, podobno takie zajecia sa tylko w Rajderze. Co do instruktorow ktorych moge polecic to oczywiscie Radka (dzieki Radzio:) ) i Adama, ktory super teorie prowadzil.
Powodzenia wszystkim :D
aga23
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 22 listopada 2010, 19:01

Re: Toruń

Postprzez tommi25 » wtorek 23 listopada 2010, 16:29

Ja też polecam Rajdera. Prawko już odebrałem i śmigam po Toruniu sobie :) heheh.... zdane za 1 razem !!

pozdro
tommi25
 
Posty: 2
Dołączył(a): sobota 07 sierpnia 2010, 11:50

Re: Toruń

Postprzez Foka_r2 » wtorek 23 listopada 2010, 19:03

A czy ktoś uczęszczał do Grudy? Jeśli tak, to jakie wasze opinie na ten temat są?
Pozdrawiam
Foka_r2
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 23 listopada 2010, 19:01

Re: Toruń

Postprzez alina_7112 » poniedziałek 06 grudnia 2010, 19:01

Polecam wszystkim którzy chcą zrobić prawo jazdy OSK WYŻSZA SZKOŁA JAZDY na Rynku Nowomiejskim.
Instruktor bardzo cierpliwy fajny facet.
Nie muszę dużo pisać egzamin zdałam za pierwszym podejściem.
Wszystko dzięki dobrej profesjonalnej nauce. :spoko:
Jak sama nazwa mówi ,,Wyższa Szkoła Jazdy'' !!!
alina_7112
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 06 grudnia 2010, 18:49

Re: Toruń

Postprzez mika66 » czwartek 20 stycznia 2011, 02:45

Nie polecam szkoły Driver, nie mają odpowiednich aut, dla instruktora bardziej liczy się dbałość o auto, niż żeby nauczyć prawidłowej, bezpiecznej jazdy, zupełnie nijak ma się nauka w tej szkole do egzaminu, zdawałem w 2010 roku 4 razy.dopiero po dodatkowych jazdach w innej szkole. :eek2:
mika66
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 05 listopada 2010, 02:32

Re: Toruń

Postprzez mag63 » poniedziałek 14 lutego 2011, 17:21

Ja szkołę Driver polecam z czystym sumieniem. Zaczynałam od zera, więc ważna dla mnie była możliwość nauki na symulatorze, na mieście ćwiczyliśmy do skutku te skrzyżowania na których sobie nie radziłam i co ważne, objeździliśmy całe miasto, a nie tylko obszar egzaminacyjny. Fajne było to, że jazdy zaczynaliśmy i kończyliśmy tam, gdzie mi było wygodnie. Egzamin zdałam za 1-szym razem :)
mag63
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 14 lutego 2011, 15:41

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości