Zabrze

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Zabrze

Postprzez effffffffka » środa 28 marca 2007, 20:18

Witam ponownie :) Zapisałam się na kurs do "bednarka" na koperniku. Wykłady super !!! Przejeździłam już 10 godz jest ok :) polecam gdyby ktoś chciał :) !!! POZDRO !!!
effffffffka
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek 23 lutego 2007, 15:24

Postprzez Jasiu » wtorek 15 maja 2007, 19:40

co do bednarka to potwierdzam bo wykupilem przed egzaminem jazdy i bylo bardzo dobrze :) hehe a tak ogolnie kurs robilem u L-PIOTRa na Rokitnicy i bardzo chwale :) zdalem prawo jazdy za 1 razem :) POLECAM !!!
:D:)
Jasiu
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 15 maja 2007, 19:38
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez angma » czwartek 20 grudnia 2007, 18:33

Szkoliłam sie w LOKu w Zabrzu i powiem ze to był najgorszy błąd! Tylko na 1 jezdzie otworzyłam maske, nigdy nie pokazano mi jak się włącza światła- to tez mój błąd bo tego nie dopilnowałam. Kolejne było to że jak ktoś coś mówił ze znajomych coś o pół sprzęgle to robiłam wielkie oczy, wszytsko było na wyczucie- raz wychodziło raz nie. Pierwszy egzamin obladny. :oops:
angma
 
Posty: 6
Dołączył(a): czwartek 20 grudnia 2007, 17:58

Postprzez qazwsx » sobota 12 kwietnia 2008, 22:33

l- piotr full wypas
qazwsx
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 07 stycznia 2008, 13:21

OSK primusbis

Postprzez MuReK » sobota 26 kwietnia 2008, 13:20

A ja polecam tą szkołę, na prawdę miła atmosfera, mam 12 godzin zaliczonych a placyk już opanowany... Dużo znajomych tam zdało... http://www.primusbis-naukajazdy.pl/
MuReK
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek 21 marca 2008, 12:00

Postprzez paweldieslowiec » poniedziałek 12 maja 2008, 21:59

a wy gadacie... LOK to jest jedno wielkie nieporozumienie, jak ktoś od nich zda za 6 razem to norma...
Swoją drogą najlepszym osrodkiem jest bez cienia wątpliwości LISEK. Polecam - uczą dobrze, jezdzi sie na samochodach na tych co na egzaminie, można wynegocjować zniżke na kurs :)

Jak ktoś dopiero będzie sie uczył jezdzić to najlepiej do liska, bo mi to nie robilo różnicy gdzie, bo i tak juz przed rozpoczeciem kursu umialem jezdzic samochodem, a do liska mam najblizej od domu :)
prawko odebrane - zaczynamy trenowanie kontrolowanych poślizgów :D
Avatar użytkownika
paweldieslowiec
 
Posty: 24
Dołączył(a): poniedziałek 12 maja 2008, 21:47
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez Trylia » środa 14 maja 2008, 10:42

A ja poszłam razem z koleżanką do LOKu i zdałam za trzecim razem, koleżanka za drugim. Miałam kontakt z kilkoma osobami z mojego kursu, znam też osobiści przypadki, że za pierwszym razem, a obecnie to rzeczywiście sukces.
Moge jeszcze dodać, że nigdy wczesniej nie jeżdziłam samochodem, instruktor pokazywal mi wszystko od zera :D
i sie nauczyłam.

Więc polecam LOK. Choć żeby obiektywnie mówic o OSK byłoby trzeba chyba odbyć kurs w każdej ze szkół ;)
Trylia
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 25 lipca 2007, 21:04

Re: OSK primusbis

Postprzez olkad1 » czwartek 22 maja 2008, 14:43

MuReK napisał(a):A ja polecam tą szkołę, na prawdę miła atmosfera, mam 12 godzin zaliczonych a placyk już opanowany... Dużo znajomych tam zdało... http://www.primusbis-naukajazdy.pl/


też bardzo polecam; fajnie się jeździło
olkad1
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 22 maja 2008, 14:40

Postprzez starguru » niedziela 22 czerwca 2008, 12:15

Robiłem kurs kat. A i B w OSK L-Piotr w Rokitnicy i szczerze wam polecam ten ośrodek, nie było żadnych problemów z umówieniem się na jazdy, auta w idealnym stanie(4x Fiat Punto Grande) motocykl(suzuki GN 250) też jest w porządku.
Jak ja chodziłem na kurs to wykłady były troche nudnawe ale potem wyremontowno salę, zakupiono tablice ze skrzyżowaniami itp.
Placyk też mają w dobrym stanie.
Większość moich znajomych którzy robili tam kurs zdali egzamin za pierwszym razem... Ja akurat jestem wyjątkiem i zdałem za 2 :oops:
Tak więc polecam ten OSK:
ul. Budowlana 26
41-808 Zabrze-Rokitnica
starguru
 
Posty: 7
Dołączył(a): poniedziałek 03 grudnia 2007, 18:34

Postprzez qazwsx » piątek 04 lipca 2008, 21:06

Rownież robiłem kurs u L-Piotra. Fulf wypas szkoła. Egzaminatorzy bardzo konkretni :D Zdałem za pierwszym razem....w sumie bylo to juz pol roku temu, ale co tam. Bardzo dobra szkoła
qazwsx
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 07 stycznia 2008, 13:21

ekstra Osrodek - PANDA

Postprzez wojtek.s90 » niedziela 31 sierpnia 2008, 16:05

Ja robiłem prawko w Ośrodku "PANDA" i bylo super. Wyklady na wysokim poziomie. Jazdy na Grande Punto. Caly kurs trwał tylko 2 miesiace i zdałem za pierwszym razem.

Lisek jest trochę przereklamowany, bo moja kolezanka chodziła na kurs aż pół roku.
wojtek.s90
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2008, 14:58

l_piotr

Postprzez Jakajataka » sobota 18 października 2008, 18:50

Mam prawko od pól roku,zdałam za 3 razem i uczyłąm się tez w Tym Osk.
Szczerze polecam!!jak czytam niektóre posty na tym forum i słucham znajomych to nie moge uwierzyć,bo nic takiego na szczęście mnie nie spotkało;)
najpierw były wykłady,szybko przeleciały,nic szczególnego.
wykłądy są prowadzone non stop w 'Koło" także nie trzeba czekać,az zbierze się "odpowiednia liczba osób""(jak to czesto bywa).Jednego dnia się zapisujesz,i od razu możesz isc na wykłąd.Potem szybki egzamin wewnętrzny i jazdy.
Miałam przyjemność jeżdzić z właścicielem(kierownikiem etc)W/w szkoły I Na prawwde polecam.Nie zniechęcajcie sie tym,że w sekretariacie powiedzą że nie ma czasu.Jak zadzwonicie i powiecie ze wam zależy,to się do was dostosuje i nie odmówi.
W skrócie
Byłąm typem mega tępego kursanta,który nic kompletnei i nie jaży,dobrze nie wie gdzie jest kierwonica w samochodzie,nic mi nie szło,kilka razy miałąm ochote wiać z kursu wobec swoich marnych umiejętności a tutaj
-bardzo miła atmosfera
-zadnych chamskich tekstów
-bardzo duza cierpliwośc
-świtne podejcie
-=brak problemów z umówieniem sie na jazdy,był moim jedynym instruktorem.nigdy mnie nie odesłał do kogoś innego,kiedy trudno było nam dograc terminy jeżdziliśmy wczesnym rankiem.
Facet bardzo zaangażowany w to co robi,z takimi ludżmi na parwde warto się uczyć.


ogólnie nie mam zadnych zastrzeżeń,i chetnie wybrałam bym sięjeszcze raz na kurs;)
-
Jakajataka
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 18 października 2008, 18:12

Postprzez instal-serwis » sobota 15 listopada 2008, 11:37

Ja miałem w Zabrzu do czynienia z dwoma OSK: Bednarkiem (Reymonta) oraz Primus BIS (Sobieskiego)

Bednarek. Kurs dość tani, obecność na zajęciach teoretycznych nie była obowiązkowa co bardzo na ręke mi było (godziny pracy nie zawsze mi pozwalały uczestniczyć na zajęciach). Wykłady prowadzone były przez konkretnego gościa, objaśniał wszystko rzeczowo, odpowiadał na pytanie. Informacje owszem podawał jak z karabinu maszynowego lecz nie brakowało humoru w omawianiu niektórych rzeczy. Zajęcia odbywały się 2 razy w tygodniu po 2-3 godziny - moim zdaniem dobrze. Egzamin teoretyczny wewnętrzny na komputerze egzaminacyjnym. Czyli in pls. Fakt, że na całą salę był tylko jeden taki komputer....

Jazdy miałem zx gościem, który prowadził wykłady. Jeśli chodzi o sposób prowadzenia jazd to już wrażenia miałem średnie. Owszem plus na jego korzyść było to że jeździłem intensywnie po Gliwicach (tam zdawałem egz.), jednak jego komunikaty ograniczały się tylko do poleceń i ewentualnych suchych uwag co źle zrobiłem. Manewry bardzo kiepsko tłumaczył a właściwie prawie wcale. Łuk - porażka. Jeździłem po łuku a gość zamiast na zewnątrz stać i patrzeć czy prosto to siedział obok i czytał gazetke. Generalnie pod koniec kursu jako tako jeździłem.
Wyglad ośrodka (od środka i z zewnątrz) do najlepszych n ie należy - jakbym się cofnął o 20 lat w czasie. Na szczęście nie wygląd a jakość się liczy. Generalnie ośrodek oceniam na malutkiego plusa. Są wady, są zalety, tak jak wszędzie.


Primus BIS
Tutaj brałem 5h doszkalających jazd. Jeździłem z dwoma instruktorami (2h z jednym i reszta z drugim). Goście bardzo, bardzo konkretni, rzeczowi, wszystko potrafią wytłumaczyć, pokazać, słowem... potrafią NAUCZYĆ! Dzięki im wskazówkom i poradom udało mi się zdać egzamin praktyczny (łuk oraz manewry na mieście zrobiłem tak jak mi radzili i nauczyli). Po tych kilku godzinach żałowałem iż tam kursu nie wykupiłem ale cóż... przynajmniej będę ich polecał przyszłym kierowcom.
instal-serwis
 
Posty: 16
Dołączył(a): wtorek 04 listopada 2008, 23:48

Postprzez rozi338 » niedziela 16 listopada 2008, 22:54

Witam wszystkich:) Moim zdaniem najlepszy ośrodek szkoleniowy na prawo jazdy jest "TADEX" prowadzi go pani Beata Ćwiek.ja właśnie u niej robiłam prawo jazdy i egzamin oczywiście zdałam za pierwszym razem,na testy dużo nie musiałam się uczyć,bo z wykładów dużo zapamiętałam:) Pozdrawiam :)
rozi338
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 16 listopada 2008, 22:49
Lokalizacja: Zabrze

Postprzez zonker » niedziela 14 grudnia 2008, 12:11

Najlepszym według mnie ośrodkiem jest Lisek. Po pierwsze: profesjonalni instruktorzy, po drugie: jazdy tak często jak nam się podoba i po trzecie: autka na wypasie :D
zonker
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela 14 grudnia 2008, 11:59

Następna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości