Zabrze

Oceń ośrodek szkolenia kierowców, w którym zdobyłeś lub zdobywasz drogowe uprawnienia.

Moderatorzy: ella, klebek

Primus

Postprzez Justynka » piątek 20 kwietnia 2012, 22:13

Wiecie co, wierzę że w Primusie mogło się zmienić. Ja jestem bardzo zadowolona z tego ośrodka, ale chyba trafiłam na końcówkę jego dobrej passy (kurs od grudnia 2011 do lutego 2012). Gdy kończyłam kurs najlepszy moim zdaniem instruktor wyjeżdżał do Niemiec a drugi wyleciał bo było za dużo instruktorów jak na tyle kursantów ile się zgłaszało do tego oks.
Co do wypowiedzi dexterdrivera, to chyba indywidualna kwestia każdego kursanta, widocznie w Twoim przypadku pan Leszek często ingerował, łapał za kierownicę itd bo mnie to się nie zdarzało. Więc nie generalizuj i nie mów że opowiadamy bajki czy coś.
Mnie zmiany instruktorów specjalnie nie przeszkadzały, przeciwnie, miały swoje zalety. Tak jak pisała niemampomyslunanick można się było oswoić do obecności obcej osoby w samochodzie.
Ale wierzę że może to już nie ten sam Primus po odejściu tych najlepszych(szczególnie jednego pana Roberta, był jeszcze jeden ale nie wiem czy jeździ).
dexterdriver, rozumiem Twoją frustrację, ale nie zwalaj całej winy oblanego egzaminu na ośrodek, pozdro i powodzenia.
Kat.B: 24.02.2012 - teoria, praktyka ;)
13.03.2012 - plastik w portfelu i pierwsza jazda bez L-ki na dachu ;)
Avatar użytkownika
Justynka
 
Posty: 7
Dołączył(a): sobota 25 lutego 2012, 14:02
Lokalizacja: Zabrze

Re: Primus

Postprzez speeddres » poniedziałek 23 kwietnia 2012, 13:01

Czytam tak wasze opinie i nie mogę się powstrzymać od wyrażenia mojej opinnii.
Też robiłam kurs prawa jazdy w Primus Plus ale w 2011 roku . Jak większośc z was też miałam jazdy z różnymi instriuktorami a było ich 4 i po wyjeżdzeniu 10 czy 12 godzin , z każdym po 2 lub 3 dziennie upominałam kierownika aby przydzielił mi jednego prowadzącego instruktora , po ciężkich targach udało się ,bo chciałam sprawdzić którego wybrać.
Jezdziłam z panem Krzysztofem (mało mówny typ , krótkie komendy,
trochę sztywno się jezdziło, ale jedno co pamiętam jak wymęczył mnie na hamulcu ręcznym!)
jezdziłam też z panem Mariuszem (bardzo dużo mówił i krzyczał jak coś źle zrobiłam i nie pozwalał wrzucić mi 4 biegu !)
jezdziłam też z panem Robertem (krótkie komendy i dużo pytał o przepisy , pamiętam jak kazał mi znaki drogowe czyscić !)
jezdziłam też z drugim Robertem P. (bardzo lightowo ,jak z kolegą ,żarty ,śmiechy, chyba najlepszy instruktor w tej szkole !)

Ja mogę pochwalić się tym że też trafiłam na dobrą passę PRIMUSA Plusa ale był to rok
2011 , skoro piszecie że w tym roku jeżdzą tam nowi instruktorzy to nie
wiem jak jest ;( szkoda, że nie jest już tam taki poziom i atmosfera jaka
była .Wydaje mi się że pan kierownik źle robi ,powinien dbać o to aby
nie wymieniać tak często kadry szkoleniowej w końcu ludzie przekazują
sobie z kim jezdzili i jak było i jak jest . Mój kumpel zawsze mówi w
końcu to Jego cyrk, jego małpy. Show must go on.

Moim zdaniem był to najlepszy osk w Zabrzu w 2011 tak jak ranking wordu
pokazał to, jeszcze raz szkoda wielka szkoda ... niektórzy mówią zmiany
są dobre , ale jak coś jest dobre po co to zmieniać ...

Co wam mogę doradzić , pytajcie , szukajcie może nie szkoły tylko instruktora , bo to z nim będziecie mieli to co najważniejsze jazdy .


Znajoma bardzo polecała szkołę Lanette , dlaczego ? pewnie też kiedyś i ta szkoła miała dobrą kadrę która wyrobiła renomę ,ale instruktorzy odeszli i co została tylko nzawa a gdzie renoma ?


ale się rozpisałam , życzę powodzenia i szczęscia w szukaniu ...
speeddres
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 23 kwietnia 2012, 12:09

Re: Zabrze

Postprzez Inkaa » poniedziałek 23 kwietnia 2012, 22:19

Polecam wszystkim OSK FELIKS znajdujący się na ul. Wolności 289 w Zabrzu!!!

Świetni instruktorzy, którzy mają cierpliwość i odpowiednią wiedzę.Co więcej potrafią ją przekazać kursantowi. Jazdy odbywają się pod fachowym okiem w sympatycznej atmosferze. OSK FELIKS jako jedyny ośrodek w Zabrzu posiada symulator jazdy
( kursant może korzystać z symulatora nieodpłatnie w ramach kursu lub wykupionych dodatkowych godzin ) , na którym można ćwiczyć jazdę podczas różnego natężenia ruchu, w dzień lub w nocy, parkowanie,jazdę po łuku,zawracanie itp.pozwala na wyćwiczenie pewnych nawyków podczas jazdy . Ćwiczenia na tym symulatorze są naprawdę pomocne i zwiększają pewność siebie za kierownicą podczas prawdziwej jazdy. Mi osobiście ćwiczenia na tym symulatorze bardzo pomogły.

W efekcie nauki pod okiem instruktora Łukasza i ćwiczeń na symulatorze jestem szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy !!!

POLECAM GORĄCO !!! OSK FELIKS!!!!
Inkaa
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 23 kwietnia 2012, 21:51

Re: Zabrze

Postprzez free18 » piątek 11 maja 2012, 10:03

A ja mogę polecić szkolę vip ale tylko pana Mirka , bo pan Boguś trochę zwodzi na czasie,

więc polecam i pozdrawiam
free18
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 11 maja 2012, 09:49

Re: Zabrze Lisek

Postprzez reveuse » niedziela 20 maja 2012, 21:32

Ja jestem po kursie w LISKU. Teoria o dziwo mnie zaciekawiła i fajnie się słuchało wykładów. Jeśli chodzi o jazdy, to miałam z p. Krzysztofem i jestem bardzo zadowolona. Jazdy miałam kiedy mi pasowało, prawie codziennie- w tygodniu i weekendy, więc cały kurs skończyłam w ciągu miesiąca. Instruktor bardzo sympatyczny, z dobrym podejściem do kursantów- widać że lubi swoją pracę. Jeździliśmy dużo po Bytomiu po trasach egzaminacyjnych, instruktor przygotował mnie na wszystko co może się przytrafić w trakcie egzaminu więc egzaminator nie miał jak mnie zagiąć i zdałam za pierwszym razem :) I po dwóch miesiącach od zapisania się na kurs mam już prawko :):):)
reveuse
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 20 maja 2012, 21:23

Re: Zabrze

Postprzez artemidablack » czwartek 21 czerwca 2012, 18:25

Polecam ze szwagrem naukę jazdy Lisek, do egzaminu przygotowywał nas Krzysztof, który miał niesamowitą cierpliwość.

Oboje zdaliśmy w Rybniku za 1-szym razem.

Gorąco polecamy ;-)
artemidablack
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 21 czerwca 2012, 18:18

Re: Zabrze

Postprzez Aevir » środa 27 czerwca 2012, 20:04

Polecam jak najbardziej osrodek szkoleniowy "L Piotr" na Rokitnicy. Wykłady sa prowadzone ciekawie a na jazdach da się dużo nauczyc. Instruktorzy sa naprawde sympatyczni ;)
Aevir
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 27 czerwca 2012, 19:29

Re: Zabrze

Postprzez aisha » wtorek 17 lipca 2012, 11:04

Dopiero co skończyłam kurs i jestem dzień przed egzaminem.Uczyłam się w OSK FELIKS w Zabrzu pod czujnym okiem Pana Wojtka i muszę szczerze polecić ten ośrodek oraz instruktorów. Atmosfera jest bardzo miła. Instruktor, z którym jeździłam zadziwiał mnie cierpliwością(przy moich umejętnością :) zaczynałam, jako zupełny nowicjusz) oraz fachowością. Co najważniejsze czuję, że wiedza została mi przekazana w odpowiedni sposób. Bardzo ważną sprawą dla mnie był symulator jazdy. Z tego, co się orientuję to OSK FELIKS, jako jedyny ośrodek w Zabrzu posiada taki symulator. Korzystanie z niego jest darmowe i najważniejsze, że świetnie pomaga w początkowej fazie nauki na wyćwiczenie pewnych nawyków podczas jazdy. Było to dla mnie szczególnie pomocne już przy pierwszej próbie prawdziwej jazdy. Po egzaminie postaram się napisać coś więcej, ale na tą chwilę uważam, że trafiłam na super ośrodek oraz ludzi tam pracujących, którzy szkolenia traktują nie tylko jako pracę, a również jako swoją wielką passę. Gdybym miała jeszcze raz wybierać, gdzie zacząć swoją naukę, to ponownie moim wyborem byłby OSK FELIKS.
aisha
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 17 lipca 2012, 09:38

Re: Zabrze

Postprzez motostar » środa 25 lipca 2012, 23:30

Ja polecam na mikulach tylko rzewuckiego maja nowy motocykl honde cbf 250 taka jak na egzaminie w bytomiu i dwie kategorie sa w cenie 1900 zl
motostar
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 25 lipca 2012, 23:18

Re: Zabrze

Postprzez klient » czwartek 26 lipca 2012, 13:30

Polecam OSK Feliks instruktor spokojny, bardzo profesjonalny, wszystko tłumaczy od a do z, plusem jest również posiadanie przez Feliksa symulatora jazdy który jest całkowicie za darmo nie ograniczony godzinowo, wiem sprawdziłem. Dzięki ich radom zdałem za pierwszym razem.
P.S. Plusem jest również lokalizacja, szkoła jazdy znajduje się w centrum.
klient
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 26 lipca 2012, 13:24

Re: Zabrze

Postprzez mkisiel » poniedziałek 06 sierpnia 2012, 12:29

No i stałam się szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy ! Wprawdzie odbiór dopiero za 2 tygodnie, ale to tylko formalność :)
Zgodnie z obietnicą, w podziękowaniu chciałam wyrazić swoją opinię na temat Auto Szkoły Vip z Zabrza.
Chciałam podziękować całej kadrze za wspaniałe przygotowanie do egzaminu. Nie wiem, jak jest w innych szkołach, ale tą POLECAM ze szczerego serca.

Pani kierownik chciałam pogratulować tak fajnie dobranej kadry instruktorów, którzy nawzajem się uzupełniają. Jeździłam ze wszystkimi po trochu i od każdego wyniosłam jakieś ciekawe informacje, przydatne przy zdaniu egzaminu.
Z jednej strony bardzo chciałam zdać za pierwszym razem, ale z drugiej tyle słyszy się o niskiej zdawalności. Okazało się, że nie jest to trudne, jeżeli trafi się na odpowiedniego instruktora.

Jeszcze raz POLECAM AUTO SZKOŁĘ VIP i do zobaczenia na drodze !!!
mkisiel
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 06 sierpnia 2012, 12:27

Re: Zabrze

Postprzez Magdalena93 » środa 15 sierpnia 2012, 21:43

Witam!
Polecam gorąco O.S.K. Progress Rokosz- Łasiewicki w Zabrzu ... Właśnie skończyłam kurs i zdałam egzamin. Instruktorzy są niesamowicie zabawni, rzetelni - widać, że praca sprawia im satysfakcję, a co najważniejsze nauczyli jeździć mnie - osobę, która kiedyś była przekonana, że nie wsiądzie " za kółko".
Mało tego POKOCHAŁAM JAZDĘ SAMOCHODEM...Co do samego szkolenia: Jestem bardzo zadowolona, na każdą jazdę chodziłam z uśmiechem, z ustaleniem godzin nigdy nie było problemu - zawsze dało się dogadać :) Chłopaki są cierpliwi, wyrozumiali, a ja osobiście jeszcze ani razu nie usłyszałam nerwowego tonu głosu z ich ust - a było ku temu mnóstwo okazji. Sama właśnie wysyłam siostrę i wiem, że nie będzie żałować wyboru szkoły. Jeszcze raz gorąco polecam i zachęcam niezdecydowanych :))
Magdalena93
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 15 sierpnia 2012, 21:26

Re: Zabrze

Postprzez Trunis » czwartek 30 sierpnia 2012, 08:33

Z calego serca polecam szkole jazdy 'O.S.K. Progress Rokosz- Łasiewicki w Zabrzu' . To jest naprawde bardzo ogarnieta szkolka ^^ . Instruktorzy sa baaaardzo ogarnieci i doswiadczeni w tym co robia . Nigdy nie jezdzilem samochodem i potrafili mnie tego nauczyc i zdalem za pierwszym razem egzamin :D . Atmosfera jest naprawde suuuuper , mozna powiedziec , ze chlopaki traktuja Cie tam jako czlonka swojej rodziny , naprawde maja duuuuuuzo cierpliwosci do kursantow . Ze mna tez nie byyyylo latwo a nigdy sie nie zdarzylo aby nakrzyczali na mnie lub cos podobnego . Spokojnie wytlumacza Twoje popelnione bledy :) Z jazdami tez nie bylo problemu , jak mi nie pasowaly to moglem zadzwonic i je odwolac lub przesunac na inny termin ^^ Naprawde baaaaaardzo polecam ta szkolke !!!! ^^
Trunis
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 30 sierpnia 2012, 08:24

Re: Zabrze

Postprzez gosia1916 » poniedziałek 03 września 2012, 22:53

Witam
Długo szukałam szkoły do której sie wybrać i padło na Progress w Zabrzu. Nigdy w życiu nie pożałuję tego wyboru, bo instruktorzy naprawdę są wspaniali, na teorię i jazdy chodziłam z przyjemnością, czasami zdarzyl się lekki ochrzan ale to tylko dla mojego dobra:) Nigdy wcześniej nie jeździłam samochodem, egzamin zdałam za 3 razem- to tylko na własne życzenie za co przepraszam. Dzięki nim na następny dzień po odebraniu PJ nie bałam się, wsiadłam sama do auta i pojechałam 250 km. Dopiero dziś piszę opinie ponieważ postanowiłam że jak wróce w całości to SZKOŁA PROGRESS zasługuję na 3 razy NAJ
NAJLEPSI INSTRUKTORZY
NAJLEPSZA NAUKA
PO PROSTU NAJLEPSZA SZKOŁA
I jeśli właśnie szukacie gdzie sie zapisać nawet się nie zastanawiajcie a nie pożałujecie
Pozdrowienia dla instruktorów Gosza K.
gosia1916
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 23 lipca 2012, 20:23

Re: Zabrze

Postprzez erenst » poniedziałek 08 października 2012, 17:08

LOK ZABRZE
No to tak zarowno Kat b jak i c to tragedia, jak robilem C i widzialem te bidulki z kursu to bylo mi ich szkoda bo wiedzialem ze sie nic nie naucza. Teoria trwała 5 h.
Kat C to jest dopiero cyrk i patologia, intruktor pan Tadek. S. to najwiekszy cwaniak jakiego mozna spotkac, okrada ludzi na godzinach, każda, powtarzam kazda godzina ucinana jest o min. 10 min srednio o 15min a rekord to nawet 40min, paranoja. Dodatkowo jeździ się starym trupem ktory nie powinien zostac dopuszczony do ruchu. Oczywiscie tłumaczenia ze jak na takim aucie sie nauczysz to egzamin na bank zdasz i bedziesz umial jezdzic ja pierdu jakie zakłamanie. Instrukto pan Tadek. S. co tu duzo gadac, jazdy robi tylko czysto zarobko nie umie nauczyc praktycznie nic, ciagle mu cos nie pasuje, ciagle ma pretensje, jest bardzo niemiły i ciagle mysli ze ma racje i wszytsko wie... TRAGEDIA! Chcesz stracik kase i pieniadze idź do LOKu zabrze albo do osk turbos w Gliwiach
erenst
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 08 października 2012, 17:01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Oceń OSK

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości