Zabrze

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Zabrze

Postprzez Dominik0034 » piątek 26 września 2014, 17:11

Z całą pewnością polecam naukę jazdy O.S.K. Progress S.C. Rokosz-Łasiewicki miła przyjemna atmosfera pełne professionalne podejście do tematu polecam każdemu kto chce zrobić prawko jazdy w Zabrzu według mnie nie ma lepszej szkoły . Prawo Jazdy zdane za pierwszym razem ;)
Dominik0034
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 26 września 2014, 17:07

Re: Zabrze

Postprzez lolahelenka » czwartek 09 października 2014, 11:52

Nie polecam szkoły L Piotr a wszczególności jednego instruktora który na moich jazdach wozi swoją żonę. A ja powinnam jezdzić po Bytomiu a nie po Zabrzu jako prywatny kierowca!
W innych szkołach jeżdzą po Bytomiu .Ja poznaje Zabrze które już znam.
Jezdziłam z Panem Piotrem i wszystko było ok.Tylko szkoda że 2 h.
lolahelenka
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 09 października 2014, 11:43

Re: Zabrze

Postprzez LukaszZabrze » piątek 31 października 2014, 21:57

Polecam O.S.K. Progress Rokosz- Łasiewicki :mrgreen: ,teoria jest super prowadzona jak i jazdy.Jedyna szkoła jaką znam która robi trzy godzinne wycieczki do Wisły i są to trzy godziny jazdy a nie siedzenia jako pasażer :D Daje sobie rękę odciąć że z tą szkołą zdanie prawo jazdy :D Ogólnie POLECAM
LukaszZabrze
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 31 października 2014, 21:46

Re: Zabrze

Postprzez bodzioo » piątek 23 stycznia 2015, 09:49

Chciałem podzielic się z frumowiczami tym że zdałem za 2 razem . I naprawdę czuję sie dobrze za kierownicą od nie jednego który zdał za 1 razem (mając przy tym sporo szczęscia)
Nie będę tu reklamował szkoły bo już podziękowałem instruktorom i to jest ważne.
Poniżej umieszczam link do nowego rankingu zdawalnosci w Bytomiu.
Tam macie najlepsze i najgorsze szkły nauki jazdy.

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... ,t,sa.html

Sami wybierzcie.
Bodzio
bodzioo
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 23 stycznia 2015, 09:39

Re: Zabrze

Postprzez prawko15 » poniedziałek 11 maja 2015, 17:04

Witam dzisiaj zdałem egzamin za pierwszym razem a to dzięki OSK FELIKS znajdujący się na ul.Wolności w Zabrzu. Super instruktorzy pan Wojtek i pan Łukasz dzięki nim mogę się teraz pochwalić zdanym egzaminem . Świetna atmosfera ale przede wszystkim nauka którą mi przekazali w znakomity sposób .Dlatego jeżeli macie zamiar zapisać się do szkoły nauki jazdy to tylko do OSK FELIKS POLECAM. I jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam :D :D :D
prawko15
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 11 maja 2015, 16:22

Re: Zabrze

Postprzez asiad » sobota 28 listopada 2015, 23:20

O.S.K. Progress S.C. Rokosz-Łasiewicki - to najlepsza szkoła jazdy w Zabrzu i okolicach.
Szkołę tę wybrałam z polecenia znajomego i nie żałuję, egzamin na prawo jazdy zdałam bez żadnych problemów.
Teorię, którą zdawałam zaraz po wejściu w życie nowych przepisów, zdałam za pierwszym razem z wynikiem 72/74. A co najciekawsze przed samym egzaminem rozwiązałam może kilka testów, całą wiedzę przyswoiłam w czasie trwania pierwszej części kursu, jednak dopiero praktyka nauczyła mnie wszystkiego dogłębnie. Osobiście uważam, że szkoła jazdy Progress, naprawdę uczy kierowców jeździć a nie tylko zdawać egzaminy. Poruszając natomiast kwestię instruktorów, są to prawdziwe wredne a zarazem bardzo kochane i pocieszne stworzonka. Nie da się ich nie lubić, przy nich ciężka praca jest nie tylko samą pracą i nauką ale także zabawą. Najważniejsze jest jednak ich podejście do kursantów, ponieważ każdego traktują indywidualnie, z każdego wyciągają maximum. Dodatkowo szkoła jazdy organizuje, całodniowe wycieczki w góry, które także sporo uczą, tak samo jak zabawa na trolejach.
aaa. i to nie wszystko, drodzy kursanci, jeżeli nauczycie się już jeździć ale będzie wam "czegoś" brakować, albo po prostu będziecie chcieli się doszkolić w jeździe, czy też wszyscy Ci którym "moc" nie jest straszna, to nie macie się czego obawiać, ponieważ Chłopaki organizują również kursy doszkalające. Sama planuję się na taki wybrać ;) oczywiście jak najbardziej POLECAM, nie pożałujecie.

Pozdrawiam Dżoana ;)
asiad
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 28 listopada 2015, 21:12

Re: Zabrze

Postprzez lewbaranek » niedziela 29 listopada 2015, 15:13

Witam !!
Bardzo długo zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniego OSK, jednak najwięcej pozytywnych opinii słyszałem o O.S.K. Progress S.C. Rokosz-Łasiewicki i to właśnie tam się wybrałem na kurs !! :D
W tym momencie jestem już szczęśliwym posiadaczem "blachy", a egzamin zdałem za pierwszym razem (teoria i praktyka). W trakcie kursu zawsze panowała miła i luźna atmosfera. Wszystkie jazdy odbyły się według wcześniej ustalonego planu, a jeden dzień wycieczki do Wisły pozwala każdemu kursantowi zobaczyć jak wygląda normalna jazda, a nie tylko egzaminacyjna !!!
Jeśli miałbym iść jeszcze raz na kurs to na 10000000% poszedł bym do PROGRESS-u :spoko: :spoko: :spoko:
lewbaranek
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 29 listopada 2015, 15:05

Re: Zabrze

Postprzez martyska96 » poniedziałek 30 listopada 2015, 22:37

Z pełnym zaufaniem mogę polecić O.S.K. Progress S.C. Rokosz-Łasiewicki. Teoria przeprowadzona w sposób fachowy i ciekawy, tak samo jak pierwsza pomoc. Instruktorzy bardzo cierpliwi i wszystko na spokojnie wytłumaczą nawet największym laikom. Atmosfera na jazdach była sympatyczna i profesjonalna. :D
martyska96
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 30 listopada 2015, 22:34

Re: Zabrze

Postprzez Pterx » czwartek 11 lutego 2016, 14:30

Polecam O.S.K. Progress S.C. Rokosz-Łasiewicki! Świetni instruktorzy, nauka bez stresu, super atmosfera. W przystępny sposób wytłumaczyli manewry, a potem jazda to już czysta przyjemność. I egzamin nie taki straszny! Polecam! :spoko:
Pterx
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 11 lutego 2016, 14:22

Re: Zabrze

Postprzez Kremka » niedziela 01 maja 2016, 12:28

Uważajcie na LOK w Zabrzu, niczego mnie nie nauczył!!! Zmarnowałam u niego 22 godziny. Nie interesowało go co robię ze sprzęgłem, gazem na zakrętach, wolał rozmawiać o swoim życiu osobistym niż mną się zająć! Nie nauczył mnie redukować bieg do 2 przed skrzyżowaniem, bezwzrokowej obsługi skrzyni biegów. Stara szkoła a teraz wymagają ekonomicznej jazdy. Nauczyłam się podstaw techniki w innej firmie ale straciłam moje pieniądze. Beznadziejna szkoła, nie zależy im na kursantach. Omijajcie LOK szerokim łukiem, bo stracicie pieniądze!
Kremka
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 01 maja 2016, 12:03

Re: Zabrze

Postprzez anuszkad » środa 10 sierpnia 2016, 06:44

Gorąco NIE polecam szkoły jazdy VIP w Zabrzu. Po 5 godzinach w innej szkole czułam się pewniej niż po 37 w tej. Po pierwsze i najważniejsze nie nauczyli mnie prawidłowo ruszać, dlatego oblalam za pierwszym razem. Nie przeprowadzono jazdy pokazowej, nie wytłumaczono podstawowych rzeczy, np. do czego służy sprzęgło. Jazdy po łuku uczą wg pachołków, a nie wg lini, czyli uczą tylko pod sam egzamin, a nie pod prawdziwą jazdę po mieście. W czasie jazdy instruktorzy rzucają się na kierownicę... Dopiero na 4 godzinie wyjechlismy na miasto... Straciłam tylko czas i pieniądze. Pani Ania jest straszną gadułą i ciężko jest wysiedzieć na jej zajęciach. Nawet był problem z podjechaniem po kursanta i odwiezieniem po jazdach... Nikt nawet nie raczył zapytać gdzie kto chce zdawać egzamin tylko z góry założono, że w Bytomiu... I jazdy odbywały się tylko w Zabrzu i Bytomiu, ani razu nie zabrano mnie na autostradę i drogę szybkiego ruchu.



Za to POLECAM szkołę jazdy 100% w Katowicac - wszystko na najwyższym poziomie, już od pierwszego telefonu można poczuć, że są dla NAS - przyszłych kierowców.
anuszkad
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 10 sierpnia 2016, 06:20

Re: Zabrze

Postprzez Bozena81 » sobota 18 marca 2017, 08:24

Polecam L-Piotr Piotr G.
Indywidualne podejście do kursanta.
Pan Piotr cierpliwy, spokojny i mobilizujący do osiagniecia zamierzonego celu: uzyskanie prawa jazdy.
Najlepszy instruktor: Piotrek

edit: nie publikujemy pełnych nazwisk. /klebek
Bozena81
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 18 marca 2017, 08:19

Re: Zabrze

Postprzez JakubMarkiewicz » poniedziałek 26 czerwca 2017, 12:35

mtac87 napisał(a):Ja odbyłem kurs w MotoRat. To ich namiar - http://www.motorat.com.pl. Najbardziej podobało mi się to, że uczyli przede wszystkim bezpiecznej jazdy. Uważam, że dzięki temu zdałem za pierwszym razem, bo egzaminator czuł się bezpiecznie, jak jechałem.

Chciałem zapytać, czy ktoś jeszcze z nich korzystał, najlepiej jakoś niedawno (w tym roku?). Szukam dobrej szkoły jazdy i na ich stronie znalazłem obiecujące informacje, że chcą nauczyć jeździć naprawdę, a nie tylko pod egzamin państwowy. Ktoś może się podzielić doświadczeniem?
JakubMarkiewicz
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 26 czerwca 2017, 12:32

Poprzednia strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości